“Безсмертник. Рай там, де ти” опис серій

Безсмертник

“Безсмертник. Рай там, де ти” опис серій

“Безсмертник. Віра і правда” опис серій

76 серія “Безсмертник” опис

Репортер Антон, який працював з Надею, помічає, як після судового засідання адвокат Дмитренко, який захищав корумпованого чиновника, крадькома підходить до Судді, який колись судив Надю, про щось домовляється, їде разом з ним. Репортер їде за ними, простежує їх до нічного клубу. Він дзвонить Наді, повідомляє, що знайомий їй адвокат Дмитренко навіщось усамітнився в окремому кабінеті з Суддею і Підсудним.
Надя переодягається в чоловічий одяг, бере машину Каті і приїжджає до нічного клубу якраз, коли Охоронець допомагає п’яним Судді і Дмитренко вийти з клубу. Надя називається таксистом, п’яний Підсудний дає їй велику купюру за швидку подачу таксі, Суддя і Дмитренко сідають до неї в машину. Надя розвозить їх по домівках, прихована камера фіксує, як Дмитренко передає Судді конверт з хабарем.
Репортер в захваті від відзнятого Надею матеріалу, обіцяє телесенсацію. Надя просить притримати матеріал, щоб дочекатися нечесно винесеного вироку і викласти компромат на Дмитренко під час його передвиборної кампанії.
Куніцини з сином Наді прилітають до Києва, за ними стежить Кірєєв. Він бачить, як Ліза передає Ярослава Ірині, той дарує Ірині її портрет, намальований ним.
Тамара, після дзвінка Ірини, оголошує Миколі, що Іра везе до них у будинок сина Наді. Вони зустрічають Ірину з хлопчиком, знайомляться з ним (той представляється Андрієм), бачать, що він схожий на Ігоря, погоджуються, щоб він пожив у них. В цей час до них несподівано приїжджають Надя та Анастасія. Ірина встигає сховатися з Ярославом нагорі, але його малюнок залишається біля крісла. Анастасія веде переговори з Миколою, каже, що не може визначитися, в кого краще інвестувати – в нього або в Дмитренко, каже, що схильна фінансувати політпроект Миколая, але їй потрібно ще поспостерігати за ним, пропонує поки діяти за свій рахунок. Тамара запрошує Анастасію та Надю в свою кімнату.

77 серія “Безсмертник” опис

Ірина пояснює Ігорю, що хлопчик – син її подруги з Чорногорії, Андрюша, з яким Ігор говорив по телефону і хотів познайомитися. Їхня сім’я прилетіла до Києва, і подруга попросила доглянути за хлопчиком.
Ігор з Іриною їдять в кафе і гуляють з Ярославом, Ігорю дуже комфортно з малюком. Він встигає вихопити хлопчика з проїжджої частини, куди той вибігав слідом за м’ячем.
Поліна розповідає Олегу, що Анастасія пропонує їй почати свій бізнес, купити винний бар. Їй здається, що вони з Анастасією подружилися. Олег застерігає її, просить без нього нічого не робити, каже, що спочатку треба все прорахувати.
Дмитренко на зустрічі з Анастасією переконує фінансувати його партію, а не Миколая. Намагається очорнити Миколая, розповідає некрасиву історію в бутність того суддею.
Тамара і Микола в своєму будинку грають з Ярославом. Несподівано до них приходить Надя. Тамара просить Ярослава сховатися нагорі. Надя каже Миколі, що Дмитренко наговорив Анастасії гидот про нього, і та знову сумнівається, чи варто підтримувати Миколая. Микола готовий переконати Анастасію, просить Надю влаштувати зустріч з нею.
Надя каже Дмитренко, що Микола переконував Анастасію в неохайності Дмитренко – угодах з судом і хабарництві. Той обурений, хоче переконати Анастасію, Надя призначає йому зустріч з нею на той же час, що і Миколі.
Борис допомагає Наді встановити приховану камеру в номері Анастасії. Та дякує йому, він відповідає, що готовий на все, щоб знайти вбивцю Ріти

78 серія “Безсмертник” опис

Анастасія не відповідає їй, спочатку вона хоче дізнатися, чи згодна Надя вийти заміж за Олега. Надя зізнається, що це заміжжя – частина її плану помсти. Тоді Анастасія відкриває Наді, що її вбивство колись замовила Поліна – мачуха Ігоря та мати Олега.
Поліна вимагає від Олега відмовитися від одруження на Наді, вона незадоволена, що Олег вже витратив на Надю великі гроші, купивши котедж. Олег непохитний.
Надя дивиться на коробочку з кільцем, подаровану Олегом, розривається, не знає, що відповісти йому.
Микола збирається виступити на мітингу з презентацією своєї партії. Ірина з Тамарою супроводжують його. Ярослав бажає йому удачі.
Олег не розуміє, чому Анастасія сердиться на нього. Вона запитує у нього про одруження – він ще не впевнений у згоді Наді. Анастасія дізнається, що Поліна проти цього весілля.
Анастасія зізнається Борису, що вона мати Рити. Вони разом згадують Риту, плачуть. Анастасія розповідає йому про злочини Поліни, просить допомогти розтоптати її.
Поліна просить у Бориса грошей у борг на покупку винного бару, він обіцяє знайти людину, здатну дати їй швидкий кредит, схвалює затію з баром.
Микола пафосно презентує зі сцени свою партію, раптом з публіки його закидають яйцями з криками «Корупціонер!». Дмитренко з посмішкою спостерігає за цим з боку.
Ірина звинувачує в зриві виступу Миколи Надю, та викликає охоронців, які виставляють Ірину з будівлі «ПАН-Косметікс».

79 серія “Безсмертник” опис

Ірина, побачивши Надю в будинку в якості невістки, психує, тікає у свою кімнату, Поліна вибачається, йде за Іриною, вичитує їй, вимагаючи поводитися з Надею ввічливо.
Слідчий повідомляє Олегу, що машина з Поліною загорілася через навмисний підпал, показує відео з палієм, зняте камерами спостереження. Олег просить відшукати зловмисника, але не говорити про підпал самій Поліні.
Борис показує Ігорю фото, зняте його Помічником, на якому Кірєєв веде Ярослава до будинку Паніних. Ігор впевнений, що знає все про хлопчика, Борис пропонує йому поцікавитися, чому Ірина довірила його міліціонеру. Ігор запитує про хлопчика у Кірєєва, той бреше, що він познайомив Ірину з сім’єю «Андрія Кузьменка».
Кулик і Катя дізнаються, що Андрій захворів вітрянкою, Кулик влаштовує через це скандал директору дитбудинку.
Ігор знаходить у речах Ірини ланцюжок з кільцем, які він сам подарував Наді, коли запропонував вийти за нього, запитує у Ірини, звідки це в неї. Ірина бреше, що взяла кільце у Наді, коли та хотіла його викинути. Ігор запитує, як Ірина познайомилася з «Андрійком». Ірина відповідає, що побачила його в дитбудинку, а потім звела з «сім’єю Кузьменко». Ігор розуміє, що йому брешуть і Кірєєв та Ірина.
Надя зізнається Каті, що помста Анастасії Поліні торкнеться і Олега, але попередити його вона не може, тому що зрадить Анастасію. Катя співчуває їй, шкодує Олега.

80 серія “Безсмертник” опис

Олег наймає охоронців для Поліни, Поліна ж каже, що її машина загорілася через технічну несправність. Поліна розповідає, що купила винний бар. Запитує Олега, на яке число заплановане їх весілля, Олег відповідає, що вони не поспішають.
Ігор зустрічається з Надею в кафе, вітає її з заручинами. Повертає їй ланцюжок з кільцем. Надя, побачивши її, холоне, згадує, як вішала ланцюжок на шию Ярославу, коли того забрали в дитбудинок. Дізнається, що ланцюжок Ігор знайшов у Ірини.
Олег, почувши по телефону, що Надя плаче, кидається до неї. Надя розповідає йому про ланцюжок з кільцем, в сльозах запитує – як оберіг, який вона наділа своєму синові, міг потрапити до Ірини. Заявляє, що Іра вбила її дитину!
Ігор запитує Бориса, що той знає про Кірєєва. Борис розповідає, що цей каламутний тип працює з Іриною в зв’язці ще з часів суду над Надею, розповідає, що Риту збила Ірина, а Кірєєв допоміг їй уникнути покарання, засудили Надю.
Надя викликає Ірину на зустріч. Там Надя показує Ірині ланцюжок з кільцем, прямо звинувачує в тому, що вона вбила її сина. Ірину хвилює тільки, чи розповіла вже Надя Ігорю про сина – вона благає не робити цього. Надя йде геть, Ірина кидається за нею, але несподівано її на дорозі збиває мотоцикл.
Ігор кидається додому, знаходить банківські виписки Ірини, розуміє, що весь цей час вона платила Кірєєву величезні гроші.
Надя сидить в палаті з Іриною. Ірина приходить до тями, благає пробачити її. Жалібно розповідає, як, підробивши документи, забрала Ярослава з дитбудинку; що його прийомні батьки – чудові люди, вона допомагала їм і відправила за кордон.

81 серія “Безсмертник” опис

Ігор, почувши слова Поліни про роль Ірини в зникненні Людмили, їде до Бориса. Той розповідає йому все, що знає про зв’язок Ірини зі смертю Людмили, пояснює, що та побоювалася Людмилу, як свідка, який може довести її злочини. Каже, що Ігор раніше сам відмовлявся вірити Наді, радить просити у неї вибачення.
Катя і Кулик відвідують Андрія в лікарні. Лікар повідомляє їм, що у того рідкісне і дуже небезпечне для життя ускладнення. Кулик рветься до хлопчика, Лікар забороняє відвідування.
Ірина підслуховує розмову Поліни з Тамарою. Вона вривається в кімнату, звинувачує Поліну в тому, що та бреше, щоб розвести її з Ігорем. Поліна йде, сподіваючись, що її звинувачення Ірини змусить Миколу відмовитися від копання в минулому самої Поліни.
Олег замовляє Детективові розслідування спалаху машини Поліни і пошуки лиходія.
Поліна заявляється у винний бар, представляється Менеджеру новою господинею. Той здивований, він не знає про зміну власника. Поліна радить звикати до нових порядків.
Борис запрошує Олю, яка знову принесла йому обід в судочках, працювати в його фірмі, готувати страви і обслуговувати співробітників в кафе. Обіцяє хороший оклад, каже, що впевнений в тому, що вона впорається. Оля дуже боїться.
Тамара починає розповідати Миколі про звинувачення Ірини у смерті Людмили, але бачить, що той про все знає. Вона звинувачує Миколая у тому, що він став співучасником Ірини, той взаємно звинувачує Тамару в тому, що вона розбалували Іру. Ірина намагається їх помирити, заявляє, що в усьому винна Надя, і вона постарається з нею все вирішити.

82 серія “Безсмертник” опис

Під ранок, коли Кулик вже зневірився допомогти Андрію, той відкриває очі, тихо дякує йому, називаючи татом. Катя хвилюється про хворого Андрія і турбується, що Кулик не відповідає на дзвінки, той сам телефонує їй, радує тим, що Андрій прийшов до тями.
Тамара повідомляє Миколі, що Анастасія підтримає його. Він побоюється підступу, але Політтехнолог вітає Миколу, передає йому папку з рекомендаціями Анастасії.
Катя будить Олю, відправляючи її на роботу. Оля не хоче йти, згадуючи, як учора над нею посміялися, коли вона не змогла видати здачу. Надя переконує її, що пора дорослішати.
Ірина дзвонить Тамарі, зізнається, що сама кинулася під мотоцикл, щоб не дати Наді розповісти все Ігорю. Прихована камера, встановлена ​​Ігорем, знімає цю розмову.
Оля зізнається Борису, що не хоче більше працювати. Борис вчить її долати перешкоди – пропонує самій знайти вихід. Коли співробітниця знову намагається висміяти її, розплатившись в кафе великою купюрою, Оля дістає калькулятор, швидко і точно підраховує і видає їй здачу. Борис радісно стежить за цим з боку.
Поліна знову зявляється у винний бар, повідомляє Менеджеру, що потрібно зробити ремонт. Менеджер переконує її, що це непорозуміння. Справжній господар бару по телефону пояснює Поліні, що це його бар. Поліна намагається перевести контракт з англійської.
Ігор зустрічається з Кірєєвим в нічному клубі, п’є разом з ним. Кірєєв дзвонить Ірині, повідомляє, що Ігор напився до втрати свідомості. Ірина приїжджає забрати Ігоря. П’яний Кірєєв дорікає її в тому, що вона живе з чоловіком, сестру якого вбила. Ігор, який лише прикидається п’яним, чує його зізнання.
Катя приходить до Кулика, пропонує одружитися, Кулик у відповідь робить їй пропозицію.

83 серія “Безсмертник” опис

Ігор, вийшовши з офісу, встигає помітити, як їде авто, в яке запхали Надю. Він кидається до своєї машини, мчить за викрадачами. Олег виходить з офісу «ПАН-Косметікс», не знаходить Надю, він в подиві.
Політтехнолог оголошує результати соцопитувань, згідно з якими партія Миколи долає прохідний бар’єр. Тамарі і Миколі починають дзвонити з привітаннями його колишні колеги, вони торжествують.
Громили з Водієм Дмитренко намагаються вибити з Наді, на кого вона працює, коли на допомогу Наді приходить Ігор, зав’язується бійка. Громилі вдається скрутити Ігоря та Надю, але в приміщення вривається міліція, і звільняє їх.
Борис перед співробітниками «Борей-лінк» хвалить Олю за її роботу, вручає аванс. Оля в розгубленості, вона не знає, що робити з грошима. Вирішує накупити подарунки для всіх.
Ігор підвозить Надю додому, каже, що дуже боїться за неї, просить у неї вибачення, в пориві почуттів обіймає її. Надя відштовхує його, заявляє, що вони давно стали чужими, відходить. Цю сцену здалеку бачить Олег.
Оля вручає подарунки Каті, та дуже рада. Побита Надя повертається додому, Оля дарує їй подарунок, Надя розсіяно його приймає. Оля з Катею випитують у неї, що сталося. Надя розповідає, що на неї напали люди Дмитренко, але її врятував Ігор.
До Поліни приходить Інвестор Бориса, який позичив їй гроші на покупку винного бару. Він вимагає повернути гроші протягом дня, загрожує їй.

84 серія “Безсмертник” опис

Інвестор Бориса йде в будинок Поліни з громилами, які починають трощити меблі, вимагаючи повернення грошей. Анастасія чує шум, усміхається. Прибігає Олег, просить припинити побоїще, обіцяє розплатитися за матір. Поліна плаче. Олег пояснює їй, що доведеться продати акції «ПАН-Косметікс». Вона благає не робити цього перед виборами гендиректора. Він каже, що йому важливіше її життя, ніж крісло.
Микола збирається на зустріч з електоратом. Тамара з Іриною організовують роздачу гречки учасникам мітингу. Виступ Миколи на телеканалі проходить тріумфально.
Ігор приходить в СІЗО до Дмитренко, звинувачує його в організації викрадення Наді. Дмитренко заявляє, що Надя працює проти нього на Миколая, хоча повинна ненавидіти його. Ігор хоче, щоб Дмитренко розповів йому все, що знає про Миколу. Той заявляє, що не буде говорити, поки не поговорить з самим Миколою.
Олег намагається з’ясувати у Бориса обставини афери з винним баром. Борис пропонує всі питання задавати Поліні, про себе співчуває йому. Олегу повідомляють про те, що затримали палія машини Поліни. Борис повідомляє про цей дзвінок Анастасії.
Дмитренко звинувачує Миколая, який прийшов до нього на побачення, що той напустив на нього Надю. Микола заперечує. Дмитренко загрожує розповісти Ігорю про те, як Микола засадив у в’язницю Надю. Пропонує своє мовчання в обмін на допомогу йому Миколая.
Олег з детективом намагаються випитати у Палія, хто замовник. Той божиться, що не знає замовника – йому тільки подзвонили і перевели гроші.
Микола повідомляє Тамарі, що Дмитренко підставила Надя. Тамара пропонує йому подякувати Наді, запросити її в гості, щоб розпитати про це. На час її візиту Ярослава відправляють до сусідів. Надя розповідає, що у неї з Дмитренком особисті рахунки. Йдучи, Надя зауважує в передпокої дитячі капці.

85 серія “Безсмертник” опис

Микола каже Ігорю, що поспілкувався з Дмитренком, і той намагався його шантажувати, але доказів у нього немає. Сам Дмитренко відмовляється що-небудь розповідати Ігорю про Миколу.
Ірина повідомляє Ігорю, що у нього всі шанси стати гендиректором – Олег продав свої акції компанії.
Олег зустрічається з Інвестором Бориса, виплачує борг Поліни з відсотками.
Надя, згадуючи переляк Палія при вигляді Анастасії, запитує, чи замішана вона в спробі вбивства Поліни. Анастасія підтверджує це. Надя закликає її зупинитися. Анастасія переконує її не виходити заміж за Олега, каже, що Ігор любить її.
Асистентка Анастасії відносить Підпалювачу записку, в якій Анастасія обіцяє звільнити його, якщо він пригрозить Поліні, що розкриє Олегу всю правду про неї і Ганну.
Оля бачить Бориса, який розглядає фото Ріти у себе в кабінеті, переконує його, що не можна морити себе голодом через давно померлу людину. Борис виходить з себе, грубо виганяє її з кабінету. Оля з плачем тікає, не хоче тут більше працювати.
Олег розпитує Поліну, яке відношення до бару мав Борис і чи є у неї вороги. Поліна дізнається від нього, що її намагалися підпалити в машині, і Палія затримали.
Олег намагається відверто поговорити з Борисом, вимагає не приховувати від нього того, що пов’язано з Поліною. Пояснює, що вона – його рідна мати, без якої йому довелося прожити двадцять років. Шкодує, що вважав Бориса одним, але, видно, не склалося.
Поліна приходить в камеру до Підпалювача, вимагає назвати замовника її вбивства. Палій, як і обіцяв, загрожує розповісти її синові про Анну, вимагає від неї внести заставу, тоді він зв’яже її з Ганною.

86 серія “Безсмертник” опис

Ірина намагається переконати Тамару, що Надя хоче зруйнувати кар’єру Миколая. Тамара не згодна, вона впевнена, що Надя допомагає їм. Ірина намагається поговорити з Миколою про небезпеку Наді, але Микола вважає, що йому може бути небезпечний лише Кірєєв, у якого є компромат на нього, але він мовчатиме, як тільки Микола стане депутатом.
Катя засмучена тим, що дітей у дитбудинку погано годують. Надя каже, що змусить Білоусов вкласти гроші в дитбудинок. Вона дзвонить Тамарі, пропонує їй разом з Миколою для передвиборної кампанії взяти участь у благодійній акції – взяти шефство над дитбудинком. Тамара говорить про це Миколі, той готовий брати участь. Тамара пропонує Ігорю з Іриною приєднатися до цієї акції.
Надя домовляється з Директором дитбудинку про приїзд спонсора-політика з родиною та журналістами. Просить влаштувати їм суботник, дати попрацювати для дитбудинку. Надя домовляється з Репортером Антоном про зйомку Білоусів в дитячому будинку, говорить, що теж буде там і просить журналістів під’їхати після того, як вона зателефонує йому.
Борис з Ігорем влаштовують Кірєєву провокацію – його викликають на місце аварії, в якій нібито п’яна блондинка за кермом дорогої машини, врізавшись в іншу машину, залишила господарям візитку і поїхала. Кірєєв бере візитку, обіцяє розібратися – його знімають прихованою камерою.
Оля зустрічає Ігоря в кабінеті Бориса, зізнається йому, що Надя не може зважитися на весілля з Олегом, розповідає, що вона плаче ночами.

87 серія “Безсмертник” опис

Поліні приходить СМС, в якому Анна повідомляє, що готова зустрітися з нею тільки після того, як Поліна попросить вибачення у Ігоря. Олег зауважує на залишеному мобільному телефоні Поліни повідомлення від Анни з вимогою до Поліни попросити вибачення у Ігоря. Він замислюється, хто така Анна.
Ірина приїжджає в дитбудинок, бачить Миколая та Тамару, утеплюючих вікна. Раптово до Ірини підбігає Ярослав, вона лякається, побачивши, що його теж привезли сюди. З’являються телевізійники, беруть інтерв’ю у Миколи. Ярослав тікає до інших дітей. Надя, яка прийшла в дитбудинок, виявляє, що Андрій грає з новим другом – Ярославом. Вона теж грається з ними. Ірина бачить Надю разом з Ярославом, приходить в жах. Ірина підбігає до Тамари, просить покликати Надю, щоб вона відійшла від Ярослава. Тамара дзвонить Наді, просить поспілкуватися з журналістами. Коли Надя відходить від Ярослава, Ірина майже силоміць затягує його в свою машину і відвозить з дитбудинку.
Коли Микола повертається додому, Ірина розповідає йому про викрадення Кірєєва, і що Кірєєв раніше говорив про загрози Бориса. Вони сподіваються, що Кірєєв буде мовчати.
Борис відпускає Кірєєва, дає йому три дні на повернення документів. Дзвонить Ігорю, повідомляє, що Ірина дзвонила Кірєєву і знає про його викрадення. Кірєєв повертається до собачої будки – але не знаходить там документів. Ігор у своєму кабінеті розглядає документи з пакета Кірєєва, згадує, як він побачив, що Кірєєв сховав пакет ще до того, як його схопили. Ігор бачить перед собою прямі докази провини Ірини, приходить в сказ. Він показує Борису речові докази Кірєєва. Удвох вони вирішують передати їх Наді, коли прийде потрібний момент, інакше вона буде в небезпеці.

88 серія “Безсмертник” опис

Кірєєв приходить в будинок Білоусів. Микола з Іриною вимагають передати їм докази, і тоді вони забезпечать його безпеку. Кірєєв робить вигляд, що докази ще у нього, переконує, що потрібно триматися разом, вимагає спочатку захистити його від Бориса – і тоді він зможе віддати їм речові докази. Кірєєв зауважує в будинку Ярослава, замислюється. Борис дзвонить Кірєєву, попереджає, що у нього залишилося дві доби.
Ірина дзвонить Лізі, названій матері Ярослава, просить терміново забрати його.
Борис розповідає Анастасії про здобуті у Кірєєва докази, каже, що вони з Ігорем не передають їх Наді, тому що побоюються за неї. Анастасія запитує його, чи не здається йому, що Ігор ще любить Надю. Борис думає, що це так, але не впевнений, що Надя зможе його пробачити. Анастасія вважає, що їх слід помирити.
Анастасія зустрічається в ресторані з Палієм, той боїться, що за ним стежать. До їхнього столика підходить Олег. Анастасія проганяє Палія, каже, що він більше нікому не цікавий. Олег запитує у Анастасії – значить, це вона Анна Паніна? Та підтверджує. Олег уточнює – і вона хотіла вбити його матір, Поліну? Анастасія відповідає, що так – як і та тридцять років тому намагалася вбити її. Олег просить її простити Поліну. Анастасія нагадує йому його ж слова про жінку, яка повинна бути покарана. Вона вимагає, щоб протягом двох тижнів Олег з Поліною повернули їй все, що забрали у неї і поїхали з країни – тоді вона їх простить. Олег розуміє, що через матір він втрачає все.
Надя заходить до кабінету Олега, бачить, що йому погано, вона повідомляє Ігорю, що зайшов в кабінет, що в Олега жар.

89 серія “Безсмертник” опис

Надя каже, що Анастасія про все розповіла Олегу, після чого у нього був сильний жар, а сьогодні він кудись пропав. Борис вірить у те, що Олег мудрий і в усьому розбереться.
На зборах акціонерів «ПАН-Косметікс», топ-менеджер оголошує про те, що останнім часом великі пакети акцій компанії через третіх осіб купив невідомий тримач. Пропонує перенести голосування на два тижні, до з’ясування його особи.
Кірєєв дізнається, що прийомна сім’я Ярослава в аеропорт не приїхала, він біситься. Ліза, прийомна мама Ярослава, дзвонить Ірині, повідомляє, що матері чоловіка раптово стало погано і їм доведеться ще якийсь час не виїжджати з країни.
Ірина знаходить на ліжку в своїй кімнаті коробку, відкриває її, думаючи, що це подарунок від Ігоря, знаходить там закривавлену блузку. Вона згадує, що це блузка Ріти, їй погано. Іра приходить до Ігоря, запитує про блузку. Той везе її до Експерта з ДТП.
Олег каже Анастасії, що розуміє її і поверне їй все, що вона вважає відібраним, просить лише пробачити його матір. Крізь сльози обіцяє їй сьогодні ж поговорити з Надею.
Олег зустрічається з Надею. Вони відкриваються один одному. Олег пояснює Наді, що зайняв чуже місце і повинен відмовитися від неї. Каже, що вірить, що вона з усім впорається.
Олег приходить додому, каже Поліні, що весілля з Надею не буде. Олег оголошує їй, що їм потрібно відмовитися від «ПАН-Косметікс» і від цього будинку і вдвох поїхати кудись далеко. Поліна не може зрозуміти, в чому справа, безуспішно намагається відмовити його.

90 серія “Безсмертник” опис

Поліна приходить до Тамари, обговорює з нею невідомого покупця акцій, пропонує об’єднати зусилля у боротьбі з цим акціонером, при цьому наполягаючи, щоб Ігор добровільно поступився Олегу місцем гендиректора. Тамара не погоджується.
Анастасія каже Наді, що голосування має відбутися через два тижні, і вона поставила Олегу умову зникнути з Поліною за цей термін. Але Поліна не послухала свого сина, намагається скооперуватися з Тамарою, тому просить Надю вжити заходів.
Політтехнолог показує Миколі пачки заздалегідь заповнених бюлетенів, які будуть вкинуті в урни. До Миколи приходить Ірина, повідомляє, що у Кірєєва речдоків вже немає – всі вони у Бориса і, можливо, у Ігоря. Микола не може цим займатися – завтра вибори. Політтехнологові надсилають відео, на якому знята передача йому грошей від Тамари. Він вимагає від Тамари вирішити питання. Тамарі доводиться викупити відео у Репортера Антона. Той доповідає про це Наді. Надя розповідає Анастасії, що Тамара змушена продати землю і нерухомість Білоусів. Анастасія купує все.
Наді важко на душі від того, що їй доводиться робити заради помсти – її і Анастасії. Катя вмовляє її розвіятися – з’їздити в колонію, де вони сиділи, провідати знайомих.
Надя з Катею і Куликом збираються в колонію. Спостерігають, як Борис, який приїхав займатися з Олею ранковим бігом, безжально будить її і змушує зібратися. Надю обурює таке поводження з її сестрою, Катя пояснює, що Олі це на користь – вона подорослішала і, взагалі, Борис неспроста возиться з Олею, схоже, він небайдужий до неї.

91 серія “Безсмертник” опис

Ірина непомітно намагається відкрити сумку Ігоря. Він помічає це, різко осмикує її. Поки Микола представляє Ігоря Політтехнологу, вона дзвонить Кірєєву, просить терміново приїхати і за всяку ціну забрати у Ігоря сумку – каже, що вещдоки в ній.
Кірєєв бачить, як Ігор з сумкою сідає в машину, їде за ним. Надя зустрічає Ігоря біля входу на телеканал. Ігор йде до неї. Кірєєв підбігає до Ігоря, вихоплює у нього сумку, біжить до своєї машини через дорогу. Ігор кидається за ним, але його збиває машина. Надя підбігає до Ігоря, який лежить на дорозі з розбитою головою. Кірєєв бачить її біля Ігоря і швидко їде. Надя викликає «швидку допомогу», везе Ігоря до лікарні.
Ірина зізнається Миколі, що вещдоки у Ігоря і вся надія на Кірєєва. Кірєєв, повідомляє Ірині, що сумку він забрав, але її чоловіка збила машина і він може померти. Ірина біжить до лікарні. Микола отримує загрозливе СМС, нервує.
Борис приходить в палату Ігоря. kino-svit.com Надя повідомляє йому, що життя Ігоря поза небезпекою, розповідає йому про те, що трапилося. Борис впевнений, що це справа рук Кірєєва, говорить, що його люди вже розшукують негідника. Ірина заходить в палату Ігоря, бачить там Надю і лається з нею. Надя залишає її піклуватися про чоловіка, відходить.
Вибори пройшли, йде підрахунок голосів. Політтехнолог підбадьорює Миколу, каже, що «карусель» з вкиданням бюлетенів пройшла вдало. Називає його майже депутатом. Микола сподівається, що депутатська недоторканність зможе його захистити.

92 серія “Безсмертник” опис

Ірині сниться Людмила, яка закликає її розкаятися разом з Миколою. Вона біжить до Миколи, розповідає йому свій сон, просить його спробувати примиритися з Надею. Микола дзвонить Наді і просить вибачення, але переконується, що вона так і не пробачила їх.
Співробітниці помічають, що Оля небайдужа до Бориса, хочуть провчити її, підкидають їй записку нібито від Бориса з пропозицією зустрітися в парку вночі.
Політтехнолог вітає Миколу – його партія набрала майже половину депутатських місць. Нагадує, що провів для нього махінацію з бюлетенями. Микола вимовляє урочисту промову перед присутніми, як раптом кур’єр приносить йому похоронний вінок з написом «Готуйся! Це твій останній день ».
Кулик помічає, як Катя говорить з Борисом, який хвалить її за роботу, ревнує її.
Дмитренко з СІЗО дзвонить Миколі, нагадує, що той обіцяв звільнити його, в іншому випадку загрожує йому викриттям.
Надя зізнається Ірині, що похоронний вінок прислала вона. kino-svit.com  Обіцяє розплату Білоусам – після перемоги Миколи на виборах їй більше не потрібно приховувати свої плани, пропонує Ірині стежити за своїм чоловіком. Ірина їде до Ігоря, виявляє, що його немає в палаті.
Ігор приходить до Бориса. Той каже, що Кірєєву вдалося втекти, але його заощадження залишилися у Бориса разом з рюкзаком, і його вже шукають. Ігор хоче поговорити з Іриною.
Загнаний Кірєєв дзвонить Ірині, вимагає врятувати його, каже, що якщо його затримають, то йому доведеться викласти все про Миколу, Ірину та сина Ігоря.

93 серія “Безсмертник” опис

Микола дізнається від Тамари, що Ігор вигнав Ірину з дому. Тамара дзвонить Поліні, та каже, що чула, що Ігор звинувачував Ірину у вбивстві Рити. Тамара приїжджає в будинок Паніна, Поліна показує їй Ірину, що нерухомо сидить з валізами у вітальні. Тамара вмовляє Ірину їхати до них додому. У Будинку Тамара розпитує Ірину про звинувачення Ігоря. Та зізнається, що Риту збила вона. Тамара плаче, звинувачує себе у всьому, що накоїла Ірина. Вона зустрічається з Надею, благає не губити Ірину, пропонує гроші. Надя відмовляється, заявляє, що Ірину чекає розплата. kino-svit.com
Кулик приходить до Каті з квітами, обіцяє їй «вимкнути Отелло» в собі.
Ігор зустрічається з Надею, просить бути обережною – поки у неї вещдоки, її життя в небезпеці. Ірина, що стежила за Ігорем, відправляється слідом за Надею, підслуховує її розмову з Репортером Антоном, дізнається про телепрограму, яка повинна вийти. Ірина повідомляє Миколі, що Надя збирається випустити передачу з компроматом про їхню сім’ю. Вони вирішують, що випуск цієї телепрограми потрібно зірвати. Микола зв’язується з Політтехнологом, удвох з ним вони проводять бесіду з Продюсером телеканалу.
Олег дзвонить Наді, пропонує разом сходити до адвоката, Надя погоджується. Олег радий, що може як і раніше допомагати Наді.

Під час візиту до адвоката, Наді дзвонить Репортер Антон, повідомляє, що програму знімають з показу, що Продюсер каналу – відмінна спеціалістка, але на неї сильно тиснуть, і він не може переконати її. Надя намагається зв’язатися з Продюсером телеканалу, але та не бажає її слухати.
Микола оголошує Ірині та Тамарі, що компрометуючу їх сім’ю телепрограму вдалося скасувати.

94 серія “Безсмертник” опис

Надя зізнається Ігорю, що Ярослав – це їхній син. Ігор нічого не може зрозуміти. Надя пояснює, що народила сина у в’язниці, а Ігорю нічого не сказала, тому що дізналася про свою вагітність, коли він уже одружився з Іриною. Розповідає, який Ярослав був чудовий хлопчик. Запускаючи ліхтарик в небо, пояснює Ігорю, що їхній син загинув.
Ігор важко переживає звістку про сина і його загибель. Він згадує свого батька, приходить на могилу матері Наді, Людмили, просить пробачити його. Вранці він приходить до Наді додому. Катя не хоче будити її, відповідає на його питання сама, розповідає, історію того, як Ярослав загинув через його дружину, Ірину.
Ігор приходить в будинок Білоусів, влаштовує скандал, звинувачує Тамару в тому, що вона знала про те, що його син загинув через Ірину, обіцяє, що Ірина заплатить за все, йде. Тамара не розуміє, чому Ірина не зізналася Ігорю, що Ярослав живий. Ірина заявляє, що тоді Надя зможе забрати Ярослава та Ігоря, і жити з ними, але Ірина не дозволить їм це зробити. Тамара в жаху від того, в яке чудовисько перетворилася Ірина.
Надя розповідає Анастасії, як вона повідомила Ігорю про їх сина. Вони обидві шкодують Ігоря.
Політтехнолог повідомляє Миколі, що передача Наді все-таки готується до випуску, той обіцяє натиснути на свого однокласника, Гендиректора телеканалу. Тамара дзвонить Миколі, повідомляє, що Ігор дізнався про сина, а Ірина не хоче говорити йому, що той живий.
Надя зізнається Олегу, що розповіла Ігорю про сина.

95 серія “Безсмертник” опис

Ірина намагається переконати Ігоря, що хлопчик, з яким він тоді бачився – не його син. Ігор оголошує Ірині, що якщо вона йому бреше, то він знищить її, іде. Ірина дзвонить Лізі, просить збирати речі і бути готовими завтра ж відлітати.
Ігор повідомляє Наді, що спробує з’ясувати все, що стосується Ярослава. Та нервує, каже, що не потрібно ворушити минуле, яке не можна змінити. Ігор має намір сам у всьому розібратися. Він обшукує свою кімнату, переглядає речі, що залишилися від Ірини, в урні знаходить клаптики малюнка, який Ярослав подарував Ірині. Ігор показує склеєний малюнок Борису, той обіцяє дістати Кірєєва з-під землі.
Надя з Катею роздають листівки біля телеканалу. Надя дізнається у Каті, що Оля вирішила роздавати листівки в іншому місці, хвилюється, йде за нею. До Каті приєднується переодягнений Кулик – він маскується, за участь у минулій акції начальство оголосило йому сувору догану. Микола з Кірєєвим їдуть на телеканал, по дорозі помічають Олю з транспарантами, зупиняються, Микола здивований, просить Олю припинити, Кірєєв вириває у неї рупор, заштовхує її в машину. Підбігає Надя, вириває її у Кірєєва. Машина Миколи їде, під’їжджає до телеканалу, Кірєєв впізнає Кулика, викликає міліцію. Під’їжджає міліція, Кулика заарештовують. Катя зустрічає Кулика біля міліції. Той виходить, каже, що його звільнили, але він радий, каже, що тепер готовий почати нове життя і завтра ж поїхати з Катею в дитбудинок, щоб усиновити Андрія.

96 серія “Безсмертник” опис

Ігор розповідає Наді, що їздив у дитбудинок і бачив фотографії обох хлопчиків, пояснює, що Ірина недавно приводила додому цього хлопчика, представивши його, як сина подруги. Надя не може повірити йому. Ігор розповідає, що хлопчика намагалися вивезти з країни, він перешкодив цьому, але Кірєєв відвіз його з аеропорту, показує Наді на мобільному відео з аеропорту. Надя згадує, як недавно грала з цим хлопчиком у дитбудинку. Вона рветься на пошуки Ярослава, Ігор поспішає за нею. Вони приїжджають в будинок Білоусів. Ігор вимагає від Миколи сказати, де його син. Надя намагається знайти Ярослава у всіх куточках будинку. Тамара знає тільки, що Ірина купувала для хлопчика квитки на літак. Надя запитує її, де сама Ірина. Тамара просить почекати до вечора, каже, що зуміє переконати Ірину віддати дитину, як тільки вона з’явиться.
Кулик просить свого знайомого з міліції дізнатися обставини загибелі сім’ї з України на пожежі в Чорногорії. Катя надсилає Олегу СМС про те, що Надін син живий, але Іра ховається з ним, просить допомогти.
Ігор з Борисом ловлять Кірєєва, коли той повертається додому. Кірєєв зізнається, що він привіз хлопчика з його прийомною матір’ю Ірині, яка кудись з ними поїхала. Ірина привозить Ярослава з Лізою в зйомний будинок, пояснює, що спливла історія з підробленими паспортами, просить їх сидіти тихо в будинку, поки вона все не владнає. Ірина дзвонить Тамарі. Та повідомляє, що Ігор з Надею шукають сина, благає Іру віддати їм дитину, інакше Надя подасть заяву про викрадення дитини в міліцію.
Олег повідомляє Наді, що її програму покажуть на іншому каналі. Ігор дзвонить Наді, вони разом ідуть подавати заяву про викрадення дитини. Знайомий Кулика в міліції повідомляє Ігорю з Надею, що свідоцтво про смерть української родини в Чорногорії підроблено. Ігор запевняє його, що це справа рук Кірєєва, пояснює, що той причетний і до викрадення хлопчика, показує відео з аеропорту.

97 серія “Безсмертник” опис

Ігор везе Надю та Ірину до будинку, де повинен бути Ярослав. Ірина непомітно пише Лізі СМС про те, щоб та зібрала хлопчика і вивела його до магазину. Коли Ігор зупиняє машину на автозаправці, Ірина вискакує з машини, тікає, їде на попутці. Ігорю вдається знайти машину, коли водій вже висадив Ірину.
Анастасія просить свою асистентку знайти людей для нагляду за Поліною, щоб та не викинула чогось несподіваного. Поліна не хоче, щоб щось залишилося Анастасії-Анні після її від’їзду, їй вдається швидко і недорого продати будинок Паніних.
Надя розшукує будинок, застає там тільки Лізу, пояснює їй, що хлопчик, якого та усиновила – її син, що його викрала Ірина, вимагає сказати, де він зараз. Ліза лякається, каже, що його забрала Ірина. Надя кидається в погоню, бачить, як Ірина з хлопчиком їдуть на машині. Надя ридає. Ігор приїжджає в будинок з міліцією, Лізу заарештовують. Ігор обіцяє Наді знайти Ірину та повернути сина.
Надя з Ігорем і оперативниками приїжджають в будинок Білоусів. Надя повідомляє Тамарі, що Іра обдурила її, не віддала Ярослава, і тепер вони в розшуку. Міліція встановлює в будинку апаратуру, за якою можна вирахувати Ірину, якщо вона подзвонить.
Олег перед від’їздом пише Наді лист, в якому зізнається, що Хем – це він. Олег прощається з Борисом, той розповідає йому про викрадення Іриною сина Наді, каже, що сам збирається вийти на Ірину через Кірєєва. Олег переносить свій виліт.
Миколу заарештовують через виявлені фальсифікації на виборах …

98 серія “Безсмертник” опис

Міліціонер обстежує будиночок, під обгорілим ліжком знаходить сумку Ірини, дістає з неї пакет з речовими доказами. Ірина сподівається сховатися з території турбази.
Ігор проводжає Олега в операційну, здає для переливання свою кров, лає себе, за те, що раніше відкидав Олега. Надя в палаті поруч із сином, згадує, як Ігор пояснив йому, що його справжнє ім’я – Ярослав, а Надя – його справжня мама. Ігор, розповідає, що стан Олега важкий: великі опіки і травма, балкою зашкодило хребет. Ярослав прокидається, запитує про дядька, який його врятував, боїться, що той помер. Доктор каже, що аналізи хлопчика хороші, можна забирати його додому.
Поліна намагається щільніше набити валізи, щоб поменше речей залишити Анастасії. Дивується, де ж Олег – їм скоро вилітати. Їй дзвонить Ігор, повідомляє, що Олег постраждав при пожежі. Поліна в жасі їде до лікарні, у відчаї запитує у Ігоря та Наді, що з Олегом, їй здається, що пожежу влаштувала Анастасія.
Анастасія дізнавшись, що сталося з Олегом, посилає асистентку зв’язатися з кращим лікарем, збирається оплатити всі операції і переліт Олега до Німеччини. З прикрістю думає, що хотіла помститися Поліні, але не такою ціною. Молиться, щоб Олег вижив.
Надя просить Ярослава спати, обіцяє завтра все пояснити, а поки повірити, що він удома і все буде добре. Надя каже Каті, що Олег врятував Ярика, але сам постраждав. Катя проговорюється їй, що Хем – це Олег. Надя вражена, повертається в лікарню.
Поліна викидає речі з валіз, просить Бога забрати у неї все, аби Олег вижив.

99 серія “Безсмертник” опис

Ігор приголомшений. Анастасія крізь сльози розповідає про те, як шофер, за вказівкою Поліни, підпалив її в машині, як вона дивом вижила, втративши пам’ять; як змінилося її обличчя після безлічі пластичних операцій через опіки. І тільки через тридцять років вона зуміла повернути спогади і помститися кривдниці, яка очорнила пам’ять про неї, вселивши чоловікові Анастасії та її дітям, що вона їх кинула. Анастасія запитує, чи зможе Ігоря простити її за те, що їм з Ритою довелося рости без мами.
Ірина зустрічається з Кірєєвим. Той каже, що не став би допомагати Ірині, якби не її бабуся. Ірина просить Кірєєва дістати їй машину. Він дає їй ключі від машини, залишену йому кримінальним знайомим, що залишив країну. Ірина каже Кірєєву, що вони більше не зустрінуться, обіймає його на прощання. Він зворушений, радить їй швидше бігти, якщо зможе. Пізніше Борис зі своїми людьми захоплює Кірєєва в аеропорту.
Катя каже Наді, що буде жити у Кулика, пропонує їй з Катею і Ярославом залишитися жити у неї. Ярослав прокидається, вередує. Приходить Ігор з іграшками для нього. Ярослав з плачем кидається до нього, просить відвезти його до мами або тітки Іри. Надя сумує.
Слідчий влаштовує очну ставку Миколі з Тамарою. Тамара зізнається, що давала хабар політтехнологу, а її син нічого не знав. Микола кричить, що це неправда, бере всю провину на себе, просить слідчого відпустити Тамару, не мучити її.
Ігор приносить Поліні їжу. Поліна не розуміє, чому він піклується про неї. Ігор каже, що Олег врятував його сина, і тепер, коли Олег не може піклуватися про свою матір, він буде це робити за нього. Ігор каже, що Анастасія вибила для Олега спецрейс до Німеччини на кращого хірурга. Поліна просить у нього з Анастасією вибачення, каже, що їй не хочеться жити. Ігор переконує, що Олег її любить, і їй потрібно жити заради нього.

100 серія “Безсмертник” опис

Ігор читає лист Поліни – та сподівається, що Ігор не тримає на неї зла; вона передає йому акції «ПАН-Косметікс», бажає успіху. Поліна в листі просить вибачення у Анастасії, дякує за шанс на одужання Олега. Поліна везе забинтованого Олега в спецмашині до аеропорту, обіцяє йому, що буде з ним до кінця.
Надя читає лист Олега, в якому той зізнався що він – Хем, згадує все, що було між ними. Олег пише, що став справжньою людиною лише після того, як полюбив Надю, дякує за все, бажає їй щастя. Надя плаче. Анастасія пропонує розділити викуплені нею акції «ПАН-Косметікс» між Надею та Ігорем. Надя відмовляється, каже, що збирається заснувати нову косметичну компанію.
У СІЗО Ірина поводиться з співкамерниця презирливо, ті б’ють її. Ірина плаче, обіцяє поскаржитися татові. Її приймають за ненормальну. Тамара на побаченні просить Ірину визнати свою провину, каже, що вона відбуде термін – і вийде молодою жінкою, почне життя з чистого аркуша, як Надя. Ірина замикається, каже, що любить Тамару, прощається і йде. Тамара стривожена. Тамара дзвонить Наді, скаржиться їй, що боїться за Ірину, просить Надю допомогти. Ірина намагається вночі повіситися в камері, її відкачують охоронці, кажуть, щоб вона дякувала Наді Шевченко, яка їх попередила.
Дмитренко, Микола і Кірєєв на суді, під тиском доказів, визнають себе винними. Тамара кричить, просить пощадити Ірину. Ірина не визнає себе винною, відмовляється від останнього слова. Суд оголошує строгий вирок підсудним, знімає звинувачення з Наді. Наді ввижається Олег, який вітає її, посміхається, киває їй.
Ірина потрапляє в колонію до Зіньки, колишньої сусідки по камері Наді, та її жорстоко б’є. Наді сниться сон про Ірину, яка плаче у в’язниці. Надя приходить на побачення до Зіньки, просить її простежити, щоб Ірину не кривдили. Та здивована – невже Надя пробачила Ірину? Надя відповідає, що більше не хоче мститися, її ненависть пройшла.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Світлана

  пишіть дальше дуже цікаво чим закінчиться

  Відповіcти
 2. Світлана

  класно но цікаво що буде дальше пишіть

  Відповіcти
 3. оксанка

  напишіть що буде далі, будь ласка!

  Відповіcти
 4. Марія

  пишіть дальше цікаво!

  Відповіcти
 5. Кристина

  це кінець?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   мабуть, що так, оскільки в серіалі 100 серій.

   Відповіcти