“Не зарікайся” опис серій

Н

Не зарікайся” опис серій українського серіалу в цій статті.

“Не зарікайся” опис серій

1 серія “Не зарікайся” опис 

2014 рік. Луганська область. Жіноча виправна колонія. Сімнадцять з тридцяти років свого життя Людмила Поліщук відсиділа за вбивство і мріє тільки про одне: обійняти дочку, яку не бачила всі ці роки. Вона впевнена, що в рідному Криму її чекає її маленька сім’я: старша сестра Галина та дочка Світлана. Людмила готується до звільнення та згадує, як потрапила за ґрати …

 2 серія “Не зарікайся” опис

Галина приїжджає до Людмили, щоб повідомити про смерть мами. Головлікар розповідає Галині про становище, в якому опинилася сестра молодша. Людмила народжує дівчинку і називає Світланою. Галина бере дівчинку на виховання і вмовляє сестру написати відмову від дитини – так буде простіше оформити опіку над дівчинкою. Людмила ще дуже молода і недосвідчена, тому доводи старшої сестри здаються їй правильними …

3 серія “Не зарікайся” опис
Людмила біжить з розбомбленої колони разом з усіма, поруч з нею – подруга Катя. На світанку група жінок-ув’язнених виходить до невеликого хутора. Людмила, яка колись сиділа, вона приймає рішення піти і здатися владі: «Мені не потрібен термін за втечу, мені потрібна довідка про звільнення! Інакше, без документів, я додому в Крим не потраплю! »
Ховаючись від переслідувань, Людмила знайомиться з Олександром – сильним і відважним.

4 серія “Не зарікайся” опис
Людмила і Олександр відчувають взаємну симпатію один до одного. Людмила не розповідає Олександру всієї правди про себе. Він упевнений, що Людмила – біженка з Луганської області, яка втратила по дорозі всі документи і гроші, пробираючися до родичів у Джанкой. Олександр тут у справах бізнесу. «Вам треба потрапити в Джанкой? Я вас відвезу! »Разом вони відправляються в рідне місто Людмили …

5 серія “Не зарікайся” опис
Людмила потрапляє в рідне місто і свій будинок не впізнає: тепер у ньому бюро ритуальних послуг. Кафе «Привітне» теж поміняло назву, тепер там чужий ресторан. Людмила дізнається, що Галю вже шістнадцять років тут, в Джанкої, ніхто не бачив. Що відбувається? Де сестра і дочка? Хто кожен місяць надсилав з Джанкоя листи в колонію? Людмила ще не знає, як, але вона хоче отримати відповіді на свої питання. Але головне – вона хоче побачити дочку!

6 серія “Не зарікайся” опис

Людмила по крупицях збирає інформацію про зниклих з Джанкоя Галину і Світлану. Олександр щосили намагається допомогти з пошуками Людмилі, в яку вона все сильніше закохується і наважується зробити їй пропозицію. Але Людмила робить свій вибір – вона не знаходить у собі сил повідомити Олександру про своє минуле. Шлях, що залишився до зустрічі з дочкою вона вирішує пройти сама.

7 серія “Не зарікайся” опис

Шоком для Галини стає поява Людмили на порозі її будинку в день народження дочки. Людмила дізнається страшну для себе правду – Світлана і не здогадується про те, хто її справжня мати. Людмила вимагає відновити справедливість, але Галина шантажем змушує її замовкнути. Галина дозволить сестрі залишитися жити в її будинку, бути поруч із Світланою, але для всіх вона буде її далекою родичкою, троюрідною сестрою, переселенкою зі Слов’янська. Олександра ж на зворотному шляху з Джанкоя в Київ чекає несподівана зустріч із Жорою, правою рукою Романа, який був відправлений у Крим на перехоплення Олександра з однією метою – не дати йому повернутися до Києва живим.

 8 серія “Не зарікайся” опис

План щодо усунення Олександра провалюється, він повертається додому неушкодженим. Зневірившись знайти улюблену жінку, він приймає рішення відправитися добровольцем в зону АТО.
Тим часом, втікачка Ксюша знаходить собі притулок на контрафактному заводі, який працює на окупованій території. Вона стає наглядачкою над сотнями нещасних і безправних людей. В умовах близьких до концтабору раби день і ніч працюють на своїх господарів, Вікторію Мєшкову і Романа Платова … Приїхавши з інспекцією на завод, Роман серед нової партії безкоштовної робочої сили помічає миловидну дівчину Катю, колишню співкамерницю і близьку подругу Людмили.
Людмила як може намагається налагодити контакт зі Свєтою – це змушує Галину нервувати.
Олександр відправляється в будинок Матвієнко, щоб попрощатися зі Степаном. Він і не здогадується, що тепер в цьому будинку живе його кохана жінка, яку він втратив. Але перед від’їздом йому належить попрощатися із ще однією дівчиною, яка в нього закохана …

9 серія “Не зарікайся” опис

Галина оформляє для Людмили нові документи і стикається з непередбаченою неприємністю. Нечистий на руку прокурор Максим, який обіцяв допомогти з оформленням, впізнає в Людмилі ту саму втікачку із зони АТО. Він вимагає гроші за своє мовчання.
Здоров’я Павла Савченка, батька Олександра, погіршується. Тому Роман і Вікторія змушені терміново повернутися до Києва. Від Павла вони дізнаються про те, що Олександр відправився на фронт. Вікторія впевнена, батькові й синові Савченко недовго залишилося ходити в живих – скоро вона стане єдиною спадкоємицею сімейного бізнесу.

10 серія “Не зарікайся” опис 

Галина злиться на Люду все сильніше – та поступово стає улюбленицею майже всіх домочадців. На боці Галі залишається тільки служниця Ліза, яка не гребує будувати Людмилі підступи.

11 серія “Не зарікайся” опис 

Виведена з мінного поля Олександром Марина їде з фронту, закохана в свого рятівника. Стосунки Людмили та Свєти стають все більш теплими і довірчими, це змушує Галину нервувати. Роман остаточно закохується в Катю, він відмовляється відпускати її – він переконує дівчину в щирості своїх почуттів і обіцяє їй нове життя. Віктор і Жора, під приводом доставки гуманітарної допомоги, відправляються в прифронтову зону до Олександра. Але справжня їхня мета інша – усунути спадкоємця бізнесу родини Савченко.

12 серія “Не зарікайся” опис 

Роман перевозить Катю жити в свій будинок, про це дізнається Вікторія — вона лютує від ревнощів. Атмосфера в будинку Матвієнків загострюється все більше. Галина наполягає на тому, щоб сестра, отримавши нові документи, покинула їхній будинок. Загальна нервозність позначається і на здоров’ї Степана — той змушений звернутися за допомогою до масажистки Ірини, яка відразу ж «поклала оком» на забезпеченого чоловіка. Богдана не тільки не «зіскочила» з наркотиків, а й потрапила в халепу — тепер їй доводиться ховати в батьківському домі наркотики свого дружка-наркодилера Кості. Щоб не викликати підозр, вона вирішує заховати пакет з порошком в речах Свєти. Богдана впевнена, що там їх точно ніхто не знайде, але трапляється непередбачене…

13 серія “Не зарікайся” опис 

Свєта бере на себе провину, виправдовуючи Богдану. Степан, як батько, вирішує відправити доньок закордон на навчання. Разом з ними повинна відправитися і Галина, але та влаштовує сцену ревнощів —вона підозрює Степана у зраді і не збирається залишати його в Києві одного. Людмила пропонує їхати з дівчатками. Галина нервує — вона не може допустити, щоб Людмила була наодинці з дочкою далеко від її очей. Галина вирішує перешкодити від’їзду Людмили до Німеччини і звертається за допомогою до продажного прокурора Максима.

Журналістка Марина знову вирушає на лінію фронту, в район, де служить Олександр. Сепаратисти наносять масований удар по блокпосту Нацгвардії в той момент, коли Олександр був на посту…

14 серія “Не зарікайся” опис 

Пораненого Олександра знаходить Марина, його поміщають у військовий госпіталь. Людмила випадково стикається з отцем Кузьмою, з яким познайомилася ще в зоні АТО. Вона розповідає йому, в якій непростій ситуації опинилася: живе поряд зі своєю дочкою, але сказати їй правду про себе не може. Кузьма вирішується поговорити з Галиною, своєї прихожанкою. Та клянеться з часом у всьому зізнатися Степану і Свєті.

Шоком для Вікторії стає інформація про те, що у арештантки Людмили Поліщук є дитина, батьком якої є колишній чоловік Вікторії, насильник Володимир Мєшков… Якщо ця дитина виявиться, саме вона стане спадкоємцем усіх капіталів Павла.

Після нетривалого лікування в госпіталі Олександр тікає до Києва. Він приходить до оселі Матвієнка, де його чекає закохана Свєта. Але в будинку друзів його чекає ще одна, куди більш несподівана зустріч…

15 серія “Не зарікайся” опис 

Олександр щасливий – він знову знайшов кохану жінку, він робить повторну пропозицію Людмилі. Але та змушена відмовитися. Олександр збитий з пантелику, але обіцяє чекати її, скільки буде потрібно, і зберігати в таємниці від усіх їхні почуття. Перед відльотом до Берліна Богдана тікає з дому і потрапляє в бордель, де їй доведеться відпрацьовувати борг за втрачений пакет з наркотиками. Свєта прощається з Олександром і фактично зізнається йому в коханні, але той не сприймає її слова всерйоз. Вікторія розуміє, що Роман їй більше не належить, і тому вирішує перетягнути на свій бік Жору. Тепер він буде її «відданим псом», якому належить знайти і вбити Людмилу Поліщук та її дочку.

16 серія “Не зарікайся” опис 

Фаїна веде безуспішні пошуки Богдани, у той час, як її внучку «підсаджують на голку» в борделі. Людмилу і Свєту грабують на вулиці Берліна. Їм на допомогу приходить Валентин Шубак, працівник українського посольства, з яким Людмила одного разу випадково перетиналася в зоні АТО. Світлана відразу помічає, що Людмила сподобалася Валентину. Катя, домігшись від Романа обіцяного, йде з його будинку і влаштовується на роботу в дитячий будинок. Під час сімейної вечері в будинку Савченко відбувається вибух.

17 серія “Не зарікайся” опис

В результаті вибуху гине служниця в будинку Савченко, Павло потрапляє в реанімацію, Олександр ж відбувся переляком. Трапилося не дозволяє йому вилетіти в Берлін, де його чекає Людмила. Він чергує біля палати батька, в той час, як Людмила безуспішно намагається йому додзвонитися.
Сумну Людмилу намагається розважити і втішити Валентин. В цей же час у Києві, Марина проявляє турботу про Олександра …

18 серія “Не зарікайся” опис

Жора продовжує шукати Людмилу, але тепер робить це за завданням відразу двох осіб: Вікторії і Романа. І якщо Вікторія бажає смерті Людмили та її дочки, то Роман велить знайти Люду на прохання його коханої Каті. Жора виходить на адресу будинку Матвієнко, але Людмилу там не застав.

До Людмили прилітає Олександр, і та нарешті погоджується вийти за нього заміж. Захоплений Олександр пропонує тут же, в Берліні, оформити їх шлюб. Коли ж закохана в Олександра Світлана дізнається про його швидке весілля, вона вирішує покінчити життя самогубством …

19 серія “Не зарікайся” опис

Світлана приходить до тями у лікарні і розповідає Людмилі про причини, що підштовхнули її до спроби суїциду – Саша Савченко відкинув її почуття. Людмила з жахом розуміє, що вони з дочкою люблять одного чоловіка і тепер вона не зможе вийти за нього, Свєта цього просто не переживе. Олександр дивується, як підліткова закоханість може перешкодити їх почуттям. Він ставить Людмилу перед вибором: та вибирає Свєту …
Людмила зі Свєтою повертається до Києва. Олександр же залишається в Берліні, де Валентин «знайомить» його зі своєю дочкою, Мариною …

20 серія “Не зарікайся” опис

Олександр вирішує з головою піти в сімейний бізнес, щоб його душевна рана скоріше затягнулася.
Світлана ж, коли дізнається про те, що одруження Олександра зірвалося, розуміє це по-своєму – він не одружився тому, що любить тільки її!
Людмила просить Олександра про зустріч, той чекає її у своєму офісі, але Людмилу випереджає закохана Свєта, вона першою приходить до Олександра, кидається до нього, говорить слова любові. Коли ж приходить Людмила, Олександр повідомляє Свєті, що саме Люся – його кохана …

 “Не зарікайся” опис серій 21-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар