“Осіння мелодія кохання” серіал

О

“Осіння мелодія кохання” серіал 2013 року – про зраду близьких людей, і допомогу в безвихідних ситуаціях незнайомих.

“Осіння мелодія кохання” актори

Ірина Сенотова, Сергій Юшкевич, Поліна Філоненко, Філіпп Чевичелов, Галина Сазонова, Вадим Андрєєв, Андрій Єгоров

“Осіння мелодія кохання” дивитись

“Осіння мелодія кохання” опис

Кладовщиці Ніні 45. У неї коханий чоловік, доросла заміжня дочка Наталя і дивакувата п’ятирічна внучка. У Ніни завжди гарний настрій, адже вона щаслива. Тільки щастя її зруйнувалося в одну мить: пізно ввечері чоловік прийшов додому і приголомшив: він покохав іншу, з тією, іншою у них скоро буде дитина.
Ніна зібрала речі і поїхала до дочки. Вірила: у сім’ї дочки вона не буде самотньою. Але, виявилось, рада їй була тільки п’ятирічна внучка. У прохідній кімнаті, де поселили Ніну, всім вона, заважала. Втративши роботу, чоловік дочки став пити і бити дружину. Не витримало серце матері, коли побачила вона дочку в синцях: викликала міліцію. Посадили зятя на 15 діб. Але коли він повернувся, вказав тещі на поріг. І дочка чомусь за матір не заступилася.
Так опинилася Ніна на вулиці. І почалися її поневіряння: робота прибиральницею у магазині, потім прислугою у багатому будинку, брудні домагання пожежника і докучання хазяїна котеджу, зухвале звинувачення у крадіжці і принизливе перебування у КПУ. І знову Ніна опинилася на вокзалі – їй більше нема куди було йти. Там вона допомогла літній жінці, в якої прихопило серце. Вдячна жінка влаштувала її працювати у санаторій, де проходив лікування її син – підполковник, який отримав важкі поранення в гарячій точці…

“Осіння мелодія кохання” про кіно

Режисер: Олександр Копєйкін

Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Віталій Сіренко

Рік: 2013

Прем’єра: 7 вересня 2013 (Інтер, Україна), 28 вересня 2013 (Росія-1)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар