“Таємне кохання” опис серій

Т

“Таємне кохання” опис серій українського серіалу 2019 року нагадає опис серій.

“Таємне кохання” опис серій

1 серія “Таємне кохання” опис

Колишні однокласники Юрій та Люба щасливі разом. Люба покинула навчання у ВНЗ, щоб допомогти Юрію закінчити юридичний факультет.  Здавалося б, їх майбутнє світле і має бути щасливим. Юрій робить Любі пропозицію вийти заміж…

Після ресторану Юрій сідає за кермо машини Люби, всупереч її проханню взяти таксі. У сильний дощ Юрій не справляється з управлінням і збиває вагітну дівчину, яка в цей момент переходила дорогу. На жаль, дівчина вмирає. Головний герой розуміє, що таким чином настав кінець усім планам. Адже успішний прокурор не може починати свою кар’єру з в’язниці …

2 серія “Таємне кохання” опис

На допиті Люба стверджує, що не винна, але після візиту Юри вирішує взяти провину на себе заради кохання до нареченого і заради їх спільного майбутнього, щоб не губити кар’єру Юри. Слідчий не вірить в провину Люби, хоче знайти справжнього винуватця аварії.

Мати загиблої дівчини Даші приходить в пекарню батька Люби і проклинає його, від перенесених потрясінь у батька напад. Юру призначають прокурором у справі Люби.

3 серія “Таємне кохання” опис

Слідчий знає, хто був за кермом машини, і допитує Любу в присутності Юри. Розгадка близько, але на наступний день слідчого заарештовують за хабар. Життя Люби під загрозою, вночі в камері на неї чиниться замах. Сусідка по бараку запитує Любу, хто може їй так жорстоко мститися, Люба не знає відповіді.

Юра повідомляє Любі про хворобу батька і влаштовує їм побачення. За це він ледь не позбувся посади, від Юри вимагають якнайшвидшої передачі справи в суд з вимогою максимально терміну для Люби. Юру мучать докори сумління, він йде в СІЗО і вимагає заарештувати його, а Любов Зацепіну звільнити.

4 серія “Таємне кохання” опис

Охоронець СІЗО Васька, колишній однокласник Юри і Люби, переконує Юру не брати вину на себе, а також не відчувати себе боржником. Адвокат переконує Любу підписати щиросердне зізнання в обмін на скорочення терміну ув’язнення.

Батько Люби вмирає, Юра приховує цей факт. На суді Юра як прокурор вимагає максимального терміну покарання, 5 років позбавлення волі. Люба усвідомлює, що найближча людина її зрадила …

5 серія “Таємне кохання” опис

Юра зізнається батькам в тому, що це він був за кермом машини, мати підтримує Юру, батько вимагає виправити все те, що Юра накоїв. Юра приїжджає в колонію, намагається виправдати себе в очах Люби, але Люба рве з ним відносини.

Любу переводять працювати в тюремний дитячий сад. Вона знаходить себе в допомозы дітям і їхнім матерям-в’язням. Юра йде з батьківського дому і починає розгульне життя.

6 серія “Таємне кохання” опис

Завдяки наполегливості Люби, сусідка по бараку Катя приходить в садок до своєї дочки Лізи, від якої раніше відмовлялася. З’ясовується, що відмовитися від зустрічей з дочкою Катю змусила Віта, колишня старша по бараку. Розгорається конфлікт між Любою та Вітою.

Батько показує Юрі лист Люби. Юра приїжджає в колонію до Люби на тривале побачення. Люба впевнена, що у них буде син, просить забрати хлопчика до себе, коли йому виповниться три роки, щоб дитина не потрапила в дитбудинок. Юра готує документи на УДЗ для Люби і приїжджає в колонію на дитяче свято.

7 серія “Таємне кохання” опис

Любі вдається вижити в сутичці, але у неї починаються передчасні пологи, Люба чує крик дитини. Однак, їй кажуть, що дитина народилася мертвою.

Дізнавшись про втрату дитини, Юра рве з Любою відносини. Люба продовжує роботу в садку і зближується з відмовною дівчинкою Олею, обіцяє в майбутньому її знайти і удочерити.

8 серія “Таємне кохання” опис

Люба знаходить свою подругу по бараку Люсю і зупиняється в її будинку. Люба знаходить адресу Юри і приїжджає до нього додому, Юра намагається відкупитися грошима за минуле. У будинку Юри її бачить Кирило Санін – людина, яка стежить за Любою та ненавидить її.

Кирило – син олігарха, веде скандальний спосіб життя, щоб досадити своєму деспотичному батькові. Кирила давно любить Світлана і = страждає від його витівок.

9 серія “Таємне кохання” опис

Батько Кирила влаштовує прийом, на якому планує оголошує про заручини Кирила і Світлани, але Кирило псує свято. Юра знайомиться зі Світланою, між ними виникає симпатія.

На ранок ЗМІ оголошують про заручини Кирила і Світлани. Але Кирило одружуватися не збирається. Батько загрожує все відібрати у Кирила, і він робить пропозицію Світлані … Але Світлана розуміє, що він не любить її.

Будинок, в якому зупинилася Люба згорів, Люба вважає, що вона проклята і з її вини Люся з сином Степаном опинилися на вулиці. Вони зупиняються у Каті. Люся через кілька днів знаходить роботу і з’їжджає, але Люба через судимість і помсту Кирила не може знайти роботу.

10 серія “Таємне кохання” опис

Нещастя переслідують Любу. Її виганяють з роботи не заплативши. Кирило наказує розіслати всім кафе і ресторанам оголошення з фотографією та інформацією про те, що Люба – шахрайка, яка працює під видом кондитера. Люба скрізь виганяють, вона в розпачі …

Кирило в розмові зі своїм охоронцем Костею каже, що тільки на тому світі вона знайде порятунок. Люба не може зрозуміти, хто її переслідує і звертається до Юри. Але Юра боїться, що Люба зламає йому кар’єру і намагається триматися від неї подалі. Люба розуміє, що від Юри допомоги не буде. Юра стає все ближче до Саніна, допомагаючи йому в справах, той щедро віддячує Юрі, дарує йому новенький спортивний автомобіль.

Люба на кладовищі зустрічає матір Даші. Люба підходить до неї, так як вважає, що це вона їй мститься. Але жінка приймає її за подругу Даші, а сказати правду Люба їй не наважується.

Люба знаходить роботу покоївкою в готелі, власницею якого є Світлана…

11 серія “Таємне кохання” опис

Люба рятує жительку готелю від самогубства, про це дізнається Світлана, вона вирішує познайомитися з Любою ближче і з’ясувати, звідки Люба знає Кирила, проте Люба заперечує знайомство.

Кирило показує Юрі його свіжі знімки в компанії Люби і намагається з’ясувати що їх пов’язує. Юра розуміє, що саме Кирило зламав життя Любі. Але сміливості сказати правду у нього навряд чи вистачить …

12 серія “Таємне кохання” опис

Васька, колишній однокласник Люби і Юри і охоронець в СІЗО бачить, як високо злетів Юра і починає його шантажувати тим, що знає його таємницю.

Світлана дізнається, що Люба причетна до загибелі Дарини Бєлової, коханої Кирила, розуміє, що Кирило досі любить Дашу і одержимий помстою. Люба потрапляє в будинок матері Даші, але знову не може зізнатися, що вона та сама, кого засудили за смерть Даші.

13 серія “Таємне кохання” опис

Кирило замкнув Любу в своєму таємному будинку, де вона тепер працює покоївкою. Люба знайомиться з іншою прислугою і маленькою дівчинкою, дочкою Кирила, яку він балує і виховує як принцесу.

Між маленькою Дашею і Любою виникають довірчі відносини, Даша випускає Любу на свободу, проте та не йде, відчувши, що у Даші жар. Вона залишається чергувати біля ліжка Даші, пожертвувавши власною свободою заради дитини. Мачуха Кирила намагається покінчити життя самогубством, і про це дізнаються журналісти.

14 серія “Таємне кохання” опис

У Кирила нервовий зрив, він втрачає свідомість. Лікар прописує повний спокій. Кирила не можуть знайти по роботі і батько вирішує звільнити Кирила, а його посаду пропонує Юрі. Васька безслідно зник після зустрічі з Юрою.

Біля виходу з прокуратури Юра стикається з колишнім другом, той тепер заступник начальника відділу по боротьбі з корупцією.

Люба допомагає виходжувати Кирила. Той більше дізнається Любу і його ставлення до неї поступово змінюється.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар