“Пізнє каяття” опис серій

П

Пізнє каяття – мелодрама Оксани Байрак, яка інтригує, заворожує, глядачі з нетерпінням очікують виходу нових серій.Часто потрібно прочитати зміст всіх серій серіалу “Пізнє каяття”, а у цій статті ви можете знайти потрібну інформацію.

“Пізнє каяття” опис 1 серії

Сім’я Міли і Кості тримається виключно завдяки двом дочкам, Лиці і Кірі . Міла давно зняла з рахунків чоловіка , який не може забезпечити сім’ю , віддавши перевагу заповзятливому коханцеві Томашу. А от життя Анни та її сина Сергія підпорядковане очікуванню дива — не дивлячись на те , що її чоловік вже кілька років вважається зниклим безвісти, Анна все ще вірить , що він повернеться з Афганістану.

Їхні діти Кіра та Сергій закохані один в одного, їх класна керівниця говорить Мілі що між ними виникли відносини, і попереджає щоб «Кіра не принесла дитину в подолі».

Кіра погано себе почуває і не йде в школу, до неї додому приходить Сергій. Разом їх застає мама Кіри, яка не дружелюбно налаштована, і Сергій йде. Міла вичитує Кіру, але їй погано, її нудить. Мати розуміє, що донька може бути вагітна.

Єгор (друг чоловіка Анни) повертається з Афганістану.

І так непросте життя двох сімей раптово заплутується ще більше , коли виявляється, що у Кіри та Сергія буде дитина , адже закоханим всього по 16 років …

“Пізнє каяття” опис 2 серії

мама Сергія в лікарні з серцевим нападом. Кіра вагітна , а її мама має намір зробити аборт. Міла всіляко перешкоджає зустрічі Кіри з Сергієм, він нічого не знає про вагітність.

Єгор, повернувшись з Афганістану, дізнається що його дружина вийшла заміж за іншого, його донька називає іншого татом, і вони збираються виїхати в Ізраїль.

Сергій шукає Кіру, але Міла відвела її на аборт. У Кіри починається сильна кровотеча вона може померти. Міла їде за батьком Кіри , так як у них однакові групи крові.

“Пізнє каяття” опис 3 серії

Міла і її коханець Томаш втягують Костю в кримінал, пропонують вести подвійну бухгалтерію (лікар повинен умовляти неповнолітніх не робити аборт, а дітей повинні віддавати в іноземні сім’ї).

Сергій дізнається від батьків Кіри, що вона в лікарні приходить до неї, але вона його проганяє.

Анна дізнається від Єгора що її чоловік загинув.

Міла і Костя в’їжджають в нову квартиру, Міла вагітна думає що від Томаша, але він від дитини відмовляється. Сім’я Єгора їде за кордон , він приходить їх проводжати з Ганною.

Подруга Міли з перукарні зустрічається з Костею, і має намір йому повідомити про вагітність Міли.

“Пізнє каяття” опис 4 серії

Міла і Костя знову зближуються , і він каже Ользі що їм краще розлучитися. Єгор дарує Ганні піаніно , вона не хоче приймати такий дорогий подарунок , але все ж піаніно залишається у неї в квартирі.

Сергій і Кіра випадково зустрічаються в автобусі , але так не говорять один одному ні слова . У Кіри вже давно тривала депресія.

Міла за святковим столом повідомляє всім, що чекає поповнення. Кіра не може цьому радіти, вони сваряться і вона тікає з дому.

На вулиці злива і незнайомий чоловік пропонує її підвезти. Кіра бачить що вони їдуть не в ту сторону. Чим же закінчиться ця поїздка?

“Пізнє каяття” опис 5 серії

Через 10 років Кіра так і не спілкується з батьками, вийшла заміж за психолога .

У Міли і Кості донька Ліка навчається в Сімферополі , і син Костя — якого вони обожнюють. Ліка — повія на прізвисько Білосніжка .

Сергій працює в Сімферополі лікарем , вони з мамою отримали там велику квартиру. У Ганни відносини з Єгором , вона їх намагається приховати від сина.

Сергій бачить у супермаркеті дівчинку Кіру з мамою , і дарує її вподобану ляльку. Потім вони випадково зустрічаються в будинку, виявляється вони сусіди.

“Пізнє каяття” опис 6 серії

Кіра в книгарні зустрічає свою кращу шкільну подругу.

Міла зустрічається з Томашем, приносить йому фотографію сина. До нього має приїхати повія Білосніжка, і він випровожает Мілу додому. Ліка і Міла розминулися . Ліка в Томаша бачить фотографію брата , і починає запитувати , той нічого не відповідає.

Сергій відкрив сусідській дівчинці Кірі двері, і пішов на роботу, де повинні проважати на пенсію одного з лікарів. Туди ж приходить мама Кіри — вона їх новий співробітник. Дівчинка залишилася ночувати у Ганни .

Міла приносить подарунок синові — роликові ковзани.

Кіра в ліфті зустрічає чоловіка , який її налякав , але потім між ними зав’язується цікава розмова .

Ліка приходить додому і хоче запитати маму про фотографію.

Сергій після операції залишається ночувати у Світлани.

“Пізнє каяття” опис 7 серії

Сергій проводить ніч зі Світланою.
Ліка вирішує все дізнатися і їде до Томаша. Кіра готується до приходу своєї шкільної подруги .

Ліка готує Томашу сніданок, вони спілкуються, дзвонить Міла і хоче зустрітися, він каже що зайнятий. Міла у люті їде до нього, стукає в ворота, але він не відкриває, вони лаються по телефону. З розмови Ліка розуміє що вони коханці , і чує від матері що він батько її брата.

Подруга Кіри дає їй свій рукопис «Пізнє каяття» — про їх любов з Сергієм. Макс (Чоловік Кіри) поводиться як завжди не дуже адекватно , подруга бачачи, що обстановка загострилася, йде.

Міла загрожує Томашу, йому стає погано.

“Пізнє каяття” опис 8 серії

Костя бачить на вулиці Олю і підвозить до її салону, вона каже що любить його.

Подруга Кіри хоче допомогти її втекти від чоловіка, пропонує влаштується їй через агентство працювати нянею. Але Макс чує їх розмову.

Кіра в агентстві знайомиться зі Світланою, а коли виходить її зустрічає Макс. Разом їх бачить Сергій, і у розгубленості пропонує Світі одружитися.

Ліка запрошує нареченого в гості до батьків, ті в очікуванні … а приходить Томаш , ну і кожен з цієї сім’ї дізнаються один про одного правду.

Макс б’є Кіру, після розмови з подругою по телефону про відхід від нього.

“Пізнє каяття” опис 9 серії

Кіра вирішує піти від чоловіка, після того як він її побив.

Вона йде до Світлани влаштовуватися нянею, ала не застає її вдома. А з сусідніх дверей виходить мама Сергія з дочкою Світлани, Кіра зрозуміла, хто буде її сусідом і втекла.

Вона влаштувалась працювати до заможної родини з трьома дітьми. Діти дуже розбещені грошима.

Ліка повертається додому, але Міла говорить, що їм краще жити окремо.

Світлана розповідає Сергію, хто батько її дитини і, що вона досі підтримує з ним відносини. Сергій нічого їй не розповідає про своє перше кохання.

Міла приходить до Томаша, він розповідає їй, що Костя — кинув його, відкрив власну фірму, і всі інвестори перейшли до нього.

Міла йде до Олі, просить її поговорити з Костею, і хоче влаштуватися на роботу в перукарню.
Оля приходить до Кості, але розмова в них починається не про Мілу.

“Пізнє каяття” опис 10 серії

Ольга та Костя проводять ніч разом.

Кіра викликає швидку до хлопчика, який наковтався води, та ніяк не прийде до тями. В бригаді швидкої допомоги — лікар Сергій. Він думає, що це її діти, вона думає, що він теж одружений (оскільки бачила дівчинку Кіру з його мамою).

Глядачу показують літак, де пілотом працює Єгор. Терористи захоплюють літак, але він бере ситуацію в свої руки і всіх рятує.

Приїхавши додому Єгор робить пропозицію Ользі.

Коханець (батько Кіри) Світлани вкрай не задоволений її ставленням до нього.

Оля розповідає Мілі, що вони з Костею разом, та ображена, говорить їй кучу неприємних слів.

Сегрій розповідає Світлані про своє перше кохання Кіру, вона бачить, що він її досі кохає.

Сергій забув дати Кірі поставити підпис на карточці виклику, тепер вона сама має їхати в лікарню, щоб господарі дому не дізналися про інцидент і її не звільнили.

“Пізнє каяття” опис 11 серії

До чоловіка Кіри Макса приходить «Николай Николаевич» він дізнається, що від нього пішла дружина, вони сваряться.

Кіра бере сукню господині, щоб піти в лікарню під її виглядом. Анна і Єгор святкують заручини. Світлані її коханець пропонує жити разом, оскільки він пішов від дружини заради неї, вона нічого не відповідає.

Кіра приходить в лікарню, але без паспотра не може заповнити документів, її направляють до головного лікаря.

Вона зустрічається з Світланою і вимушена розповісти їй всю правду, але Світлана так і не погодилася допомогти їй, щоб Гришко не дізналися про неприємну пригоду.

Кіра в коридорі зустрічає Сергія, це побачила Світлана і зрозуміла, що вони досі люблять один одного.

Кіра в розпачі на вулиці зустрічає  »Николай Николаевича», він підвозить її додому, і бачить на кого вона працює, поведінка в нього стає не адекватна.

“Пізнє каяття” опис 12 серії

Егор сам летить до Ізраїлю, оскільки Анні не відкрили візу.

Сімя Гришко летить на відпочинок,  у будинку лишається Кіра та господар.

Світлана вирішує прийняти пропозицію батька Кіри жити разом. Вона говорить Сергію, щоб він сам собі зізнався в почуттях до Кіри, які так хоче приховати і забути, а вона не хоче жити з людиною, яка її не любить.

Гришко приходить додому з повією Білосніжкою, Кіра чує їх розмову, як вони разом були в Празі. Він наказує знайти їй паспорт якоїсь Анджеліки, і коли вона його знаходить розуміє, що ця повія Білосніжка — і є її сестра.

До будинку Гришків пробирається «Николай Николаевич», Кіру він присипляє.

Кіра прокидається від телефонного дзвінка Мадам, йде в спальню і знаходить Гришка мертвим.

Вона біжить до Макса, і той каже, що допоможе їй — скаже слідчим, що вона була з ним.

Зранку вона приходить до будинку Гришків, але путається в свідченнях і її забирають до відділку. Макс на допиті каже, що Кіри в нього не було.

“Пізнє каяття” опис 13 серії

Анну викликають в посольство, і жінка сподівається, що їй нарешті вирішили дати візу. Але, прийшовши туди, вона бачить величезну кількість людей. Поспілкувавшись з ними , вона дізнається , що причина того , що її покликали , зовсім не віза . Місто , в якому знаходиться Єгор, атакували , і люди біля будівлі очікують списків загиблих. Консул повідомляє Ганні, що в одній з лікарень з тяжкими травмами перебуває чоловік, при якому були знайдені документи на ім’я Єгора Прокаєва …

Слідчий знаходить директрису агентства з працевлаштування, яка відправила Кіру працювати в той нещасливий будинок. Чоловік цікавиться, чи не пам’ятає вона, за яких обставин дала Кірі рекомендаційний лист. Клавдія Степанівна повідомляє, що вже давно продала агентство.

Сергій приходить до Світлани, щоб відпроситися на кілька днів, оскільки боїться відпускати маму одну в Ізраїль . Світла цікавиться , чи є у нього гроші на поїздку, і , з’ясувавши , що їх небагато , запитує у міністра , чи можуть вони йому чимось допомогти. Той , почувши прізвище Сергія, розуміє, що це – Світланин колишній, і каже, що вони можуть «тільки поспівчувати».

Кіра все ще впевнена, що Максим її врятує, і вона вийде з в’язниці. При зустрічі зі слідчим вона цікавиться , чи телефонував він її чоловікові. Почувши, що чоловік дав свідчення не на її користь , у Кіри починається істерика , і вона втрачає свідомість .

Світлана все ж знаходить спосіб допомогти Сергію . Вона приїжджає до нього ввечері , вони довго розмовляють. Світла з’ясовує , що той все ще дуже любить Кіру . Дівчина заїжджає в будинок, де працювала Кіра , і від садівниці дізнається жахливу історію …

Міла відносить заяву на свого колишнього чоловіка в міліцію у відділ по боротьбі з фінансовими махінаціями . Посеред білого дня в його офіс вривається опергрупа …

Максим приходить провідати Кіру. Він каже , що готовий визнати свої свідчення неправдивими, якщо дівчина впаде на коліна і благатиме його про прощення …

“Пізнє каяття” опис 14 серії

Після 10 років ув’язнення Кіра виходить з в’язниці. По дорозі на станцію вона зустрічає працівницю залізниці, Віру Петрівну, яка говорить їй, що поїзди на Сімферополь їздять лише раз на три дні, і останній виїхав якраз минулої ночі. Жінка пропонує Кірі погостювати у неї, а потім і зовсім пропонує їй роботу – стояти на вокзалі з табличкою « Здається квартира ».

Сергій вже майже 2 роки зустрічається з гімнасткою Настею, яка після отримання травми потрапила до лікарні, де він працює.

Тільки от знайомити з батьками і звати заміж дівчину Сергій чомусь не поспішає. Настю це помітно хвилює , і одного разу на цьому грунті у пари трапляється серйозна сварка …

У розпал робочого дня Кіри на вокзал з метою зустріти маму з Єгором приїжджає і Сергій. Їх знову зіштовхує випадок …

До Мілі в гості через багато років навідується Томаш . Він повідомляє, що їде на батьківщину, до Польщі, оскільки відчуває, що вмирає, а до неї зайшов попрощатися. Він кається , що ні відвідував сина , і каже , що готовий переписати на нього свій будинок. У розпал бесіди раптово повертається додому Костик …

Сергій розповідає Анні про причину свого задумливого настрою: вранці, зустрічаючи її з Єгором, він бачив Кіру.

Анна ж у свою чергу в ході бесіди розповідає це манікюрниці, до якої прийшла наводити красу до святкування річниці весілля. Але вона навіть не підозрює, що перед нею – мати тієї самої Кіри …

Чи зрозуміє Міла, що мова йде про її доньки? Чим закінчиться зустріч Томаша і Костика? І чи вдасться Сергію нарешті поговорити з Кірою?

“Пізнє каяття” опис 15 серії

Анна розповідає Мілі, що Сергій сьогодні вранці на вокзалі бачив Кіру. Міла випитує, на якому саме, і потім відправляється туди. Тільки от дочки там немає. За певну ціну вона виманює у Кірін колег її домашню адресу і їде до неї …

Анна з Єгором і Костянтин з Ольгою відзначають ювілеї весілля в одному закладі . Тут, мабуть, трапляється саме несподіване , що могло статися – Костя і Соня бачать один одного і практично з першого погляду закохуються. Ольга пропонує Костику запросити дівчину на танець …

Світлана, яка теж прийшла на ювілей до Анни і Єгору, цікавиться у жінки, чому Сергій такий сумний. Анна розповідає про їх ранкову зустріч з Кірою. Світла нарешті вирішується повідати Серьожі всю правду …

По закінченню вечері Ольга, Костя і Костянтин викликають таксі, щоб дістатися до будинку. Костя хоче сісти спереду, але Ольга каже, сама займе це місце, давши їм з Костянтином поговорити. По дорозі машина потрапляє в автокатастрофу …

Чи вдалося вижити комусь із пасажирів ? Чим закінчиться зустріч матері і дочки через роки ? І яке обіцянку дасть Костя Соні ?

“Пізнє каяття” опис 16 серії

Це остання серія “Пізнє каяття”, яка змінить життя багатьох героїв.

Оля загинула в автокатастрофі, Костя старший потребує догляду, за ним доглядає Міла.
Зустрічаючи випадкового попутника з отруйною ящіркою Міла простий віддати її їй, щоб підкинути Максу.
Соня чекає Костика біля РАГСу, але той так і не прийшов, вона засмучена. Коли Соня збирається виїжджати з Анною та Єгором в Київ, вони зустрічаються на вокзалі.
Сергій приходить до Кіри, чи зможуть вони нарешті бути разом, через стільки років?

Дивитися останню серію краще самому, адже ніяке опис не передасть повних подій серіалу і почуттів героїв.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар