“Курт Сеіт і Шура” актори

Інші

Курт Сеїт i Шура (тур. Kurt Seyit ve Şura) — турецький історико-драматичний серіал за однойменним романом Нермін Безмін.

“Курт Сеіт і Шура” актори

АкторРоль
Киванч ТатлитугКурт Сеїт Емінов
Фарах Зейнеп АбдуллаОлександра «Шура» Юліанівна Верженская
Фахрiе ЭвдженМюрвет
Джем БендерБіллі
Єва ДєдоваТетяна Чупілкіна
Усха ЧакирДжеліл Камилов
Біркан СокуллуПетро Боринський
Ельчин СангуГюзіде
Зеррін ТекіндорЕміне
Седа ГювенВалентина Верженская
Орал ОзерМахмут Емінов
Догу АльпанВолодимир
Сюмейра КочХавва Емінова
Тугче КарабаджакНіна Верженская
Демет ОздемірАлья
Меліса Асли ПамукАйше
Толга СаваджАхмет Яхья
Емре ЙетімВільям
Саджіда ТашанерБінназ
Осман АлькашАлі Дайи
Дурукан ЧеліккаяСабрі
Едіп ТепеленаГаліп

Курт Сеїт Емінов (актор Киванч Татлитуг)

Офіцер Кримського кавалерійського полку, гордість своєї сім’ї, приклад у всьому для друзів, об’єкт зацікавленості для всіх без винятку жінок і один з найбільш наближених до царя військових. Любить сім’ю і шанує сімейні цінності, батько для нього беззаперечний авторитет і зразок для наслідування.

Олександра (Шура) Верженська (актриса Фарах Зейнеп Абдуллах)

Молодша дочка російського аристократа Верженского. Розумна і освічена, але юна, а тому надмірно відкрита і вразлива. З часом любов до Курту перетворює її з маленької і наївної дівчини в пристрасну, впевнену в собі і готову до труднощів жінку.

Петро Боринський (актор Біркан Сокуллу)

Військовий друг Курта Сеїта. Таємно заздрить Курту, а після свого вимушеного (причин дізнається тільки Сеїт) звільнення з армії починає по-справжньому ненавидіти його. Сім’ї Петра та Олександри давно дружать, і Петро вже не перший рік намагається привернути її увагу. Він готовий на все, щоб розлучити Олександру і Курта, навіть пожертвувати життям друга.

Джеліль Камилов (актор усха Чакир)

Друг дитинства і військовий товариш Сеита. Щиро захоплюється Куртом і любить його як брата. Джеліль мріє одружитися на балерині Великого театру Татьї, але весілля доводиться відкласти через війну, що почалася і заворушення.

Валентина Верженская (актриса Седа Гювен)

Старша сестра Олександри і повна її протилежність – владна, серйозна, стримана. Тіна цінує повагу в суспільстві, приймає залицяння молодого барона Костянтина, але не розуміє любові Олександри до Сеїта.

Мірза Махмут Емінов (актор Кричав Озер)

Батько Сеита, голова кримської аристократичної сім’ї Емінов, багатий землевласник, колишній офіцер російської армії. Готовий швидше відректися від улюбленого сина, ніж прийняти те, що той одружується не на кримській татарці.

Баронеса Лола

Колишня кохана Сеїта, вдова. У спадок від покійного чоловіка отримала титул і повагу в суспільстві. За очі її звинувачують у надмірній любвеобільності, але все ж запрошують на звані прийоми. Баронеса не відчуває великих почуттів до Сеїта, але коли дізнається про його любов до Олександри, вважає себе ображеною. Бажання розлучити закоханих об’єднує її з Петром.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар