“Нитки долі” опис серій

Н

Нитки долі” опис серій серіалу 2016 року. Це наша версія успішної корейської дорами “Туфелька для Попелюшки”

“Нитки долі” опис серій

1 серія “Нитки долі” опис

На самому початку історії вмирає мама Каті, дружина Дмитра. Батько і дочка залишаються з немовлям на руках – новонародженою дівчинкою Олею. Йде час. Оля і Катя вже вчаться в школі. Батько працює в редакції.

Грошей відчайдушно не вистачає, вони ледве зводять кінці з кінцями, але намагаються не падати духом – вони вірять в те, що далі все буде легше і краще. Дівчата не знають, що у батька лейкемія. Навіть те, що у Дмитра періодично йде носом кров, не насторожує дівчаток.

2 серія “Нитки долі” опис

Після похорону виявляється, що інших дорослих у неповнолітніх Олі і Каті немає. Сусід викликає службу опіки. Але Олі і Каті вдається втекти від співробітниці опіки. Вони розраховують на автобусі дістатися до столиці і там почати пошуки дідуся, якого ніколи в житті не бачили. Однак, їх планам не судилося збутися. На автовокзалі дівчинки стикаються з хуліганами, від яких колись їм разом Дмитром вдалося врятувати Вадима.

Хулігани крадуть у Каті гаманець. Вона біжить за ними, а в цей час Олю збиває вантажівка. Катю хапає охоронець ринку, припускаючи, що Катя – банально втекла з дому дівчинка. А Олю, яка так і не прийшла до тями, підбирають Зоя і Миколи – люди, які збили її. Боячись розголосу, вони видають Олю за свою дочку, і відвозять з ринку.

3 серія “Нитки долі” опис

Вадим повертається додому з гаманцем, і не знаходить там Катю. Тітка, з якою він живе, не може сказати нічого зрозумілого. Вадим здогадується, що Катя знову пішла шукати сестру. І не помиляється – йому вдається знайти її на ринку.

Він віддає Каті гаманець, але переконати її кинути пошуки і поїхати до дідуся йому не вдається. Катя повертається на ринок – питати перехожих, чи не бачили вони Олю. І у неї є всі шанси зустріти сестру.

4 серія “Нитки долі” опис

Катя та Євген пізнають один одного. І від втоми і стресу Катя тут же втрачає свідомість. Її доставляють в лікарню Глобал, але, тільки-но прийшовши до тями, вона просить Євгена забрати її додому. При цьому ніякої теплоти по відношенню до дідуся вона не відчуває. Їй складно пробачити те, що він не дав Дмитру грошей на лікування, хоча їх у нього, явно чимало.

5 серія “Нитки долі” опис

Ваня одразу ж закохується в Сашу. Однак, на не проявляє до нього ніяких почуттів. Вона повідомляє менеджеру про бійку в залі. Той вважає, що Саша винна в тому, що в в залі перебиті склянки і поламані киї. Все тому що вона вчасно не покликала охорону. Так, Саша виявляється звільнена вже на другий день своєї роботи.

6 серія “Нитки долі” опис

Саша чекає, поки Ліза вийде з клубу. Це трапляється вже під ранок. Саша тут же кидається на сестру. Ваня і Шпала насилу розбороняють дівчат. Заспокоюючи засмучену Сашу, Ваня пропонує купити їй це плаття. Саша відмовляється, але відносини між ними теплішають.

7 серія “Нитки долі” опис
Біля стійки подачі заяв Саша виявляє, що втратила анкету. Саша, засмучена, йде. Зустрічає Вадима, який віддає їй анкету – він знайшов її на тому місці, де вони з Сашком спіймали кишенькового злодія. Саша повертається в Глобал, але виявляється, що вона запізнилася – анкети вже не приймають. Саша викидає анкету в урну і йде назад в крамницю, впевнена, що більшого вона не гідна.

8 серія “Нитки долі” опис

Микола каже Зої, що це Саша намагалася його спокусити. Зоя виганяє Сашу з дому. На вулиці її, заплакану, в роздертому одязі, підбирає Антоніна і приводить до себе додому. Там Ася і Антоніна виходжують Сашу. А Ваня, тим часом, бере биту і йде до Миколи – попередити, щоб той більше не наближався до Саші. Розносить меблі, але Миколи але все-таки не чіпає

9 серія “Нитки долі” опис

Ліза розповідає Каті історію Саші, як свою. Десять років тому її збила машина, вона нічого не пам’ятає, і чи правда Зоя з Миколою її родичі – не знає. Катя просить хоч який небудь речовий доказ. Через деякий час Ліза розуміє, що таким доказом може стати кільце Саші.

10 серія “Нитки долі” опис

Ліза йде ва-банк: показує Каті кільце, вкрадене у Саші, і видає його за своє. Для Каті це – вірний доказ того, що Ліза – її сестра. Катя поза себе від щастя – багаторічні пошуки, нарешті, увінчалися успіхом.

11 серія “Нитки долі” опис
Саша кидається на захист Вадима, і Ваня розуміє, що помилився – Вадим не бандит, а захисник. Ваню охоплюють ревнощі, але Саша все ще намагається до нього достукатися: він для неї – просто друг, і не більше.

12 серія “Нитки долі” опис
Катя ображена на Вадима за те, що він забув про вчорашнє побачення, і хоче отримати пояснення. Вадим уникає зустрічі з нею. Чи не скаже ж він їй, що поки вона його чекала, він проводив час з іншого?

13 серія “Нитки долі” опис
Вадим вражений тим, що Саша працює пліч-о-пліч з ним. Вона займає всі його думки. Ваня приходить до Саші на роботу з букетом, щоб привітати з першим робочим днем. Коли він бачить Вадима, що проходить по холу , його охоплюють ревнощі і підозри, що Саша влаштувалася сюди, щоб частіше бачити Вадима.

Але коли Ваня застає Сашу за тим, як вона драїть підлогу чоловічого туалету, його абсолютно залишає самовладання: він думав, що вона влаштувалася працювати за фахом!

14 серія “Нитки долі” опис
Саші не вдається відговорити Ваню від участі в поєдинку. Ваня йде на ринг. Слава пояснює Саші, що такі  хлопці, як Ваня, постійно шукають привід побитися, і бійцівський клуб рятує їх від в’язниці і неприємностей. Саша відповідає Славі гнівною відповіддю і, повернувшись додому, бреше Ваніній сім’ї, кажучи, що він сьогодні ночує у Шпали.

15 серія “Нитки долі” опис

Саша приходить до лікарні до Вані і стикається там зі Славою. Вона дає йому ляпас, звинувачуючи в тому, що Ваню побили через нього. Пізніше Саша заходить в палату до Вані і залишається там, поки Ваня не приходить до тями.

16 серія “Нитки долі” опис

Вадим розлючений Катіним напором – невже вона зовсім його не чує? Катя змушена виїхати ні з чим. Ваня повертається з лікарні додому, де всі кидаються його опікувати. Приємніше всіх йому, звичайно ж, увага Саші.

17 серія “Нитки долі” опис

Євген повідомляє Лізі, що знає – вона самозванка. Ліза вражена викриттям, але Євген вимагає, щоб вона не робила зайвих рухів, поки він не придумає, як бути далі. Зоя з Миколою готують план втечі, боячись розправи з боку Полтавських.

А у Лізи виникає новий підступний план – дізнавшись, що у Каті невелика затримка, вона вирішує вселити їй думку, що вона вагітна. Вона дістає ліки, при контакті з яким тест на вагітність показує дві заповітні смужки.

18 серія “Нитки долі” опис

Новина про вагітність Каті Лізі грає на руку: Ліза розуміє, що Євген не захоче зараз хвилювати онуку оголошенням, що весь цей час вона глибоко помилялася, приймаючи Лізу за свою рідну сестру.

Розрахунок Лізи вірний – Євген бере тайм-аут, а потім, прийнявши якесь рішення, бреше Вероніці, що ДНК-тест був позитивним: Ліза і є його рідна онука.

19 серія “Нитки долі” опис

Ваня ображений на Славу за те, що той розпоряджається їм за своїм розсудом, і з почуття протесту переходить у клуб до Роя. Рой має намір виставити проти Вані свого найсильнішого бійця і влаштувати бій без правил, кривавий і нещадний. Але після розчарування в коханні і в чоловічій дружбі зі Славою Вані вже все одно. Він запекло готується до бою.

20-21 серія “Нитки долі” опис

Катя дізнається про форс-мажор «Глобале» і вирішує поки не розчаровувати діда повідомленням про те, що її вагітність не підтвердилася: йому явно не до цього. А Зоя вмовляє свою недолугу дочку самій зізнатися Каті в шахрайстві, в надії, що тоді Катя її простить, і не буде переслідувати за законом. Зоя ставить Лізі ультиматум: якщо та не зізнається, Зоя сама про все розповість Каті. Здається, у Лізи немає виходу…

22 серія “Нитки долі” опис

Філіна вдалося відкачати – його відвезли в реанімацію. Ваня в жаху від того, що мало не вбив людину. Але Рой наполягає – скоро Ваня вийде на ринг знову. Ваня важко переживає те, що трапилося на рингу. Саша перериває своє побачення з Вадимом і біжить рятувати Ваню. До неї до Вані встигає зайти Слава. Анатолій не хоче пускати його. Але Слава віддає йому пляшку коньяку і проходить до Вані. Слава вибачається перед Ванею, говорить про те, що ніяк не міг відмовити Вадиму.

23 серія “Нитки долі” опис
Ліза повідомляє Вадиму, що знає про його плани роздобути компанію Полтавського. Якщо він не зникне разом з Сашею, вона все розповість. Барковський ламає зуб і, їдучи до лікаря, на роботі залишає Сашу за головну. Команда відмовляється слухатися колишню прибиральницю.

24 серія “Нитки долі” опис
Вранці Саша підтверджує, що виїде з Вадимом. Але спочатку їй треба з’їздити додому, зібрати речі і попрощатися з родиною Вані. Саша їде додому і залишає всім записки з теплими словами. Ваня розуміє, що Саша їде, намагається наздогнати її. Їде за Сашею в аеропорт. Але так і не знаходить Сашу.

25 серія “Нитки долі” опис

Саша знімає обшарпану квартиру на околиці міста – на більше у неї не вистачає грошей. Анатолій сердиться на Ваню за те, що той поїхав з Євгеном. Ваня свариться з ним. Антоніна і Ася переживають за Сашу. Асі вдається додзвонитися до Саші, але та каже їй, що у неї все добре. Іванко теж вважає, що у Сашка все добре – він думає, що вона полетіла з Вадимом за кордон.

26 серія “Нитки долі” опис
Катя проводить ніч з Вадимом. Вадим зізнається, що з Катею йому спокійно. Вадим пропонує Каті вийти за нього заміж. У той же момент Саша згадує Вадима. Вона збирається і їде до нього додому, вирішивши, що повинна зараз бути поряд з ним. Однак, біля будинку Вадима вона бачить машину Каті. Саша розуміє, що зараз вони разом, і їде. Вранці Катя прокидається раніше Вадима, пише йому записку і йде.

27 серія “Нитки долі” опис

Ліза панікує через те, що до Саші стала повертатися пам’ять. Вона їде додому, де батьки сваряться через черговий картковий борг Миколая. Ліза виганяє з дому Миколая, що забрехався. І обговорює з Зоєю, що робити далі. Разом вони вирішують, що краще нічого не робити. Навіть якщо вона щось згадає, пройшло багато часу, і Катю вона навряд чи впізнає.

28 серія “Нитки долі” опис

Ліза, налякана напором Миколая, віддає йому гроші, які є при ній прямо зараз, і обіцяє дуже скоро дістати суму, яка йому потрібна. Після цього Ліза їде до Зої – та повинна помиритися з Миколою, інакше він стає некерованим, і може всіх здати. Зоя вважає, що проблему це все одно не вирішить. І, сама того не бажаючи, наштовхує Лізу на думку. Після чергового дзвінка Миколи Ліза наймає «братків», і ті б’ють Миколая в темному провулку.

29 серія “Нитки долі” опис

Євген з Анатолієм мчать до Саші. По дорозі Євген згадує, як напередодні просив Сашу зникнути з життя Каті. В цей момент до Саші приходить Ваня з піцою. Саша не хоче показувати, що їй зовсім погано. Вона кличе Ваню в гості, і він із задоволенням залишається. Катя в той же час вечеряє з Вадимом.

30 серія “Нитки долі” опис

Ліза відключає Анатолію апарат штучного дихання і тікає. Але це вчасно помічають медсестри. Анатолія рятують. Нотаріус зачитує заповіт, залишений Євгеном. За ним більша частина спадщини дістається Каті. Фактично з боку Полтавських за Глобал тепер відповідає вона.

31 серія “Нитки долі” опис

Ваня привозить Сашу в лікарню, і її лікуючий лікар повідомляє результати пункції кісткового мозку: у Саші лейкемія. Вона помре через півроку, якщо не зробити пересадку кісткового мозку від родича-донора. Саша оглушена цією новиною і поки вирішує приховати її від усіх, в тому числі, і від Вані. Пізніше Саші знову сниться чи то сон, чи спогад – вона на ринку шукає сестру, і виходить на дорогу, не помічаючи, як на неї мчить величезна машина. Саша прокидається в поту від вереску гальм у вухах.

32 серія “Нитки долі” опис

Ліза змушена віддати Саші її кільце. З лікарні вона направляється в ювелірну майстерню, щоб замовити дублікат, в надії, що це обдурить Катю. Кактус зі Славою приймаються за пошуки Сашиних родичів. Вони допитують Зою, але вона тримає язик за зубами. Вони починають шукати Миколая, на якого вже можна надавати «по-дорослому». А Зоя вирішує змотати вудки і стрімко покидає місто.

33 серія “Нитки долі” опис

Леонід повідомляє Каті про свої сумніви: Ліза – самозванка. Катя вирішує зробити повторну ДНК-експертизу, щоб отримати відповідь на це питання. В очікуванні результатів експертизи Катя зустрічається з Сашею, щоб розпитати про дитинство Лізи. Її дивує, що такі сумнівні особистості, як Зоя і Микола, удочерили відразу двох дітей – і Сашу, і Лізу.

34 серія “Нитки долі” опис

ДНК-експертиза свідчить про те, що Ліза – самозванка. Катя намагається переконати себе в тому, що Ліза про це не знала, а щиро вірила в те, що є Полтавською, – адже вона зовсім не пам’ятає своє дитинство. Всі родичі Анатолія йдуть до лікарні, дізнавшись про те, що він, нарешті, прийшов до тями.

35 серія “Нитки долі” опис

Організм Саші погано переніс останній сеанс хіміотерапії. У Саші відбувається зупинка серця, і її відкачують в реанімації. Катя негайно здає кров на сумісність. Ваня з Вадимом говорять не як суперники, а як соратники. Вадим зізнається, що вперше за довгі роки зробив хороший вчинок, і йому стало легше на душі.

36 серія “Нитки долі” опис

Лікарі починають готувати Сашу до пересадки кісткового мозку. Сашу переводять в стерильну палату, і це означає, що в найближчий місяць вона буде бачити рідних людей – Катю і Ваню – через скло. Ваня по доброті душевній призводить Лізу додому, незважаючи на обурення Асі. Прокинувшись вранці, Ліза вирішує, що у них з Ванею був секс, але чує у відповідь від Вані гнівну одповідь.

37 серія “Нитки долі” опис

Філіп звинувачує Вероніку в тому, що через її інтриги зруйнувалося його особисте життя, але Вероніка відмовляється всерйоз сприймати гнів свого зазвичай благодушного сина. Ендрю продовжує інтригувати за спиною у Каті, змовившись з акціонерами компанії.

38 серія “Нитки долі” опис

Сашин організм добре реагує на пересадку. Вероніка сподівається, що після того, як вона простила Анатолія, Філіп простить і її. Але Філіп як і раніше відмовляється розмовляти з матір’ю, поки Анатолій не опиниться на свободі.

39 серія “Нитки долі” опис

Ваня у нестямі від щастя – вони з Сашою одружуються! Ася боїться виходити заміж – церемонія весіль її до смерті лякає. Вона намагається обійтися малою кров’ю і пропонує Філіпу просто пожити разом. А Ендрю тим часом намагається підставити Катю і пропонує їй новий маркетинговий хід – збори на благодійність.

40 серія “Нитки долі” опис

Ваня мчить до Пугачеві. Слава, Кактус і Шпала стрибають в свою машину і сідають Вані на хвіст, але Вані вдається від них відірватися. Вони не здаються і дізнаються, що сьогодні Філін викликав Ваню на матч-реванш. Катя з Асею розуміють, що Сашу викрали. Вони роблять висновок, що до цього причетна Ліза.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Віка

    Додайте всі описи серій

    Відповіcти