“Уламки щастя” опис серій 181-205

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 181-200 популярного турецького серіалу Ви можете згадати в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 161-180

“Уламки щастя” опис серій 181-200

181 серія “Уламки щастя” опис

Джихан приходить до Айше з пропозицією поговорити, дівчина погоджується. Джихан розповідає їй всю правду, після чого Айше прощає його. Харун ставить Діляру перед важким вибором: або все кидає і летить з ним і сином або він з сином відлітає удвох. Діляра вирішується летіти з Харуном та дитиною. На Джансу лягає відповідальність пояснити все Джихану і сім’ї.

182 серія “Уламки щастя” опис

Всього за кілька хвилин до вильоту Харуну дзвонить тітка Маіді і повідомляє йому шокуючу новину – Демір Алаз не його дитина. Діляра, Джансу і дитина повертаються додому.

Діляра ніяк не зрозуміє чому Харун скасував політ, дівчина дзвонить йому, але він ігнорує її дзвінки. В особняк навідується Озан, Діляра намагається з ним поговорити, але він знову починає ображати матір. Вона змушена зізнатися, що любить Харуна.

183 серія “Уламки щастя” опис

Після сварки з матір’ю Озан поїхав до Джандан і запропонував їй помститися Ділярі. Джихан розповідає Ділярі, що він закоханий у Айше і наполягає на розлученні. Діляра рада за Джихана, але так і не наважується розповісти про Харуна. Деніз має намір помститися людям, які його шантажували і прострелили ногу його батькові.

184 серія “Уламки щастя” опис

Харун страждає, його мучать сумніви – Демір Алаз не його син. Ділярі і Джихану стає відомо про зв’язок Озана і Джандан з новин. Джихан переконує Озана в тому, що Джандан – погана людина, але він нічого не хоче чути. Емре переслідує Хазал і погрожує їй, що розповість Джихану про її стосунки з Озгюром. Джансу їде в кафе до Деніза, вона хоче знати навіщо він жартує над нею.

185 серія “Уламки щастя” опис

Діляра приходить до Джандан і просить її залишити Озана в спокої. Між жінками зав’язується сварка. Діляра не витримує і стріляє з пістолета. Джихану стає відомо про те, що Діляра бачилася з Харуном, з цієї причини він виганяє її з дому. Разом з матір’ю будинок залишає Джансу. Джихан доручає адвокату почати процес розірвання шлюбу з Дилярой.

186 серія “Уламки щастя” опис

Хазал обманює Емре, що вона записує альбом в студії звукозапису. Рахмі наймає людей, щоб залякати Джандан. Харуну стає відомо про те, що Джихан вигнав з дому Діляру. Харун вирішує порвати стосунки з Дилярою, він показує їй тест ДНК який підтверджує – Демір Алаз не його син.

187 серія “Уламки щастя” опис

Діляра ділиться з Джансу неприємною новиною – Харун порвав з нею, тому що тест ДНК підтвердив, що Демір не його син. Джансу радить Ділярі зробити повторний тест. Оскан проводить вечір у компанії Севинч і в черговий раз бреше про свої неіснуючі багатства. Діляру звинувачують у замаху на життя Джандан і відвозять в поліцейський відділок.

Адвокату не вдається зв’язатися з Джиханом, щоб повідомити погані вісті – Діляру заарештували. Діляру привезли в суд, свідком звинувачення стає її рідний син – Озан.

188 серія “Уламки щастя” опис

Озан не готовий свідчити проти рідної матері і залишає залу суду. Судове засідання відкладають по причині відсутності свідка. Харун просить свого охоронця довідатися – де знаходиться Джандан.

Джихан і Рахмі намагаються переконати Озана – Діляра ні в чому не винна, але вона не хоче нічого чути. Харун відправляється до Джандан в лікарню і просить її знищити запис, зроблений тоді, коли Діляра їй загрожувала.

189 серія “Уламки щастя” опис

Джандан щосили біжить додому, щоб забрати телефон з доказами загроз Діляри, але вже пізно, охоронець Харуна випередив її. Харун відвідує Діляру у в’язниці і просить вибачення, але вона не хоче з ним розмовляти.

Юлдирим організовує побачення сім’ї з Дилярой. Дівчата дуже засмучені, тому що Діляра у в’язниці. Діляра просить батька Рахмі, щоб він більше не приводив Хазал і Джансу у в’язницю до неї на побачення. Деніз зняв весь ресторан для побачення з Джансу і підніс їй дорогий подарунок.

190 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен виграла справу в клініки в якій переплутали дівчаток і гроші, які вона відсудила – передала у спадок Джансу. Діляра просить Джихана привести їй у в’язницю сина, вона сумує за Демиром, однак Джихан не погоджується виконати її прохання. Тоді переконувати Джихана привести дитину до Діляре намагається Джансу.

За вечерею Джихан передає Озану 10% акцій, в такий спосіб він намагається налагодити з ним стосунки. Айше привозить до тітки Маиде свою пацієнтку, щоб влаштувати ту на роботу. Дівчина не підозрює, що це її рідна мати.

191 серія “Уламки щастя” опис

Джихан запрошує на побачення Айше, але запримітивши в ресторані Харуна, дівчина швидко відвадила Джихана. Його це сильно вивело з себе, тому відносини між ним і Айше сильно зіпсувалися.

Харун загрожує Джандан розправою, якщо та не забере позов проти Діляри. По поверненню Діляри Джихан озвучує їй свої вимоги: він залишає їй будинок, але за умови, що та ніколи більше не буде бачитися з Харуном. Діляра намагається поговорити з Озаном і просить у нього прощення, він не хоче її слухати і ображає матір. Дівчина передає Озану свої акції.

192 серія “Уламки щастя” опис

Харун переслідує Діляру, він має намір налагодити з нею відносини і вибачитися. Оскан планує розповісти всю правду Севинч, що він лише вдавав із себе багатого. Але в самий відповідальний момент він не наважився це зробити.

Джансу віддає частину грошей, які їй залишила у спадок Гюльферен, Оскану. Керіман стає відомо про стосунки Оскана і Севинч. Тітка Маіде пропонує гроші Хатидже, щоб та поїхала і назавжди забула про існування Айше.

193 серія “Уламки щастя” опис

Джихану приходять звістки про те, що Джандан змінила свої свідчення проти Діляри. Айше вирішує влаштувати вечірку на честь дня народження Джихана.

Деніз організував сюрприз для Джансу: він привіз її в нову компанію, яка названа в честь Джансу. Хазал, як тільки дізналася про сюрприз дуже сильно розлютилася, тому вона віддає всі гроші своєму хлопцеві Озгюру, для того, щоб зняти кліп.

Джихан не приходить на вечірку, Айше сильно нервує і дзвонить щоб дізнатися куди він пропав. Рахмі розповідає Бурхану про вчинок Озана.

194 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі запроторив Озана в психіатричну лікарню, щоб врятувати ситуацію з акціями. Люди Джихана шукають по всьому місту. Керіман відшукала гроші, які Джансу дала для Джана, але Оскан вчасно повернувся додому і забрав гроші. Хазал стає відомо, що її батьки віддали 10% акцій Джансу і Озану.

Демір захворів, Діляра везе дитину в лікарню. Севинч повідомляє Маід і Харуну про це. Дізнавшись про те, що Діляра відвезла сина до лікарні він не витримує і мчить в лікарню.

195 серія “Уламки щастя” опис

Лікарям вдається врятувати Деміра, хвилювання в лікарні, біля палати дитини, зближують Діляру і Харуна. Батьківський інстинкт доводить Ділярі, що Харун завжди буде знаходитися поряд з нею і її дитиною.

Хазал має намір витратити багато коштів на те, щоб зняти кліп для свого хлопця. Вона готова витратити масу грошей, лише б у неї була можливість похвалитися своїм молодим чоловіком. Щоб вибачитися перед Айше, Джихан придумує незвичайне побачення. Він відводить дівчину на порожній стадіон.

196 серія “Уламки щастя” опис

Діляра знову загрожує Хазал, що вижене її, якщо та не буде ночувати вдома. Однак дівчина вже не боїться втратити фінансування з боку батьків. Вона впевнена – як тільки її хлопець випустить альбом, його чекає слава і популярність.

І в чомусь вона права, їй варто чекати неприємностей не так з боку родичів, як з боку шанувальників. Оскан як і раніше вдає з себе багатія і бреше молодій дівчині. Харуну стає відомо, з ким зустрічається Айше – він бачить її спільні селфі з Джіханом.

197 серія “Уламки щастя” опис

Харун прилітає на курорт, де Айше проводить час з Джіханом. Таким чином, дівчина опиняється між двох вогнів. Джихану стає відомо, що Харун – її брат. Джихану здається, що відносини з Айше – це нечесна гра, тому він не збирається продовжувати її. Рахмі дізнається, що Хазал витрачає усі свої гроші на зйомку кліпу для хлопця.

198 серія “Уламки щастя” опис

Майде переконує Айше в тому, що Джихан – жахлива людина. Вони з Харуном розповідають історію про те, що нібито Джихан причетний до вбивства Хайяль. Оскан більше не зможе розігрувати з себе бізнесмена. Севиндж розкриває його обман. Керіман вирішив шантажувати Оскана і заробити на цьому грошей.

Поки Діляра у від’їзді, Харун намагається вкрасти дитину. Джихан відразу ж розуміє, що зробити такий вчинок міг тільки Харун. Він відправляється в його будинок з людьми, щоб відібрати дитину.

199 серія “Уламки щастя” опис

Джихану стає зрозуміло, що Діляра все ще зустрічається з Харуном. Дитину вкрали, коли вона була у від’їзді. Джихан везе дитину назад в особняк, а Майде просить Харуна звернутися в суд, щоб підтвердити батьківство.

Айше прийняла рішення залишитися з Джіханом. Він відповідає їй взаємністю, але дівчина дізнається жахливу новину – його син знаходиться в психіатричній лікарні. Джихан вражений – Діляра і Рахмі сховали Озана в божевільні.

200 серія “Уламки щастя” опис

Озан приходить в себе в лікарні після того, як його обкололи наркотиками в психіатричній лікарні. Хазал тут же повідомляє йому – його туди запроторили родичі. Озан не хоче перебувати вдома, він їде до Джандан. Хлопцеві Хазал стає відомо, одна з дівчат вагітна від нього.

Батько Деніза дізнається всі подробиці про смерть сестри Джихана. Як виявилося, дівчину вбив її чоловік, хоча всі вважають, що вона сама звела рахунки з життям. Рахмі знає правду, але ретельно приховує її.

201 серія “Уламки щастя” опис

Хазал розкриває таємницю Оскана – він розповідає Севинж про те, що її коханий звичайний автослюсар і за сумісництвом батько Джансу. Але, Севинж не кидає Оскана, вона розуміє, що Джансу не бідна і тому думає про те, що їй може перепасти. Озану вдалося продати акції компанії. Джихан, в першу чергу, відшукав Джандан, щоб з’ясувати, кому дісталися акції.

202 серія “Уламки щастя” опис

Джихан отримав на руки всі документи, які були потрібні для розлучення з Дилярой. Також він повідомляє хороші новини для Айше. Однак їх романтичну вечерю перериває раптовим приходом Озана. Той звинувачує його – що це він викрав Джандан. Хазал тисне на свого хлопця, щоб той поквапився з весіллям і зробив їй пропозицію руки і серця. Щоб похвалитися, вона купує сама собі кільце.

203 серія “Уламки щастя” опис

На кафе Деніза нападають конкуренти. Оскан розповідає про перестрілку Джихану. Він ще не встиг отямитися від заручин Джансу з Денізом, а тепер стає відомо, що у можливого його майбутнього зятя – проблеми з бандитами.

Він проти того, щоб дочка і далі зустрічалася з Денізом. Після того,як Діляра дізнається про членство Майде в її благодійному фонді, вона влаштовує Харуну скандал. Тепер Діляра не довіряє Харуну, вона не хоче з ним бачитись і розриває відносини.

204 серія “Уламки щастя” опис

Севиндж прощає Оскана в надії на те, що зможе в майбутньому отримати гроші від сім’ї Джансу. Майде приходить до Ділярb, щоб захистити Харуна, при цьому вона бере провину за все, що сталося на себе.

Після цього їй на телефон приходить запис сварки Харуна та Майде. Джандан визнається Озану в почуттях, він пропонує дівчині відправитися в Стамбул. Джансу стає проблемною дитиною, в особняку Джихана дівчина є ініціатором всіх сварок.

205 серія “Уламки щастя” опис

Хлопцеві Хазал доведеться заплатити за свої помилки: батько дівчини, яка вагітна від нього, загрожує йому. Тепер хлопець готується до весілля, але зовсім не так, як би того хотіла Хазал.

Озан погоджується залишити місто разом з Джандан, але тепер він уже не такий дурний, щоб вірити комусь, тому він вирішив пожартувати над своїми ворогами. Джансу і Деніз вирішують одружитися без дозволу батьків. Однак, Джихан здивований чути такі новини від своєї дочки

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Cinderella

  Чим закінчиться третій сезон і коли він вийде в ефір? Мені цікаво чи будуть Джихан і Діляра разом?

  Відповіcти
  1. Марьяна

   Не будуть, Джихан буде жити сам на берегу моря, а Діляра з Харуном

   Відповіcти
 2. Ірина

  Джихан буде жити в одному домі з і своїм батьком та Озаном. А ще виявляється Озан син Харуна .І Джихан знав про це від самого його народження врятувавши Діляру від аборту в юному віці.

  Відповіcти
 3. Марія

  А що буде із Джансу і Хазал?

  Відповіcти