“Кураж” серіал

К

«Кураж» серіал 2014 року знятий колишнім чоловіком Алли Пугачової. У ній багато достовірних автобіографічних моментів. Картина розповідає про період життя автора з 1976 по 1980 роки, коли він був одружений на майбутнїй «Примадонні» вітчизняної естради – Алли Пугачової, про закулісся радянського шоу -бізнесу, естради, кіно і театру, про молодість автора та його роботу режисером на «Мосфільмі», а також про те, як він був закоханий у видатну жінку

Скільки серій в серіалі « Кураж»12 серій

«Кураж» актори

Актори: Олександра Волкова, Володимир Фекленко (Алекс), Аглая Шиловська (Віка), Олександр Стефанович (Алекс в наші дні), Анастасія Лук’янова (Соня), Олена Мелентьєва (Кондратьєва), Андрій Рапопорт (Леонід Дербеньов), Ігор Верник (Олександр Сергійович ), Софія Лебедєва (Маша), Андрій Подошьян (диригент), Вадим Андрєєв (Микола Трохимович), Ліза Зарубіна (Кристалик), Володимир Вишневський (Горін), Денис Яковлєв (сценарист Олександр), Гнат Акрачков (оператор Володимир), Діна Гаріпова (секретарка)

“Кураж” опис

СРСР, 1970 -і роки. Молодий талановитий режисер “Мосфільму” Алекс знайомиться з молодою, дуже талановитою і амбітною співачкою Галлою, якій потрібно допомогти “пробитися”. І Алекс придумує для розкрутки Галли неймовірні трюки, а та артистично втілює їх і на сцені, і в житті.

“Кураж” інформація про серіал

Жанр: мелодрама, музичний фільм

Режисер: Олександр Стефанович

Сценарист: Олександр Стефанович

Оператор: Григорій Булкот

Художник: Сергій Грудінін

Продюсери: Денис Євстигнєєв , Костянтин Ернст , Тетяна Голинська , Наталія Попова ( V)

Виробництво : Червоний Квадрат Кіно , Студія Російський Проект

Рік: 2014

Прем’єра: 14 квітня 2014 ( Перший канал)

Cерій: 12

Де знімали “Кураж”

Телефільм «Кураж» знімався в таких містах як Москва, Санкт -Петербург, Ялта, Виборг, Копенгаген, Стокгольм, Гамбург, Амстердам, Брюссель і Париж.

Цікаві факти про серіал “Кураж”

  • У фільмі задіяно більше двохсот тридцяти персонажів. Деякі з них впізнаються і легко вгадуються по натяках автора: Софія Ротару, Джо Дассен, Сергій Бондарчук, В’ячеслав Зайцев, Сергій Михалков, Андрій Макаревич та інші.
  • Кастинг на головну роль примадонни Галли тривав понад півроку, в ньому брало участь більше п’ятисот молодих актрис.
  • На роль Алекса (у зрілому віці) творці хотіли запросити Сергія Безрукова, Олександра Збруєва, Юрія Стоянова. В результаті, її зіграв сам режисер фільму Олександр Стефанович.
  • У фільмі звучить більше п’ятнадцяти пісень Олександра Зацепіна, Марка Мінкова, Антона Шварца.
  • Щоб передати колорит того часу, костюмери ретельно підбирали акторам вбрання в стилі 80 -х років. З одягу – батники, сорочки, брюки- кльош, вельветові костюми. Для зйомок знайшли безліч вінтажних жіночих прикрас – сережки, каблучки, персні, брошки, кулони, намисто, браслети, а чоловікам підібрали кільця -печатки і запонки. Для головної героїні було зшито більше п’ятдесяти костюмів.
  • Багато речей 70 -х років, які з’являються в картині, приносив сам режисер. Це картини, вази, свічники й особиста друкарська машинка Олександра Стефановича, яку розбиває головна героїня Галла.
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар