Нюхач 3 опис серій

Н

“Нюхач” 3 сезон опис серій захоплюючого серіалу в цій статті.

“Нюхач” скільки серій – в 3 сезоні серіалу 8 серій

“Нюхач” 3 сезон опис серій

1 серія “Нюхач 3” опис

Під час полювання був убитий колишній прокурор Єрофєєв. Нюхач і Віктор Лебедєв починають своє розслідування. Паралельно з СБР знайти вбивцю намагаються друзі Єрофєєва, влаштувавши облаву в лісі. Але вони навіть не здогадуються, що насправді полювання оголошене на них …

2 серія “Нюхач 3” опис
Нюхач приїжджає в Таллінн на похорон батька. Від доглядальниці Марти він дізнається, що, передчуваючи свою швидку смерть, батько залишив йому лист, але конверт кудись зник. Підозра Нюхача падає на приятеля батька – Йохана, колишнього лікаря. Але з’ясувати навіщо той забрав лист не вдається: Йохана жорстоко вбито. Тим часом Віктора підозрюють у перебільшенні повноважень і тимчасово відсторонюють від служби. Скориставшись моментом, Лебедєв відправляється в Таллінн на допомогу другові.

3 серія “Нюхач 3” опис
Тіло оперної діви Анастасії Іллінської виявлено в її власній ванній, а поруч з ним – розкритий тайник. Щоб знайти вбивцю немолодий співачки, Віктор Лебедєв залучає до розслідування Нюхача. У трьох з чотирьох підозрюваних – онука артистки, її шанувальника та домогосподарки – достовірне алібі. Здавалося б, відповідь, хто злочинець, очевидний …

4 серія “Нюхач 3” опис
Зйомки популярного реаліті-шоу «Заміж за принца» під загрозою зриву – зникла одна з учасниць. Телевізійники запрошують Нюхача допомогти знайти дівчину, але той не може виявити слід: ранковий полив газону змив усі запахи. Однак незабаром йому доводиться повернутися, але вже в компанії Віктора і співробітників СБР – тіло зниклої виявлено в озері неподалік від місця зйомок. Тим часом з’ясовується, що професор Локмус – засновник міжнародної корпорації GI, яка займається забором і зберіганням крові. Детективи вирішують нанести візит в місцевий офіс компанії.

5 серія “Нюхач 3” опис
Нюхачу і Віктору вдається особисто поспілкуватися з Генріхом Локмусом. Під час зустрічі вони отримують підтвердження зв’язку професора з убитими і попереджають про те, що він може стати наступною жертвою. Від пошуків талліннського кілера детективів відволікає нова справа. Напередодні амбітної прем’єри «Річарда III» убитий художній керівник театру. Поки Віктор і Нюхач намагаються знайти винного, в театрі відбувається ще одне вбивство.

6 серія “Нюхач 3” опис
Журналіст місцевої газети розповідає Віктору про те, як Локмус отримав акції компанії, і про скандал, який вибухнув в Токіо під час суду. Вдається ідентифікувати кілера: ним є охоронець сина Томото – колишнього співвласника корпорації. Незабаром тіло журналіста, що наблизився до розгадки таємниці GI, виявляють в редакції. Віктор розуміє, що всі ниточки ведуть до корпорації, а єдиний шанс проникнути туди – відправити Ірину Нордін під виглядом клієнтки.

7 серія “Нюхач 3” опис
Виявивши прослушку в будинку батька, нюхач пропонує Томасу угоду: Томас допомагає з’ясувати, хто і за чиїм наказом встановив передавач, а Нюхач – розповідає все, що йому відомо про вбивцю Йохана і Олени. Через зрив операції генерал дає Лебедєву 48 годин на розкриття справи, інакше полковнику загрожує звільнення. Але це далеко не єдина і не головна проблема Віктора … У його розпорядженні виявляється посмертний лист журналіста, в якому той повідомляє, ким і навіщо була вилучена кров дитини Лагуніна з банку GI.

8 серія “Нюхач 3” опис
Два співробітника СБР вбиті, Нюхач – зник. Віктор впевнений, що за викраденням його друга стоїть Локмус, і саме він є замовником всіх вбивств. Але Сердюков продовжує збирати факти порушень повноважень Лебедєвим, планомірно доводячи справу до його звільнення або суду. У Віктора залишається все менше часу на пошук доказів провини професора і порятунок Нюхача…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар