“Шулер” опис серій

Ш

Шулер” зміст серій цікавого серіалу з популярним акторським складом ви дізнаєтеся з цієї статті.

“Шулер” опис серій

1 серія “Шулер” опис

Костик Волошин веде подвійне життя: робота науковим співробітником НДІ – всього лише прикриття для шулерської діяльності, в якій він абсолютний профі. Його мета – якомога швидше “заробити” грошей для від’їзду з мамою з країни. Ховаючись від авторитетного картяра Гоги, у якого Костя вирвав з-під носа великий куш, ы стрибає в перший-ліпший потяг, і виявляється в Одесі – місті свого дитинства.

2 серія “Шулер” опис

В Одесі Костя потрапляє в халепу, але несподівано зустрічає брата свого батька Балабана. Балабан – один з кримінальних авторитетів Одеси. Волошин знімає кут у старого Замша, минулого тлумачного картяра. Костик швидко метикує, що геніальний розум Замша допоможе йому провернути не одну вигідну справу.

3 серія “Шулер” опис

Розігравши у держбанку дотепний “спектакль”, Костя і Замш стають володарями великої суми. Внучка Замша Майя працює репортером. Вона зізнається Волошину, що зібрала досьє на кількох впливових одеситів. Між молодими людьми зароджується симпатія, і Волошин вирішує допомогти дівчині в кар’єрі.

4 серія “Шулер” опис

Костю розшукує подільник Гоги Мирон. Завдяки раптово зайшовшому у будинок Балабану, Костику вдається уникнути розправи, проте він знову залишається без копійки за душею. Безжурний Волошин придумує нову аферу, на яку просить грошей у своїх друзів.

5 серія “Шулер” опис

Костик з приятелями і Замшем провертає чергову аферу. В Одесу приїжджає мати Волошина. Балабан, на очах якого розвивається роман Кості і Майї, вмовляє хлопця виїхати з міста. Він давно закоханий у дівчину і має найсерйозніші наміри. Балабан розповідає Костику, як колись врятував його батька.

6 серія “Шулер” опис

Майя, дізнавшись, як Костик заробляє на життя, відмовляється його бачити. Зрозумівши, що Волошин не виїхав, Балабан починає мстити. Однак, Костя не зупиняється і придумує нову комбінацію. Але для її здійснення йому дуже потрібні фальшиві паспорти і гроші …

7 серія “Шулер” опис

Балабан запрошує Майю в ресторан і зізнається їй у коханні. Костик перериває їх зустріч і відвозить дівчину. Балабан повідомляє про свої плани Замшу і просить його поговорити з Майєю. Волошин дізнається правду про батька і знову бере в руки карти …

8 серія “Шулер” опис

Щоб розрахуватися з Балабаном, Костик розробляє зухвалий план захоплення виручки нового універсаму. Він каже Майї, що скоро поїде і кличе з собою. Вона коливається і звертається за порадою до діда.

9 серія “Шулер” опис

Костик з друзями приступають до операції з перехоплення інкасаторських грошей. Алла і Едик підставним ДТП повинні відвернути увагу міліції. Однак все йде на за планом, до того ж маскарад Волошина бачить Майя. Костику за допомогою Сені вдається піти з грошима через підземний хід магазину. Тепер він може розплатитися з Балабаном і здійснити свою мрію, але той порушує договір і встановлює нові правила гри.

10 серія “Шулер” опис

На кону карткової гри, в яку Балабан втягнув Волошина – переділ кримінальної влади в Одесі. У своєму супротивнику Костик з подивом впізнає Гогу, який приїхав з Москви. Однак гра втрачає сенс, коли подільники Гоги викрадають Майю. Дядько і племінник вперше об’єднують свої зусилля, щоб врятувати кохану дівчину ….

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар