«Пенелопа» 3 серія дивитися

Пенелопа

«Пенелопа» 3 серія – починає розповідь про добру і мрійливу ​​дівчину Алену, про її бажання дочекатися любові , щоб любили її і любила вона.

«Пенелопа» 3 серія опис

Алена, чекає звісток про свого чоловіка, але їм повідомляють, що корабель зник безвісти. Мати Івана звинувачує Альон в тому що трапилося.

Вона чує розмову начальника Івана про необхідний викуп, збирає всіх жінок і говорить, що їхні чоловіки живі. Але той каже, що всі загинули, а викуп вимагають за корабель.

Насправді корабель з усією командою захопили пірати.

Мама Івана приїжджає на похорон, Алена туди йти відмовляється, вона вірить, що він живий.

Незабаром вона дізнається про вагітність невістки.

«Пенелопа» 3 серія дивитися

«Пенелопа» 4 серія дивитися

Режисер: Ольга Перуновская

Актори «Пенелопа»Любов Баханкова, Ілля Алексєєв, Олексій Янін, Сергій Мухін, Людмила Нільська, Леван Мсхиладзе, Павло Новіков, Тимофій Смирнов, Валентин Самохін,  Лейла Кирилова,  Ігор Скрипко, Катерина Крупеніна, , Ксенія Ільясова,  Ян Цапнік, Володимир Литвинов,  Людмила Гаврилова,  Надія Іванова,  Денис Урюпін,  Олена Коллегова,  Олександр Стефанцов,  Юлія Півень,  Лапіна Анастасія, Олександр Усердин,  Євгенія Люта,  Валентин Варецький, Світлана Йозефий,  Наталія Батрак,  Євген Антонов, В’ячеслав Бухаров,  Лариса Домаскина, Михайло Волков, Кирило Петров

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар