“Курт Сеіт і Шура” серіал

«Курт Сеіт і Шура» (тур. Kurt Seyit ve Şura) – турецький історико-драматичний телесеріал 2014 року за однойменним романом Нермін Безмін.

«Курт Сеіт і Шура» скільки серій – в серіалі 21 серія по 90 хвилин.

«Курт Сеіт та Олександра» опис

“Курт Сеіт і Шура” опис серій

Народившись в багатій кримсько-татарської сім’ї, Курт Сеіт виріс, дотримуючись принципів, які вклав у нього його батько, видатний землевласник Мірза Мехмет Еміне. Повагу, яку він відчуває до російського імператора, можна порівняти лише з бажанням отримати спадкоємців після одруження сина на прекрасній татарці. Сеіт, успішний як в мирному житті, так і на військовому поприщі, про нього мріє безліч жінок, на одному з балів закохується в Александру, дівчину зі знатної російської родини. Олександра відповідає йому взаємністю, але їх любов піддається випробуванню після початку війни. Курт Сеіт відправляється в Карпати для захисту царя і вітчизни, але і тут їх любов не згасає.

Після серйозної травми на фронті Курт Сеіт змушений повернутися в Петроград, де стикається з жорстокістю революції. Оскільки він і його друзі мають безпосереднє відношення до імператора Миколи II, вони опиняються в чорному списку більшовиків. Курт Сеіт змушений тікати, але і Олександру залишати він не хоче. Він забирає дівчину до своїх батьків, де оголошує про намір одружитися з нею. Але незважаючи на багатство і походження Олександри, Мірза проти цього шлюбу. Курт Сеіт йде проти волі батька і їде з країни.

За допомогою друзів Курт Сеіт та Олександра відправляються на кораблі в Стамбул, залишивши позаду минуле життя. Знання та вміння, які привіз із собою Курт Сеит, викликають повагу серед жителів Османської імперії, що доживає свої останні роки. У новому, але важкому житті, Курта Сеіта і Олександру підтримує тільки їхня любов. Але й вона піддається випробуванню: Курт Сеіт зустрічає Мюрвет, яка готова бути з ним, знаючи, що він не полюбить її так, як любить Олександру.

«Курт Сеіт та Олександра» актори

Актор Роль
Киванч Татлитуг Курт Сеїт Емінов
Фарах Зейнеп Абдулла Олександра «Шура» Юліанівна Верженская
Фахрiе Эвджен Мюрвет
Джем Бендер Біллі
Єва Дєдова Тетяна Чупілкіна
Усха Чакир Джеліл Камилов
Біркан Сокуллу Петро Боринський
Ельчин Сангу Гюзіде
Зеррін Текіндор Еміне
Седа Гювен Валентина Верженская
Орал Озер Махмут Емінов
Догу Альпан Володимир
Сюмейра Коч Хавва Емінова
Тугче Карабаджак Ніна Верженская
Демет Оздемір Алья
Меліса Асли Памук Айше
Толга Савадж Ахмет Яхья
Емре Йетім Вільям
Саджіда Ташанер Бінназ
Осман Алькаш Алі Дайи
Дурукан Челіккая Сабрі
Едіп Тепелена Галіп

 

Додати коментар

Відповісти

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *