«Особова справа» опис серій 1 – 10

О

“Особова справа” зміст всіх серій ви можете прочитати в цій статті , оскільки за відгуками фільм трохи затягнутий.

«Особова справа» опис серій

1 серія ” Особова справа” опис

Тетяна Ємельянова починає свою кар’єру судді. У перший же день на новій посаді їй доводиться розглядати справу, яка підкреслює недбалість всіх сторін судового процесу. Ємельянова виносить виправдувальний вирок і вимагає від адвоката і прокурора працювати більш професійно, інакше обіцяє написати скаргу до контролюючих органів. Критична позиція Ємельянової незручна як голові суду, так і представнику силових відомств.
Тим часом вдома Тетяну чекає син -підліток Артем і батько, який колись працював у прокуратурі. Безліч недомовок і страх перед серйозними розмовами про батька Артема створюють напружену атмосферу. Через замовчування теми про батька Артем віддаляється від матері, в його очах вона втрачає авторитет. Сергій Семенович намагається виправити ситуацію, підштовхуючи Артема до серйозної розмови з мамою.

2 серія ” Особова справа” опис
Ємельянової доводиться розглядати гучну справу про ДТП. Тетяна бачить, що водій не винен, але суспільство, яке втомилося від постійної безкарності водіїв на дорогах, вимагає жертви.
Адвокатом у справі виступає колишній однокашник Ємельянової, закоханий в неї зі студентської лави Терентьєв. Його робота не влаштовує Ємельянову і вона сама виїжджає на місце події. Керуючись побаченим, Ємельянова знову виносить виправдувальний вирок.
Рішення Ємельянової підтримує зухвалий суддя Казаков, людина, яку голова суду Липчук намагається зробити своїм заступником. Преса пише, що особисті відносини Ємельянової з Терентьєвим стали причиною такого “несправедливого” ​​вироку.

3 серія ” Особова справа” опис
Помилково Артем потрапляє в поліцію. Випадково у відділенні, куди його привозять, виявляється Терентьєв. Терентьєв дізнається Артема і вирішує підвезти його додому і провідати Ємельянову.
Казаков запрошує Ємельянову на побачення, після чого привозить додому, де застає Терентьєва. Між суддею і адвокатом починається суперництво .
Тим часом справа про ДТП повертають.

4 серія ” Особова справа” опис
Ємельянова розглядає справу про викрадення автомобіля головним бухгалтером Пенсійного фонду. Справу веде начальник РВВС Горбачук, він особисто приходить до Ємельянової і настійно рекомендує судити суворо. На прохання Ємельянової Терентьєв дізнається, що справа про викрадення сфабриковано, щоб уникнути відповідальності за більші злочини, проте у Тетяни немає виходу, і вона садить чиновника до виправної колонії на три роки.
Терентьєв продовжує залицяння за Ємельяновою, стає другом Сергія Семеновича, її батька. Сергій Семенович у свою чергу намагається звести пару, і Терентьєв стає частим гостем вдома у Ємельянової. Артему дуже симпатичний Терентьєв, його дратує те, що Ємельянова віддає перевагу Казакову.

5 серія ” Особова справа” опис
Горбачук особисто зацікавлений в тому, щоб в справі, що розглядається Ємельянова винесла суворий обвинувальний вирок. Він приходить до Тетяни з дружнім проханням, але наштовхується на жорсткий відсіч – Ємельянова виправдовує підсудного.
У суді з’являється молода адвокат Гусєва. Вона закохується в Терентьєва. А той, виявивши, що у Казакова та Ємельянової відносини розвиваються, змушує Казакова думати, що Тетяна вже зробила свій вибір на користь більш забезпеченого адвоката.
Горбачук шукає важелі впливу на Ємельянову і виявляє, що у Липчук немає заступника. Горбачук вирішує через вищі інстанції призначити на цю посаду потрібну людину.

6 серія ” Особова справа” опис
В умовах тиску з боку Горбачука і несхвалення своєї позиції головою суду Ємельянова зривається. Вона свариться з сином і приходить на роботу за кілька годин до початку робочого дня. У залі судових засідань її знаходить Казаков, між суддями відбувається відверта розмова.
Під час оголошення вироку Ємельянова підвертає ногу, Терентьєв робить їй масаж і відвозить на своєму автомобілі додому. Казаков бачить це і вирішує, що остаточно втратив кохану. Сумного Казакова розважає і підтримує Вахмістрова.

7 серія ” Особова справа” опис
У Артема крадуть телефон. Друзі починають підштовхувати його зібрати банду і побити таджиків, які це зробили. Артем і його подруга Марина займають принципову позицію, відмовляючись брати участь у цьому дійстві.
Тим часом Ємельянова розглядає справу Сайчахварова – двірника – таджика, якого звинувачують у побитті багатого хлопчика.

8 серія ” Особова справа” опис
Липчук просить Ємельянову вплинути на Казакова, щоб той погодився стати заступником голови. Ємельянова каже, що ніякого впливу на Казакова у неї немає. Юля і Ліда відзначають, що атмосфера на роботі стала занадто напруженою, і вирішують об’єднаними зусиллями звести своїх начальників.
Горбачук приходить до Липчук і просить його приструнити Ємельянову. Липчук намагається зберегти дружні відносини з начальником РВВС , але нагадує, що не має права впливати на суддю.

9 серія ” Особова справа” опис
За допомогою Юлі Гусєва починає розуміти, що Терентьєв нею користується, а насправді закоханий у Ємельянову. Горбачук більше не намагається зберегти дружбу з Липчук і загрожує в найближчі дні призначити потрібного зама. Липчук знову просить Казакова погодитися.
Адвокат Синок починає залицятися до Вахмістрової, ігноруючи всі спроби Варвари домогтися його уваги. У Артема перша любов і перший любовний трикутник.

10 серія ” Особова справа” опис
Терентьєв дізнається, що Ємельянова та Казаков ходили в ресторан. Від ревнощів і відчаю він зізнається Ємельяновій в любові і робить їй пропозицію, але та відмовляється. Гусєва стає свідком цієї сцени і остаточно рве свої відносини з Терентьєвим, обізвавши його “блазнем гороховим” . Терентьєв подавлений, він починає пити.
Ємельянова знову виносить виправдувальний вирок. Горбачук в люті приходить до її кабінету з повідомленням, що завтра буде призначений правильний заступник Липчук, і самоуправство в суді завершиться. Свідком цієї розмови стає Казаков, який заявляє, що з сьогоднішнього дня він є заступником Липчук. Горбачук в люті йде, обіцяючи суддям важкі часи.

«Особова справа» опис серій 11 – 20

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар