“Громадянин Ніхто” опис серій

Г

Громадянин Ніхто” опис серій детектива 2016 року в цій серій.

“Громадянин Ніхто” скільки серій – в серіалі 20 серій

“Громадянин Ніхто” опис серій

1 серія “Громадянин Ніхто” опис

Максим Орлов – досвідчений детектив, який вже кілька років безуспішно намагається зловити жорстокого злочинця на прізвисько Паперовий вбивця. Під час однієї з операцій він отримує сильну травму голови і впадає в стан коми на 20 років. Крім того, весь цей час його вважали винним в загибелі трьох поліцейських і зникнення картин. Прокинувшись, він виявляється вже в іншій країні, з іншими людьми. Все його життя змінилося: постаріли колеги на роботі, дружина одружена з найкращим другом Жорою, але головне – Паперовий вбивця все ще на волі.

2 серія “Громадянин Ніхто” опис

Максим Орлов завдяки Георгію повертається до роботи слідчим. Жора доручає молодому слідчому Івану і напарнику Орлова доповідати йому про роботу Орлова. Тим часом люди Паперового вбивці стежать за Орловим.

Орлов знаходить за один день вбивцю дружини відомого бізнесмена. Максим йде на вечерю до Жори та колишньої дружини Маші. Вона щаслива, що він повернувся, хоча їй соромно дивитися йому в очі. Дочка Орлова Настя поки не знає про те, що її батько прийшов в себе і вважає його злодієм і вбивцею. Жора готовий на все аби не втратити свою сім’ю.

3 серія “Громадянин Ніхто” опис

Максим та Іван займаються розслідуванням нової справи – чоловік викинувся з вікна (їм слід зрозуміти чи було це самогубство чи вбивство). Орлов знаходить винного, ризикуючи своїм життям.

Максим намагається поговорити з Машею, він бачить, що вона не любить Жору і хоче повернути її. Маша теж не забула Максима.

Орлов згадує татуювання напавшого на нього 20 років тому, і збирається розшукати його. Люди Паперового вбивці продовжують стежити за ним.

4 серія “Громадянин Ніхто” опис

Іван і Максим Орлов ведуть розслідування – вбито хлопця на покинутій автостанції. Орлов розкриває заплутану справу, Іван захоплюється його роботою.

Жора шукає привід, щоб звільнити Орлова, і всіляко намагається дізнатися про його порушення в слідстві.

Максим вмовляє Машу піти від Жори. Жора дізнавшись про це, забороняє йти, або вона виявиться в психіатричній клініці.

5 серія “Громадянин Ніхто” опис

Відома співачка вбита в будинку важливого бізнесмена і Орлов змушений вести таємне розслідування. Він розкриває злочин і рятує життя важливих людей. Але через розслідування він не приїжджає на зустріч з Марією. Жора б’є Машу і замикає вдома.

Іван знайомиться з Настею, яка працює майстром тату, вона подобається йому, але у Насті вже є хлопець.

Паперовий вбивця вчиняє новий напад на банк, але його спільники забувають залишити на місці злочину орігамі.

6 серія “Громадянин Ніхто” опис

На тату салон Насті нападають бандити. Іван і Максим заарештовують винного, але їм виявляється син впливового чиновника, якого відпускають через кілька годин. Жора робить догану Орлову, але той має намір діяти відповідно до закону.

Настя дізнається, що її батько Орлов. Але ні дочка, ні батько не можуть знайти про що поговорити, так як зустрілися вперше за 20 років. Жора знаходить спосіб, щоб позбутися від Орлова. Жора тримає Машу під замком, дає їй заспокійливе, каже, що у Орлова є інша.

7 серія “Громадянин Ніхто” опис

Убита сім’я пенсіонерів. Максим Орлов розслідує цю справу. Він дізнається, що в смерті людей похилого віку винна дівчина, яку вони кілька років вважали своєю племінницю.

Орлов не може зв’язатися з Машею, Жора каже, що вона полетіла до Іспанії. Маша сидить під замком під наглядом домробітниці, а коли знаходить пістолет вирішує втекти.

8 серія “Громадянин Ніхто” опис

Маша стріляє в Жору і збігає. Маша бачить Максима разом з доктором Кірою і вважає, що він знайшов їй заміну. Кіра прийшла до Орлова, щоб умовити його пройти курс лікування.

Жора не заявляє на дружину, але вирішує знищити Орлова. Він готовий знайти докази згідно з якими, буде зрозуміло що Орлов і Паперовий вбивця – це одна людина.

Маша повертається до Жори, і повідомляє Максиму, що йому слід забути її. Орлов і Іван проводять розслідування вбивства письменниці, яка викривала кримінальних авторитетів.

9 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлов займається розслідуванням викрадення тварин з наукової лабораторії. Виявляється вимираючих тварин крадуть, щоб подавати в ресторанах для вищої еліти.

Іван стежить за Настею і дізнається, що вона з другом крадуть мотоцикли. Орлов не має наміру втручатися в життя дочки.

Маша думає, що у Максима роман з Кірою і вирішує влаштувати для Орлова неприємності.

10 серія “Громадянин Ніхто” опис

На Орлова вчинено замах, але він залишається живий. Орлов намагається поговорити з дочкою, відрадити її від крадіжки, але між ними стіна нерозуміння.

Маша повертається на роботу, робить вигляд, що їй немає діла до Максима.

У справі Орлова розпочато службове розслідування, його усувають від роботи за підозрою у співпраці з кримінальним авторитетом Хедж.

11 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлов намагається знайти Паперового вбивцю і сподівається, що Хедж пов’язаний з ним. Але так як він відсторонений від розслідування, Орлов просить допомоги в Івана. Орлов допомагає Івану розкрити пограбування банку, і той допомагає Максиму у справі Хеджа.

Маша починає знову пити.

Кіру на роботі теж чекають неприємності, її звинувачують крадіжці наркотичних препаратів. Максим домовляється з Кірою про зустріч, але так і не приходить через напарника Івана.

12 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлова підозрюють в тому, що він і є Паперовий вбивця. Він має намір знайти справжнього злочинця, щоб очистити своє ім’я.

Дізнавшись, що у Кіри проблеми на роботі, Максим проводить розслідування і дізнається, що її підставили про прохання Марії. Іван стежить за Орловим, так як сумнівається в його невинності.

Настя намагається допомогти вітчиму, проти якого теж розпочато розслідування.

13 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлов не може згадати минулого і йде до психолога, який допомагає йому відновити пам’ять.

Орлов і Кіра зближуються, і проводять разом ніч. Орлов і Іван виходять на слід Паперового вбивці, але через постійне стеження за ними не знаходять нових доказів.

14 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлов підозрює, що Кіра була з ним через наказ Паперового вбивці. Кіра виганяє Орлова через його підозри.

Орлов все більше наближається до паперового вбивці, але той прибирає всіх свідків, які можуть привести до нього.

Орлов дізнається, що Кіра спілкувалась з його психологом, а не з Паперовим вбивцею, вони знову разом. Але Паперовий вбивця загрожує Орлову – якщо він не припинить полювання за ним, то життя Кіри буде під загрозою.

15 серія “Громадянин Ніхто” опис

Орлов допомагає Івану розслідувати загибель студента, якого хтось штовхнув під колеса машини. Разом з цією справою вони розкривають смерть музиканта, який загинув при схожих обставинах кілька років тому.

Орлов починає зближуватися з дочкою, але Маша дізнавшись про це лається з Настею. Настя розуміє, що мати психічно нездорова.

16 серія “Громадянин Ніхто” опис

Настя потрапляє в аварію, Іван відвідує її в лікарні, але вона без свідомості.

Орлов допомагає Івану з розслідуванням загадкових смертей трьох друзів. Маша наполягає на тому, щоб Кирило повернувся до роботи.

На Орлова відбувається замах, але Іван рятує його, побачивши нападників.

17 серія “Громадянин Ніхто” опис

Іван в лікарні після важкого кульового поранення. Орлов відвідує його і дякує за спасіння. Настя приходить до тями, але лікарі попереджають, що у неї можуть виникнути проблеми після травми голови.

Орлов допомагає оперативникам з розслідуванням вбивства двох друзів, з кримінальним минулим. Орлов виходить на слід Паперового вбивці, але свідка-архітектора, вбивають перед його приходом, на самого Орлова теж нападають.

Орлов погано себе почуває, психотерапевт дає йому таблетки, але його стан продовжує погіршаться. Маша загрожує Кірі, що вона з Орловим все одно не буде разом. На Орлова нападає Коновалов (найманець Марії) …

18, 19 серія “Громадянин Ніхто” опис

Коновалов просить Орлова виїхати з міста, якщо він хоче жити.

Орлов допомагає з розслідуванням вже як консультант. Кіра дізнається, що вагітна.

Маша не може змириться з думкою, що у Максима інша, і просить Брікера позбутися Кіри.

Максим дізнається, що Жора і Маша займалися незаконними діями і збирається вивести їх на чисту воду.

Іван в лікарні робить для Насті романтичні сюрпризи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар