Катерина Осадча біографія, особисте життя

О

Катерина Осадча біографія, особисте життя ведучої телепрограми “Світське життя”, журналістки, моделі викладена в цій статті.

Катерина Осадча біографія

Катерина Олександрівна Осадча народилася в Києві. Батько — генеральний директор ВО «Київприлад», а мати — домогосподарка, за професією бібліотекар. У Каті є молодший брат.

Крім занять в школі, Катя займалася музикою і танцями. У тринадцять років почала професійну кар’єру моделі, закінчила школу моделей агентства «Багіра». У 14 років, після закінчення дев’ятого класу, вирушила на три місяці на зйомки в Токіо. Пізніше були зйомки в Німеччині, Англії, Франції. Випускні іспити в школі Катя здала екстерном через напружений знімальний графік в Парижі.

У 18 років Катя закінчила модельну кар’єру і повернулася жити до України. Після заміжжя Катя вирішила присвятити себе телевізійній журналістиці, для цього поглиблено вивчала українську мову. Заочно закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Перший досвід телевізійної журналістики з’явився після роботи позаштатним кореспондентом Першого національного каналу. У 2005 році Катя пройшла кастинг і стала ведучою проекту «Світські хроніки» на телеканалі «Тоніс». У 2007 році стала ведучою програми «Світське життя» на Першому національному. З серпня 2008-го програма почала виходити на телеканалі «1+1».

У 2009 році брала участь у другому сезоні програми «Танцюю для тебе» на каналі «1+1» з партнером Андрієм Крисем.

У 2011-му стала ведучою шоу «Голос країни» на «1+1». У 2012 році на каналі стартувало талант-шоу«Голос. Діти», в якому роль Каті як ведучої змінилася — вона допомагала дітям впоратися з хвилюванням перед виходом на сцену.

У 2015 році – Катерина ведуча шоу “Маленькі гіганти”

Катерина Осадча особисте життя

Катя Осадча в 2001 році вийшла заміж за бізнесмена і народного депутата від Партії зелених Олега Поліщука. У вересні 2002 року народила від нього сина Іллю. У 2004 році розлучилася з чоловіком. Зараз подробиці особистого життя Осадча приховує.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар