“Дорога додому” серіал 2019

Д

“Дорога додому” серіал 2019 року – справжня детективна історія про кохання.

“Дорога додому” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Дорога додому” актори

Актори – Олександр Соколовський, Анна Сирбу, Анастасія Євграфова, Борислав Борисенко, Інна Мірошниченко, Поліна Василина, Олександр Наумов (III)

“Дорога додому” опис

У розмірене життя лікаря-кардіолога Антона Калініна вривається дівчина на ім’я Аліса. Вона каже, що працює стриптизеркою в клубі і благає врятувати її від переслідування бандитів, які були надіслані одним з клієнтів. Той звинувачує Алісу в крадіжці величезних грошей, яких вона не брала. Аліса впевнена, що її вб’ють, тому Антон вирішує їй допомогти – відвозить її зі столиці в маленьке провінційне містечко, в якому виріс і де живуть його батьки. Але вже в перші, проведені разом хвилини, Антон шкодує про своє рішення. Зухвала Аліса не визнає правил, особливо, якщо ті обмежують свободу особистості. Їй плювати на громадську думку, вона гостра на язик і норовлива. Антон і Аліса весь час сваряться. Алісу неприємно дивує, з якою легкістю Антон вішає ярлики, вважаючи, що стриптиз – це клеймо, і стриптизерка апріорі не може бути порядною дівчиною.

Щоб досадити Антону, Аліса називає себе його нареченою, шокуючи родичів своїм зовнішнім виглядом і поведінкою. Однак з часом їхнє відношення до неї стає іншим. Вони бачать, що Аліса – дівчина щира, відкрита, яка вміє співпереживати. Вона повністю змінює життя сім’ї Калініних, допомагає сестрам Антона стати внутрішньо вільними, проявити свої таланти, розібратися в заплутаних відносинах з чоловіками. Після багаторічної сварки вона мирить Антона з батьком, і об’єднує сім’ю.

Єдина людина, з якою Алісі так і не вдається знайти спільну мову – це Антон. Він не вірить їй і його підозри, врешті-решт, виправдовуються – Антон виявляє сумку з вкраденими у клієнта грошима. З’ясовується, що Аліса зовсім не та, за кого себе видає. Вона розповідає правду, яка вражає Антона. Тим часом на Алісу починається справжнє полювання, і вся сім’я Калініних стає на її захист…

“Дорога додому” інформація

Режисер – Павло Тупик

Сценарист – Алла Сніцар

Оператор – Максим Гуцу

Художник – Олена Остапенко

Продюсери – Ірина Заря (ген.), Ірина Чемерис (іcп.), Наталія Стрібук, Вікторія Корогод, Євген Лященко

Кастинг-директор – Ірина Султанова

Виробництво – УПС (Українська продакшн студія)

Прем’єра – 11 лютого 2019 (ТРК Україна)

Зйомки проходили в Києві та Київській області у 2018 році.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар