“На лінії життя” опис серій

Н

На лінії життя” опис серій українського серіалу 2016 року

“На лінії життя” опис серій

1 серія “На лінії життя” опис

Прилетівши з Кот-д’Івуару Сергій Задорожний їде з Борисполя на співбесіду в Головний військовий госпіталь. Однак по дорозі бачить напад на бізнесмена Тимофія. Сполохавши нападників, він на таксі відвозить потерпілого в госпіталь, де в терміновому порядку його оперує. Життя Тимофія врятоване, ведуться слідчі дії. Сергій зустрічає свою стару любов Ольгу і її чоловіка Стаса. Вони його колеги по госпіталю, що ускладнює життя всім трьом.

2 серія “На лінії життя” опис

Генерал Лаюк, командир десантної бригади потрапляє в госпіталь з ішемією кишечнику. Йому потрібна термінова операція, але генерал не дає на неї згоди. Операція може привести до інвалідності, а у генерала молода дружина, дочка його фронтового товариша, який загинув в Афганістані. Сергію потрібно умовити генерала Лаюк на операцію і врятувати йому життя

3 серія “На лінії життя” опис

У госпіталь одночасно потрапляють боєць «Беркута» Антон Котенко з серйозним пораненням і майданівець Тополя, який в результаті вибуху втратив кисть. Поранених оперують. Командир Котенко і його родич Микола Барсуков здає кров для Антона кров, однак згодом з’ясовується, що кров він здав не йому, а Тополі (у них одна група крові). Хто з поранених виживе, чи зможе Сергій запобігти новому кровопролиття?

4 серія “На лінії життя” опис

Серед загиблих на Майдані під час відспівування Олександр Осташко виявляє, що одна з дівчат жива. Він доставляє її в госпіталь, де її рятують від смерті. Але з’ясовується, що вона взагалі нічого не пам’ятає, навіть свого імені. Стас знаходить нетривіальне рішення проблеми – розміщує фото дівчини в соцмережі. До чого це призведе, чи допоможе це дівчині без імені згадати, хто вона, та й чи зрадіє вона своїм спогадам?

5 серія “На лінії життя” опис

Вийшов указ про розпуск «Беркута». Два колишніх бійця цього підрозділу, Ляхов і Мірошниченко потрапляють у госпіталь з ножовими пораненнями. Ляхова не вдається врятувати, а Мірошниченко вижив. Він стверджує, що вони постраждали в результаті помсти за їхні дії на Майдані. Однак, це зовсім не так. Що ж привело до трагічної ситуації, хто справжній вбивця, і хто насправді винен у трагедії?

6 серія “На лінії життя” опис

Надія Селіванова, дочка дуже впливової людини, сильно постраждала в автомобільній аварії, перед тим, як втратити свідомість, вона попросила відвезти її до товариша батька — Тараса Онищенка у Військовий госпіталь. Тарас особисто оперує дівчину. Обставини аварії насторожують: Надя — досвідчений водій. Надя безуспішно намагається зв’язатися зі своїм нареченим і втікає з госпіталя. Паралельно її розшукують люди, які спровокували аварію. Хто вони, хто їх найняв і навіщо?

7 серія “На лінії життя” опис

У госпіталі знаходиться Роман Головко, який постраждав від вибуху. У зоні АТО у нього був з місцевою дівчиною, Русланою, роман, який сильно не схвалювали її родичі. Вони передали на блок-пост вибухівку, замасковану під банку меду. Роман отримав поранення, а його бойовий товариш, який відкрив банку замість Романа, загинув. Роман звинувачує в загибелі товариша сім’ю Руслани. Тому, коли Руслана приїжджає в госпіталь, виганяє її. А брат Руслани приїжджає мстити Роману за безчестя сестри. Чи будуть Роман і Руслана разом, як складеться подальша доля героїв?

8 серія “На лінії життя” опис

У госпіталь приїжджає колишній товариш по службі Сергія «Воробей-старлей». Він розшукує їхнього комбата Івана Степановича Скопенка, «Батю». Степановича врятували з-під обстрілу і з важкими пораненнями відправили в госпіталь. А його син Валера потрапив в полон до сепаратиста-беззаконника Кузьмі. Степанич поривається викупити сина з полону і намагається умовити Сергія допомогти зі втечею. Сергій категорично проти — це самогубна затія. Але він не єдиний, до кого Степанович звертається за допомогою. Чи вдасться йому врятувати Валеру, чи зможе Сергій допомогти, не порушуючи лікарського і службового обов’язку?

9 серія “На лінії життя” опис

Супроводжуючи поранену під час обстрілу в зоні АТО Алевтину, в госпіталь потрапляє боєць-доброволець Сирота. Він не поранений — у нього незрозумілий параліч правої руки. Уже в госпіталі з’ясовується, що він ще й гемофілик. Проте, Сирота рветься назад у зону бойових дій. У його палаті лежить ухильник Соломаха, якого принижують інші поранені. Сироті вдається погасити конфлікт і напоумити Соломаху.

10 серія “На лінії життя” опис

Підрозділ бійців АТО потрапляє в оточення в покинутому будинку культури. Один з бійців, Віктор Левицький, знайшовши викинуту трубу, грає на ній. Скориставшись цим сепаратисти, розстрілюють ДК. Левицький потрапляє в госпіталь. Доля решти бійців невідома. Але Левицького звинувачують у зраді. Чи зможе він відновити своє добре ім’я, чи він дійсно винен в загибелі товаришів?

11 серія “На лінії життя” опис

У госпіталь потрапляють одночасно двоє бійців. Один з них, капітан Сидоренко, під час обстрілу кинувся бігти з поля бою. Другий же, доброволець Зозуля, був важко поранений, коли, незважаючи на важке поранення, до останнього захищав своїх побратимів. Сидоренкові дуже важко жити з клеймом боягуза, хоч він і не заперечує того, що втік. Але, можливо, він не винен? Сергію належить з’ясувати, чому злякався Сидоренко, що криється за нелюдською витривалістю Зозулі і дати Вадиму урок того, як потрібно ставитися до своїх пацієнтів.

12 серія “На лінії життя” опис

З навчального полігону в госпіталь потрапляють Аліса і Денис. Обидва отримали поранення в результаті розриву ствола автомата. Швидше за все, автомат був зіпсований навмисно. Але хто був наміченою жертвою? Сильніше постраждала Аліса, але автомат виявився у неї в руках випадково. Чи Денис навмисно підвів дівчину до того, щоб вона взяла його автомат? У нього є мотив — ревнощі. Він змагається з багатим і впливовим нареченим Аліси, їхнім товаришем по службі. Аліса не відповідає на залицяння Дениса, але, можливо, цей нещасний випадок відкриє їй очі на те, хто ж насправді гідний її уваги.

13 серія “На лінії життя” опис

Контужений боєць Карпенко лікується в госпіталі від посттравматичного синдрому. Він рветься назад на фронт і дуже стурбований долею своїх побратимів із саперної бригади. Ольга обіцяє допомогти знайти бійців. Але тут відбувається непередбачене — комісований боєць саперної роти Карпенко повідомляє йому про долю їхніх товаришів. До чого призведе шокуюча новина контуженого бійця? Як відреагує він на загибель єдиних близьких йому людей? І хто зможе йому допомогти?

14 серія “На лінії життя” опис

У реанімації в комі після важкої операції лежить боєць Ярослав Скопенко. Його долею дуже стурбований його кум Захар. Адже у Ярослава вдома залишилася його кохана, Марічка, яка ось-ось народить. Перед відходом Ярослава на фронт, Марічка обіцяла народити йому сина. Але вона не є законною дружиною. А законна дружина з’являється в госпіталі, і їй повернення Ярослава зовсім не потрібне. Чи зможе Захар захистити кума від безпринципної рідні? Чи отямиться Ярослав, і як складеться доля Марічки та їхньої дитини? Зрештою, хто у них народиться — хлопчик чи дівчинка?

15 серія “На лінії життя” опис

У реанімації лежить Владислав, його знайшли в лісі після обстрілу. Всі, крім Владислава, загинули, а сам він втратив ногу і майже нічого не пам’ятає. Для нього вкрай важливо, згадати, що було в ніч обстрілу, дізнатися, хто ж винен у тому, що сепаратисти прямою наводкою розстріляли їх частину.

Єдине, що він пам’ятає, це як Руслан, боєць з яким вони були на завданні, перед смертю передав йому хрестик. Які страшні спогади ховає від Владислава його мозок? Чи зможе Ольга допомогти йому згадати все?

16 серія “На лінії життя” опис

Після обстрілу біля блок-посту в госпіталь потрапляють два пілоти і водій, який їх віз. Один з пілотів вмирає, другий в комі. А водія, Іллю Нагорного, звинувачують в тому, що він пособник сепаратистів – адже він їхав на машині відомого бойовика.

А пілоти збитого літака були в полоні кілька днів. Сергій впізнає водія, колишнього військового льотчика. Хто розповість правду про те, що було після падіння АН-26? І чия це була машина?

17 серія “На лінії життя” опис

Михайло Бутков, який нещодавно повернувся з АТО, звертається до шпиталю з численними скаргами на болі. Однак ніхто не в змозі поставити йому діагноз. Крім того, він нічого не сказав дружині, просто зник і просив не шукати його. Але дружина так просто не дасть Буткову кинути її і їх двох дітей. Що за дивна хвороба у Михайла? Чому він ховається від сім’ї?

18 серія “На лінії життя” опис

У госпіталь надходить танцюрист Ель Сміт, який випадково потрапив в зону АТО і не менш випадково підірвався на розтяжці. Його продюсер Герман намагається видати п’яну витівку Ель Сміта за героїчну участь в бойових діях.

Божевільні фанатки Ель Сміта беззастережно вірять цій легенді. Але як поведе себе сам танцюрист? Чи стане він підтримувати цю брехню? Наскільки важлива йому любов публіки? І чи дійсно у цього нахабного і самовпевненого чоловіка немає нічого за душею?

19 серія “На лінії життя” опис

Еля приїжджає в госпіталь, щоб відвідати свою сестру Тоню, що потрапила в аварію і отримала незначні травми. Сестри давно в сварці, але Тоня намагається помиритися з Елею, але між ними стоїть колишній наречений Елі, Костя, якого Тоня спокусила. Несподівано виявляється, що він в госпіталі і терміново потребує донора. Чи зможе Еля переступити через свої образи, або Костя приречений?

20 серія “На лінії життя” опис

Матвій важко поранений і не може піти на похорон батька – вони разом воювали, Матвія поранили, а батько загинув. А ось його молодший брат, Федір, на похорон приїхав, але там його чекали великі неприємності – він заарештований за сепаратизм і тероризм. Мати благає Матвія допомогти врятувати брата.

Адже Матвій – герой, який отримав державну нагороду, до нього прислухаються. Слідчі органи в свою чергу пропонують Матвія посприяти в тому, щоб Федір дав свідчення, допоміг в пошуку особливо небезпечних терористів і тим самим полегшив свою долю. Яке рішення прийме Матвій, що буде з родиною Федора, та й з ним самим? Чи можливе примирення між братами?

21 серія “На лінії життя” опис

Після обстрілу в зоні АТО в госпіталь потрапляють Юлія і Роман. Вони люблять один одного і мають намір одружитися. Але майбутнє затьмарює те, що Комбат, який був при обстрілі, затаїв щось проти Романа.

Ще в воронці, в якій бійці ховалися від вогню противника, він навів на Романа пістолет і не вбив тільки тому, що там була Юля. Що ж за таємницю приховує Комбат? Як ця таємниця вплине на життя Юлі та Романа? І чи дійсно повість про Ромео і Джульєтту завжди погано закінчується?

22 серія “На лінії життя” опис

У госпіталі лежать двоє друзів, що залишилися в живих після жорстокого бою. Один з них – Панков – позбавлений тимчасово зору і слуху. Його друг Хруцький опікується ним, незважаючи на осколок, що знаходиться у нього в шлунку, операцію з вилучення якого все відкладають.

Панков йде на поправку, слух і зір повинні до нього скоро повернутися, але раптово йому стає гірше, його життя висить на волосині. Чи вдасться врятувати Панкова? Що насправді сталося на фронті, і чому Панков виявився таким близьким до смерті?

23 серія “На лінії життя” опис

Старлею і його бойовому товаришу Ростику вдається вирватися з Іловайського котла. Ростик потрапляє до Київського військового госпіталю. В результаті поранення він втрачає обидві ноги і вважає, що його життя скінчилося, проганяє дружину, тому що впевнений, що їй нема чого жити з «обрубком».

А Старлей дізнається, що дружина йому зраджує з його товаришем. Старлей збирається кинути дружину – але не все так просто. Він раптово потрапляє з важким отруєнням до лікарні. Як складуться долі бойових товаришів? Хто і чому отруїв старлея? І як далі жити дружинам фронтових побратимів?

24 серія “На лінії життя” опис

Напередодні дня незалежності в Києві, на бульварі Лесі Українки, вибухає бомба. Від вибуху постраждав молодий хлопець Женя. Свідки вибуху приводять Женю в госпіталь, так як він найближче.

Серед супроводжуючих і дівчина, яка називає себе Тетяною Решетняк. Однак слідству досить швидко вдається встановити, що це не її ім’я. Хто ж ці молоді люди, як вони пов’язані з вибухом в місті? І чи можливо, що цей вибух лише мала частина запланованої терористичної атаки?

25 серія “На лінії життя” опис

Давид надходить в хірургію з важкими травмами – він намагався викупити з полону дочку. Це йому не вдалося, сепаратисти сказали, що вона померла від ран, відібрали у Давида гроші і сильно його побили. Давид звинувачує себе в смерті дочки, адже саме через те, що батько завів роман з подругою покійної дружини, Сима в розпачі втекла на фронт.

Все, що залишилося в житті Давида це військовий квиток Сіми і браслет, який вона носила з дитинства. А ще розповіді її однополчан. Чи справді Сима загинула в полоні, або там сталося щось інше? Чи зможе Давид жити з вантажем провини перед дочкою? І чи вийде у нього побудувати життя з коханою жінкою, незважаючи ні на що?

26 серія “На лінії життя” опис

Колоритна Тітка Маня приїхала провідати пораненого чоловіка Арсенія, і завдяки своїй чарівності і темпераменту підняла на ноги і розохотила весь госпіталь. Тим часом з’ясовується, що у Арсенія в зоні АТО з’явилася фронтова дружина. І дружина ця вагітна.

Життя тітки Мані втратило сенс, адже вони з чоловіком були разом багато років, а тепер виявляється, що вона йому більше не потрібна. Чи є хоч невеликий шанс у Арсенія вчинити як порядна людина? Чи зможе тітка Маня пробачити зрадника? І як бути вагітною фронтовій дружині?

27 серія “На лінії життя” опис

З лінії фронту Вадим відправляє в госпіталь Галину, хірурга з неконтрольованою території. У госпіталі її впізнає один з поранених бійців, звинувачуючи її в садизмі і зраді. Їй загрожує суд і в’язниця. Чи зможе Галина виправдатися, та й чи є їй виправдання? Як могла людина, що давала клятву Гіппократа, працювати на вбивць? Тільки диво допоможе їй врятуватися, але чи гідна вона такого чуда?

28 серія “На лінії життя” опис

Він – офіцер ЗСУ. Вона – дружина успішного армійського чиновника. Колись давно вони любили один одного. А зараз зустрілися в госпіталі. У нього – важка травма і необхідність пересадки органів. У неї – рідкісна екзотична інфекційна хвороба. Що виявиться сильніше – хвороба або любов? Чи зможуть вони бути знову разом?

29 серія “На лінії життя” опис

Боєць ЗСУ Артур Кравцов після операції відходить від наркозу і, схоже, не відразу приходить до тями – він наполегливо стверджує, що прийшла провідати його жінка не його мати. Вінський пояснює, що вона його біологічна мати, Кравцов приймак. Батьки змушені зізнатися, що дійсно усиновили його. Але все не так просто.

Вінський знає все про життя Артура, його переваги і захоплення. Може, вона за ним стежила? І чому вона від нього багато років тому відмовилася? Хто його батько і як Артур опинився в дитбудинку, звідки його взяли прийомні батьки?

30 серія “На лінії життя” опис

У госпіталі лікується після поранення Володимир, священик, що потрапив в зоні бойових дій під обстріл. Сергій просить Володимира взяти шефство над молодим бійцем Іваном, якому ампутували руку і який повністю занепав духом.

Ваня залишається байдужим до проповідей, але життя повертається так, що капелану самому знадобиться допомога. Хто зможе допомогти йому знову знайти віру і навчить знаходити правильні слова для тих, хто потребує розради?

31 серія “На лінії життя” опис

Колесник розважає сусідів по палаті і персонал госпіталю постійними жартами і розіграшами різного ступеня невинності. В один прекрасний момент йому приходить в голову перевірити свою дружину – він розповідає їй, що більше не зможе ходити. Як вона на це відреагує? Чи підтримає чоловіка, або піде до іншого? І що буде з самим Колесником, коли він виявить, що в кожному жарті є частка правди?

32 серія “На лінії життя” опис

Єгор Скрипник підслуховує розмову медсестер, з якого дізнається, що його операція пройшла невдало і ходити він не буде. І в запевнення Олексія, що все буде нормально, не вірить. Єгор не хоче жити. У госпіталі він знайомиться з Асею Городоцької, з якої у них багато спільного – вони обидва дитбудинку. Чи зможе Ася повернути Єгору бажання жити? Та й як це можна зробити в подібній ситуації?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Вікторія

    А є якась пісня до серіалу

    Відповіcти