Готель “Президент” опис серій

Г

Готель “Президент” зміст серій цікавого серіалу, який хочеться подивитися ще, ви можете згадати прочитавши цю статтю.

Готель “Президент” опис серій

1 серія “Готель” Президент “опис
Красивою подружньою парою були Маша і Андрій, але його зради остаточно “розбили” сім’ю. Після стресу у Маші, оперної співачки, трапляється викидень і пропадає голос. Вона вирішує повернутися до своєї хрещеної в Нижній Новгород і почати там нове життя.

Ніч перед від’їздом Маша проводить в московському готелі. У справах готельного бізнесу в Москву з Нижнього приїжджає Борис Крилов. Всесвітньо відомий скрипаль Вікентій Волін дає концерт в Москві, потім – два концерти в Нижньому. За збігом обставин усі троє – Маша, Борис і Волін – опиняються в одному і тому ж готелі. У холі серед прибулих гостей Борис помічає Марію, свою давню любов. Вони з одного міста і разом вчилися в школі.

У поїзді “Москва – Нижній Новгород” в різних вагонах їдуть Волін і Марк, Костя і адвокат Арсеньєв (він веде справу щодо розірвання шлюбу свого клієнта), Маша, Борис і їх новий знайомий Ігор Трайнін, що поспішає в Нижній на весілля свого сина Кирила, якого не бачив кілька років …

2 серія “Готель” Президент “опис
Борис привозить професора Трайніна в “Президент”. Там же зупиняється і Волін.
Маша збирається влаштуватися в готель до Бориса. Він довго пручається, кажучи їй, що це місце не підходить для такої жінки, але все-таки поступається її проханням. Навчання Маші довірено одній з покоївок – Лані. Вона “видає” дівчині кілька секретів їх роботи.

Через аварію в номері “Люкс”, в якому повинен був оселитися скрипаль, його переводять в кімнату з невеликим за розміром сейфом для унікальної скрипки. Прибираючи скрипку в сейф, Марк випадково ламає у неї підставку. Віка в жаху – адже сьогодні ввечері у нього концерт, Марк починає пошук скрипкового майстра. Маша обіцяє допомогти …

Після довгої розлуки син і батько Трайніна багато часу проводять разом. Гуляючи вулицями Нижнього Новгорода, вони вирішують спробувати щастя в купівлі квитків на концерт Воліна.

Жіночий персонал “Президента” не проти попліткувати про новеньку покоївку і про те, як просто і швидко її влаштував на роботу сам Крилов. Начальник безпеки готелю Віктор Попов теж вчився в школі разом з Борисом і Машею. Він украй здивований, побачивши її в стінах готелю.

3 серія “Готель” Президент “опис
Дружині Бориса Мілі не подобається, що той часто став бувати в Москві, через що їй доводиться сидіти одній вдома. Борис повідомляє Мілі, що повернулася Маша.

Недобрим виявився початок дня і в Андрія, чоловіка Марії. Інна обурена тим, що він збирається в Нижній Новгород, щоб, так би мовити, “підтримати” свою дружину після їх серйозної сварки. Нюша просить Федора “підстрахувати” Андрія, адже той напевно відправиться за Машею.

А у Маші почалися трудові будні, вона відправляється в готель, але по дорозі Єва повідомляє їй, що захворіла Катя … Маша провідала “хвору” Катю і поставила їй правильний діагноз: “стрес” від першого гучного успіху. А от від участі в сьогоднішньому концерті з Воліним доведеться відмовитися.

Робочий день в “Президентові” починається зі пліток між Лідією Кузьмівною та Іриною Костянтинівною про нову покоївку Лапіну, яка не встигла влаштуватися в готель, як тут же виїхала за завданням Крилова. Схоже, у Лапіної з Криловим роман …

4 серія “Готель” Президент “опис
Маша їде в аеропорт, звідки повинен відлітати Волін. Він так і не подзвонив Каті, і вони розлучилися, не попрощавшись. Маша просить співробітницю аеропорту передати Воліну дві квітки. Волін відразу розуміє, що це сигнал від Каті. Він вирішує затриматися в місті.
Костя купив кільце, яке дуже сподобалося Марині. Тепер між ними немає неясностей, вони все для себе вирішили.
Адвокат Арсеньєв, який приїхав в Нижній оформити розлучення свого клієнта, призначає зустріч його дружині. Він повідомляє Олені Олегівні, що її чоловік хоче відсудити дочку. Олена втрачає свідомість. Арсеньєв просить про допомогу Машу.
Робочий день Борис і Маша вирішують почати на зло злим язикам – у відкритому кафе перед готелем. І вони, звичайно ж, не залишилися непоміченими …

5 серія “Готель” Президент “опис
Маша розшукує Михайла Ароновича. У нього збереглися всі документи, які підтверджують, що Олені Олегівні належить бізнес і майже всі активи записані на неї. Ці документи Маша пред’являє адвокату. Оскільки розлучення ще не оформлено, Олена Олегівна має право претендувати на весь бізнес чоловіка, та й сина йому доведеться визнати. Адвокат зв’язується зі своїм клієнтом і від його імені передає Олені Олегівні, що чоловік згоден на всі умови. Єдине, що він просить у неї, – повернути йому після розлучення оригінали існуючих документів.

З Франкфурта на весілля приїжджає мати Кирила – баронеса фон Різен …

6 серія “Готель” Президент “опис
Вадим терміново їде з міста – завдання Віктора Попова він виконав. У призначеному місці Попов знаходить кольє баронеси, покладене туди Вадимом. По дорозі на вокзал Вадим дзвонить Крилову і повідомляє йому, що начальник безпеки його готелю займається “брудними справами”. У кімнаті охорони Борис на одному з моніторів бачить, як Попов запихає в Машину сумку вкрадене Вадимом кольє.

Аллочка під час сніданку підсаджується до свого колишнього чоловіка Ігорю і його подруги Любові, свариться з ними. Повернувшись у свій номер, баронеса не може виявити діамантів і піднімає жахливий шум. З’ясовується, що номер Аллочки прибирала Маша. Попов викликає Лапіну. На вимогу баронеси Віктор змушений перевірити кишені Маші.

Відносини між Мілою і Борисом все погіршуються. Вона дає йому зрозуміти, що знає про його роман з Лапіною.

Надя все-таки вирішує поговорити з Машею. Виявляється, в цьому готелі рік тому вбили батька Наді – він балотувався в мери невеликого провінційного містечка. Одного ранку його знайшли в номері мертвим, діагноз – інфаркт. Надя стверджує, що батько ніколи не скаржився на болі в серці, і вона впевнена, що його вбили …

7 серія “Готель” Президент “опис
Єва Аполлонівна на прохання Маші прихистила у себе “мисливицю” за пластичним хірургом. На щастя, стріляючи, вона промахнулася, і проблем з поліцією вдалося уникнути. Роману господиня дозволяє пожити у неї.

Прийшов час сповістити колектив готелю про його реорганізацію. На зборах Борис Крилов оголосить про те, що їх готель увійде в готельну мережу. Поки невідомо, хто з працівників залишиться в ньому працювати. Природно, кожен переживає за себе.

Нюша привозить Андрія на дачу до своєї подруги Тимофіївні. У розмові вони згадують, що дуже давно донька Нюши виїхала жити в іншу країну зі своїм чоловіком, і з тих пір мати про неї нічого не чула.

8 серія “Готель” Президент “опис

Маша і Борис залишаються ночувати в номері готелю. Рано вранці Маші дзвонить Єва. Історія, розказана напередодні дівчиною Анею, здалася їй дуже знайомою. І Єві потрібно тепер почути в якості підтвердження розповідь Маші. Єва робить висновок, що Аня – донька втікшої Лізи, внучка Нюши.

Поговоривши з Андрієм, Нюша вирішує, що вони разом поїдуть в Нижній Новгород, щоб попросити вибачення у Маші, хоча Андрій впевнений, що дружина вже його не пробачить.

Вранці в рідне місто з Пітера повертається внучка Шликова Катя. Її зустрічає щасливий дід. Однак він не очікував, що вона приїде разом з Воліним. Волін пропонує зустрітися за обідом і просить Шликова запросити і Катиних батьків …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар