«Під каблуком» опис серій

П

Під каблуком – цікава мелодрама 2014 про боротьбу за своє місце в житті. Опис серій «Під каблуком» ви можете прочитати в цій статті.

«Під каблуком» опис серій

1 серія «Під каблуком» опис

У креативного директора рекламного агентства Костянтина помирає батько, і вся турбота про велику родину лягає на його плечі. Він стає главою батьківської фірми з виробництва взуття, вирішує проблеми сестри по розлученню з чоловіком-французом, намагається знайти спільну мову з дочкою-підлітком, готується до власного весілля і піклується про матір.

2 серія «Під каблуком» опис

Аліса краде кредитку своєю хрещеною Марини. Філіпа визначають в клас до Аліси. Однокласники над ним знущаються. У день народження Філіпа Аліса веде його в боулінг. На кредитці немає грошей, і вона дзвонить батькові. Потай від матері вона розповідає йому про заведену на Віру кримінальну справу. Костя вирішує відкрити магазин взуття.

3 серія «Під каблуком» опис

В офіс до Кості та Марини приходять спонсори. Одним з них виявляється Катін колишній шкільний залицяльник. Він запрошує її на побачення, потім до себе додому, вони сваряться. На наступний день Костя з Мариною отримують від спонсорів відмову. Аліса з подругами карає однокласника, який кинув одну з дівчаток. Філіп бере провину на себе. Костю викликають до школи.

4 серія «Під каблуком» опис

Спонсор погоджується допомогти Кості з Мариною у відкритті магазину, але вимагає, щоб на кожній парі туфель був … бантик! Марина просить Костю допомогти їй завести дитину, але під час процедури УЗД дізнається, що вже вагітна. Філіп цілує Алісу.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар