“Затемнення” серіал

З

“Затемнення” серіал 2013 року.

“Затемнення” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Затемнення” актори

У ролях: Ольга Сухарєва, Марія Ахметзянова, Олексій Аніщенко, Михайло Дорожкін, Світлана Тимофєєва-Летуновська, Ігор Філіппов, Олександр Бранкевич, Сергій Власов, Руслан Чернецький, Віталій Новіков, Олег Ткачов, Оксана Барчевська, Віктор Васильєв, Олександр Павлов, Сергій Єфремов.

“Затемнення” опис

До семи років життя Мар’яни було низкою яскравих свят, що їх влаштовував, повертаючись із плавання, її тато-моряк. Але одного разу все змінилося: тато перестав приїжджати, назавжди залишившись в іншій родині, а мама вийшла заміж за нелюба, щоб забезпечити безбідне життя собі і доньці. Мар’яна відразу не злюбила вітчима і зведену сестру Таню. Вона продовжувала чекати рідного батька і вірити, що колись свято повернеться в її життя.

І воно повернулося через багато років, коли Мар’яна зустріла й покохала Діму, який так нагадував їй тата. Але, як і батько, Діма одного разу не повернувся додому… Нова зрада остаточно підкосила Мар’яну. Вона могла стати вірною дружиною і гарною матір’ю, а стала безжальною месницею, готовою навіть на убивство.

“Затемнення” інформація

Режисер: Андрій Красавін
Сценарист: Вікторія Євсєєва
Оператори: Григорій Рудаков, Ілля Пугачов
Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Євген Арендаревіч (іcп.), Антон Кальдін (іcп.)
Рік: 2013
Cерій: 8

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар