“Уламки щастя” опис серій 81-110

Уламки щастя

“Уламки щастя” опис серій 81-110 популярного турецького серіалу Ви можете згадати в цій статті.

“Уламки щастя” опис серій 41-80

“Уламки щастя” опис серій 81-110

81 серія “Уламки щастя” опис

Дівчина Оскана, з якою він зустрічався в Німеччині, народжує йому сина. Від щастя він забуває про всі неприємності і про те, що лише день тому він не хотів нічого знати ні про дівчину, ні про дитину. Сім’я Гюльпенаров в печалі. Всі хвилюються про те, чи зможе Хазал відновити здоров’я після операції і почати ходити. Джансу страждає більше за інших. Вона звинувачує себе в трагедії, так як почала сварку з Хазал, під час якої сестра впала зі сходів.

Лікарі намагаються переконати Хазал в тому, що після курсу фізіотерапії вона знову відчує свої ноги, але дівчина ніяк не хоче приймати ситуацію, вона вважає, що краще померти, ніж жити з інвалідністю.

82 серія “Уламки щастя” опис

Хазал не може бачити Джансу, вона звинувачує її в тому, що сестра покалічила її життя. Лікарі починають курс фізіотерапії, яка повинна допомогти Хазал знову встати на ноги. До всього іншого, у матері Діляри в Америці стався інфаркт, вона вилітає першим же рейсом в штати, а Гюльферен залишається доглядати за Хазал.

Дівчина Оскана не може домогтися від нього офіційного шлюбу. Вона приходить до Джансу, як мати новонародженого брата дівчини, і просить її поговорити з Осканом і направити його на шлях істинний.

83 серія “Уламки щастя” опис

Кожен день Хазал мучиться спочатку під час лікувальних занять від болю, а потім від образи на сім’ю і долю, згадуючи про те, що вона назавжди може залишитися в інвалідному кріслі. Озан потрапляє у в’язницю, у нього знайшли наркотики під час поліцейської облави в нічному клубі. Але на цьому неприємності не закінчуються. Під час денного відпочинку на причалі, Хазал падає у воду. Її крик про допомогу лунає одночасно з вибухом.

Недоброзичливці встановили вибуховий пристрій в машині Гюльперенов, поставивши під загрозу життя мешканців будинку. В Стамбул приїжджає батько дівчини, яка народила Оскану сина. Він вимагає від Оскана офіційного шлюбу з дочкою, але Оскан не поспішає погоджуватися ні на який шлюб, за що отримує дві кулі, в плече і живіт.

84 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен і Джихан в буквальному сенсі дивом рятують Хазал, вони витягують її з моря і встигають надати їй першу допомогу на березі. На подив Хазал, нещасний випадок і бажання вижити допомогло їй відчути грунт під ногами.

Діляра перебувала далеко від дітей у найнебезпечніші хвилини. На щастя, після того як пролунав вибух автомобіля в гаражі, ніхто не постраждав. У той час поки вся сім’я переживає стрес, Діляра намагається вигнати Гюльферен з дому.

85 серія “Уламки щастя” опис

Як стало ясно, вибух в гаражі був підлаштований руками ворогів Джихана. Він упевнений, що таким чином його намагаються усунути конкуренти. Джихан просить, щоб вся його сім’я залишалася в будинку, до тих пір, поки не стане зрозуміло, хто ж підклав вибуховий пристрій.

Діляра не може змиритися з тим, що їй доведеться проводити дні з Гюльферен. Вона намагається переконати Озана в тому, що Гюльферен має намір забрати Джихана з усім його майном. Рахмі розповів про свій обов’язок перед білорусами.

86 серія “Уламки щастя” опис

Діляра переконує дітей в меркантильності її планів щодо Гюльферен. З цієї причини вона свариться з Джансу, адже остання впевнена, все що говорить Діляра – це лише ревнощі до жінки, яку дійсно любить Джихан.

Лікування Хазал приносить свої результати, дівчині вже набагато краще і вона може самостійно пересуватися на ногах.

87 серія “Уламки щастя” опис

Хазал як і раніше приховує наявність поліпшень у своєму стані.Вона вже може відчувати ноги, однак не надає лікарям можливості провести тест. Між Джіханом і Озаном розростається новий конфлікт.

Син і батько ніяк не можуть знайти спільну мову. Озан хоче, щоб Гюльферен покинула будинок як можна швидше. Джихан ж хоче, щоб вона жила у них так довго, як це буде потрібно Хазал.

88 серія “Уламки щастя” опис

Діляра приносить свої вибачення Джихану за те, що влаштовувала істерики раніше. Тепер вона каже, що не має нічого проти того, щоб Гюльферен перебувала в їхньому будинку, адже головне, щоб Хазал почувала себе краще.

Однак на відміну від Діляри, Рахмі не збирається терпіти Гюльферен. Згодом вона більше не витримує тиск і відправляється до своєї подруги. Дівчина залишає будинок і тікає до Озкану.

89 серія “Уламки щастя” опис

Джихан виявив Джансу в будинку Озкана, він приїжджає за нею, тим не менш, дівчина проти того, щоб повернутися в особняк. Після того, як їй стало відомо про почуття Гльферен і Джихана, Джансу не хоче нікого бачити з особняка і готова жити в бідності з Озканом.

Хазал вживає всі спроби, щоб Діляра звернула на неї увагу. Проте вона занадто поглинена проблемою з Джансу. В черговий раз дівчина переконується, що Діляра любить її не настільки сильно, як сестру.

90 серія “Уламки щастя” опис

Давній ворог Джихана, який повернувся з Лондона в Стамбул, разом з Джандан задумав знищити бізнес Джихана. Крім того, він має намір спробувати відновити стосунки з Дилярой.

Хазал продовжує приховувати свій реальний стан. Вона ображає медперсонал і всіма силами уникає лікування, щоб продовжити свою несправжню інвалідність.

91 серія “Уламки щастя” опис

Хазал продовжує обманювати всіх у своїй нездатності ходити. Діляра шукає вихід, Джандан порекомендував їй звернутися в один з авторитетних медичних центрів. Джансу живе з Осканом і не планує повертатися додому. Вона все ще не в змозі пробачити Гюльферен і Джихану їх відносини.

Оскан не знає, як повернути борг і прогодувати дочку. Він просить Джихана забрати Джансу. До того ж сім’ю евакуювали з власного будинку – є загроза нових руйнувань.

92 серія “Уламки щастя” опис

Тітку разом з Джансу виставили за двері. Муніципалітет був змушений евакуювати жителів, з тієї причини, що будинок руйнується. Хазал зізнається, що може ходити, однак поява Джансу викликає у неї ревнощі.

Тітка і дружина Оскана приходять додому до Діляри. Озан має намір покінчити з Гюльферен. Він вважає, що остання спокушала батька. В будинку Джихана тітка побачила, що Хазал насправді може самостійно пересуватися.

93 серія “Уламки щастя” опис

У Харуна з’явився новий план помсти Джихану і Ділярі. Він просить Джандан відшукати адвоката для Альпера щоб подати позов проти Діляри. Між тим, Рахмі наполягає на тому, щоб тітка Кэриман залишила вдома.

Тітка Керіман і Нурай з дитиною живуть в будинку Джихана Гюрпринара. Оскан вривається в будинок з наміром забрати своїх родичок. Діляра виганяє його, після чого він намагається звести рахунки з життям, на щастя, спроба не увінчалася успіхом.

94 серія “Уламки щастя” опис

Хазал планує поїхати в Хорватію на лікування. Тітці відомо, що Хазал може самостійно пересуватися і шантажує її. Харун доглядає за Дилярой і запрошує її на побачення.

Джансу не хоче бачити свою рідну матір. У них з батьком відбувається конфлікт, що згодом якого Озан залишає будинок.

95 серія “Уламки щастя” опис

Джихан хоче знати, хто намагається зруйнувати його бізнес. Тітка зняла на мобільний телефон відео, на якому видно, як ходить Хазал. Джансу більше не тримає образу на Гюльферен і вирішила з нею помиритися. Діляра повідомляє Джихану, що хоче подати на розлучення.

Також вона просить Джандан знайти їй адвоката. Альпер задався метою довести, що він кровний родич Діляри, а також відсудити у неї спадщину. Він звільняється і починає вести свій бізнес.

96 серія “Уламки щастя” опис

Сім’я Джихана руйнується, Гюльферен винить в цьому себе. Діляра переживає за Озана і прикладає максимум зусиль, щоб знайти його. Але, син сховався в надійному місці і не хоче нікого бачити крім Джансу.

У Джихана справжня катастрофа: приїхала податкова поліція з перевіркою документації. Джихан переживає, що може постраждати його репутація.Оскан дізнався, що будинок відремонтований і тепер Керман і Нурай з сином можуть повернутися додому.

97 серія “Уламки щастя” опис

Діляре вдалося відшукати Озана в автомобільному магазині, хлопець намагався заробити на життя працюючи продавцем. Замість того, щоб порадіти за прагнення сина самостійно заробляти на життя, вона дорікає його в жебрацькій роботі.

Джихан щиро радий тому, що Озан почав працювати. Керіман намагається шантажувати Хазал. Вона зняла відео, як дівчина самостійно пересувається і погрожує розповісти про це всій родині. Діляра більше не хоче бачити Хазал і виганяє її з дому.

98 серія “Уламки щастя” опис

Діляра дзвонить Гюльферен з проханням забрати Хазал. Вона впевнена, що обман Хазал – це частина підступного плану Гюльферен, який вона хотіла реалізувати, щоб залишитися з Джіханом. Хазал не може пережити те, що її в черговий раз виганяють з дому.

Вона погрожує покінчити життя самогубством. В цей час Джихан збирає колектив і перевіряє всі документи в компанії, щоб уникнути проблем з податковою.

99 серія “Уламки щастя” опис

Гюльферен стає відомо про обман Хазал. Мати не може повірити в те, що дівчина так довго всіх дурила. Вона проклинає себе за виховання такої дочки. Джихан також злиться на Хазал, хоча й упевнений, що не можна залишати її одну, її необхідно повернути додому.

Нурай опиняється в лікарні з крововиливом у мозок. Тепер Оскану доведеться самостійно виховувати маленького дитини. Його дівчина перебуває в критичному стані, тому лікарі не впевнені, що вона зможе вийти з коми.

100 серія “Уламки щастя” опис

Розмова Хазал з Джіханом повернув їй віру в те, що в родині дівчину люблять і цінують. Що правда Джансу не хоче прощати свою сестру. Діляра стає ближче до Харуну, який ще одержимий думкою збанкрутувати Джихана.

Його банківські рахунки заблоковані. Харун вдалося завербувати людину, яка близька до правлячим верхам компанії. Почуття Джандан стають все сильніше до Харуну, вона зізнається, що готова піти на все заради взаємності.

101 серія “Уламки щастя” опис

Джансу просить у Джихана гроші для того, щоб оплатити операцію Оскана. Адвокати клініки погрожують відібрати квартиру в Оскана, в разі несплати боргу. Всі рахунки Джихана заблоковані, однак він не може відмовити Джансу і знаходить вихід із ситуації.

Поліція затримує Рахмі за підозрою у вбивстві, після чого відправляється у в’язницю Хазал і Джахан. З’явилися факти у справі про вбивство підлітка, який шантажував Хазал. Тепер половина сім’ї – за гратами, а Діляра не може зрозуміти, що відбувається насправді.

102 серія “Уламки щастя” опис

Діляра раніше зла на Хазал, тому намагається позбавити її захисту адвоката. В цей час дівчина розповідає всю правду про вбивства хлопця слідчим під час допиту.

Паралельно ведеться допит Рахмі і Джихана. Докази в їх користь знаходяться на ноутбуці, який Джихан забрав з собою з місця злочину, проте батько не показує компрометуюче відео з дочкою. Для Джихана честь Хазал важливіше, ніж власна репутація.

103 серія “Уламки щастя” опис

Після допиту Хазал відправляється додому, слідство вимагає від дівчини виступити в суді в ролі свідка. Рахмі з Джіханом як і раніше залишаються в ізоляторі. Син вирішує взяти всю провину на себе з однією метою – випустити на свободу. З тієї причини, що всі рахунки Джихана перебувають під арештом – його сім’я не може сплатити п’ять мільйонів лір застави.

Оскан розуміє, тепер він єдиний чоловік у домі. Оскан посилює охорону особняка, поклавши на себе відповідальність бути головним у домі.

104 серія “Уламки щастя” опис

Діляра зайняла грошей, щоб внести заставу за Джихана. Однак просити для Рахмі не захотіла, навіть у такій складній ситуації їй непросто було приборкати свою гординю.

Дівчина відмовляється від грошей матері, щоб чоловік залишився за ґратами. Така поведінка спричинена ревнощами по відношенню до Гюльферен. Перевірка податкової майже завершена і компанія Джихана і Діляри може бути притягнута за махінації. Фінансист Харуна підмінив документи.

105 серія “Уламки щастя” опис

Нарешті Харун зустрічається з Джіханом. Він влаштовує коротку зустріч у в’язниці. Джихан знайомить свого ворога з сином і цим впускає його в свою сім’ю. Однак Джихан розуміє, що його студентський друг не просто так вирішив відновити спілкування після двадцяти років мовчання.

Гюльферен намагається зустрітися з Джіханом, проте з тієї причини, що у них різні прізвища її не пускають на побачення. Діляра прийняла рішення розірвати відносини з Джіханом, щоб Гюльферен не змогла отримати і копійки з її спадщини.

106 серія “Уламки щастя” опис

Джихан, на подив Діляри, виходить з в’язниці. Вона має намір взяти управління компанії в свої руки. Хоча вона і сподівалася на те, що чоловік буде в найближчі півроку за гратами. Жінка має намір подати на розлучення. Харун хоче відібрати у Джихана не тільки гроші, але також його сім’ю і любов дітей.

Харун оплачує заставу за свого ворога. На зустрічі з колективом компанії Джихан сам оголошує про свій відхід з поста голови.

107 серія “Уламки щастя” опис

Озан зізнається, що попросив гроші у Харуна для того, щоб витягнути батька з в’язниці. Джихан і Діляра остаточно перестали спілкуватися один з одним. Поки Джихан і Гюльферен зізнаються один одному в коханні, Харун розповідає про свої почуття Діляре.

Неадекватна поведінка Хазал вивело з себе Гюльферен. Тепер і вона, як колись Діляра, намагається вигнати дівчину з дому. Хазал відраховують зі школи, з цієї причини Діляра не має наміру платити за його навчання.

108 серія “Уламки щастя” опис

Діляра займає посаду голови компанії і дає інтерв’ю телебаченню про прийняте рішення, у цей час Джихан обґрунтовується в новому офісі в невеликому затишному кафе, яке ніяк не пов’язано з холдингом.

Джихан дізнався, що пістолет у будинок Гюльферен приніс Озан. Син хотів убити її, ця новина шокувала Джихана. Оскан ховає Нурай і залишається з немовлям на руках і віддає його на виховання бабусі.

109 серія “Уламки щастя” опис

Рахмі розповідає Діляре і Озану про відеозапису з Хазал. Її написав хлопець-шантажер перед смертю. Діляра задалася метою знайти ноутбук і подивитися відео власними очима. Озан дістає запис і передає її Харуну. Гюльферен також дізнається, що її дочка ризикує бути опозоренной на всю країну. Вона намагається переконати її в тому, що пора стати серйозною і перестати скаржитися на те, що ніхто її не любить.

110 серія “Уламки щастя” опис

Джихан оформив офіційне опікунство над Хазал, але просить її не брехати і не ображати близьких людей. Діляра виступає на телебаченні, щоб заявити про своє верховенство в компанії.

Харун захоплений тим, як Діляра тримає себе в складній ситуації, а Джандан починає ревнувати його до своєї подруги. Озан з допомогою Харуна витягнув дідуся з в’язниці, проте Джихан і Діляра не дуже раді тому, що відео з Хазал потрапило в прокуратуру.

“Уламки щастя” опис серій 111-140

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар