Скільки серій в серіалі “Любов та покарання”

Кохання і покарання

«Любов та покарання» — цікавий турецькй серіал, який має дуже багато прихильників. Скільки серій в серіалі «Любов та покарання» знає дуже мало глядачів. Давайте дізнаємось  “Любов та покарання”  скільки серій нам доведеться переглянути, щоб дізнатися фінал цієї цікавої історії.

Скільки серій «Любов та покарання»

Кількість серій в серіалі «Любов та покарання» – 62 серії. 

Актори «Любов та покарання»Нургюль Ешілчай, Мурат ЙилдірімТомріс Інджер, Феріде Четін, Гекчен Янарда.

Де знімали «Любов та покарання»: серіал знімали у Вані,Бодрумі та Стамбулі.

Про що серіал “Любов та покарання”

Молода жінка одного разу виявляє свого нареченого в ліжку з іншою жінкою. Оскільки це відбувається за кілька днів до весілля, вона втрачає нареченого, віру у відданість і любов, мріє помститися. Вона йде до бару і там знайомиться з молодою людиною, вони проводять разом незабутню ніч. Уранці в обох одночасно виникає почуття любові та ненависті.

У цього молодого чоловіка трапилася аналогічна історія: він також колись кохав, але дівчина зникла, від неї залишився тільки кулон. Він — людина з дуже багатої і шанованої у високих колах сім’ї. Його родина володіє власним бізнесом, він бере в цьому чималу участь. Пізніше дізнається, що гроші заробляються незаконним шляхом та вирішує зробити нововведення, щоб бізнес став легальним. Згідно старим засадам і традиціям, він повинен одружитися на жінці свого покійного брата.

Пізніше долі жінки та чоловіка перетинаються ще раз, вони стикаються з заплутаною боротьбою, прихованими таємницями і складним вибором між традиціями та коханням.

Тепер ви знаєте скільки серій  “Любов та покарання”, але для палких прихильників цього замало, і їм хочеться цікавого продовження.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар