«Пенелопа» 4 серія дивитися

Пенелопа

«Пенелопа» 4 серія – розповідає про добру і мрійливу ​​дівчину Алену, про її бажання дочекатися коханого живим та здоровим, хоча ніхто не вірить в те, що він живий.

«Пенелопа» 4 серія опис

Алена намагається довести всім, що команда жива, ходить по чиновниках, але ніхто їй не вірить. Вона знаходить записку в кабінеті про умови викупу, але ніхто на це не звертає уваги.

Захоплена команда поповнюється 2 полоненими французами, один з них тяжко хворий і Іван віддає йому свого светра. Скоро за французів віддають викуп і їх звільняють.

Сергій обіцяє допомогта Альоні матеріально, а коли він везе її з роботи додому, у неї починаються перейми, вона народжує хлопчика.

Полонену команду пірати комусь продають.

Що буде з ними далі, чи зможуть вони вибратися з полону, чи дочекається Альона Івана?

«Пенелопа» 4 серія дивитися


Режисер: Ольга Перуновская

Актори «Пенелопа»Любов Баханкова, Ілля Алексєєв, Олексій Янін, Сергій Мухін, Людмила Нільська, Леван Мсхиладзе, Павло Новіков, Тимофій Смирнов, Валентин Самохін,  Лейла Кирилова,  Ігор Скрипко, Катерина Крупеніна, , Ксенія Ільясова,  Ян Цапнік, Володимир Литвинов,  Людмила Гаврилова,  Надія Іванова,  Денис Урюпін,  Олена Коллегова,  Олександр Стефанцов,  Юлія Півень,  Лапіна Анастасія, Олександр Усердин,  Євгенія Люта,  Валентин Варецький, Світлана Йозефий,  Наталія Батрак,  Євген Антонов, В’ячеслав Бухаров,  Лариса Домаскина, Михайло Волков, Кирило Петров

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар