“Запитайте у осені” серіал

З

“Запитайте у осені” серіал 2016 року від Олега Масленникова та Аліни Чеботарьової.

“Запитайте у осені” скільки серій – в серіалі 60 серій.

“Запитайте у осені” опис

“Запитайте у осені” опис серій

Головна героїня серіалу Мілочка Подільська – талановита дівчина, яка пише щирі та проникливі пісні. Тому спеціально для проекту актриса і режисер Ірина Ткаленко створила 14 пісень, які ще не звучали ні в одному аудіовізуальному творі. Музичний ряд відрізняється глибокими, душевними текстами і “шлягерною” мелодійністю. Композиції добре запам’ятовуються. Одна з пісень – “Запитайте у осені” – стала заголовною і дала назву серіалу.

За сюжетом, Мілочка Подільська – музикант і автор пісень. Але ні її батьки, ні друзі, ні навіть вона сама не вважають музику серйозним заняттям. Під тиском батьків дівчина вступає в “потрібний” ВУЗ і виходить заміж за нелюба. Крок за кроком вона зраджує себе і свою мрію, розлучається з першою і єдиною любов’ю. Незважаючи на всі прикрощі та біди, Милочка продовжує писати пісні – тільки в ці моменти вона може залишатися собою. Зустріч з літньою акторкою оперети, співачкою Оксаною Тимофіївною, змінить ставлення Мілочки до себе. Вона зрозуміє найголовніше: при будь-яких обставин треба слідувати за своєю мрією! І тоді все вийде – любов повернеться, а твої пісні почує весь світ.

“Запитайте у осені” актори

Актори: Вікторія Агалакова, Ада Роговцева, Станіслав Боклан, Олексій Зубков, Валентин Томусяк, Олеся Власова, Лілія Ребрик, Олександр Гетьманський, Інна Мірошниченко, Ольга Олексій, Іван Соловйов (III), Вікторія Литвиненко-Ясиновська, Ольга Лук’яненко, Костянтин Косинський, Ігор Рубашкін, Артем Мяус

“Запитайте у осені” інформація

Режисери: Олег Масленников, Аліна Чеботарьова

Сценаристи: Анна Гаршина, Олена Косенко (II), Інга Боярська

Оператори: Матвій Шульгін, Костянтин Терешков, Олександр Лубенський

Художники: Андрій Гречишкін, Вадим Шинкарьов

Продюсери: Ганна Безлюдна (ген.), В’ячеслав братухой, Наталія Джунь, Катерина Шкуратова, Максим Чудаковскій (іcп.), Дмитро Томашпільський (креатив.)

Країна Україна

Виробництво: «07 Продакшн» на замовлення телеканалу «Інтер»

Рік: 2016

Cерій: 60

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар