“Уламки щастя” опис серій 21-40

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 21-40 турецького серіалу 2014 року в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 1-20

“Уламки щастя” опис серій 21-40

21 серія “Уламки щастя” опис

Джихан потрапивши в пастку Рахмі бея намагатиметься виправдатися, але у Гюльсерен є зовсім інші причини не повірити Джихану. Джихан в перший раз відкрито поговорить з Гюльсерен.

Діляра яка дуже раділа всьому що відбувається, вважаючи що нарешті Гюльсерен віддалиться від Джихана, поїде поговорити додому до Джандан. І то що вона побачить її шокує.

Озан закохавшись в Мюге не знає що він собі робить. А Рахмі і Хазал будуть змушені примиритися один з одним так як у кожного є один на одного козир ..

22 серія “Уламки щастя” опис

Озан закохався в Мюге і збирався провести вихідні з нею. Але він виявляється в особняку приспаний Мюге. Рахмі бей знайде Озана повідомить йому погану звістку. Мюге обікрала особняк і втекла.

Джихан шукає шляхи очистити своє ім’я від Алєв, але буде дуже розчарований тим що Гюльсерен не вірить йому. Джихан дуже емоційно поговорить з Гюльсерен і скаже такі слова: “Любити значить віддаватися”.

Озкан відкриває справу про відшкодування шкоди.

З іншого боку Джандан переконала дати Джансі його прізвище. А проблеми Хазал і Рахмі бея зовсім інші .. Вони були змушені об’єднається для того що б приховати свої секрети, але події які відбудуться зруйнують цю співпрацю.

Гюльсерен яка пішла провідати Хазал у школі буде холодно зустрінута нею, але вона не здасться. Вони разом сядуть в таксі. Подорож яку вони зовсім не планували відправить їх у невідомість.

23 серія “Уламки щастя” опис

Гюльсерен і Хазал, які перебували в таксі, в той момент, коли воно впало в будівельний котлован знаходяться між життям і смертю, а в цей час в маєтку відбуваються зовсім інші речі.

Діляра злиться від новин про те що сталося в школі і від того, що Рахмі бей заявив про те, що кінну ферму підпалила саме Хазал. Діляра дізнається про катастрофу якраз в той момент, коли повністю приймає рішення ізолювати Хазал з особняка.

Через аварію йде боротьба між життям і смертю. Після аварії Гюльсерен залишилася неушкодженою, а ось для Хазал такої надії немає. Діляра, побачивши місце аварії буде просто шокована. Все настільки ризиковано, що навіть рятувальники і медична бригада не можуть нічим допомогти. Джихан перебуває з робочою поїздкою за кордоном і нічого не знає про те, що відбувається.

З плином часу потрібно приймати важке рішення, що стосується Хазал. Навіть тут очевидна велика різниця між Ділярою і Гюльсерен, тому що вони мають різні підходи до ситуації. Дві матері стикаються один з одним для прийняття життєво важливого рішення …

24 серія “Уламки щастя” опис

Джансі переверне все догори дном в ресторані, в якому була ображена Гюльсерен. Мало того, відносини Гюльсерен і Джихана стають «забороненою любов’ю». Гюльсерен, яка в результаті події не може впоратися зі своєю гордістю, не дивлячись на всі старання Джихана і Джансі, все ж залишає будинок.

Джансі, втім так само, як і її рідна матір дуже наполеглива. Як би не тікала Гюльсерен, Джансі все ж не здасться. Розпещена Хазал, яка уникла загибелі, набридає своїм друзям і в якусь хвилину розуміє те, що залишилася одна. До того ж, Джихан викриває її в грі.

Людина, яка була приставлена Рахмі беєм, з метою стеження за Гюльсерен, робить деякі заяви для Діляри. Причина жорсткого ставлення Рахмі бея до Гюльсерен криється в його минулому.

Джансі, яка дізнається про те, що її рідний батько подав позов про опікунство зустрічається з Озканом і задає йому деякі питання. Озкан, який почує від Джансі «Я не твоя дочка», будує плани того, як знову завоювати серце Джансі, але терпить чергову невдачу …

25 серія “Уламки щастя” опис

Почуття жалості, яке виникло у Джансі до Озкана, перетворилося в ненависть після того, як вона дізналася про те, що люди, які влаштували погром в пекарні, були оплачені Озканом. Озкан, який знаходиться в повному розпачі, всіляко намагається зробити все, для того щоб знову завоювати Джансі, але і в цей раз він зробить неправильний вибір.

Гюльсерен ніяк не може позбутися Озкана, в цей раз отримає квіти без підпису, та телефонні дзвінки з мовчазним абонентом.  Джихан, який стане свідком всього цього, буде дуже засмучений. Джихан буде коливатися в своєму виборі, підозрювати або не підозрювати Гюльсерен.

Те, що відбувається в особняку дуже заплутано. Хазал нарешті зрозуміє про те, що тепер більше не зможе загрожувати Рахмі. Цього разу черга для погроз у Рахмі бея. Те, що Рахмі бей змусив зробити Хазал вражає розум своєї небезпекою. Але серце Рахмі бея через його ж інтриги більше не витримає.

26 серія “Уламки щастя” опис

Переживши серцевий напад Рахмі бей, найбільше нашкодить сам собі, використавши Хазал, для того, щоб провернути гру з Джиханом і Гюльсерен. Діляра, яка буде думати про те, що Джихан її вважає співучасницею усього, завдасть непередбачений удар Рахмі бею, щоб виправдати себе.

Прийде усіма довгоочікуваний день, день судового засідання по опікунству Джансі. Величезний шок чекає Джихана і Діляру, які вважають, що судове засідання відбудеться для них легко.

Те, що скаже адвокат Озкана, Джандан, повністю переверне весь хід засідання. Джихану доведеться зробити дуже важкий вибір між дочкою Джансі і коханою жінкою Гюльсерен. Мало того, цей вибір буде мати відношення і до Хазал.

27 серія “Уламки щастя” опис

Для Джихана, який боїться того, що опікунство над Джансі може дістати Озкану, який погодився повернутися додому і для всіх навколишній тепер малює картину «щасливої ​​родини», починаються дуже важкі дні.

Діляра вважає своєю перемогою те, що Джихан повернувся додому. Але її слова шокують Джихана, тому повернення Джихана на віллу для Гюльсерен означатиме закінчення їхнього кохання. Джихан виглядає так, як ніби потрапив у пастку. З іншого ж боку Джансі не захоче назад повертатися, так само, як і Хазал до Гюльсерен. Але для них двох більше немає іншого вибору.

Хазал, яка вважає, що те, що відбувається є приводом для Діляри і Джихана позбутися від неї самої, буде занадто гостро реагувати. Гюльсерен, буде дуже схвильована за Хазал і в своєму хвилюванні буде повністю права.

28 серія “Уламки щастя” опис

Цього разу Рахмі бей, який до сьогоднішнього дня не зробив нічого доброго для Гюльсерен, встигне прийти на допомогу Гюльсерен, яка схвильована зникненням Хазал. Хазал, яка повірила в любов з новим знайомим Теоманом, не уявляє хто він і в якій вона небезпеці. Хазал зрозуміє про те, що потрапила в пастку, після допомоги Рахмі бея.

Або ж Джихан повідомить в поліцію про злочин або ж стане співучасником злочину … Під час прийняття цього важкого рішення, вперше після довгих років він стане набагато ближче з батьком Рахмі беєм. Гюльсерен, яка дізнається про те, що сталося, буде звинувачувати себе і для щастя дітей, прийме рішення і відмовиться, як від Джансі так і від Хазал.

Єдиним же занепокоєнням Діляри є повернення Джихана. У той же час, коли Джихан робитиме все для того, щоб полегшити ситуацію, зустрінеться з поліцією біля дверей і зрозуміє про те, що ситуація вийшла з під контролю.

29 серія “Уламки щастя” опис

У той час, як Рахмі бей, який не ненавмисно вбив Теомана, знаходиться в особняку, з’являється поліція і надягає на нього наручники. Під час бурхливої ​​діяльності в особняку, Джихан намагається заховати Гюльсерен в секретного місце.

Повернення Джихана додому до Діляри для Гюльсерен означає кінець їхніх стосунків. Але на її шляху після довгих років з’являється її друг дитинства Мехмет.

Адвокат Джандан, яка дізналася від Османа про те, що Рахмі бей був зарештований поліцією, повідомляє про все що відбувається таємничій людині по той бік телефону. Цей таємничий чоловік знає про кожен крок Джихана.

30 серія “Уламки щастя” опис

Гюльсерен, для того, щоб повністю відірватися від Джихана і забезпечити щасливе майбутнє своїх дочок, вирішує влаштуватися в Ізмірі. Близька подруга Дерья, зрозумівши, що не змогла перешкодити від’їзду Гюльсерен ставить Джихана в курс справи цієї ситуації.

Проте Джихан теж нічого не може більше зробити. Джихан звинувачує себе в тому, що дозволив Гюльсерен виїхати. Йилдирим, єдиний з ким Джихан може поділитися своїми проблемами і Джихан зізнається йому в тому, що вирішив повністю закрити книгу Гюльсерен.

Ні Хазал ні Джансі не знають про те, що Гюльсерен поїхала. Існує хтось, хто пише в соціальних мережах саркастичні повідомлення про Джансі і вона впевнена в тому, що це Хазал. Вона захоче обговорити це з Хазал, але та не стане її слухати. Через Джансі Хазал опиниться між життям і смертю. Хазал, яку госпіталізують до лікарні не матиме багато шансів на життя. Тепер у Діляри і Гюльсерен є спільний біль: Хазал.

31 серія “Уламки щастя” опис

Хазал, що впала зі сходів через неправильне поводження Джансі, не відчуває нижню частину тіла. Всі як один, починаючи з Діляри і Гюльсерен солідарні і намагаючись приховати цю інформацію від Хазал, не зможуть цього зробити.

Джансі б’ється в конвульсіях, звинувачуючи себе в тому, що Хазал прикута до інвалідного крісла. Після того, як Джансі дізнається всю правду, її біль перейде в нестерпний.

Джихан, під час боротьби за здоров’я Хазал не знає про те, наскільки близько він підпустив до себе старого ворога. Небезпечний Харун за допомогою адвоката Джандан, почав свою гру для того, щоб нашкодити і Джихану і його сім’ї.

Діляра і Гюльсерен знову стали ворогами … Чи зможе залишитися неушкодженим Озкан, який вступив в сутичку «за честь» … Для кого в особняку принесе дитини Нурай, яка народила її від Озкана … Озан вплутується в величезні неприємності … чи є ті, хто почує прохання «про допомогу» Хазал …

32 серія “Уламки щастя” опис

В особняку пролунає вибух в гаражі, який стане передвісником ще більших бід. Шум від вибуху не дозволить почути крик падаючої у воду Хазал.

Джихан який не міг отримати звісток від Озана, який в цей час був у в’язниці, зрозуміє, що він і його сім’я в небезпеці.

У той час коли Ділар хоче що б Гюльсерен покинула її особняк, Джихан навпаки прийняв рішення убезпечити улюблену жінку.

33 серія “Уламки щастя” опис

Харун, який стільки років чекав відплати для Ділар і Джихана, через яких він втратив найближчу людину, готовий до помсти! Дивлячись на фотографію з молодості, Харун клянеться отруїти ворогам кожен подих. Він починає втілювати свої плани один за одним.

Джихан, який займається проблемами в особняку і вже втрачає контроль, не в курсі про ворога Харуна. Только поруч з Гюльсерен він спокійний. Він зізнається їй в коханні, свідком цієї розмови стане несподівана людина.

В особняку для всіх почнуться важкі дні. Ділар випробує всі способи, щоб Гюльсерен пішла. А Хазал в цей час, переплутавши все, буде грати з усіма.

34 серія “Уламки щастя” опис

Джансі, що побачила близькість Джихана і Гюльсерен, переїде до рідного батька Озкана, зруйнувавши цим всю рівновагу. Цього разу Джихан і Гюльсерен не уступлять, а виступлять за свою любов. Гюльсерен і не в курсі, що стоїть навпроти найбільшого іспиту свого життя.

Після того як Джихан зізнався Ділярі в любові до Гюльсерен, її надія повернути його повністю знищена. У той час як Діляра буде проживати важкі дні, перед нею несподівано постане Харун, але ця зустріч не буде простою випадковістю, як подумає Ділар.

Харун, який співпрацює з Джандан, готовий задіяти план помсти Джихану і Ділар за смерть сестри. Фірма, якою володіє Джихан, програє в найбільшому тендері. Тепер для Джихана почали дзвонити тривожні дзвони.

35 серія “Уламки щастя” опис

Гюльсерен змушена прийняти невідкладне рішення стоячи під дулом пістолета Озана. З іншого боку Харун розуміє, що може завдати великої шкоди Джихану через Гюльсерен. Через роки зблизившись знову з Ділар, Харун тепер зовсім поруч з Джиханом.

У Джихана проблеми не тільки на роботі, але і в сім’ї. Він буде безпорадний, в той час як прірва з Озаном тільки розшириться. Єдина хто радіє життю в особняку-це Хазал, але і її зловить Керіман. Дізнавшись, що Хазал може ходити вона відразу почне її шантажувати.

Від самотності Ділар знову довіриться Джандан, не знаючи яку небезпеку наражає себе та родину. Ділар прийме рішення, яке кардинально змінить її життя і життя інших. Всі будуть шоковані цим рішенням.

36 серія “Уламки щастя” опис

37 серія “Осколки щастя” опис

Приїхавши в особняк Гюльсерен зрадіє тому, що Хазал ходить, але реакція Діляри її здивує. Діляра впевнена що цю брехню Хазал придумала разом з Гюльсерен і прийняла рішення викреслити Хазал зі свого життя. Гюльсерен дізнавшись про брехню Хазал буде зламана.

У той час як Джихан притиснутий в кут перевіркою на фірмі, Харун продовжує ідеально втілювати свій план. Таємниця яку всі вважали забутою, знову вийшла назовні і тепер Джихан на шляху з якого немає вороття. Джихана чекає поганий сюрприз в дільниці куди його приведуть в наручниках.

Нурай в реанімації бореться за життя. В цей час з дитиною на руках Озкан безпорадний. Його почуття безпорадності від Джихана до Гюльсерен, від Хазал до Джансі, від Рахмі бея до Керіман передасться всім поодинці.

38 серія “Уламки щастя” опис

Не дивлячись на тиск з боку поліції, Джихан не розповідає де знаходиться ноутбук з відео, яке допомогло б виправдати його і Рахмі бея. Джихан відмовиться від усього, що б врятувати Хазал і разом з Рахмі буде відправлений у в’язницю. У ці важкі дні, Гюльсерен найбільша підтримка для Джихана.

Джихан не зможе приховати здивування зустрівшись в кімнаті зустрічей з Харуном. Відкриються старі сторінки життя Джихана і Харуна які не бачилися 20 років.

Джихан не в курсі небезпеки, яка знаходиться у нього під носом.

Присягнувся відібрати у Джихана все що йому належить-дружину, дітей, майно, Харун добре скористається можливостями і зблизиться з Ділар. Удвох вони будуть наодинці в особняку, однак Ділар чекатиме великий сюрприз.

39 серія “Уламки щастя” опис

Діляра яка не думала, що Джихан вийде з в’язниці раніше терміну, буде в шоці, раптом побачивши його перед собою. Джихан зрозуміє, що в поведінці його дружини є дивні речі і пройде небагато часу до того, як він зрозуміє, що дружина з якою він прожив 20 років, встромила йому ніж у спину. Але Діляра тільки готує найбільший удар для Джихана.

Діляра, дізнавшись про ноутбук, який допоможе довести  невинність Джихана, буде полювати за ним. Вона буде загрожувати Гюльсерен і Хазал перед їх дверима. З іншого боку, Озан зробить велику помилку, яка поставить майбутнє їх сім’ї під угрозу. Рахмі бею набридне сидіти в тюрмі і він вирішить співпрацювати з Ділярою.

40 серія “Уламки щастя” опис

З одного боку Гюльсерен, з іншого Діляра шукають ноутбук в якому докази невинності Джихана. Озан знаходить ноутбук і передає його Харуну, якому дуже довіряє.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Уля

    А де опис наступних серій?

    Відповіcти