“Заповіт принцеси” серіал

З

“Заповіт принцеси” серіал 2017 року – історія знаті вигаданого королівства Сент-Люм’єр, представники якого борються за скарб своєї прародительки.

“Заповіт принцеси” актори

Актори: Владислав Нікітюк, Олексій Вертинський, Євгенія Гладій, Владислава Глеба, Сергій Сипливий, Ольга Атанасова, Олександр Соколовський, Юлія Маргуліс, Денис Роднянський, Віктор Сарайкін, Дарина Лобода, Костянтин Октябрський, Сергій Калантай, Ігор Ліванов, Татьяна Лютаєва, Олексій Вертинський і багато інших.

“Заповіт принцеси” опис

У державі Сент-Люм’єр втілені вікові мрії людства про справедливе суспільство. Такий стан справ у щасливій країні вкрай дратує Францію. Якщо найближчим часом Сент-Люм’єр не поверне в повному розмірі взятий колись королем Анрі кредит, Франція має намір поглинути маленьку країну.

У короля Анрі ставка на одруження принца Фелікса з американкою Алісією, донькою мільярдера. Але у Фелікса своя думка щодо цього. Він вирішує розгадати таємницю портрета своєї прапрабабусі, яка, за легендою, зашифрувала місце скарбу на цій картині. Для пошуків він наймає молодого приватного детектива Машу, співвітчизницю своєї прародительки.

Пошуки скарбу не будуть легкими – не тільки Фелікс хоче його знайти. Але хто шукає, той обов’язково знаходить. Тільки питання – що саме?

“Заповіт принцеси” інформація

Режисер фільму – Роман Барабаш.

Оператор-постановник – Андрій Поливаний-Бухтіяров.

Виробництво -«Українська продакшн студія».

Зйомки проходили в Києві, Київській області та Чернівцях і тривали з осені минулого року до січня 2017 року.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар