“Ніщо не трапляється двічі” опис серій

Н

“Ніщо не трапляється двічі” опис серій серіалу 2019 року про кохання довжиною в життя.

“Ніщо не трапляється двічі” опис серій

1 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Початок 90-х … У військове прикордонне містечко приїжджають молодята Дмитро і Катя Богданови (Валентин Томусяк і Катерина Тишкевич). Вони обидва з одного дитячого будинку. Дмитро приїжджає на службу, а Катя вирішує влаштуватися медсестрою.

Начальник застави майор Калінін (Максим Дрозд) все ніяк не одружиться на Раїсі (Надія Мейхер-Грановська), він таємно закоханий в іншу, директора дитячого будинку Ірину (Ірина Єфремова).

Раїса і Калінін живуть разом, у них є спільна дитина. Раїса розуміє, що Калінін не має наміру одружуватися, вона страждає через це. Але і сама Раїса зраджує Калініну.

Дочка Калініна 19-річна Аглая вчитися в столиці. Вона вагітна від Юрія Потєхіна із заможної і інтелігентної родини. Молоді люди люблять одного і мріють про весілля. Але бабуся Юрія Лідія Миколаївна проти їх одруження, вона радить зробити дівчині аборт.

2 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Юна Катя закохується в замполіта Вадима Огнєва (Антон Батиров), такого собі вовка-одинака. Він відповідає взаємністю. Вона намагається його уникати, адже у неї є чоловік, але зі своїми почуттями вона впоратися не в силах.

Ілля Калінін закоханий в Ірину Сергіївну (директора дитбудинку). Калінін навіть готовий кинути Раю з дитиною заради неї. Але Ірина Сергіївна закохана в Огнєва і жити без нього не може.

Аглаю ніхто не хоче приймати в інтелігентну сім’ю Потєхіна, бабуся Лідія Миколаївна ще раз радить їй зробити аборт. Мати теж забороняє Юрі одружитися на Аглаї. Але він не має наміру її кидати.

Під час військових навчань на лінії вогню виявляється дитина. Огнев кидається рятувати хлопчика …

3 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Огнев з Катею проводять ніч разом, поки її чоловік на навчаннях. Незабаром Катя розуміє, що вагітна від чоловіка. Вона звинувачує себе в зраді і розлучається з Огнєвим. Огнєв і Катя страждають …

Батько Аглаї приїжджає в столицю, щоб познайомитися з матір’ю Юри. Але Юру мати відвозить до Швейцарії. Аглая не знає, що їй робити далі. Калінін дізнавшись про вагітність дочки підтримує її і планує забрати її додому.

Огнєв розлучається з Іриною Сергіївною. Вона не може жити без нього, а незабаром дізнається, що кинув він її через Катю.

4 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Катя народила дочку … Вони з Дімою переїжджають в будинок Огнєва. Всі збираються відсвяткувати народження дочки Богданових.

Вночі через вибух газового балона гине Катя і Діма, але їхня дочка Маша залишається жива завдяки випадковості. Рая страждає, так як Калінін теж загинув.

Вагітна Аглая залишається зовсім одна без грошей і житла …. Вона приходить до бабусі Юри, щоб та допомогла зробити аборт на 6 місяці.

Рая виходить заміж за солдата з Йорданії, щоб виїхати з ним за кордон. Він вирішує поїхати сам в Йорданію, щоб все облаштувати до її приїзду з дочкою. Але Рая вирішує їхати з ним і кидає дочку Аллочку на вокзалі …

Аглая робить аборт на 6 місяці вагітності. У неї могла народитися двійня … Аглая намагається триматися з останніх сил.

5 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Проходить 20 років. Огнев став успішним і багатим бізнесменом, але так і не зміг забути Катю.

Дочка Каті і Діми закінчила швейний коледж і живе в кімнаті разом з Аллою. Дівчата разом виросли в дитячому будинку. Алла не знає своїх батьків. Маша зустрічається з сином Ірини Сергіївни.

Рая живе безбідно, але крім неї у чоловіка є ще одна дружина. І він повідомляє їй, що має намір одружитися втретє.

Аглая стала успішною ведучою, але так і не може забути свого минулого. А Юра веде розгульне життя і одружується з донькою водія свого батька. Мати Юрія скандалить, вона не має наміру приймати таку невістку в свій будинок.

Партнер Огнєва повинен йому велику суму грошей, тому вирішує позбутися від нього.

6 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

На яхті відбувається вибух, є загиблі. Відомо, що там був Огнєв. Але його тіло не знаходять.

Бабуся Юри, оперна діва Лідія Миколаївна раптом дізнається, що у неї є правнук. Виявляється, син Юри і Аглаї зміг вижити, його всиновила лікар-гінеколог Нєла. Глібу 20 років, він влаштовується на роботу до Аглаї.

Огнєв зустрічає Машу, яка як дві краплі води походу на його загиблу кохану Катю Богданову.

7 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Маша веде Вадима до Ірини, яка впізнає в ньому свого колишнього коханця. Вони згадують минуле.

Раїса згадує, як опинилася в Йорданії. Їй довелося стати дружиною Азіза, батька Вісам. Але вона і тепер любить Вісам і готова на все, аби змінити своє життя.

Аглаї дзвонить Лідія Потєхіна, бабуся її першого коханого Юрія. Лідія хоче повідомити, що син Аглаї і Юрія живий.

8 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Ірина намагається довести юній Маші, що Вадим Огнев – їй не пара, але Маша так захоплена Вадимом, що не чує нічого. Ірина й сама не може забути Огнєва.

Огнев зникає, так як партнер Іраклій хоче його усунути.

Оперна діва Лідія Миколаївна вмирає. Вона не встигає розповісти Аглаї, що її син живий. Зі Швейцарії їдуть її син Вікентій з дружиною Жанною, Юрій з молодою дружиною Зоєю.

9 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Вадим пропонує закоханій Маші виїхати з ним до Іспанії. Маша погоджується.

Потєхіни дізнаються, що Лідія Миколаївна все своє майно заповіла Аглаї. У передсмертній записці вона повідомляє, що так хоче спокутувати свою провину … Але другу частину записки з інформацією про Гліба ніхто не знаходить. Аглая не здогадується, що її син вижив.

Маша йде попрощається з Іриною Сергіївною, але та її не розуміє. Аллочка теж намагається її відмовити. Маша не може жити без Огнєва, тому готова відмовитися від усього. Борис страждає через розлучення з Машею і намагається наздогнати її в аеропорту.

Раїса злиться на Вісама, адже той ніколи не йде проти волі батька. Вона їде на оглядини до його нової дружини.

10 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Огнєв і Маша в Іспанії. Він відразу пропонує їй одружитися, Маша з радістю погоджується. Але коли вона бачить весільну сукню, не знає, що й думати: плаття пошито по моді 90-х … Маша не знає, що саме в такій сукні з’явилася на прикордонній заставі на початку 90- х її мама Катя.

Аглая зустрічається з Вікентієм, батьком Юри, щоб обговорити деталі заповіту покійної оперної співачки Лідії.

11 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Маша свариться з Огнєвим, він крізь сон називав її Катею.

Юра намагається зустрітися і поговорити з Аглаєю, але вона не хоче з ним спілкуватися. Вона готується до нового ток-шоу і розповідає свою історію про те, як бабуся її хлопця, Лідія Потєхіна, переконала її зробити аборт.

Аглая не знає, що новий співробітник Гліб – її біологічний син.

12 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Маша дзвонить своїй подрузі Аллі і розповідає, що дуже любить Вадима, але він – деспотичний чоловік. Борис дуже важко переживає від’їзд Маші, яку любить.

Борис збирається летіти в Іспанію до Маші. Його мама Ірина розповідає, що саме Огнев влаштував вибух на заставі, через якого загинули батьки Маші.

13 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Раїса не надто щаслива в Йорданії. І хоча вона живе в багатому домі, їй не позаздриш. Вона згадує, як спокусила водія Алі, щоб той влаштував її чоловікові Азізу аварію. Але ненависний чоловік вижив і дізнався про злочин Раїси і збирався її вбити. Але в покаранням за її підлість вона повинна доглядати за чоловіком інвалідом.

Маша дізнається про приїзд Бориса в Іспанію. Вона намагається таємно зустрітися з ним. Але Огнев дізнавшись про це не випускає Машу з поля зору, а Бориса б’є. Борис в тяжкому стані в реанімації.

Ірина Сергіївна повідомляє Маші, що це Огнэв влаштував вибух на заставі. Але Огнев переконує її в своїй невинності. Він переконує, що її весільну сукню, колись одягала його мати.

Огнэв приїжджає до Ірини Сергіївни, щоб зрозуміти навіщо вона збрехала Маші. Огнев розуміє, що це саме Ірина влаштувала вибух 20 років тому. Вона зізнається в цьому, і коли у неї трапляється напад астми він не допомагає їй і йде …

Побігайло знаходить докази того, що Аллочка дочка Раїси …

14 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Аглая страждає, вона винує себе в загибелі Юри.

Борис приходить до тями після того, як його побив Вадим Огнєв. Він дізнається, що його мама Ірина померла від нападу астми.

До Аглаї приходить стара Глаша, колишня нянечка в пологовому будинку. Вона просить $ 25 тис за інформацію про сина.

Борис розповідає Маші про смерть Ірини, дівчина збирається прилетіти в Батумі на похорон. Але Огнєв не хоче відпускати від себе молоду дружину.

15 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Маша прилітає до Грузії і дізнається, що Огнев любив її маму Катю.

Красуня Алла їде в Іспанію на запрошення маловідомого модельного агентства. Але її підставляють: завозять в якийсь будинок, де повно чоловіків. Алла приходить до тями і розуміє, що її згвалтували. Вона розправляється з кривдниками і мчить … в Йорданію.

16 серія “Ніщо не трапляється двічі” опис

Аллочка зустрічається зі своєю рідною мамою Раїсою, яка сидить у в’язниці за вбивство.

Маша залишається в Батумі, зізнається Борису, що вагітна від Огнєва.

Проходить кілька років …

У Маші і Бориса росте спільна дочка. Але Маша не втрачає надії знайти свою старшу дівчинку, яку викрав Вадим Огнєв. І на кадрах випадкової аматорської плівки, знятої десь за кордоном, вона бачить Огнєва з маленькою дівчинкою.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар