“Торговий центр” опис серій

Т

Торговий центр” опис серій 60-серійного серіалу 2013 року в цій статті.

“Торговий центр” зміст серій

1 серія “Торговий центр” опис
Молода дівчина Олена Новікова повертається в Ярославль і збирається відкрити там свій магазин. Відсидівши рік за сфабрикованою справою, з в’язниці виходить Олег Корнєєв, пасинок власника великого торгового центру Едуарда Фадєєва. Він хоче помститися вітчиму за смерть матері. Фадєєв розлучається з Мариною Білецькою, власницею бутіка модного одягу. Чоловік Марини, Сергій, дізнається про зраду дружини. У торговому центрі свято – рік після відкриття. Але радісна подія може ось-ось закінчитися трагедією: молода жінка збирається кинутися з даху …

2 серія “Торговий центр” опис
Сергій рятує Жанну, і вона звертається до нього за допомогою. Ірина зауважує, що між батьками щось не так. Відчуваючи свою безкарність, Фадєєв не реагує на загрози Олега. Лена дізнається, що мамі терміново потрібна операція, а всі її гроші вкрали. Якісь люди садять Олега в машину і відвозять у невідомому напрямку.

3 серія “Торговий центр” опис
Жанна розповідає Сергію, що її хочуть убити. Сергій знімає готель для себе і Жанни. Світлана потрапляє до лікарні. Щоб вилікувати маму, Олена хоче взяти кредит. Галя вмовляє Ріната зайняти грошей у тата на операцію для Світлани. Відкриття магазину Олени під загрозою. Згадавши, що його мати колись вела щоденник, Олег просить Аню знайти його …

4 серія “Торговий центр” опис
Олег дізнається, що будівництво медцентру матері заморожено, і хоче з’ясувати причину. Марина бачить, як Жанна намагається спокусити Сергія. Батько готовий дати гроші Рінату, якщо він розлучиться з Галею і повернеться додому. Фадєєв пропонує Олені допомогти з операцією за умови, що вона все ж відкриє свій магазин. Прочитавши щоденник матері, Олег не вірить, що вона покінчила з собою. І на підтвердження отримує анонімне повідомлення про те, що його матір вбили.

5 серія “Торговий центр” опис
Лена приймає пропозицію Фадєєва. Олег дізнається, що перед смертю мама переписала всі активи медичного фонду на якогось Нестерова. Світлана розшукує Фадєєва, але при зустрічі він переконує її, що вона помилилася. У засмучених почуттях Світлана виходить на вулицю, і її збиває автомобіль. Поліцейські знаходять у Сергія коробку з наркотиками, яку залишила Жанна.

6 серія “Торговий центр” опис
Дізнавшись про те, що Сергія заарештували, Марина вирішує витягнути його з в’язниці і просить Ріната про допомогу. Олег влаштовується на роботу в бригаду швидкої допомоги, і намагається знайти Нестерова. Після підписання договору з Фадєєвим, Лена дізнається, що мама потрапила під машину. Світлана хоче розповісти Олені про батька, але у неї трапляється напад ….

7 серія “Торговий центр” опис
Після смерті матері, Олена не може прийти в себе, вона намагається відволіктися роботою, щоб відкрити магазин в строк. Рінат пояснює Марині, що єдиний спосіб врятувати Сергія – це відшукати Жанну. Олег дізнається, що Нестеров помер, але у нього залишилася вдова, яка може щось знати про смерть матері. Після зустрічі з Олегом, Нестерова шантажує Фадєєва.

8 серія “Торговий центр” опис
Марині вдається знайти Жанну. Олег потайки пробирається до кабінету Фадєєва щоб з’ясувати, що його пов’язує з Нестеровою. Ованес дізнається, що Аліса два тижні не ходить до школи, так як збрехала хлопцям про маму. Рінат і Марина виявляють, що Жанна знову зникла.

9 серія “Торговий центр” опис
Аня вирішує зірвати відкриття магазину Олени. Олег дізнається, що у Нестерової є компромат на Фадєєва, і він хоче його дістати. Здогадавшись, що Жанна не сама пішла з магазину, Марина безуспішно намагається довести слідчому, що Сергій не винен. Вона знову розшукує Жанну, і вони обидві потрапляють в небезпечну пастку …

10 серія “Торговий центр” опис
Марину і Жану рятують. Жанна у всьому зізнається слідчому, і Сергія випускають на свободу. Він приймає рішення піти з сім’ї. Щоб отримати компромат на Фадєєва, Олег звертається по допомогу до колишнього співкамерникова Михайлу. Дізнавшись про те, що Аня хотіла завадити Олені, Фадєєв позбавляє її машини і грошей.

11 серія “Торговий центр” опис
Анна думає, що Олена дочка Едуарда Фадєєва, але Олена запевняє, що її батько давно помер. Дізнавшись, що Олег був у його кабінеті, Фадєєв забороняє йому з’являтися в ТЦ. Михайло погоджується допомогти Олегу і вкрасти у Нестерової компромат на Фадєєва. Після бійки з товаришем по службі, Сергія усувають від служби в МНС. Олена проговорюється, що закохана в Олега.

12 серія “Торговий центр” опис
Ігор переконує Анну не обговорювати з Фадєєвим делікатне запитання. Вони вирішують позбутися всіх фотографій Світлани, та Ігор відправляє грабіжника у квартиру Олени. Рінат наполягає, щоб Олег розповів Олені правду про його стосунки з Фадєєвим. Ірина повідомляє батькам, що вагітна. Сергій підозрює, що Степан батько дитини. Повернувшись додому, Олена виявляє, що її квартиру пограбували.

13 серія “Торговий центр” опис
Рая припускає, що чекає дитину, але Ігор категорично не хоче дітей. Ованес бачить, як Степан та Ірина цілуються, але вони обидва заперечують свої стосунки. Через “вагітність” Ірини у Степана виникає безліч проблем. Фадєєв продовжує доглядати за Оленою. Ігор і Анна планують прибрати Олену з ТЦ.

14 серія “Торговий центр” опис
До кабінету Фадєєва доставляють важливий документ, який через помилку секретаря потрапляє до Олени. Олег зауважує підміну, і розуміючи важливість документа, краде вміст конверта. Ігор загрожує Раї розлученням. Сергія викликають на роботу, і він збирається їхати до Москви. Анна дізнається, що Олег і Олена зустрічаються і намагається переконати батька, що Олена діє проти нього.

15 серія “Торговий центр” опис
Виявивши, що Олена віддала йому порожній конверт, Фадєєв розриває з нею договір. Ігор і Анна торжествують. Олег хоче повернути Олені документи і про все розповісти. Але Фадєєв, випередивши його, розповідає Олені всю “правду” про своє пасинка. Сергій не проходить медкомісію. Олег застає Олену в обіймах Фадєєва.

16 серія “Торговий центр” опис
Анна звинувачує себе за те, що спровокувала конфлікт між батьком і Олегом. Олена та Олег сваряться, в засмучених почуттях він сідає за кермо і потрапляє в аварію. Сергію не вдається знайти роботу, і Марина просить Фадєєва взяти його в Торговий центр. У Ованеса трапляється напад …

17 серія “Торговий центр” опис
Олену змушують повернутися в магазин, але Ігор обіцяє Ганні, що вона все одно піде з Торгового центру. Галина хоче помирити Олену та Олега, але її плани руйнує наречений Олени, який приїхав з Москви. Щоб бути в курсі планів Олега, Фадєєв встановлює прослушку в його квартирі. Рінат робить Галині пропозицію.

18 серія “Торговий центр” опис
Ованес і Степан шукають няню для Аліси. Сергія беруть на роботу, і Степан дізнається, що він буде його новим начальником. Олена повідомляє всім, що їде до Москви з Юрієм, Олег страшно ревнує.

19 серія “Торговий центр” опис
Олена влаштовує в магазині аукціон. Михайло розповідає Олегу, що знайшов паперу Нестерової. Фадєєв чує їхню розмову і відправляє Ігоря стежити за Оксаною. Ігор вирішує проблему з документами по-своєму …

20 серія “Торговий центр” опис
Влаштовуючи підпал дачі Нестерової, Ігор думає, що в будинку нікого немає. Нестерова потрапляє до лікарні. Степан відмовляється від послуг Софії. Олена готується до від’їзду до Москви. Олег хоче її зупинити. У телефоні Ігоря, Рая знаходить повідомлення від Анни. Дізнавшись про те, що Рая копалась в його телефоні, Ігор приходить у лють. Ованес здогадується, хто така Софія і навіщо вона з’явилася в житті Аліси.

21 серія “Торговий центр” опис
Дізнавшись, що Олена залишається, Олег хоче з нею помиритися. Ованес розуміє, що Софія насправді бабуся Аліси. Степан пропонує Раї змінити своє життя. Фадєєв заявляє Олегу, що йому подобається Олена. Ігор потрапляє до лікарні.

22 серія “Торговий центр” опис
Аня просить Олену триматися подалі від Фадєєва. Раї НЕ удаeтся приховати зраду від чоловіка. Дізнавшись про зраду, Ігор б’є дружину. Фадєєв вирішує знову запроторити Олега у в’язницю. Він повідомляє поліції, що Олег його переслідує і загрожує. Слідчий Сироткін викликає Олега на допит.

23 серія “Торговий центр” опис
Степан заступається за Раю. Марина вмовляє її звернутися в поліцію. Аня просить батька перестати доглядати за Оленою, але Фадєєв не відступає. Щоб справити на Олену належне враження, він обіцяє їй забрати з поліції заяву на Олега. Ігор не збирається поступатися дружину Степану.

24 серія “Торговий центр” опис
Ігор просить Раю повернутися додому. Степан впевнений, що Ігор змусив її так вчинити. З армії приходить Артем. Катя повідомляє йому, що більше його не любить. Вирішивши що, новий хлопець Каті – Артур, Артем намагається його розшукати, а не виявивши, захоплює кафе.

25 серія “Торговий центр” опис
Олег рятує життя Фадєєву. Олена і Олег миряться і обіцяють ніколи не обманювати один одного. Сергій повертається додому. Ованес впевнений, що після захоплення його кафе розориться. Ігор каже Степану, що виживе його з роботи. Фадєєв упокорюється з вибором Олени. Нестерова опам’ятовується і хоче розповісти Олегу про компромат на Фадєєва. У місто приїжджає колишня наречена Олега …

26 серія “Торговий центр” опис
Олег їде в лікарню до Нестерової, де стикається з братом Інни. Олег каже Пашке, що той може звертатися до нього за допомогою в будь-який момент. Олена вирішує продавати в своєму магазині речі, зроблені іншими людьми, і Фадєєв схвалює цю ідею. Ігор підмішує в каві Степана транквілізатори …

27 серія “Торговий центр” опис
Олег залагоджує “непорозуміння” в супермаркеті і рятує Пашку. Втомившись від дурниць Ані, Фадєєв пропонує їй відкрити свою справу. Олег розповідає Олені про Інну. Між Мариною та Сергієм налагоджуються стосунки. Вирішивши довести батькові свою самостійність, Аня йде з дому. По торговому центру повзуть чутки про роман Раї і Степана. Не бажаючи нерозумно виглядати, Ігор вимагає, щоб Рая звільнилася з роботи.

28 серія “Торговий центр” опис
Інна повертається в місто. Аня знайомиться в ресторані з Федором, не підозрюючи, що він – син Білецьких. Після захоплення, відвідувачі ігнорують кафе Ованеса. Маркетолог, що з’явився в торговому центрі, планує переробити кафе Ованеса в мережу ресторанів швидкого харчування. Олег зізнається Олені в любові і хоче поїхати з нею в подорож. Розшукавши адреса Олега, Інна приходить до нього додому …

29 серія “Торговий центр” опис
Олег обіцяє допомогти Інні знайти Пашку. Приїхавши до Білецьким за дочкою, Фадєєв обіцяє Ані стати хорошим батьком. Марина категорично проти роману Феді і Ані. Ованес намагається врятувати своє кафе. Розшукавши Пашку, Олег вмовляє його повернутися додому. Фадєєв розуміє, що Аня закохалася в Федора, але впевнений, що це несерйозно. Сергій і Марина дізнаються, що Федя кинув навчання в академії. Інна зізнається Олегу, що збрехала в суді через погрози Фадєєва …

30 серія “Торговий центр” опис
Після розмови з Інною Олег вирішує відкласти поїздку з Оленою і розібратися в собі. Марина намагається пояснити Федору, що кинувши навчання, він може зіпсувати собі життя. Федір приходить до лікарні і дізнається результати аналізів. Вирішивши врятувати кафе, Софія планує влаштувати там свято і запросити особливого гостя. Дізнавшись, що через стрес і загроз Інна втратила дитину, Олег знову хоче помститися Фадєєву …

31 серія “Торговий центр” опис
Федір узнаeт, що важко хворий, але вирішує відмовитися від операції і приховати свою “проблему” від батьків. Ріната запрошують на співбесіду в солідну московську фірму. Галя дуже ревнує і не хоче відпускати його. У місто повернулася мама Аліси – Ольга – і хоче побачити дочку, але Ованес всіляко намагається цього не допустити. Степан дізнається, що Софія – бабуся Аліси, і злиться на батька за те, що це від нього приховали. Нестерова повідомляє Олегу, де забрати компромат. Ігор підслуховує цю інформацію, і встигає перехопити документи. Але Олег уже почав з Фадєєвим свою гру.

32 серія “Торговий центр” опис
У торговому центрі Ольга зустрічає дочка, але Степан веде дівчинку додому. Олег отримує компромат на Фадєєва і вирішує нічого не робити до приїзду Рината з Москви. Інна приходить в торговий центр, щоб оцінити Лену, як суперницю. Ольга переконує Степана зустрітися і влаштовує для нього романтичний вечір. Галя вмовляє Олену помиритися з Олегом.

33 серія “Торговий центр” опис
Олег каже Фадєєву, що якщо з ним щось трапиться, компромат потрапить до рук чиновників. Аліса їде на екскурсію до Москви, Ольга намагається знайти роботу. Роман Федора та Ані стрімко розвивається, але Федір боїться зізнатися, що смертельно хворий. Лена дізнається, що Олег захворів і вирішує привезти йому ліки …

34 серія “Торговий центр” опис
Лена застає Олега та Інну разом і не хоче слухати виправдання. Аня намагається з’ясувати, чому Федір вирішив її кинути. Інна зізнається Олегу в любові. Рінат успішно проходить співбесіду і отримує роботу в Москві. Рая йде з роботи. На її місце приходить Ольга. Федір освідчується батькові в тому, що вмирає.

35 серія “Торговий центр” опис
Лена дізнається, що Юрій вкрав ідеї її колекції прикрас і видав за свої. Олег допомагає Інні по дому, спільні спогади про минуле знову їх зближують. Фадєєв запрошує Марину на ділову вечерю і вирішує знову за нею позалицятися. Ольгу виселяють з готелю. Галя дзвонить Рінату, щоб помиритися, але трубку знімає донька начальника Настя. На зло Федору Аня намагається спокусити Ігоря …

36 серія “Торговий центр” опис
Фадєєв з’ясовує, хто стежить за його будинком. Він обіцяє допомогти Інні сховатися, якщо вона дістане документи, які є у Олега. Ігор відчуваючи свою владу над Анею, просить її мовчати про те, що між ними сталося. Галя намір помститися Рінату і негайно знайти йому заміну серед колишніх кавалерів. Рая дізнається про зраду чоловіка і вирішує отруїти Ігоря. Маркетолог пропонує Фадєєву повністю змінити концепцію торгового центру.

37 серія “Торговий центр” опис
Рая виганяє Ігоря його з дому і вирішує подати на розлучення. Федя хоче помиритися з Анею. У Ріната не виходить вирватися з роботи в Москві. Галя дуже його ревнує, бо поруч з ним постійно знаходиться дочка його шефа Настя. Інна випитує у Олега інформацію про документи і намагається переконати його віддати їй компромат, але Олег розуміє – Інна щось від нього приховує.

38 серія “Торговий центр” опис
Пашку викрадають. Олег узнаeт, що Інна і Фадєєв заодно. Він їде до Фадєєву і ставить йому ультиматум: або Фадєєв робить все, щоб Пашку повернули, або компромат опиниться в поліції. Але Фадєєв висуває зустрічну умову: він допомагає знайти Пашку, а натомість Олег віддає йому документи. Олена пропонує Раї працювати у неї в магазині, а сама вирішує поїхати з Галею в Москву. Сергій нудьгує по роботі в МНС. Степан вирішує повернути Раю. По торговому центру ходять чутки про закриття магазину.

39 серія “Торговий центр” опис
Олег погоджується на операцію, але Пашке удаeтся втекти. Фадєєв дізнається, де ховається Пашка, і повідомляє це викрадачам. Галя мириться з Рінатом. Лена приходить на презентацію колекції Юри і хоче, щоб він зізнався журналістам, що робив колекцію за її ескізами. Ігор вивозить з квартири все, що куплено на його гроші. Степан радіє, що Рая повернулася на роботу в торговий центр, їде з квітами до неї додому. Двері йому відкриває Ольга …

40 серія “Торговий центр” опис
Викрадачі знаходять Пашку, і Олег змушений віддати компромат Фадєєву. Той знищує паперу. Марина придумує спосіб розлучити Федора і Аню. Степан пропонує Раї одружитися, але отримує відмову. Тома остаточно закохується в маркетолога, але не знає, що він одружений. Галя, не витримавши провокації Насті, починає бійку. Це бачить Рінат …

41 серія “Торговий центр” опис
Олег віддає Фадєєву компромат на нього. Нестерова хоче знайти спосіб сама здійснити свою помсту. Хвороба Федора прогресує, але він запевняє близьких, що з ним все в порядку. Фадєєв запрошує Олену в ресторан, але Аня обманює Олену і батька і не допускає їх зустрічі. Едуард дізнається про витівку дочки і вирішує відправити Аню вчитися за кордон. Ігор не хоче втрачати квартиру і намагається помиритися з Раєю, але вона рішуче налаштована розлучитися. Знаючи, що у Ігоря проблеми з азартними іграми, маркетолог запрошує його в закритий покерний клуб.

42 серія “Торговий центр” опис
Нестерова готує замах на Фадєєва. Олег робить Інні пропозицію, і вона погоджується вийти за нього заміж. Рая дізнається, що чекає дитину, але не знає, хто батько – Ігор або Степан. Ігор ставить Раї умову: якщо вона хоче уникнути тривалої процедури розлучення, вона повинна розділити з ним права на квартиру. Незважаючи на заборону Ованеса, Аліса і Ольга таємно зустрічаються у Раї. Фадєєв приїжджає на місце, де має розпочатися будівництво його нового торгового центру. Несподівано з-за повороту з’являється машина і мчить на Фадєєва на величезній швидкості.

43 серія “Торговий центр” опис
Фадєєву вдається уникнути загибелі. Мама вважає, що батьки мають рацію – їм з Федором не варто бути разом. Рінат повертається в місто, щоб забрати Галю в Москву. Ованес все-таки дозволяє Ользі поговорити з Алісою, але тільки в його присутності. Ольга непомітно передає дочці записку. Рая повідомляє Ігорю, що не має наміру поступатися квартиру. Едуард звинувачує Олега в нападі, але Олег не розуміє про що йдеться. Федір йде з дому і просить його не шукати. Фадєєв впевнений, що Аня поїхала вчитися і навіть не підозрює, що вони з Федором втекли разом.

44 серія “Торговий центр” опис
Сергій і Марина намагаються з’ясувати, куди міг виїхати Федір, обшукують його кімнату, знаходять медичну карту і дізнаються, що Федір смертельно хворий. Олена каже Фадєєву, що не зможе його полюбити. На вечірці з нагоди від’їзду Ріната і Галі Лена бере себе в руки і вітає Олега із заручинами. Настя дізнається, що Рінат помирився з Галею і повертається до Москви разом з нею. Вона скаржиться батькові, і той обіцяє що-небудь придумати. Ольга і Аліса знову починають таємно зустрічатися. Аня і Федір щасливі: вони їдуть до моря. Несподівано Федору стає погано за кермом, і їх машина летить у кювет.

45 серія “Торговий центр” опис
Федір втрачає зір, і Аня везе його в лікарню. Необхідна термінова операція, але її можуть зробити тільки в Москві. Ольга впевнена, що повинна зникнути з життя Аліси. Рінат дізнається, що роман Галі з Ванею – не вигадка. Він приходить у лють, бажає Галі щастя в особистому житті, і їде до Москви. Аня благає батька допомогти Федору з операцією, Фадєєв погоджується, але за умови, що Аня більше ніколи не буде з ним бачитися. Федір відправляється в Москву, так і не попрощавшись з Анею. Оксана продовжує готувати замах на Едуарда.

46 серія “Торговий центр” опис
Наeмнік промахується і вбиває фотографа. Іншим пострілом він ранить Фадєєва. Олені і Фадєєву вдається сховатися. Сергій переглядає записи відеоспостереження в торговому центрі і за орієнтуванням дізнається найманого вбивцю. Він розуміє, що вбивця стежив за Фадєєвим. Сергій виїжджає на будівництво, не дочекавшись оперативників. Ованес дозволяє Ользі спілкуватися з донькою. Аліса ж мріє, щоб Степан і Оля були разом. Фадєєву стає гірше, він спливає кров’ю. Налякана Олена хоче покликати на допомогу …

47 серія “Торговий центр” опис
Фадєєв при всіх звинувачує Олега в замаху. Сергію вдається затримати найманця. Начальник просить його повернутися на службу в МНС, і Сергій погоджується. Аня просить Олену піти з лікарні, не чекаючи закінчення операції Фадєєва. Олег розуміє, що замах на Фадєєва влаштувала Нестерова. Щоб зняти з себе підозри, він збирається розшукати Оксану. Аліса йде з дому. Вона повідомляє Ользі, що знає, що вона її мама, і хоче жити з нею. Ігор впевнений, що буде заміщати Фадєєва, поки той у лікарні. Але Фадєєв призначає Лену керуючої торговим центром.

48 серія “Торговий центр” опис
Фадєєв хоче, щоб Олег сів у в’язницю, і вимагає від слідчого знайти докази якими шляхами. Слідчий Сироткін звинувачує Олега в злочинній змові з Нестерової. Аліса вважає, що батьки повинні знову одружитися. По торговому центру ходять плітки про те, як Олені вдалося так швидко підім’яти все під себе. Маркетолог намагається переконати Олену в необхідності реконструкції торгового центру. Лена розгублена і не знає, за що братися. Ігор впевнений, що їй не впорається і через пару днів Фадєєв пошкодує про своє рішення …

49 серія “Торговий центр” опис
У торговому центрі повним ходом йде підготовка до сімейного свята. Олег та Інна готові їхати в ЗАГС. Марина дуже хвилюється за чоловіка і незадоволена, що Сергій хоче повернутися на службу в МНС. Степан дізнається, що Рая вагітна, але вона переконує його, що не він батько дитини. Лена переживає через весілля Олега та Інни. Марина готова зробити все, щоб Федя забув про Аню Фадєєвої. Вона дізнається, що Аня переспала з Ігорем, коли вже зустрічалася з Федьком, і починає її шантажувати …

50 серія “Торговий центр” опис
У торговому центрі починається пожежа. Ігор впевнений, що пожежа похитне репутацію Лени в очах Фадєєва, і він її звільнить. Сім’я Білецьких щаслива, Федір повертається після операції додому. Під тиском Марини Аня бреше Феде, що вона більше його не любить і хоче остаточно розлучитися. Сергій вважає, що пожежа сталася через непогашений недопалок, залишеного Степаном. Він звинувачує його в ПП і усуває від роботи. Степан і Ольга вирішують почати все спочатку заради дочки. Фадєєв дізнається про подію і вимагає, щоб Лена приїхала до нього зі звітом.

51 серія “Торговий центр” опис
Олег розуміє, що Інна вкрала діаманти. Він вимагає пояснень. Інна пропонує йому виїхати з міста і жити безбідно багато років. Олег погоджується виїхати, але лише за умови, що вони позбудуться крадених коштовностей. Але у Інни інші плани на камені. Фадєєв продовжує шукати способи посадити Олега за грати. Ігор обіцяє йому в цьому допомогти. Марина признається синові, що Аня зрадила йому з Ігорем. Федір їде до Ані і дізнається, що мати не збрехала. План Ігоря вдається – Олега звільняють з роботи і заарештовують.

52 серія “Торговий центр” опис
Рінат приїжджає на весілля друга і розуміє, що Олега знову треба витягати з тюрми. Але Олег відмовляється від послуг адвоката і підписує визнання. Рінат збирається до Москви, розуміючи, що кидає одного в біді. Федір оголошує родині, що все одно буде зустрічатися з Анею. Ігорю вдається переконати Олену підписати контракт з фірмою рекламодавця. Він отримує свій відкат. Лена розуміє, що від Олега всі відвернулися, і вирішує сама розшукати Нестерову.

53 серія “Торговий центр” опис
Лена дізнається, де ховається Нестерова. Оксані стає гірше, вона відчуває, що скоро помре. Нестерова готова дати свідчення в усьому зізнатися, щоб витягнути Олега з в’язниці. Галя знаходить кулон Лениной мами з фотографією Фадєєва і вирішує, що він і є батько Олени. У справі про пожежу в торговому центрі все вказує на Степана, він не може повернутися до роботи і думає відкрити свою справу. Федір влаштовується працювати санітаром у лікарні, Аня цього соромиться. Марина погоджується познайомитися з Анею ближче. За вечерею в сім’ї Білецьких Аня дізнається, що Марина і Фадєєв були коханцями.

54 серія “Торговий центр” опис
Нестерова без свідомості, і не може підтвердити свої свідчення. Олега не випускають з під варти. Рінат звертається за допомогою до батька і той пропонує йому операцію: визнання Олега зникне зі справи, якщо Рінат повернеться до Насті до Москви. Лена намагається з’ясувати причини затримки з ремонтом в торговому центрі. Ксюша несподівано закохується в Сергія. Галя розповідає Олені про свою здогадку ….

55 серія “Торговий центр” опис
Ігор звинувачує Олену в тому, що вона уклала контракт на ремонт з аферистами. Едуард відсторонює Лену від управління торговим центром. Аня розповідає Феде про те, що Олена – її сестра. Федір наполягає, щоб вона у всьому зізналася батькові і Олені. Під час сварки Аня проговорюється, що у Марини і Фадєєва був роман. Батько Рината виконує умови угоди, і Олега випускають на свободу. Рінат передає Олегу записку від Нестерової …

56 серія “Торговий центр” опис
Олег і Рінат приїжджають в село, де живе Нестеров. Олег проникає в його будинок і опиняється в пастці. Фадєєв знаходить кулон, який втратила Лена. Він згадує, що він бачив такий же у Світлани і хоче зрозуміти, яким чином вони пов’язані. Ігор намагається налаштувати Лену проти Едуарда. Степан позичає гроші у батька, щоб відкрити інтернет-магазин. Ольга ж вирішує розпорядитися грошима по-своєму і ще більше псує відносини з Ованесом.

57 серія “Торговий центр” опис
Лена звинувачує Фадєєва у смерті матері. Нестеров пов’язує Олега, так як він не може допустити, щоб правду про нього дізнався хтось ще. Ігорю вдається переконати Едуарда в тому, що Олена хотіла його розорити. Степан визнається Раї, що досі не може викинути її з голови. Стьопа і Ольга викривають один одного у брехні і розуміють, що разом жити вони не зможуть. Після довгих роздумів Фадєєв вирішує, що Олена не могла інтригувати за його спиною. Олегу вдається звільнитися …

58 серія “Торговий центр” опис
Олег дізнається, що Нестеров під загрозою був змушений допомогти Ігорю викинути тіло його матері з вікна офісу. Він вирішує відвезти Нестерова в поліцію. Зіна повідомляє Ігорю, що бачила, як він виходив з кімнати охорони в день пожежі, і тягне з нього гроші за своє мовчання. У суперечці він штовхає її, вона падає і розбиває голову. Зрозумівши, що Зіна мертва, Ігор починає панікувати і зауважує Алісу, що стала свідком вбивства. Фадєєву стає погано, він втрачає свідомість один у порожньому будинку. Лену викрадає людина, найнятий Ігорем …

59 серія “Торговий центр” опис
Ігор змушує Олену написати записку, в якій говориться, що вона поїхала з міста. Олег привозить Нестерова до себе додому. Рінат повідомляє йому останні новини. Олег не може повірити в те, що Олена дочка Едуарда Фадєєва. Олені вдається втекти, але Ігор її наздоганяє і пропонує Олегу обмін Нестерова на Олену. На допомогу наляканою Алісі приходить Рая, і дівчинка розповідає їй про те, що Ігор убив Зіну …

60 серія “Торговий центр” опис
Між Ігорем і Олегом починається бійка. Сергій намагається напоумити брата, але отримує кулю. Ігорю вдається втекти. Він приходить за допомогою до Фадєєва. Фадєєв вимагає правди …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар