“Що робить твоя дружина” опис серій

Щ

Що робить твоя дружина?” опис серій серіалу 2017 року Ви дізнаєтеся в цій статті.

“Що робить твоя дружина?” опис серій

1 серія “Що робить твоя дружина?” опис

Життя Валерії схоже на нескінченний день бабака: щоранку вона встає на півгодини раніше свого чоловіка і проводжає його на роботу в Слідчий комітет. Потім виконує замовлення на дешеві прикраси, готує вечерю, зустрічає Ігоря і вислуховує чергову історію про невдалу спробу розслідування. Здавалося б, так буде тривати вічно, але над Ігорем нависає загроза звільнення з органів. Як справжня жінка, Валерія вирішує взяти кар’єру чоловіка в свої руки і перекваліфікуватися з швачки в детектива. Правда, таємного.

Валерія допомагає чоловікові розкрити вбивство дівчини, в якому підозрювався син одного з кандидатів у мери.

2 серія “Що робить твоя дружина?” опис

Відомий бізнесмен помер на своєму день народженны. Молода вдова не оплакує чоловіка і запевняє, що він помер природною смертю. Ігор починає розслідування, а Лера таємно допомагає чоловікові. Вона дізнається, що вбитий раніше був одружений, але першій сім’ї не допомагає матеріально, і вони живуть в жахливих умовах. Від колишньої дружини убитого Лера дізнається, що у нього була смертельна алергія на екзотичний фрукт. Хто замовив на день народження вбитому торт з цим фруктом?

3 серія “Що робить твоя дружина?” опис

Ігор починає розслідування вбивства відомого бодібілдера Івана перед змаганнями. Валерія влаштовується працювати в спортклуб Олімп, де тренувався Іван. Вона дізнається про особисте життя Івана і його відносинах в команді. Завдяки їй Ігор знову розкриває справу.

4 серія “Що робить твоя дружина?” опис

Відому актрису Ольгу Страховську намагалися облити кислотою. Розслідуванням гучної справи займається Ігор Логінов. Лера, щоб допомогти чоловікові влаштовується в ательє однокурсниці. У театрі вона дізнається про закулісне життя акторів і допомагає чоловікові знайти справжнього злочинця.

5 серія “Що робить твоя дружина?” опис

В гості до Логинових приїжджає теща, яка підозрює Ігоря в зраді. Нічні виїзди чоловіка теж змушують Леру повірити в цю версію. Насправді, Ігор допомагає своїй подрузі Ользі, у якої викрали сина з метою отримання викупу. Офіційно Ігор розслідування вести не може, так як Ользі погрожують. Але Лера з’ясувавши всю правду допомагає чоловікові знайти викрадача. Нею виявляється старша дочка Ольги.

6 серія “Що робить твоя дружина?” опис

Убито вченого НДІ Гаріка Веселовського. Учений займався розробкою ліків проти раку. Лера під виглядом журналіста йде в інститут, де працював Веселовський, і дізнається про його діяльність та особисте життя.

Їй вдається знайти докази і з’ясувати мотив для вбивства вченого Веселовського.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар