Актори серіалу “Любов і покарання”

Кохання і покарання

Серіал «Любов і покарання» – має багато шанувальників, всі з нетерпінням чекають виходу нових серій. Головні герої турецького телесеріалу “Любов і покарання” проживають цікаве, захоплююче життя. Актори «Любов і покарання» дуже добре передають почуття свої героїв до кожного глядача.

Актори серіалу “Любов і покарання”

Актори “Любов і покарання”: Мурат Йилдирим, НургюльЕшільчай , Томріс Інсер, Феріде Гетін, Назан Кірілмі, Керем Атабейогли, Зейнеп Бесерлер, Егемен Явуз

 «Любов і покарання» актори і ролі

Саваш Болдар – Мурат Йылдирим,

Ясмін  – Нургюль Ешілчай,

Санур Болдар – Томрис Инджер,

Колір Болдар – Феріде Четін,

Назан – Гекче Янардаг,

Лейла – Сеннур Кая,

Гаррі – Октай Гюрсой,

Есреф – Эмрах Эльчибога,

Бора – Дженк Ертан,

Севга – Назан Кирилмис

«Любов і покарання» про що серіал?

Зрада – це завжди зневіра в коханій людині, а уявіть собі, якщо ваш коханий зрадив вас напередодні весілля! Жахливо? Але саме така ситуація сталася в житті героїні серіалу “Любов і покарання”. За кілька днів до весілля вона застає свого нареченого в ліжку з іншою жінкою.

Вона вирішує помститися і це не дає їй спокою. В її житті відбувається випадковий зв’язок з незнайомим чоловіком з бару. Вони разом проводять ніч, в результаті в обох прокидається два суперечливих почуття: любов і ненависть.

Виявилося, що незнайомець з бару є членом шанованої і багатої сім’ї, він починає шукати таємничу власницю кулона, який залишився у нього як пам’ять про прекрасну ніч. Він бере активну участь у сімейному бізнесі, але після того як виявляє, що гроші були зароблені незаконним способом, герой вирішує привести весь бізнес у законне русло – модернізувати компанію шляхом інноваційних реформ. А також, в цей час, підкоряючись сімейним традиціям, він змушений одружитися на нареченій свого покійного брата.

Ясмін же розуміє що та ніч стала для неї вирішальною, і тепер в її животику, росте підсумок того божевільного п’яного вечора і навіть не здогадується, що її шукає всіма силами той незнайомець. Па перешкоді їх любові будуть як традиції, так і подут, і їх сімї. Але вони разом зможуть знайти вихід і бути разом у серіалі Любов та покарання …

Тепер ви знаєте хто знявся в серіалі “Любов та покарання” і зможете знайти інформацію про своїх улюблених акторів.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар