“Доярка з Хацапетівки” серіал

Д

“Доярка з Хацапетівки” серіал – про кохання, яке долає безліч перешкод.

“Доярка з Хацапетівки” актори

Актори: Євгенія Осипова, Кирило Жандаров, Володимир Стержаков, Тетяна Назарова (II), Володимир Жеребцов, Наталя Гудкова, Наталя Калатай, Евклід Кюрдзідіс, Дмитро Лаленков, Леонід Неведомський, Валентина Ананьїна, Дмитро Персін, Галина Опанасенко, Олексій Кашніков, Юрій Комісарів ( II)

“Доярка з Хацапетівки” опис

Катя приїхала в Москву з далекої Хацапетівки. Її заповітна мрія – вступити в харчовий інститут і стати шеф-кухарем видного ресторану. Але, на превеликий жаль героїні, стати студенткою їй не вдається, і дівчина залишається зовсім одна у великому місті. Звичайно, провінційну простачку одразу ж обкрадають.
Одного разу вона зустрічає Діму Буличова – завзятого гуляку, якому вмираючий дід відписав свої мільйони за однієї умови: протягом місяця онук має одружитися, інакше гроші перейдуть до Фонду природи. Зустріч молодих людей виявляється воістину доленосною. Діма приводить Катю в ЗАГС … Ніхто, крім молодят, не знає, що їх шлюб – фіктивний.

З плином часу сучасній Попелюшці вдається перевиховати егоїстичного чоловіка, і він, звичайно ж, закохується у свою дружину по-справжньому, нарешті зрозумівши, який скарб потрапив до нього в руки.

“Доярка з Хацапетівки” інформація про кіно

Режисер: Анна Гресь
Сценарист: Тетяна Гнєдаш
Оператор: Максим Степанов
Композитори: Олег Скрипка, Мирослав Скорик
Продюсери: Дмитро Кожема, Олександр Ткаченко (II)
Країна: Росія, Україна
Виробництво: “Бази Ком”, Нова студія (Україна) на замовлення РТР
Рік: 2007
Cерій: 4
Жанр: комедія, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар