“До побачення, хлопці” серіал

Д

“До побачення, хлопці” – цікавий серіал 2014 року про війну.

“До побачення, хлопці” скільки серій – в серіалі 16 серій

“До побачення, хлопці” актори

Актори: Володимир Вдовиченков, Катерина Волкова, Андрій Соколов, Анатолій Кот, Олена Ксенофонтова, Марія Шукшина, Артур Ваха, Олександр Наумов, В’ячеслав Манучаров, Олександр Суворов (III), Валерій Швець, Неллі Пшоняна, Ілля Шляга, Кирило Ємельянов, Роман Набатов, Іван Соловйов (III), Єлизавета Пащенко, Ліна Шишова, Олександра Лупашко, Євген Капорін, Валерій Астахов, Олександр Данильченко, Ольга Радчук, Ігор Тільтіков, Борис Георгієвський, Сергій Сипливий

“До побачення, хлопці” опис

У невелике місто під Москвою, де знаходиться артилерійське вчилище, приїжджає хлопчина з дитбудинку Саша Воронов. На вокзалі Саша стикається з ровесницею Надією, що приїхала до бабусі. Юнак і дівчина звертають увагу один на одного.
Сашко випадково виявляється втягнутим у бійку, він переживає, що за хуліганську поведінку його не приймуть в училище. Надя знайомить Сашу зі своїми однокласниками.

Начальник артучилища полковник Стрельніков відчуває, що над ним згущуються хмари. Його звинувачують у шпигунстві на користь Німеччини. У його будинку знаходять мапу дислокації об’єктів ППО. Стрельнікова заарештовують. На його місце призначений його заступник підполковник Карпов.

Сашко згадує, що така сама мапа була знайдена під час обшуку у будинку його батьків. Він вирішує з’ясувати, хто підкинув мапу Стрельнікову. Разом з однокласниками Наді, Геною і Колею, йому вдається з’ясувати, що в обох випадках у будинку побував Карпов. Так хлопчаки виводять на чисту воду завербованого агента німецької розвідки підполковника Карпова. Стрельнікова випускають.

Починається війна. Хлопчаки стають курсантами артилерійського вчилища. І, попри те, що осягати військову науку їм доводиться по тринадцять годин на день, вони встигають і закохуватися, і між собою конфліктувати, і до батьків у “самоволку” бігати. Коля переживає за свою матір, тому що у батька з’явилася інша жінка. Через це він ніяк не може помиритися з батьком. Сашко, закоханий, як і Юрко, у Надю намагається у будь-яку вільну хвилину побачити дівчину. Гена хвилюється, що Таня, якій він з першого класу носив портфель, більше уваги приділяє Сашкові. Він тікає у “самоволку” й освідчується у коханні Тані. Дівчині стає його шкода. Потім, через дев’ять місяців, коли вже Гени не буде в живих, вона в евакуації народить від нього сина.

Але ще до початку навчання в училищі під бомбардуванням гине мати Юрка і Тані. Надя отримує сповіщення про загибель батьків, після якого захворює її бабуся.

На одному з напрямів з’явилася загроза виходу німецьких військ безпосередньо до Москви. Для закриття найнебезпечнішого пролому 5 жовтня були підняті за тривогою військові довколишнього містечка – артилерійське вчилище, курсанти і викладачі якого мали будь-якою ціною затримати просування німецьких військ до підходу резервів Верховного Командування.Усі хлопчаки йдуть у числі перших. І майже всі помруть за Батьківщину.

Після Перемоги Євдокія Матвієвна і Михайло Кузьміч радісно зустрінуть Колю, що повернувся. І Надя дістанеться, нарешті, рідного будинку. І прямо з вокзалу попрямує до Стрельнікових і потрапить на весілля Галі і Колі. Вона довго шукає Сашка, якого поранили під час їх випадкової зустрічі на фронті. Їхня зустріч відбудеться. І попереду – все життя.

“До побачення, хлопці” інформація

  • Жанр: військова драма
  • Количество серий: 16
  • Автор сценарію: Валерія Костіна за участі Сергія Борзунова
  • Режисер-постановник: Сергій Крутін
  • Виробництво: PYRAMID
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар