“Таємниці” опис серій

Т

Таємниці” опис серій україномновного серіалу допоможе згадати про головні події.

“Таємниці” опис серій

1 серія “Таємниці” опис

Дія фільму відбувається одночасно у трьох часових вимірах — у 1944 році, 1991 та в 2005 роках — вже сучасної України.

З приходом радянської влади після війни до селища Станова на Буковині, активіст Федір Грищук вбиває у родовому замку його власника Ніколу фон Бюсофа. А його дружина, що була при надії, втікає до Австрії, де назабаром народжує доньку Юлію.

З проголошенням незалежності України вже доросла Юлія разом із своїм чоловіком Борисом та сином Миколою їдуть до Станова аби знайти родинні коштовності, що заховав їх батько у лісі під дубом. В селищі вона знайомиться з синами вбивці її татка — Семеном та Іваном. Пошуки в 1991 році розтяглись на декілька місяців. Родина з Австрії зупинилась у будинку старшого з братів Семена. Він сам виховує доньку Катю, бо дружина померла при пологах. Діти Катя та Микола знайомляться і закохуються один в одного. В цей же час, за дивних обставин, десь подівся батько Каті. Також через коштовності родини Фон Бюсоф хтось вбиває матір Миколи. За обвинуваченням у вбивстві дружини батька Миколи саджають за ґрати. Хлопчика забирає до себе бабуся, а рідні дядько (Іван) та тітка відправляють Катю до дитбудинку.

Катю на виховання в будинок сімейного типу взяла Ліля. Але Ліля захворіла на лейкемію і будинок вирішують розформувати. Катя вирішує оформити опіку на себе, але для цього їй потрібно знати житло. Катя вирішує повернутися у Станів, щоб отримати будинок батька у спадщину.

2 серія “Таємниці” опис

Минув час і вже дорослий Микола, який став слідчим, у 2005 році повертається до Станова, щоб розкрити вбивство матері та знайти справжнього злочинця. Катя у той же час, також, повертається додому в містечко. Вони зустрічаються знов і закохуються одне в одного. Але між героями виникає нова прірва і цього разу це не відстань, а таємниця… і не одна! Антигероєм всіх цих подій стає рідний дядько Каті — Іван.

Микола намагається вивідати у селян деталі вбивства своєї матері, але і мова заходить про те, що власник місцевої корчми Григорій був свідком у цій справі.

Іван займається сімейними справами: відмовляється купувати своїй доньці Лорі квартиру і обіцяє Каті грошову допомогу на купівлю нового будинку для її прийомної сім’ї. Микола вперше приходить до в’язниці на побачення з батьком.

3 серія “Таємниці” опис

Щоб втертися в довіру до Івана Грищука, Микола вирішує видати себе за солідного бізнесмена. Разом з вірним другом Костем вони готуються до цієї авантюри. Лора влаштовує ДТП, тому Івану, щоб вирішити проблему, доведеться витратити обіцяну для Каті суму грошей на майбутній будинок.

Приїхавши за грошима, Катя зустрічає в готелі своє перше кохання – Миколу, який видає себе за зовсім іншу людину.

4 серія “Таємниці” опис

Власниця будинку Зіна і її син Сергій дізнаються, що Григорій винен місцевому бандюгану Толику велику суму грошей. А він, у свою чергу, крутить роман з дочкою Івана – Лорою, і відносини у них розвиваються непросто …

Щоб отримати гроші, Григорій пропонує Івану купити у нього землю. Микола дізнається, що під час розслідування вбивства його матері, Григорій забезпечив Івана фальшивим алібі.

5 серія “Таємниці” опис

Микола обшукує готель, намагаючись знайти схованку Грищука. Іван дізнається, що Григорій винен гроші Толику. Лора конфліктує з дітьми і Асею. Микола, підтримуючи Катю, їде з нею на похорон Лілі. Сергій ревнує Катю і заздрить Дроздовському.

6 серія “Таємниці” опис

Микола обшукує готель, намагаючись знайти схованку Грищука. Іван дізнається, що Григорій винен гроші Толику. Лора конфліктує з дітьми і Асею. Микола, підтримуючи Катю, їде з нею на похорон Лілі. Сергій ревнує Катю і заздрить Дроздовському.

7 серія “Таємниці” опис

Лора виконує поради Вікторії: намагається закохати в себе Миколу. Вона запрошує його на прогулянку і сімейний обід. Чоловік погоджується. Але Лора навіть не здогадуються, в чому причина такої згоди.

Вікторія публічно принижує Катю. А Толик за дорученням Лори організовує напад на Тараса. Дізнавшись про побиття брата, Максим розшукує нападників і б’ється з ними.

8 серія “Таємниці” опис

Вікторія докладає зусиль, щоб налаштувати Івана і жителів села проти Каті і дітей, якими і займається. Місцева громада вимагає покарати Максима за побиття місцевих підлітків, збирає підписи, щоб відправити дітей Каті в інтернат.

9 серія “Таємниці” опис

Лорі вдається переконати Івана, що Толік сам вирішив підкупити близнюків, а вона сама в цьому не винна. Тому Толик влаштовує дівчині величезний скандал. У їхніх стосунках тепер все складно.

Костя і Микола приходять до висновку, що коштовності фон Бюсоф могли бути для Івана мотивом вбивства Юлії фон Бюсов. Але де ці цінності шукати? Микола починає доглядати за Лорою, щоб отримати потрібну інформацію.

10 серія “Таємниці” опис

Вікторії і Івану вдається вмовити Станік не здавати Лору. Микола допомагає Каті підготувати дитячі кімнати до візиту представника опікунської ради. Толік починає шантажувати Лору відео ДТП. Вікторія марно намагається підкупити Толика. Іван приходить розбиратися з Толіком.

11 серія “Таємниці” опис

Микола дізнається, що Іван пішов змушувати Толика припинити шантажувати Лору. Микола припиняє бійку між Іваном і Толіком. Вікторія дізнається, що Каті відмовлять в опіці, якщо хоч на одну дитину прийде скарга, і вмовляє Лору підставити Катю.

12 серія “Таємниці” опис

Катя і Микола стають ще ближчими один до одного. Коли Микола повертається в готель, Іван знайомить його зі старим бізнес-планом, Микола втирається йому в довіру. Спровокувавши Толіка на бійку, Микола і Костя витягають у нього мобільний з компроматом на Лору. Іван піддається на шантаж Толика і віддає йому гроші в обмін на його телефон і диски із записом, наказує, щоб Толік зник.

13 серія “Таємниці” опис

Іван дізнається, що Катю і Максима забрали в поліцію. Микола дзвонить Кості і повідомляє йому, що затриманий. З Чернівців надходить довідка про Максима, з якої стає зрозуміло, що раніше його затримувала міліція за крадіжки. Іван приходить на допомогу Каті і Максиму, але так агресивно поводиться, що сам потрапляє до в’язниці.

14 серія “Таємниці” опис

Іван підтримує ідею Вікторії вигнати Максима з готелю за крадіжку. Каті вдається вмовити Остапа продовжити слідчі дії, щоб знайти справжнього злодія, що вкрав годинник Миколи. Іван перешкоджає слідчим діям. Але Миколі і Каті вдається непомітно зібрати відбитки Вікторії і Лори і здати їх на експертизу.

15 серія “Таємниці” опис

Дізнавшись, що на вкраденому годиннику були відбитки пальців Лори, Іван влаштовує скандал дочці та дружині. Він просить у Каті вибачення, але дівчина все одно сердиться на дядька. Катя і Микола їдуть до Чернівців, прекрасно проводять там час і все більше закохуються одне в одного. Тим часом Сергій починає цікавитися скарбами фон Бюсоф, розпитує про них Зіну.

16 серія “Таємниці” опис

Іван розповідає Каті про медальйон і вмовляє її прийняти його рішення щодо заповіту – тепер Катя спадкоємиця половини майна Грищук. Лора лютує через те, що Микола вибрав Катю. Вікторія доручає Стасу передати лист від “Семена” для Каті. Коли Катя отримує його, то припускає, що Семен живий, приносить лист Івану. Іван панікує.

17 серія “Таємниці” опис

Катя ділиться з Іваном враженнями від зустрічі з Борисом. Іван зізнається Вікторії, що подарував Каті медальйон з коштовностей фон Бюсоф. Вона вражена, вичитує Івана – Катя може дізнатися про вбивство свого батька. Микола приїжджає до Бориса в лікарню, у того інсульт.

Дізнавшись, що напередодні у батька була Катя, Микола дратується, приходить до висновку, що повинен припинити відносини з нею. І коли він зустрічається з пригніченою Катею, все йде шкереберть – вони віддаються пристрасті.

18 серія “Таємниці” опис

Микола шукає в архівах зразок почерку Семена, щоб порівняти з почерком в листі, що прийшов Каті недавно. Сергій і Гриша шукають в лісі коштовності сім’ї фон Бюсоф. Вікторія та Іван бояться, що Вишняки натраплять на останки Семена.

19 серія “Таємниці” опис

Ася і Іван віддаються пристрасті, Вікторія майже застає їх разом. Коханці домовляються зберегти все в таємниці. Жителі Станова дізнаються про пошуки скарбів фон Бюсоф і теж починають перекопувати ліс. Іван влаштовує селянам скандал, але ті розкопок не припиняють. На прохання Миколи, Костя запрошує Лору на побачення. У клубі Лора намагається розпитати Костю про Дроздовського, а Костя її – про бізнес Івана.

20 серія “Таємниці” опис

Микола знаходить Катю в лісі. Катя вважає, що зустрілася б з батьком, якби Микола його злякав. Костя вражає Лору рівнем достатку і галантністю. За результатами експертизи, листи Каті писав не Семен.

21 серія “Таємниці” опис

Асі і Івану вдається не викликати зайвих підозр Каті. Микола розуміє, що листи для Каті організовувала Вікторія. Борису роблять операцію на серці.

22 серія “Таємниці” опис

Катя підтверджує, що натільний хрестик на померлому належав її батькові. Вікторія намагається відправити доньку подалі від будинку, щоб вона випадкового не впізнала правду. Лора ображена, Костя спеціально наштовхує її на думку, що батьки від неї щось приховують. Вікторія переконує Івана, що фальшиві листи писали Вишняки.

23 серія “Таємниці” опис

Вікторія намагається помиритися з Вишняками, але Гриць каже, що подумує про те, щоб змінити свої давні свідчення щодо алібі Івана. Остап підозрює Івана у вбивстві Семена. Іван вирішує використовувати свої зв’язки, щоб урезонити Остапа.

Вікторія звинувачує Катю, що та створила проблему Івану, віддавши медальйон міліції. Григорій наважується сказати Остапу про те, що алібі у Івана немає.

24 серія “Таємниці” опис

Іван зізнається Лорі, що це він убив Семена. Вікторія демонструє Асі втрачену сережку. Зіна каже Остапу, що Григорій не відмовлятиметься від своїх офіційних свідчень у справі Семена. Вікторія приїжджає до Стаса і заявляє, що Іван їй, викладає Стасу свій план – він повинен прикинутися приватним детективом і приїхати в готель “Маршал”.

25 серія “Таємниці” опис

Остап пропонує Івану відверто зізнатися у вбивстві Семена. Вікторія вимагає, щоб Ігор розібрався з місцевим слідчим, який дозволив собі це беззаконня. Ігор віддає наказ Остапу відпустити Івана за відсутності доказів. Стас поселяється в готелі і нишпорить по кімнаті Каті. Катя в шоці від зустрічі зі Стасом. Виявляється, що вони давно знайомі і вона колись була від нього вагітна.

26 серія “Таємниці” опис

Бориса звинувачують в скоєнні двох убивств – Семена і Юлії. Вікторія вмовляє Івана не зізнаватися у вбивстві Семена. Анна знаходить інформацію про діадему, що належала родині фон Бюсоф. Катя просить Стаса, як детектива, з’ясувати, хто писав їй листи від імені Семена. Іван приймає рішення розлучитися з Вікторією, говорить про це Асі.

27 серія “Таємниці” опис

Катя марно вимагає від Миколи, щоб він назвав справжню причину їх розриву. Іван дізнається від Софії, що Катя його дочка. Іван і Софія вирішують нікому нічого не розповідати – особливо Каті. Костя дізнається, що Микола порвав з Катею, розуміє, що він налаштований рішуче щодо Лори. Микола доглядає за Лорою, повідомляє їй, що порвав з Катею.

28 серія “Таємниці” опис

Вікторія і Лора радіють тому, що Катя і діти виїхали з готелю. Катя, Ася і діти починають освоюватися в новому будинку, Сергій пропонує Каті роботу в корчмі. Микола запрошує Лору на побачення, зізнається в любові. Лора цілує Миколу на очах у Каті. Костя ревнує Лору.

29 серія “Таємниці” опис

Прийшовши до тями, Борис розповідає Миколі, що Катя показувала йому медальйон з колекції прикрас фон Бюсоф. Тим часом Іван забирає коштовності і йде з дому, незважаючи на спроби Вікторії і Лори зупинити його. Костя і Микола потайки стежать за ним і з’ясовують, що Іван сховав скарби в банківському сейфі. При відсутності Зіни Сергій планує зробити Каті сюрприз – романтичну вечеря. Але у Люсі піднімається температура, і Катя не приходить.

30 серія “Таємниці” опис

Іван за пропозицією Каті залишається в її будинку. Лора і Микола готуються до весілля. Іван дізнається, що Лора і Микола обручаются, марно намагається цьому перешкодити.

31 серія “Таємниці” опис

Борис дізнається, що знайдено тіло Семена і про намір Миколи побратися з Лорою. Борис забороняє Миколі відвідувати його, якщо він не відмовиться від заручин, і віддає Анні зізнання у вбивстві Семена.

32 серія “Таємниці” опис

Анна передає Миколі визнання Бориса. Микола міркує про те, що заручини з Лорою – даремний крок. Костя вмовляє друга довести справу до кінця. Вікторія запевняє Лору, що заручини потрібні, батько дасть грошей. Іван намагається умовити Лору скасувати заручини. Сергій, Валя і Катя прислуговують на заручинах.

33 серія “Таємниці” опис

Костя і Катя болісно переживають весілля Лори і Миколи. Катя переконує Івана залишитися на святі заради дочки. Він намагається помиритися з Лорою, але через залицяння Вікторії дратується і остаточно йде. Після ночі з Лорою на Миколая чекає розчарування – він дізнається, що наречена відмовилася від приданого.

34 серія “Таємниці” опис

Вікторія приїжджає у відділення поліції, подає заяву про побиття, звинувачує Івана, демонструє правоохоронцям, Лорі і Миколі підбите око. Іван заперечує свою провину.

Катя, щоб врятувати Івана, намагається знайти свідків, які б підтвердили, що Іван не винен. Вікторія повідомляє в опікунську раду, діти, якими опікується Катя, в небезпеці.

35 серія “Таємниці” опис

Валя розповідає Сергію, що він нащадок фон Бюсоф. Максима, Тараса і Люсю забирають до притулку. До Вікторії приїжджає Стас, щоб відсвяткувати успіх – їх план помсти Івану видався вдалим. Сергій свариться з Зіною і Гришею, б’є Григорія. Лора скаржиться Діані на те, що Микола відноситься до неї прохолодно.

36 серія “Таємниці” опис

Валя налаштовує Сергія на те, що він повинен знайти підтвердження спорідненості з Отто фон Бюсоф. Лора роздратована появою Каті, вимагає дати їм з Миколою спокій. Микола відмовляється допомогти Каті. Лора через свої ревнощі свариться з Миколою. Катя приходить до церкви, випадково зустрічається там з Софією. Софія обіцяє Каті посприяти поверненню їй дітей.

37 серія “Таємниці” опис

Вікторія забирає заяву з міліції. Іван повертається додому і поспішає до опікунської ради, щоб переконати дати Каті опіку над сиротами. Костя, Микола і Анна стежать за Іваном. Івану вдається продати коштовності, він дає Ніні хабар. Стас випадково стає свідком того, фіксує інцидент на мобільний телефон. Вікторія шантажує знімками Ніну, вимагає, щоб Катя дітей не отримала.

38 серія “Таємниці” опис

Валя і Сергій нишпорять в підвалі готелю, знаходять заповіт Отто фон Бюсофа і старий лист, що підтверджує, що прабабуся Сергія була коханкою Отто фон Бюсоф. Валі вдається спокусити Сергія. Зіна дізнається, що Валя і Сергій вкрали її сережки і документи з готелю, вона лютує. Лора влаштовує матері скандал, коли з’ясувалося, що роман Вікторії і Стаса почався задовго до зради Івана.

39 серія “Таємниці” опис

Миколі вдається вмовити дітей повернутися до притулку. Потрапивши в лікарню, Лора дізнається, що вагітна. Допомагаючи Каті, Микола розуміє, що любить її і хоче бути з нею, вирішує розірвати заручини з Лорою.

Микола дізнається про вагітність Лорі, ошелешує її своєю реакцією. Тим часом Каті доводиться погодитися на допомогу Дар’ї і Власа, піклувальна рада віддає їм Тараса, Люся і Максима.

40 серія “Таємниці” опис

Вікторія відмовляє Лору від аборту і наполягає на тому, щоб вони з Миколою скоріше подали заяву в ЗАГС. Зіна і Григорій вмовляють Сергія залишитися вдома. Замість нього до Бориса у в’язницю їде Гриша.

Іван дає Вікторії документи на розлучення. Жінка погоджується підписати папери тільки в обмін на половину коштовностей фон Бюсоф. Борис, Іван, Ася і Катя дізнаються, що Лора вагітна. Але що зробить Микола?

41 серія “Таємниці” опис

Борис змушує Гришу зізнатися про коштовності. Микола дізнається, що Сергій Вишняк вважає себе нащадком фон Бюсоф. А Сергій дізнається, що Микола змінив прізвище на Бюсов і працює в міліції. Вишняк-молодший їде шукати його за місцем роботи, але Олексій прикриває свого підлеглого.

Микола демонструє до Лори байдужість. Дівчина вирішує зробити аборт. Катя зізнається Софії, що колись відмовилася від власної дитини. Як таке важке минуле вплине на даний наших героїнь?

42 серія “Таємниці” опис

Катя розповідає Софії, що у неї є дочка, і та вмовляє її розшукати дівчинку, а потім розповідає Івану, що у нього є внучка. Іван обіцяє допомогти в пошуках дитини.

Катя приходить до Стаса, щоб розповісти йому про дочку, але застає його в обіймах Вікторії. Лора не хоче виходити заміж за Миколу, Вікторія намагається умовити її, незважаючи на те, що її дочка зізнається, що вагітна не від свого нареченого.

Сергій дізнається, що Григорій і Зіна впевнені: це Іван убив Юлію. Валя вмовляє Сергія шантажувати Вікторію. У чому зізнається Сергій і хто почує його таємниці?

43 серія “Таємниці” опис

Сергій надає Вікторії докази того, що він є нащадком фон Бюсоф. Хлопець загрожує їй міліцією, якщо вона не поверне половину того, що привласнила.

Микола встигає завадити аборту Лори, переконує її, що буде хорошим чоловіком. Вони миряться і домовляються подати заяву в ЗАГС. Софія з Іваном переконують Катю, що їй треба знайти свою дочку. Іван дізнається через Ніну адресу і імена людей, які удочерили дівчинку.

Вікторія викликає Івана на розмову, розповідає про візит і вимоги Сергія, накручує чоловіка, підштовхуючи до продажу коштовностей. Катя і Ася вирішують зустрітися з дочкою Каті. Що їх чекає за вказаною адресою?

44 серія “Таємниці” опис

Катя і Ася дізнаються про те, що родина Терещенків загинула в автокатастрофі, а їх прийомну дитину забрали органи опіки. Звернувшись до притулку, вони дізнаються, що дівчинці дали інше ім’я.

З’являється аферистка Галина і вимагає у Валі повернути їй давній борг. Валя змушена розповісти Галині свій план збагачення.

Вікторія налаштовує Івана йти і розбиратися з Вишняком. Після розмови з Іваном Сергій вирішує відмовитися від претензій до Грищука.

Катя дізнається, що прийомні батьки дали дівчинці нове ім’я – Надя. Чи вдасться Каті тепер все ж знайти свою дочку?

45 серія “Таємниці” опис

Щоб довести свою приналежність до роду фон Бюсоф, Сергій планує провести ексгумацію тіла Юлії. Микола в люті через осквернення могили матері, але перешкодити цьому, викривши себе, не може.

Галина наймається до Вікторії куховаркою і поселяється в готелі, щоб вільно там нишпорити. Вночі Галина пробирається в підвал і зламує сейф. Що вона там знайде?

Катя готова боротися за повернення дочки, але з’ясовує, що відомий оперний співак Віто Карлуччи збирається удочерити Надю і забрати її до Італії. Представившись журналісткою, Катя проникає в готельний номер співака. Чи вдасться Каті повернути собі дочку?

46 серія “Таємниці” опис

Карлуччи в телеінтерв’ю заявляє, що усиновив маленького хлопчика замість Надії. Галина заявляє Валі, що нічого не знайшла в сейфі. Зіна пропонує Валі гроші в обмін на те, що вона покине Сергія. Галина налагоджує добрі стосунки з Лорою і намагається вивідати, що відбувається в родині Грищук.

Стас висловлює Вікторії претензії щодо поведінки Лори. Юрист каже Каті, що допомогти відновити батьківські права може тільки біологічний батько Надії.

Листоноша приносить дозвіл на ексгумацію, який Зіна приховує від Сергія і Григорія. Микола пропонує Зіні і Григорію 20 тисяч доларів за відмову від ексгумації. Чи вистачить цієї суми, щоб ті відмовилися?

47 серія “Таємниці” опис

Катя повідомляє Стасу, що у нього є дочка. Сергій відмовляється від грошей Миколи і дізнається, що Зіна приховала від нього лист з дозволом на ексгумацію.

Микола просить Костю відновити стеження за Іваном. Вікторія загрожує Івану, якщо він не допоможе їй зберегти майно, вона розповість правду про вбивство Семена.

Микола і Костя в розпачі спостерігають за тим, як тіло Юлії фон Бюсоф забирають на ексгумацію. Стас каже Івану, що здав аналіз ДНК на батьківство. Але чи готовий він допомагати Каті у справі з донькою?

48 серія “Таємниці” опис

Стас забирає Надю з притулку, погоджується на те, що тепер дівчинка буде жити з Катею. Галина ставить Валі ультиматум. Валя підбурює Сергія зробити їй пропозицію одружитися. Микола вирішується силою вибити зізнання у Івана. Дізнається, що у Каті є дочка. Галина підслуховує розмову Каті і Стаса, дізнається, що у них є спільна дитина, розповідає про це Вікторії.

49 серія “Таємниці” опис

Валя хоче уникнути звернення до суду, тому підмовляє Сергія шантажувати Вікторію своїми правами на спадщину фон Бюсоф. Микола переконує Вікторію відкупитися від Вишняків, тому що хоче, щоб вона змусила Івана продати для цього коштовності. Іван збирається купити Каті будинок. Вікторія влаштовує Стасу скандал через те, що він приховав зв’язок з Катею і їх спільну дитину.

50 серія “Таємниці” опис

Катя не може повірити, що Софія її мати. Софія намагається пояснити Каті, чому залишила її. Катя не може пробачити Софію. Іван отримує гроші за продаж коштовностей. Микола дізнається, що одна з коштовностей його списку з’явилася на чорному ринку. Валя з Сергієм подають заяву на одруження.

51 серія “Таємниці” опис

Софії не вдається налагодити відносини з Катею. Іван реанімує Вікторію. Микола і Костя приходять в квартиру антиквара шукати діадему Теодори і знаходять ящик з коштовностями. Вікторія готує помсту Іванові, бажаючи йому смерті – псує машину. Микола і Костя переслідують антикварів.

52 серія “Таємниці” опис

Іван і Надія потрапляють в аварію. Надя без свідомості, Іван викликає швидку допомогу. Вікторія, дізнавшись, що Іван не постраждав, засмучується. Миколу і Костю везуть до в’язниці. Олексій дорікає Миколі, що через його самоуправство можуть упустити антиквара, робить Миколі останнє попередження – він не повинен втручатися в слідчі заходи. Валя просить Галину, щоб та дала їй можливість поїхати зі Станова, обіцяє знайти спосіб повернути їй борг.

53 серія “Таємниці” опис

Лікарі з тривогою обстежують Надю, не повідомляючи Каті, що відбувається з її дочкою. Софія співчуває Каті, вони миряться. Лора незадоволена тим, що Микола приділяє увагу Каті і її дочці і робить все можливе, щоб він залишився з нею.

Стас дізнається, що Надя втратила чутливість ніг і може залишитися паралізованою. Вікторія зустрічає в лікарні Софію, впізнає її, здогадується, що Софія народила Катрю не від Семена, а від Івана.

54 серія “Таємниці” опис

Вікторія вмовляє Сергія почекати з виплатою грошей. Іван намагається добути гроші на операцію Наді, приходить до ТРЦ на зустріч з антикваром. Івана затримують оперативники. Антиквар тікає, прихопивши діадему. Ася намагається вивідати у Софії, яке минуле приховує Іван. Лора просить Миколу поїхати з нею на УЗД, Микола спочатку дає згоду, але після дзвінка терміново їде.

55 серія “Таємниці” опис

Микола віддає Каті гроші на операцію Надії. Катя зворушена і безмежно вдячна йому. Переживання за здоров’я Надії зближує її рідних: відносини батьків дівчинки теплішають, а Іван зі Стасом домовляються забути минулі образи. Микола збирається летіти у відрядження до Швейцарії на пошуки антиквара, який забрав діадему фон Бюсоф.

56 серія “Таємниці” опис

Ася намагається з’ясувати, що саме приховує від неї Іван, вони сваряться, Іван йде з дому. Стас ревнує Катю до Миколи. Надя каже Стасу, що вона б хотіла мати такого батька, як він. Стас і Катя вирішують після операції сказати Наді, що Стас її батько. Лікар Грохольський повідомляє, що операція є ризикованою для життя.

57 серія “Таємниці” опис

Костя і Лора сваряться – Лора не знає, від кого вагітна. Анна заохочує Костю помиритися з Лорою. Григорій напивається і програє Галині в карти п’ятдесят тисяч гривень. Він марно намагається витребувати гроші у Вікторії. Щоб переконати Вікторію дати Івану спокій, Софія викрадає з церкви чашу для причастя та пропонує як відкуп. Вікторія використовує це, щоб помститися суперниці.

58 серія “Таємниці” опис

Дізнавшись, що у Наді зупинка серця, всі починають панікувати. Але дівчинку вдається врятувати. Вікторія віддає чашу для причастя отцю Володимиру, каже, що в крадіжці Софії замішаний Іван. Костя, прийшовши до Лори, повідомляє їй, що готовий визнати дитину, незалежно від того, чия вона – його або Миколи.

59 серія “Таємниці” опис

Івану вдається вмовити Асю залишитися. Вікторія рознімає Сергія і Костю, вмовляє Сергія почекати, коли Іван виплатить йому гроші. Сергій не довіряє Вікторії, вирішує оселитися з Валею в готелі і контролювати його прибуток. Григорій намагається налагодити відносини з Зіною, загладити свою провину, але вона виганяє його. Турбота про Надю зближує Стаса і Катю.

60 серія “Таємниці” опис

Вікторія відмовляється від пропозиції Галини, але потім сама звертається до неї. Костя, незважаючи на протести Вікторії, везе Лору жити до себе. Лора вражена квартирою Кості. Хірург повідомляє Стасу і Каті хороші новини про стан здоров’я Надії. Стас зізнається, що він батько Надії.

61 серія “Таємниці” опис

Надя під наглядом Стаса починає ходити. Софія приходить відвідати Надю перед тим, як виїхати зі Станова, робить ще одну спробу умовити Катю її пробачити. Вікторія та Галина планують підпал особняка. Вікторія з Іваном подають заяву на розлучення.

62 серія “Таємниці” опис

Вікторія дізнається, що Лора повернулася в готель, рятує Лору. Лора повідомляє Івану, що мало не загинула через витік газу в готелі. Вікторія змушує Івана повідомити Лорі, що вони з Асею чекають дитину. Лора каже Кості, що між ними все скінчено. Галина рятує Вікторію від нападок Івана, збрехавши, що забула перекрити на ніч вентиль газу.

63 серія “Таємниці” опис

Іван радіє за те, що Софія залишилася. Софія пояснює, що зробила це заради Каті. Дізнавшись правду про минуле Валі, Сергій проганяє її. Вікторія змушена заплатити Галині зарплату в п’ять разів більше. Галина погрожує Валі. Лора, після розмови з Грицем, звинувачує Вікторію в тому, що це саме вона влаштувала витік газу. Зіна каже Григорію, що хоче розлучитися з ним.

64 серія “Таємниці” опис

Валя і Сергій закопують тіло Галини під дубом, де знайшли труп Семена. Вікторію дивує зникнення кухарки, вона не вірить, що Галина могла раптово поїхати. Випивши, Сергій майже проговорюється батькові, що вбив людину. Вікторія зізнається Лорі, що хотіла підпалити готель, через що остаточно втрачає довіру дочки. Лора розповідає про підпал батькові. Софії ледве вдається заспокоїти розлюченого Івана.

65 серія “Таємниці” опис

Катя відмовляє Стасу – вона не хоче виходити за нього заміж. Стас обіцяє засмученій Наді зробити все можливе, щоб вони з Катею одружилися. Сергій і Гриша повертаються в корчму. Сергій пригнічений, п’є, вештається, потрапляє в болото. У поселення повертається Толик, дізнається, що Лора заручена і вагітна від Миколи Дроздовського.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар