“Щастя є” серіал

Щ

“Щастя є” серіал з Наталією Антоновою в головній ролі.

“Щастя є” актори

Актори: Наталія Антонова, Анна Михайлівська, Олександр Тютін, Ельдар Лебедєв, Світлана Зеленковська, Ігор Сігов, Дмитро Пустильник, Євгенія Кульбачна, Віктор Васильєв (II), Дмитро Мухін, Тамара Миронова, Сергій Кравець, Артем Рибакіна, Марина Вежновец

“Щастя є” опис

Світлані сорок років. Колись давно їй не вдалося закінчити медичний ВУЗ і тому вона змушена все життя підробляти доглядальницею. Живе в однокімнатній квартирі разом з вісімнадцятирічною дочкою, у якої починається своє особисте життя.

Одного “прекрасного” ранку Світлана дізнається, що вона – вагітна. Новина приводить в шок батька дитини – одруженого чоловіка, у якого зі Світланою був роман. Не готова до “братикм чи  сестрички” і донька Світлани. Вона саме запропонувала своєму коханому пожити в квартирі мами. Сама Світлана не знає, чи готова вона знову стати мамою. Щоб розібратися в собі, не конфліктувати з дочкою Світлана кидає все і вирушає в провінційне містечко до сестри. Але втекти від проблем не вдається.

На новому місці головну героїню чекають нові випробування, нове кохання і довгоочікувана радість. Чи можливе щастя в сорок років, чи дійсно в житті “все на краще” – головна героїня фільму “Щастя є” має це перевірити на власному досвіді.

“Щастя є” інформація

Режисер: Дмитро Сорокін
Сценаристи: Маргарита Шаграй, Олександр Левенчук, Любов Новікова (III)
Оператор: Максим Авлошенко
Композитор: Ігор Щербаков
Художник: Наталя Кабулова
Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Євген Арендаревіч (іcп.)
Виробництво: ТОВ “Тесей”
Рік: 2011
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар