“Кухня” 4 сезон опис серій

К

“Кухня 4” опис серій допоможе згадати про події в улюбленому телесеріалі.

“Кухня 1” зміст серій

“Кухня 2” зміст серій

“Кухня 3” зміст серій

“Кухня 4” зміст серій

61 серія “Кухня 4” опис

Макс і Віка звикають до спільного сімейного побуту. Шеф стає героєм телевізійної програми, яку знімають безпосередньо на кухні ресторану. На цьому ґрунті у нього виникають розбіжності з Нагієвим. Нагієву пропонують роль Наполеона.

62 серія “Кухня 4” опис

В гості до Макса і Віки несподівано приїжджає зведений брат Макса, Денис, і проситься ненадовго пожити. Вони намагаються влаштувати його на роботу у «Клод Моне». Однак з обов’язками офіціанта Денис не справляється і перекваліфіковується в кухаря. Але і на кухні новий «огузок» починає косячити, хоча несподівано знаходить спільну мову з Шефом. Шеф намагається повернутися в ресторан. Нагієв шукає нового шеф-кухаря замість звільненого Віктора Петровича.

63 серія “Кухня 4” опис

Шеф повинен понести серйозне покарання за свій вчинок, але його рятує Олена, за однієї умови, що він буде працювати у неї су-шефом. Нагієв представляє співробітникам «Клод Моне» нового шеф Германа, який тут же вирішує провести атестацію. Макс допомагає Денису не облажатися перед ним. Віку починає напружувати неродивий братик Макса.

64 серія “Кухня 4” опис

Віка намагається завагітніти і у них з Максом є на це 2 дні, але Макс весь час розривається між дружиною і проблемами брата.

Баринов облаштовується на новому робочому місці так, що йому не потрібно нічого робити. Денис продовжує гнівити Германа і той ставить перед ним непосильне завдання. На допомогу братові знову приходить Лавров.

65 серія “Кухня 4” опис

Макс хоче отримати місце су-шефа, замість звільненого Леви. Між Левою і Віктором Петровичем назріває конфлікт, що переростає у війну. Хто ж з них у підсумку буде су-шефом? Віка вимагає, щоб Макс попросив Дениса з’їхати з їхньої квартири. Віка допомагає Денису з грошима на квартиру, однак, їх витрачає Макс.

66 серія “Кухня 4” опис

Віктор зустрічає свого старого друга, який хоче прийти в ресторан на обід. Віктор не признається, що він більше не шеф-кухар, і йому доводиться викручуватися з цієї ситуації. Макс свариться з Вікою і вирішує влаштувати «примирливу вечерю», для чого бере з ресторанного бару пляшку вина, що опинилася дико дорогою.

67 серія “Кухня 4” опис

В ресторан приходить представник Спілки кінематографістів, щоб замовити банкет. Нагієв змушений просити Віктора Петровича повернутися на один вечір в «Клод Моне». Віктор погоджується, але на своїх умовах. Герману це явно не подобається. Денис знову стає об’єктом для розіграшу Сені і Феді, але потім виручає одного з них, демоструючи свій талант. Ще в ресторан збирається навідатися сам Микита Михалков.

68 серія “Кухня 4” опис

В гості до Макса приїжджає його мама. Через це Денис змушений з’їхати. Сеня здає Денису кімнату, щоб, нарешті, виконати свою мрію: купити човен. Баринов підозрює, що Олену хочуть звільнити.

69 серія “Кухня 4” опис

Костя просить Макса і Віку посидіти з сином, але Віку терміново викликають в ресторан, і Максу доводиться залишитися з дитиною одному. Баринов вирішив повернути собі те, що йому належить з «Клод Моне», але Герман проти. Назріває розборка. Мудрішою за всіх, як звичайно, виявляється Віка. Герман заявляє в поліцію про крадіжку в ресторані – пропав мідний сотейник.

70 серія “Кухня 4” опис

Працівники ресторану фантазують, який фільм про ресторан їм хотілося б подивитися. У Сені виходить бойовик, у Феді – еротика, у Насті – фільм про зомбі, а у Шефа – фантастика.

71 серія “Кухня 4” опис

Віктор будує підступи шефу з сусіднього ресторану, просвердливши дірку в стіні. Віка і Макс лаються через те, що Макс поводиться не по-чоловічому. Костя намагається стати сомельє. Нагієв бере Дениса на півставки музикантом в ресторан.

72 серія “Кухня 4” опис

Баринов знаходить в рибі діаманти. Саша повернулася до Москви з нареченим і планує відзначити весілля в ресторані. На весіллі Саша цілує Макса на очах у Віки …

73 серія “Кухня 4” опис

Віка не показує своїх почуттів через розставання з Максом. Катя – дочка Віктора – повертається в ресторан, де в цей же день святкують день народження пса. Користуючись нагодою, Баринов підкидає туди кішку і підставляє свою дочку. У шефа і Германа нове протистояння. Також, в «Клод Моне» замовляють незвичайний банкет.

74 серія “Кухня 4” опис

Герман намагається доглядати за Вікторією і вирішує вдатися до хитрощів. У Віктора Петровича день народження, але заплановане святкування опиняється під загрозою зриву. Шеф збирається святкувати День народження в Аркобалено, але там вже намічено інший захід. Катя виявляє в ресторані недостачу продуктів. А Сеня і Федя зіштовхують лобами Катю з Денисом.

75 серія “Кухня 4” опис

Після ювілею Віктора Петровича багато хто прокидаються не одні. Герман – з Айнур, Катя – з Денисом, а Баринов – з подругою своєї дочки, офіціанткою Євою. Увечері в ресторані має відбутися шоу молекулярної кухні, а у Каті пропали важливі інгредієнти. Денис викликається допомогти їй і відправляється за хімічним продуктом для малекулярної кухні, але потрапляє в руки поліції. На «Клод Моне» готують облаву.

76 серія “Кухня 4” опис

Денис намагається заслужити у Шефа дозвіл зустрічатися з його дочкою. Лева приготував подарунок-сюрприз мамі на ювілей. Настя пропонує Кості записатися на курси сомельє, але від цього він починає постійно пити. Герман пропонує провести в ресторані корпоратив у стилі Хеллоуїна, на що всі згодні. Нагієв буде самим графом Дракулою. Денис не залишає спроб завоювати Катю. Потім він серйозно підставляє Віку перед Нагієвим, але незабаром рятує її від звільнення.

77 серія “Кухня 4” опис

Єва повідомляє Віктору Петровичу, що чекає дитину і просить шефа допомагати їй матеріально. Катя зустрічає подругу дитинства, яка вже вийшла заміж, і вирішує сказати, що у неї теж скоро весілля і підмовляє Дениса прикинутися її нареченим. Герман продовжує свої спроби завоювати Вікторію і вмовляє її сходити в театр.

78 серія “Кухня 4” опис

Катя і Денис починають зустрічатися. Федя з Сенею знаходять в Інтернеті відео, де видно, як Герман жорстоко б’є кухаря. Незабаром з’ясовується, що у Германа є проблеми з психікою, через що він постійно п’є заспокійливе. Тоді команда кухарів разом з Шефом вирішують позбутися Германа, але щоб його підставити, потрібно дуже добре постаратися. Денис виробляє форму поведінки, яка сподобається Каті. Віка дізнається, що її підставили.

79 серія “Кухня 4” опис

Нагієв у своєму ресторані влаштовує кулінарне шоу «Шеф-кухар», в якому дуже хоче взяти участь Віктор Петрович. Денису сняться кошмари. Настя хоче другу дитину.

80 серія “Кухня 4” опис

У фінал шоу Нагієва виходять два кандидати. Катя ледве не розлучається з Денисом, але все вирішується. Віка дізнається, що чекає дитину від Макса. Віктор Петрович програє шоу суперниці і вирішує відкрити власний ресторан.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар