“Територія краси” опис серій

Т

Територія краси” опис серій серіалу 2009 року Ви можете згадати в цій статті.

“Територія краси” опис серій

серія 1
У родині Фокіних свято – глава сім’ї, заслужений лікар Андрій Андрійович, святкує своє 60-річчя. Поруч дві доньки – Юля і Варвара, зять Ілля, молода коханка Христина, друзі і колеги. Андрій Андрійович ще не знає, що в Іллі та Юлі в сімейному житті не все гаразд, що на його місце в обласній лікарні призначений його колишній учень Федір, що його дочка Варвара терпіти не може його любов Христину, що життя знову зробить запаморочливий поворот, залишивши на узбіччі надію спокійно і тихо жити на пенсії.

серія 2
Приїзд Федора і несподівана поява його на дні народження Андрія Андрійовича шокує родину Фокіних. Занадто багато свого часу було пов’язано з цією людиною, і ось тепер через 12 довгих років він раптово повертається. Незважаючи на розлучення, Ілля болісно сприймає повернення Федора, адже колись Юля і Федір кохали один одного. Що буде тепер і як складеться життя Фокіних після того, як до них повернулося минуле, про яке вони так старалися забути?

серія 3
Юля визволяє Іллю з міліції. В цей же час Андрій Андрійович з Федором роблять лікарняний обхід. Федір змінився – побувавши хірургом в гарячих точках, він став більш жорстким і зібраним. Його цікавить клініка “Територія краси”, що знаходиться на території лікарні, співвласниками якої є Юля, Ілля і Андрій Андрійович. Біля клініки він зустрічає Юлю, але та відмовляється говорити з ним. Ілля виїжджає на перев’язку до модної поп-зірки, яка давно поклала око на перспективного доктора, і тепер доктор не пов’язаний шлюбними зобов’язаннями.

серія 4
Минуле змішалося з сьогоденням, і розростається хвилею нових подій. 12 років тому любов Юлі і Федора закінчилася жахливою автокатастрофою, і це був тільки початок ланцюжка трагічних подій … Зараз в життя Юлі знову все наперекосяк – Ілля відкрито захоплюється іншими жінками, Федір намагається налагодити відносини, директор клініки Вадим просить частку в бізнесі. А тут ще Андрій Андрійович, судячи з усього, збирається узаконити свої стосунки з Крістіною, яка не тільки значно молодша за нього, але і, просто людина не їх кола.

серія 5
Федір вступає на посаду головлікаря обласної лікарні. За першими його діями видно, що він став жорстким, рішучим, і являє собою повну протилежність ліберальному Андрію Андрійовичу. Христина приходить в клініку пластичної хірургії “Територія краси”, домовитися про операцію перед весіллям з Андрієм Андрійовичем. Там вона зустрічає Федора і Вадима. Приєднався до них Ілля ігнорує Федора і не приховує вороже ставлення до нього. Пізніше злегка підпилий Ілля влаштовує сцену Юлі, вважаючи, що їх розлучення пов’язане з появою Федора. Юля відкидає всі підозри і поспішає в клініку. Але і там їй не вдається піти від проблем – вагітна медсестра Катя чомусь цікавиться її розлученням з Іллею.

серія 6
З розмови з Катею Юля дізнається, що та вагітна від Іллі. Ця новина заподіює біль Юлі не тільки фактом зради, а й тим, що сама вона дітей мати не може. У Юлі трапляється нервовий зрив. Оскаженілий Ілля вимагає у Каті пояснень. Та стверджує, що після корпоративної вечірки, коли Ілля був досить сильно п’яний, вони переспали, і вона завагітніла. Ілля відмовляється в це вірити, і хоче провести тест ДНК. Увечері на дачі збираються всі, хто так чи інакше причетні до сім’ї Фокіних. Юля оголошує, що вони з Іллею розлучилися. Федір сприймає це як сигнал до дії, і коли Юля приходить до нього, як до головлікаря, обговорити питання оренди, запрошує Юлю в ресторан.

серія 7

В клініку “Територія краси” після аварії потрапляє друг Вадима, Георгій Корж. Вадим просить його не реєструвати. Ілля погоджується, але попереджає, що криміналу не потерпить. Тим часом Катя все більше заявляє про свої претензії – грубить Юлі, Іллі. Це підриває і без того напружену атмосферу в клініці. Операція Христини переноситься, крім того в клініці з’являється продюсер співачки Аліни Розаєвой, який погрожує розорити клініку, за те, що в пресу просочилася інформація про операцію його підопічної. Додаючи масла в вогонь, адміністратор клініки Вадим, який безуспішно намагався стати співвласником, приймає пропозицію, про закупівлю ліків тільки через фірму Китайгородського. За це Вадиму обіцяно непоганий відсоток.

серія 8
У клініці “Територія краси” міліція розшукує громадянина Коржа. Оперативники вдаються до допомоги журналіста Матвія Стежкіна. Федір продовжує встановлювати у лікарні свої порядки. Христина приходить в клініку, де зустрічає Георгія Коржа. Виявляється, вони знайомі.

серія 9
Корж не просто знайомий Христини. Він – її колишній чоловік. Федір пропонує Андрію Андрійовичу бути консультантом в обласній лікарні. Ілля знову демонструє свою неприязнь до Федора. В клініку нелегально проникають підозрілі особи.

серія 10
Вночі непрохані гості у клініці “Територія краси”, самі того не підозрюючи, надають журналісту Стежкіну потрібну йому інформацію.
Син психолога Лариси Юріївни вирішив забрати документи з інституту. Він хоче займатися музикою разом зі своєю рок-групою. Але такий варіант точно не влаштовує його маму.

серія 11
Незважаючи на те, що присутність в клініці Георгія Коржа – справа ризикована, Вадим погоджується йому допомогти. Юля не прислухається до порад Лариси Юріївни. Вона знову відчуває потяг до Іллі. Варвара теж стає учасницею любовного трикутника, інші двоє – це перспективний футболіст і найкраща подруга Варі.

серія 12
Христина влаштовує скандал в клініці. Зовнішній вигляд після операції ніяк не влаштовує жінку. Мама Каті мучить дочку розпитуваннями про майбутнє весілля з Іллею. Катя, незважаючи на те, що у відносинах Юлі та Іллі спостерігається потепління, запевняє маму, що весілля не за горами.

серія 13
Не кожен може стати хірургом, і Вадим, що подавав колись великі надії в теорії, на практиці став директором клініки пластичної хірургії, остаточно заплутався у власних пристрастях. Тепер він змушений взяти в руки скальпель, але відсутність досвіду дасть про себе знати. Федір продовжує наводити порядок в йому клініці, а Катя готова на все, щоб бути з Іллею. Незважаючи на знову виниклі почуття, відносини Іллі та Юлі знаходяться під постійною загрозою.

серія 14
Над головою Вадима і Жоржа Коржа згущуються хмари, і це не тільки міліція – колеги Вадима, теж дізнаються про все, що сталося минулої ночі. Якщо справи Вадима починають більш-менш прояснюватися, то Варя тільки зараз починає здогадуватися, чому при згадці Павла Настя починає себе неадекватно вести. Крістіна ж, переживаючи загадкове зникнення Коржа, виписується з клініки і переїжджає на професорську дачу.

серія 15
Обшук в клініці “Територія краси” не дав ніяких результатів – шахрай Жорік Корж як крізь землю провалився. Але екстремальна ситуація з вигідного боку зарекомендувала Федора, і це знову викликало неприязнь з боку Іллі. Все, що відбулося виходить Вадиму боком і з боку колег і з боку Жоріних “братків” – поки вони ще залежні від Вадима та його рішень, але це ж тільки поки. А ось Федір, мабуть, вперше чує від Юлі слова подяки.

серія 16
Історія з аферистом Коржем переходить до обласної лікарні, де Федір врятував йому життя. Історія ж з ошуканими вкладниками триває, але на цей раз обдуреним виявляється Вадим. Ілля робить рішучий крок у будівництві нових відносин з Юлею, але побутові обставини постають у них на шляху. А в цей час Матвій Стежкин все-таки знаходить свою сенсацію, що валяється
побитою в кущах.

серія 17
Під наглядом Федора Вадим приходить до тями, але поруч з ним і його сином вже треться Стежкин в очікуванні нового матеріалу або хоча б елементарної вигоди. Христина з подивом обстежує галерею зі своїм ім’ям. За цим заняттям її застає Варя. Перед Андрієм Андрійовичем стоїть складний вибір між проханням Лариси допомогти із сином і розумінням того, що доктор з Микити ніколи не вийде.

серія 18
Від світських персон завжди чекай сюрпризів, і Аліна Розаєва підкидає Іллі такий сюрприз, від якого той цілий день мотається по місту і скуповує тиражі жовтої преси.
Незважаючи на все, що відбулося, Федір не відмовляється від своєї пропозиції, і Андрій Андрійович виходить на першу консультацію.
Катя дізнається про новий виток відносин між Іллею і Юлею і приходить до Федора з пропозицією.

серія 19
Чим більше Вадим борсається, тим більше заплутується у власних проблемах. Лариса Юріївна другий день не з’являється в клініці, і її розшукує Андрій Андрійович.
Юля дізнається про статтю в пресі і, як це не дивно, не від Каті. Слідчі продовжують пошуки Коржа і Стежкіна, але поки не можуть знайти ні того, ні іншого.
Варвара привозить Іллю до Юлі, але біля під’їзду вони зустрічають несподіваного для всіх гостей.

серія 20
Нервовий зрив Лари приводить до того, що Андрій Андрійович змушений брехати своїй майбутній дружині. Та, втім, сама давно не ангел, і події з минулого теж не дають їй спокою.
У всій цій ситуації у Вадима була лише одна світла пляма – гроші, але тепер їх немає.
Не менш заплутано складається життя у Стежкіна. Тільки він отримав новий апарат, як його знову розбивають, але на цей раз представники закону. Варя, нарешті, розуміє неадекватну поведінку своєї подруги.

серія 21
До Каті несподівано приїжджає її мама. Становище ускладнюється ще й тим, що мама думає, що у Каті все нормально, і скоро відбудеться весілля.
Ілля і Юля з’ясовують стосунки і миряться. Ілля налаштований поєднуватися узами шлюбу, і Юля не проти. Залишається тільки взяти паспорта і подати заяву в ЗАГС, але це зовсім не в інтересах Каті.
Лариса знову пропадає. Це не на жарт лякає Андрія Андрійовича та Микиту, які безпосередньо винні в тому, що відбувається.

серія 22
Варя і Настя – дві колишні подруги, обидві виявляються обдуреними перспективним футболістом Пашею. На грунті засмучених почуттів Варя намагається спокусити Федора. Петя, син Вадима, зникає в невідомому напрямку, і версії, куди він міг пропасти, одна гірша за іншу. У пошуках сина Вадим зустрічає в міліцейському “мавпятнику” готового йти на допит Стежкіна. Вночі в квартирі Фокіних – п’янка, де обдурені чоловіками жінки заливають алкоголем свою жіночу долю.

серія 23
Петра випадково зустрічає анестезіолог Толик, який мітингує біля будівлі мерії. Поки він ще не в курсі, що Вадим і його колишня дружина збилися з ніг, розшукуючи дитину, але незабаром йому належить дізнатися про це. Федір дізнається про відкладене весілля і, зустрічаючись з Юлею, не приховує свою радість. Стежкин придумує хитру комбінацію, що дозволяє йому вийти з міліції. Настя і Варвара миряться, а Христина обирає одяг спокусливий.

серія 24
Коли ти ще зовсім дитина, а на руках у тебе велика сума грошей, головне знайти старшого товариша, який допоможе тобі ними розпорядитися. І все б закінчилося для Вадима зовсім сумно, але доля знову, в самий останній момент простягнула йому руку допомоги. Методи, якими Федір керує клінікою, багатьох не влаштовують, тому в сторону облздороввідділу летять доповідні, в яких зокрема описані випадки зникнення хворих з обласної лікарні. Прийшовши додому, Андрій Андрійович бачить повний безлад і відсутність улюбленої нареченої. Крістіна ж зустрічається в галереї з таємничим адвокатом.

серія 25
На дні народження спільного знайомого випадково зустрічаються Юля і Федір. Христина несподівано повертається до Андрія Андрійовича, мотивуючи свій від’їзд побутовими справами. Втім, побутові справи не заважають їй питати Вадима, чи можна до невпізнанності змінити зовнішність людини. А ось Вадиму тільки таких питань і не вистачало.

серія 26
Зникнення Христини так налякало Андрія Андрійовича, що він робить рішучий крок. Тільки ось тепер Христина не знає – радіти їй чи ні. Вся родина збирається на дачі. Але радісну новину, яку Андрій Андрійович і Христина хочуть розповісти всім, намагається затьмарити Варвара, яка отримала від Іллі інформацію про художню галерею “Христина”.

серія 27
Спроба Варвари розкрити батькові очі на Христину все-таки приносить свої плоди, а сама Варвара, в усякому разі, в присутності Насті, будує плани на Федора. А ось у Вадима знову неприємності. Анестезіолог Анатолій, який вважав, що тієї ночі оперували замміністра, випадково дізнається прізвище свого загадкового пацієнта.

серія 28
Після всього, що сталося Толік хоче звільнитися з клініки, і утримувати його Вадиму не з руки. У клініці з’являється кумир цілого покоління, співак Стас Ландишев, зі своїми секретами і таємницями. Варя нарешті домагається свого і отримує розподіл в Оксфорд, але тепер це  їй зовсім не в радість. А невтомний Стежкин прокладає дорогу до старого комп’ютера, набитого грошима.

серія 29
Шантаж не найкращий засіб для стосунків. Вадиму це відомо, а ось Стежкіну поки ні. Але він збирається зірвати куш, і поки що, хоч і з горем навпіл, але йде до наміченої мети. Юля намагається зробити новий паспорт, але Федір, користуючись від’їздом Іллі веде свою гру. А ось Христині нова галерея ніяк не дає спокою. Адже це маса турбот, і вирішувати їх, крім неї, схоже нікому.

серія 30
Неприємні сюрпризи підстерігають нас на кожному повороті, а вже якщо ти став на шлях авантюризму, то і на кожному кроці. Це стосується і Стежкіна, який мріє про Мальдіви, і Варі, якій кортить нашкодити своїй подрузі Оксфордом. А ось Лариса Юріївна ніяк не може змиритися з вибором сина, особливо в той момент, коли тому приходить повістка з військкомату. Федора викликають “на килим” до облздоров, і там спливає історія зі зниклим пацієнтом. А Катя нарешті отримує тест ДНК.

серія 32
Ілля мчить до Каті, і бачить тест, Андрій Андрійович не може заспокоїтися вдома, а Федір приїхавши додому знаходить там Юлю. У зв’язку з усім тим, що сталося, Ігор  намагається знайти Юлю і хоча б поговорити. Стежкин тим часом не втрачає надії отримати головний приз, а Лариса Юріївна оббиває пороги кабінетів в надії “відмазати” сина від армії.

серія 31
Результати тесту ДНК приголомшують Юлю. Мабуть, вперше вона повірила Іллі, і ця віра не підтвердилася. Але сам Ілля не вірить в те, що відбувається і перериває відрядження, щоб з усім розібратися на місці. Приїжджаючи на дачу до Фокіних, він зустрічає там Федора. Не зовсім там, скоріше, по сусідству, але Іллю це не радує подвійно. Атмосфера розпалюється, але через кілька хвилин все забувають про всякі конфлікти. І причиною цьому – телефонний дзвінок з лікарні швидкої допомоги.

серія 33
Сина Лариси Юріївни забирають в армії, і вона звертається за допомогою до Вадима. А у того свої проблеми з сином – школа, куріння, та ще й Стежкин.
Ілля знаходить Юлю і намагається з нею поговорити. Варвара хоче “відмазатися” від Оксфорда, але це виявляється набагато складніше, ніж вона могла собі уявити.

серія 34
Ілля починає носити в пологовий будинок посилки. Варя мириться з Настею. Юля все частіше бачиться з Федором.
Вірочка збирається на концерт Ландишева, не знаючи про її діагноз. Юля вирішує робити співаці операцію, незважаючи на заперечення зі сторони Вадима.
До обласної лікарні завітала перевірка. Христині знову телефонує загадковий Корж.

серія 35
Даремно Стежкин на новій машині приїхав до під’їзду Вадима. На дорозі стільки грошей журналіст знайти не міг. Федір переїжджає на нову дачу, по сусідству з дачею Фокіних. Ілля знаходить в кишені ключі від квартири Каті.
Вірочка провідує Катю, і розповідає їй про зустріч із Ландишевим.

серія 36
Юля і Вадим сваряться через операцію Ландишева – якщо преса дізнається, що ВІЛ-інфікованому була зроблена операція, клініка може втратити клієнтів.
Христина перевозить свої роботи в галерею. Катя виписується з лікарні. Стежкин отримує нову роботу. Від кого б ви думали?

серія 37
Юля і Лариса вирішують зазирнути до бару, де, на свій подив зустрічають Федора та Вадима.
Катя продовжує обробляти Іллю. Федір залицяється до Юлі. Вадим крутить афери із Китайгородським, а Варя дізнається про діагноз Ландишева.

серія 38
У клініці “Територія краси” відбуваються загальні збори, і збори показують далеко не кращі результати. Справи клініки йдуть не дуже добре, і не тільки за показниками, але і по відносинам всередині колективу. Зате чудово йдуть справи у Христини, яка продовжує телефонний роман із Коржем. А той підкидає їй гроші на розкрутку нової галереї. Збори закінчується досить несподівано для всіх, і поштовхом для цього служить Катя.

серія 39
Скандал на зборах, каталізатором яких стала Катя, виходить їй боком. Нові обставини остаточно розводять Іллю і Юлю по різні боки. Комісія ретельно перевіряє обласну лікарню, Андрій Андрійович бере ключі від кабінету директора клініки, а звільнений Вадим зривається в свою давню пристрасть.

серія 40
Так само як і Федір, Андрій Андрійович особливо не вникає в тонкощі адміністрування. Поки все нормально, але – майбутнє покаже, до чого це призведе … Петро здогадується, звідки Стежкин взяв фотоапарат, а сам Стежкин з подивом дізнається, що Вадим більше в клініці не працює. Глава обласного управління охорони здоров’я ставить Федора перед вибором, і об’єктом вибору служить флігель.

серія 41
Стежкин приходить до Вадима і повідомляє йому, кому телефонує Христина. Вадим пропонує продовжити стежити. У Каті починаються передчасні пологи. Але якщо Ілля увесь нервує, то до Юлі з Федором повертається їх минуле, те, яке було до аварії.
Вадим приходить в клініку збирати речі.

серія 42
Стежкин продовжує радувати афоризмами Христину, а Петро йде до мами, залишаючи Вадима у порожній квартирі. Пологи проходять дуже важко, і дитину забирають до реанімації. Гаврилівна повідомляє цю новину у клініці, і про це дізнається Юля. А ще, в клініці з’являється знаменита Пастухова …

серія 43
Андрій Андрійович свариться з Варварою, і та розповідає Христині, що її майбутній чоловік якось залишився на ніч у Лариси.
Тітку Іллі госпіталізують до обласної лікарні в передінфарктному стані. Федір надає посильну допомогу.
Корж дізнається, що Стежкин працює на Вадима. Христина влаштовує Ларисі скандал.

серія 44
Дитина Іллі знаходиться в критичному стані, але Ілля сподівається, що все обійдеться.
Вітчим Петра, дізнавшись, що відтепер має шукати інше місце проживання, б’є Маргариту.
Федір, не звертаючи уваги на виникаючі труднощі, продовжує йти до своєї давньої мети – одруження на Юлі.

серія 45
Дитині стає краще, і Каті в перший раз приносять її на годування.
Варвара знаходить у собі сили, щоб помиритися з батьком і вибачитися перед Христиною.
Петя нарешті витрачає свої двадцять доларів, мириться зі Стежкіним і вони їдуть розмовляти з Рудольфом.

серія 46
Як тільки дитині стало краще, відразу постало питання про одруження. Але дитина – це єдине, що пов’язує Катю і Іллю. Так, у всякому разі, думає Ілля.
Рудольф здає Петю в міліцію. Вадим намагається його врятувати.
Ілля приходить провідати тітку і зустрічає там Юлю. А через хвилину в палату заходить Федір.

серія 47
Анестезіолог Анатолій повертається до клініки, і Андрій Андрійович бере його на старе місце.
Мамі Каті не подобається зять, не подобається, що він рідко приходить, і вона не упускає можливості висловитися.
Андрій Андрійович визначається з датою весілля.
Вадим намагається ускладнити Рудольфу життя. В клініку приходить мама Каті і влаштовує Юлі скандал.

серія 48
Лариса розповідає Юлі, що Ілля переїхав до Каті. Побачивши, що у неї вкрали телефон, Кристина досить оригінально повідомляє про це Коржу, а Стежкин розуміє, що за ним стежать. Вадим отримує дзвінок від старого приятеля, і разом зі Стежкін потрапляє в неприємну ситуацію, а Юля дізнається правду про поведінку Федора в ті страшні дні.

серія 49
Федір намагається уникнути сварки з сім’єю Фокіних і шукає інше приміщення під травматологію, але поки що флігель “Території краси” є кращим варіантом. Лариса Юріївна розуміє, що виявляється поклала око на одного зі своїх пацієнтів. Юля свариться по телефону з Іллею, Христина готується до відкриття галереї, Стежкин краде її телефон, а в клініці знову з’являється Пастухова. Ілля переборювати себе і дякує Федора за тіточок.

серія 50
Лариса розповідає Юлі, що Ілля переїхав до Каті. Побачивши, що у неї вкрали телефон, Кристина досить оригінально повідомляє про це Коржу, а Стежкин розуміє, що за ним стежать. Вадим отримує дзвінок від старого приятеля, і разом зі Стежкіним потрапляє в неприємну ситуацію, а Юля дізнається правду про поведінку Федора в ті страшні дні.

серія 51
Юля готує Федору сюрприз, а Маргарита з сином розшукують зниклого Вадима. Вадим і Лариса вперше зустрічаються, не приховуючи своїх почуттів, а в клініці відбувається скандал за участю безкоштовної пацієнтки. Катя розуміє, що однією дитиною чоловіка не отримати.

серія 52
Чим довше Федір тягне з ухваленням рішення по флігелю, то краще стає зрозуміло, що розміщувати травматологію ніде. У свою чергу невблаганно наближається день весілля Христини, про що, до речі, Корж не мав жодного уявлення. З Катиної коробки випадає Юлін паспорт і все це відбувається так невчасно … Маргарита остаточно розмовляє з Вадимом і Рудольфом.

серія 53
Воронін продовжує строчити кляузи на Федора, і це вже набридає навіть вищому керівництву. Але саме завдяки Облздороввідділу Андрій Андрійович випадково дізнається про вагання Федора по відношенню до флігеля. Ілля віддає Юлі її паспорт, і на зборах акціонерів підтримує колишню дружину.

серія 54
Юля вперше серйозно свариться з Федором, і провиною цьому злощасний флігель. Андрій Андрійович приймає рішення б’є по його самолюбству. Лариса псує гарний настрій Славіна.

серія 55
Юля стає мимовільним співучасником таємниці Лариси і Вадима, а Кристина готується до відкриття виставки. У клініці з’являється колишній хлопець Катерини Сергій, і дуже вдало зустрічає Вадима. Ілля вирушає до пологового будинку, і просить показати йому медичну картку Каті Хатки.

серія 56
Інколи група крові може вирішити всі проблеми, але Ілля згадує про це досить пізно. Стосунки Юлі і Федора погіршуються, заразом котяться стосунки Вадима і Лариси. А ось Варвара, судячи з усього, полюбила, але не того, кого слід було б …

серія 57
Вадим відшиває Китайгородського і свариться з Федором. Флігель стає для всіх справою принципу. Корж обіцяє Кристині дарунок на все життя, а флігель горить синім полум’ям в прямому сенсі цього слова. Юля знову пропускає операцію зі штучного запліднення.

серія 58
На весіллі у Крістіни збираються всі, в тому числі і ті, кому не варто з’являтися на людях. Ілля і Федір остаточно з’ясовують стосунки, і на цей раз в силовій формі. Ну а Христина і Варвара здійснюють, мабуть, найрішучіші кроки у своєму житті.

серія 59
Андрій Андрійович роздавлений тим, що сталося, а Федір напивається вперше за 12 років. Юля приймає остаточне рішення, Кристину чекає ой яке розчарування, а клініка “Територія краси” готується до переїзду.

серія 60
Лариса приходить до Маргарити, і розповідає їй про свої взаємини з Вадимом. Федір звільняється і їде, але не один. А перед цим зустрічається зі всіма, з ким звело його життя в останній рік. Ілля і Юля відкривають пляшку шампанського.
До Фокіна повертається розчарована Христина.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар