«Григорій Р» опис серій

Г

«Григорій Р.» опис всіх серій історичного серіалу ви можете прочитати в цій статті.

«Григорій Р» опис серій

1 серія «Григорій Р» опис
1917. Глава Тимчасового Уряду Керенський доручає слідчому Генріху Івановичу Світтену розслідувати дії Григорія Распутіна в часи правління Миколи II, які б підтвердили, що він – розпусник і безбожний представник темних сил, занапастив Росію. Світті вникає в найдрібніші подробиці життя «старця» … У селі Покровське мужики сильно б’ють Распутіна за те, що він краде свого коня, проданого ним же до цього циганам. В тій бійці калічать улюблену дочку Распутіна Марію, яку Григорій виліковує від рани. Після цього він відправляється мандрувати. В одному з монастирів Григорій рятує життя теслі, зупинивши йому кров. В монастир навідується Велика княгиня з головними болями.

2 серія «Григорій Р» опис
Распутін не може знайти пояснення своєму дару і вирішує піти з монастиря. Настоятель відправляє його до старця Антипу. Старець намагається вбити Григорія, порахувавши, що сила дана йому не від Бога, а від диявола. Світті повідомляє Керенському, що хоче викрити Распутіна в створенні таємної секти, і тоді йому можна буде приписати незаконне цілительство. Распутін приїжджає в Петербург. Батько Іоанн Кронштадтський приймає його і повідомляє, що його чекають Велика княгиня Міліца і фрейліна Анна.

3 серія «Григорій Р» опис
Анна розповідає Світтену, як Григорій поступово стає лікарем високопоставлених людей: він позбавляє їх не тільки від безпліддя та хвороб, але і рятує душі. Багато жінок дозволяють йому зближуватися з ними, вважаючи це вищим благом. Але у Григорія з’являються й серйозні вороги. Представники секти, якій він відмовляється допомогти, вирішують його вбити.

4 серія «Григорій Р» опис
Распутіна представляють государю. Він рятує його сина під час нападів гемофілії. Столипін виступає проти сильного впливу «старця» на сім’ю царя, але Микола радить йому познайомитися з Григорієм. Міністр запрошує його в будинок. Распутін виліковує дочку Столипіна і пророкує його вбивство.

5 серія «Григорій Р» опис
Чутки про надмірне наближенні Распутіна до сім’ї імператора змушують його залишити Петродворець і виїхати в Покровське. Через деякий час після вбивства Столипіна, царська сім’я знову закликає Распутіна до себе для допомоги цесаревичеві. «Старець» також рятує Анну, постраждалу в катастрофі поїзда.

6 серія «Григорій Р» опис
Світті обіцяє допомогти дочці Распутіна повернути гроші батька. Распутін відправляється в Покровське, щоб не потурати чуткам про його вплив на царя. Анна їде з ним, але через невдоволення дружини Григорія незабаром повертається назад. Колишній ієромонах Іліодор покладає на Хіонію Гусєву місію вбити Распутіна. Та ранить його ножем в живіт.

7 серія «Григорій Р» опис
Британські агенти, знаючи, що Распутін вмовляє царя не втручатися в війну, хочуть вбити «старця» за допомогою Фелікса Юсупова. У великого князя Дмитра свої рахунки з Григорієм: недавно він не допустив його шлюб з Великою княжною Ольгою. Юсупов і Дмитро схиляють монархіста Пуришкевича до участі в змові проти Распутіна.

8 серія «Григорій Р» опис
Юсупов заманює Распутіна до себе додому під приводом того, що з ним хоче попрощатися його дружина. Решта учасників змови вже чекають їх з приготовленою на столі отруєної їжею, проте все йде не за планом.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар