“Найкращий чоловік” опис серій

Н

“Найкращий чоловік” опис серій 8-серійної мелодрами від телеканалу Україна Ви можете прочитати нижче.

“Найкращий чоловік” опис серій

У ролях: Олена Шилова, Олексій Яровенко, Ксенія Мішина, Дітріх Тубольцев, Ірина Мак, Микола Боклан, Марія Хомутова, Павло Тупиков

1 серія “Найкращий чоловік” опис

Ніна закохана в свого начальника Гліба, але той збирається одружитися. Гліб збирається зробити пропозицію своїй дівчині Мілі. Допомогти підготувати романтичний вечір в ресторані він просить свою помічницю Ніну, яка давно таємно в нього закохана. Ніна засмучена таким поворотом подій і вирішує звільнитися, але випадково бачить, як наречена Гліба цілується в машині з іншим чоловіком. Вона повідомляє про це Глібу, але він повністю довіряє нареченій і звинувачує Ніну в брехні. У призначений день, коли Гліб збирається зробити пропозицію Мілі, вона приходить лише для того, щоб зізнатися, що у неї є … чоловік, Григорій.

2 серія “Найкращий чоловік” опис

Після складної травми хребта, отриманої під час аварії, Гліб повільно йде на поправку, заново вчиться ходити. Весь час Ніна відвідує його в лікарні і одночасно займається справами фірми, компанія розвивається, зростає прибуток, з’являються нові замовники. Гліб просить відпустити його з лікарні додому. Співробітники і Ніна влаштовують йому урочисту зустріч. Ніна продовжує доглядати за босом вже у нього вдома, що дуже не подобається її мамі Ірині. Ірина просить Гліба припинити використовувати її дочку. В цей час Мила готується до народження дитини, але категорично не хоче, щоб чоловік був присутній при пологах. Вона просить лікаря допомогти їй влаштувати передчасні пологи.

3 серія “Найкращий чоловік” опис

Компанія Гліба завдяки чарівності та професіоналізму Ніни отримує мільйонний контракт. Представник замовника дає зрозуміти Ніні, що він не просто так підписав договір, а розраховує на її прихильність і запрошує поїхати з ним до Іспанії. Але Гліб записує його пропозицію на диктофон і загрожує, що розповість його начальнику. Гліб робить Ніні пропозицію, вона погоджується і починає готуватися до весілля. В цей час Мыла народжує дитину, лікар не хоче підробити документи і вказати, що дитина народилася раніше терміну. Чоловік, дізнавшись, що дитина народилася вчасно, розуміє, що він не може бути батьком і змушує Мілу позбутися маляти.

4 серія “Найкращий чоловік” опис

Гліб хоче зробити генетичний аналіз, щоб дізнатися, чи його це дитина. Мама Ніни відмовляє дочку від весілля, але Ніна і Гліб одружуються. Генетична експертиза підтверджує батьківство Гліба, він залишає малюка у себе, Ніна йому допомагає. У Міли прокидаються материнські почуття, вона приїжджає відвідати малюка до Гліба, але бачить, що він вже не один, а з дружиною. У цей час батько Гліба намагається зачарувати маму Ніни, але поки безуспішно.

5 серія “Найкращий чоловік” опис

Мама Ніни привозить додому до дочки собаку, вона не може справлятися з нею сама. Ніна розуміє, що тримати пса в квартирі з дитиною не можна і, як їй це не складно, але відвозить qjuj до притулку для тварин. Гліб бачить, як засмучена цією подією Ніна, і купує для сім’ї будинок за містом. Тепер місця вистачить усім – і малюкові, і собаці. Мілу чоловік в черговий раз змушує відвезти загадковий пакет, вона відкриває його і розуміє, що це наркотики. Міла оголошує чоловікові, що не буде більше виконувати його доручення, і збирається йти. Він б’є її.

6 серія “Найкращий чоловік” опис

Міла проводить ніч в будинку Гліба, Ніна відчуває себе дуже некомфортно. Гліб відвозить Мілу в лікарню, вона намагається повернути все, що було між ними раніше, нагадує про минулі почуття. Гліб везе Мілу в готель, знімає їй номер. Вона повертається додому, щоб забрати речі і гроші, але несподівано зустрічає там чоловіка. Він з’ясовує у неї прізвище Гліба і замикає її в квартирі, відібравши попередньо телефон. Чоловік Міли Григорій приїжджає в будинок Гліба, представившись майбутнім сусідом, розмовляє з Ніною, але, коли з’являється Гліб, – затіває з ним бійку.

7 серія “Найкращий чоловік” опис

Чоловік Міли привозить її на попелище складів Гліба і розповідає, що це він їх спалив. Міла встигає записати його визнання на диктофон, завдає йому рану гострим предметом, який підібрала з землі, а сама тікає. З диктофонного записом вона приходить до Гліба. Представники правоохоронних органів заарештовують Григорія. Міла хоче загладити свою провину перед Глібом, а заодно і спробувати його повернути і приносить йому гроші, щоб допомогти вибратися з боргів, в які він потрапив після пожежі. Ніна дізнається, що вагітна, з цією новиною їде в офіс до Гліба, де застає Мілу.

8 серія “Найкращий чоловік” опис

Міла зустрічає Григорія у дворі будинку, він змушує її сісти в машину, привозить на пустир і дає в руки лопату. Міла благає не вбивати її, намагається його розжалобити, потім штовхає його, він падає, вдаряється головою і вже не піднімається. Вона розуміє, що Григорій мертвий. Мілу починають шантажувати онук консьєржки і його дівчина, які бачили, як вона сідала до чоловіка в машину напередодні його вбивства. Міла пропонує їм угоду і обіцяє добре заплатити.

Після щеплення в лікарні Ніна гуляє з малюком в парку, її відволікає перехожий, і коли вона повертається до коляски, розуміє, що дитину вкрали. Міла активно співпрацює з Глібом, призводить нових клієнтів, а після викрадення дитини звинувачує у всьому Ніну.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар