«Найкращий» тиждень мого життя» опис серій

Н

«Найкращий» тиждень мого життя» опис серій українського серіалу 2016 року

«Найкращий» тиждень мого життя» опис серій

1 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Ігор і Оля – молода пара з Києва, у яких через тиждень головна подія в житті. Вони одружуються і до весілля залишилося всього сім днів. І все було б чудово, якби не одне АЛЕ. Оле прийшла в голову ідея провести цей тиждень в будинку її батьків. Ігор цьому не дуже радий, оскільки з батьком нареченої хлопець не в дуже хороших відносинах.

Справа в тому, що Ігор – кондитер, а тато його нареченої – військовий. Відповідно, такі повністю протилежні особистості ніяк не можуть бути друзями. Однак, Ігор все-таки погоджується на затію Олі. Неприємності починаються ще до від’їзду: кондитер упускає каблучку в раковину, ламає ікло у опудала кабана майбутнього тестя і годує собачку жарким, яке їй категорично не можна їсти. Ігорю належить по-справжньому важкий тиждень.

2 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Неприємності в будинку батьків Олі тривають. Друзі Ігоря нарешті дістають кільце з стояка раковини і привозять горе-нареченому. Через свою неуважність Ігор залишає відкриту коробочку з кільцем на підлозі і його благополучно з’їдає Боні – собачка мами Олі.

А тим часом Оліна бабуся наполегливо вимагає показати їй фамільну реліквію. Ігор намагається нагодувати Боні проносним, але у нього нічого не виходить. У підсумку, собака потрапляє в бочку з лаком … Всі мешканці будинку, крім нареченої, потроху починають ненавидіти майбутнього зятя.

3 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Минулої ночі Ігор випадково переплутав двері спалень і потрапив до батьків своєї нареченої. Дивом горе-нареченому вдалося уникнути зустрічі з тестем і його рушницею. Ігор хоче виправити свою помилку і вирішує подарувати військовому подарунок, тим більше, що у того скоро ювілей.

Хлопець вирушає в магазин за командирським годиником, які йому порадила Оля. Тим часом Ігорю потрібно вибрати ще один подарунок для свого друга, який допомагає йому з вибором костюма для весілля. Наречений купує два подарунки, і, коли приходить час їх дарувати, Ігор плутає коробки. Коли майбутній тесть відкриває свій подарунок, його здивуванню немає меж. Ігор в черговий раз потрапляє в незручну ситуацію.

4 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

До весілля залишилося всього кілька днів, і неприємності Ігоря тривають. Раптово, коли вся сім’я зібралася за сніданком, на порозі з’являється батько божевільної колишньої Ігоря. Він просить хлопця повернутися до його дочки, навіть незважаючи на те, що Ігор і Тамара ніколи не було разом.

Тим часом мама Олі каже, що потрібно поїхати і забрати феєрверки до весілля. Ігор вирушає за феєрверками, а коли нарешті їх привозить, то випадково підпалює гараж. Однак на цьому неприємності не закінчуються. Ігор вирушає на свій парубочий, на який випадково опинився запрошеним і тато Олі …

5 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Після бурхливого парубочого вечора Артем потрапляє в лікарню з переломами, після стрибка з мосту. Тепер у Ігоря з’являється ще одна проблема – пошук нового свідка. Раптово в будинок батьків Олі заявляється батько Ігоря зі своєю подругою Світланою – колишньою стриптизеркою.

Віктор та Анастасія, м’яко кажучи, не в захваті від нових родичів. І, щоб ті не розгромили весь будинок, Анастасія пропонує всім разом вирушити в ЗАГС і прорепетирувати церемонію. Під РАГСом Ігоря чекає Тамара, яка в пориві ревнощів робить спробу переїхати всіх на автомобілі. Тільки збиває вона не нареченого з нареченою, а жінку, яка проводить церемонії одруження.

6 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Родичі Ігоря продовжують трощити будинок батьків Олі. Світлана напивається, а батько нареченого лізе купатися в басейні. У підсумку, нерви батьків Олі на межі. А Ігор, тим часом, збиває з ніг бабулю і вона потрапляє в лікарню.

Ігор вирушає в лікарню відвезти ліки і знаходить там маму Олі. Між ними відбувається відверта розмова, і Настя каже майбутньому зятю, що головне – це любов Ігоря і Олі. Раптово Ігорю дзвонить Тамара і пропонує зустрітися. Божевільна прихильниця кондитера щось підсипала в його склянку і викрала нареченого. Чи встигне Ігор на своє весілля?

7 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Оля відправляється на пошуки свого нареченого і знаходить його в номері готелю, прив’язаного до ліжка практично голого. Ігор намагається пояснити Олі, що Тамара йому щось підсипала і силою затягла його в номер. Засмучена Ольга нічого не хоче слухати і повідомляє Ігорю, що весілля не буде.

Кондитер, тим часом, з усіх ніг поспішає в ЗАГС. А Оля відправляється в лікарню до бабусі, яка, як виявилося, успішно зімітувала кому, щоб не чути своїх надокучливих родичів. Бабуся радить онучці вчинити так, як їй підказує серце. Тому дівчина вирішує не скасовувати весілля. Однак, на церемонії в РАГСі трапляється конфуз, винуватиця якого – набридлива Тамара.

8 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Тамара викрадає Олю і замикає її в багажнику. Вона хоче в щоб те не стало вийти заміж за Ігоря і тому не придумує нічого кращого, як шантажувати кондитера за допомогою його нареченої. Тамара вимагає привезти жінку з РАГСу, щоб провести церемонію прямо на краю яру.

В цей же яр вона обіцяє скинути машину з замкненою в ній Олею, якщо Ігор скаже «ні». Кондитер практично виконує всі умови Тамари, проте, в останній момент йому вдається «знешкодити» свою божевільну прихильницю. Ігор дістає наречену з багажника і весілля все-таки відбулося.

9 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Минуло 8 місяців після весілля. Оля чекає дитину і переживає з приводу своєї ваги. Молодята збираються переїжджати. Після смерті бабусі її квартира дісталася їм у спадок. Батько Ігоря взявся за ремонт, але він трохи не вкладається в терміни. Переїзд і поминки бабусі призначені на один день – і знову потрібно все встигнути. На роботі у Ігоря збираються звільнити одного зі співробітників. Це стане для нього неприємним сюрпризом.

10 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Оля ходить на заняття з йоги. Її інструктор Гліб дуже уважний до вагітної дівчини, на відміну від чоловіка. Олі катастрофічно не вистачає уваги. Друг Ігоря Денис продовжує загравати з сестрою Олі. Батько нервує – ще одного недолугого зятя він не винесе. Ігор ніяк не може повідомити Віці, що її звільняють. До того ж у хлопця нова співробітниця – Любов, подружка керівника, яка здатна на шантаж. Прийшов час переїжджати в відремонтовану квартиру. Ось тільки молодого подружжя чекає чергова несподіванка.

11 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Оскільки батько Ігоря підірвав квартиру, ремонт треба починати заново. Молодята поки поживуть у батьків Олі. Ось тільки не хочуть зізнаватися їм, що саме сталося. З далекого плавання повертається дядько Валик – рідний брат генерала. Ігор зголосився його зустрічати. У дядька важка форма ігроманії. Віка нарешті дізналася, що її звільняють. Вона зла на Ігоря за те, що не сказав їй раніше, і вирішила помститися. Тому ніч кондитер проведе в СІЗО.

12 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Президент нагородив батька Олі – тепер у нього нова медаль. Звичайно, з нею має щось трапиться. Оля відкриває чакри з тренером Глібом на заняттях з йоги. Від ревнощів Ігор знову порушує закон. Однак він не єдиний злочинець в сім’ї. Дядько поцупив цінності. За гроші, які теща передала йому на коляску для майбутньої дитини, Ігор викупив вкрадені речі з ломбарду. Найгірше – батьки Олі нарешті дізналися, що сталося з бабусиною квартирою.

13 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Генерал розшукує зниклу медаль. Він починає підозрювати свого брата в крадіжці і вирішує обшукати будинок. Ігор тим часом намагається відчистити спалену медаль. Дядько Валик зустрічає Віку – вона нищить в саме серце. Тепер у нього нова залежність. Генерал застукав дочку Аню разом з другом Ігоря Денисом. На ремонт бабусиної квартири відправляються військові. Батьки молодої пари зійшлися в малярському поєдинку.

14 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Батьки молодят разом робили ремонт. Толю вдарило струмом, тому свата довелося рятувати його життя. Денис забрав медаль з майстерні, але хоче сам віддати її генералу, щоб отримати його схвалення. Ігор переконує Аню, що її сім’я ніколи не прийме Дениса. Дівчина вирішила піти з дому. У сімействі розгорається нова любовна драма. У Олі почалися перейми. Вона хоче, щоб пологи приймав Гліб. Ігор знайомиться з розгніваним сусідом, якому вибухом вибило вікна.

15 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Новий зять Денис і батько-генерал нарешті знайшли спільну мову. А Ігор, тим часом, ризикує втратити роботу. Господар кафе хоче закрити заклад, а на його місці створити салон для своєї коханої Любові.

Однак, у дядька Валентина, є компромат на Любу. Моряк Валентин влаштовує стеження за Любов’ю. А Ігор нарешті повертає медаль свого тестя. Однак, Віктор звинуватив у крадіжці свого власного брата. Чим закінчиться ця історія з медаллю?

16 серія “Найкращий тиждень мого життя” опис

Генерал відзначає день свого народження. Він влаштовує грандіозне свято, на якому Оля раптово починає народжувати. Оля хоче народжувати тільки з Глібом, а Ігор з тестем, тим часом, надувають басейн для пологів.

Нарешті прибуває Гліб, щоб прийняти пологи у Олі. Однак, раптово виявляється, що справжні пологи – це не для його психіки. Ігор вирушає наповнювати басейн і примудряється затопити будинок. Незважаючи на всі незручні ситуації, на світ з’являється нове життя. Чи зможе родина гідно її зустріти?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар