«Любов та покарання» серіал

Кохання і покарання

«Любов та покарання» (тур. Aşk ve Ceza) — турецький драматичний телесеріал 2010 року. Серіал знятий у Вані, Бодрумі та Стамбулі. Головна тема серіалу — боротьба між традиціями поколінь і коханням молодих людей, що спалахнуло раптово.

«Любов та покарання» скільки серій – в серіалі 62 серії.

«Любов та покарання» актори

«Любов та покарання» опис

Молода жінка одного разу виявляє свого нареченого в ліжку з іншою жінкою. Оскільки це відбувається за кілька днів до весілля, вона втрачає нареченого, віру у відданість і любов, мріє помститися. Вона йде до бару і там знайомиться з молодою людиною, вони проводять разом незабутню ніч. Уранці в обох одночасно виникає почуття любові та ненависті.

У цього молодого чоловіка трапилася аналогічна історія: він також колись кохав, але дівчина зникла, від неї залишився тільки кулон. Він — людина з дуже багатої і шанованої у високих колах сім’ї. Його родина володіє власним бізнесом, він бере в цьому чималу участь. Пізніше дізнається, що гроші заробляються незаконним шляхом та вирішує зробити нововведення, щоб бізнес став легальним. Згідно старим засадам і традиціям, він повинен одружитися на жінці свого покійного брата.

Пізніше долі жінки та чоловіка перетинаються ще раз, вони стикаються з заплутаною боротьбою, прихованими таємницями і складним вибором між традиціями та коханням.

«Любов та покарання» інформація про серіал

Режиссер – Кудрет Сабанджи
Продюсер – Эрол Авджи
Премьера – 5 января 2010 (мир)
Длительность серии 1 ч. 30 мин.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар