«Вона не могла інакше» опис серій

В

«Вона не могла інакше» опис всіх серій ви можете прочитати в цій статті.

1 серія «Вона не могла інакше» опис

Довговолоса красуня Алевтина Толкачова виконує соло в студентському хорі Інституту культури і поки навіть не думає про велику сцену. Разом з подругою і однокурсницею Майєю Лебединською вона приходить відвідати свого професора, де випадково знайомиться із зіркою радянської естради – керівником джазового оркестру – Юрієм Шаульським. Шаульський запрошує Алевтину на свою репетицію, під час якої несподівано пропонує дівчині стати солісткою колективу. Аля погоджується.

2 серія «Вона не могла інакше» опис
Юрій закохується в Алевтину і починає за нею доглядати. Це не подобається Майї, яка розраховувала на увагу зірки і Сергію, сусідові, закоханому в Алю з дитинства. Крім того, Шаульський одружений. Майя поширює чутки про нібито любовномий зв’язок керівника та солістки оркестру, які доходять до дружини Юрія. Алевтина оголошує про свій відхід з колективу. Шаульський просить Алю залишитися і заявляє про намір розлучитися … Початок 70-х. Алевтина виходить заміж за Юрія Шаульського і починає набирати популярність, як естрадна співачка …

3 серія «Вона не могла інакше» опис
Алевтині подобається сімейне життя з Шаульським доти, поки вона не застає чоловіка з коханкою. Аля йде від нього. Шаульський вимолює прощення дружини, але Алевтина непохитна. Щоб уникнути зустрічей з ним, Аля перебирається на дачу. Як і раніше закоханий в неї сусід Сергій приїжджає підтримати дівчину, зізнається в тому, що готовий чекати її все життя, але Алевтина байдужа.

4 серія «Вона не могла інакше» опис
Тим часом, вже в Москві Сергій потрапляє в неприємну історію. Випадкова знайома Тоня бачить його на вулиці нетверезим і відводить додому, де залишається з ним до ранку. Завагітнівши від недолугого нареченого, Тоня з подачі старшої сестри звинувачує у батьківстві зручну кандидатуру – Сергія. У подаючого надії доктора починаються проблеми на роботі. Він змушений одружитися на Тоні. Алевтина повертається до столиці і дізнається про раптовий шлюбі Сергія, вона розчарована. Пізніше Сергій разом з дружиною вирушає на нове місце роботи в заштатне містечко. У молодят народжується дочка Світла … Алевтина закінчує інститут, професор переконує дівчину зайнятися сольною кар’єрою і обіцяє допомогти їй з репертуаром. Талановитій співачці береться допомогти і знаменитий виконавець Марк Азовський.

5 серія «Вона не могла інакше» опис
Початок сімдесятих – Алевтина Толкачова на піку популярності. На одному з концертів від брудних докучань нав’язливого шанувальника її рятує Юрій Капорів – журналіст-міжнародник. Пізніше, з’ясовується, що Юрій спустив зі сходів чиновника з КДБ. Капорову забороняють виїжджати за кордон. Юрій залицяється до Алевтини. Це не подобається Вікторії – дочці впливового батька, яка давно «поклала око» на Капорова. Проте, Юрій робить Алі пропозицію, молоді одружуються.

6 серія «Вона не могла інакше» опис
Капорова з «вовчим квитком» не беруть на хорошу роботу, йому вдається влаштуватися тільки перекладачем в маленьке видавництво. Алевтина потрапляє в невелике ДТП через витівки божевільного фаната. Вдома вона повідомляє чоловікові про свою вагітність, Капорів забороняє Алі виходити на сцену. Алевтина Толкачова народжує сина Митю … Тим часом, життя Сергія летить під укіс. Дружина відкрито йому зраджує, на роботі починаються проблеми.

7 серія «Вона не могла інакше» опис
Алевтина ростить сина і займається господарством. Повернутися на сцену її оточення просить давній друг – популярний співак Гліб Міщенко. Капорів проти, але трапляється непередбачене – він втрачає роботу, а разом з нею і єдине джерело доходу сім’ї. Алевтина разом з Міщенко їде на гастролі. Через прикре непорозуміння подружжя розлучається – Юрій впевнений, що Алевтина йому зраджує. Завдяки старанням і раніше закоханої в Капорова Вікторії, Юрій разом з нею їде працювати за кордон.

8 серія «Вона не могла інакше» опис
Тим часом, Сергій повертається до Москви. Його недолуга дружина Тоня зізнається, що Свєта – насправді дочка чоловіка, з яким вона тепер живе. Сергій не дозволяє Тоні забрати доньку. Він влаштовується лікарем в московську лікарню, де випадково зустрічає Алевтину … У Алі нещастя – вона дізнається, що її син-підліток «підсів» на голку. Сергій відвозить Мітю до лікарні, звідки той незабаром збігає … Алевтина повертається з гастролей і дізнається страшну новину – Сергій з сильними опіками лежить на лікарняному ліжку. Він постраждав від вогню, коли витягав з палаючої дачі її Мітю … Мітя усвідомлює свою провину і зав’язує з наркотиками. Сергій і Аля, нарешті, вирішують бути разом, але тут з-за кордону Вікторія в інвалідному візку привозить Капорова – у нього інсульт. Аля обіцяє піклуватися про законного чоловіка … Сергій добровільно викликається поїхати в Чорнобильську зону в якості медперсоналу і пропадає. Алевтина вважає його загиблим, але через роки, він приходить на її концерт! Нарешті, вони разом і вони щасливі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар