“Езель” серіал

Інші

Езель” – турецький серіал 2009 року, який отримав широку популярність.

“Езель” скільки серій – у серіалі в оригінальній турецької розбивці 71 серія тривалістю 90 хв

У нашій розбивці 130 серій

“Езель” актори

Кенан Імірзалиоглу (Kenan İmirzalioğlu) → Езель Байрактар

Джансу Дере (Cansu Dere) → Ейша Атай

Сарп Аккая (Sarp Akkaya) → Тевфик Бостанчі

Іігіт Озшенер (Yigit Özsener) → Ченгіз Атай

Бариш Фала (Baris Falay) → Алі Киргиз

Баде Ішчіль (Bade İşçil) → Шебнем Сертуна

Беррак Тюзюнатач (Berrak Tüzünataç) → Баде

Седеф Авджі (Sedef Avci) → Бахар

Бурчин Терзіоглу (Burçin Terzioglu) → Азад

Киванч Татлитуг (Kivanç Tatlitug) → Рамиз

Джахіт Гок (Cahit Gök) → Кенан Біркан

Ісмаїл Філіз (İsmail Filiz) → Омер Учар

Айча Зейнеп Айдин (Ayça Zeynep Aydın) → Ніл

Риза Коджаоглу (Rıza Kocaoğlu) → Теммуз

“Езель” опис

Омер – звичайний турецький хлопець, живе зі своєю сім’єю. Він був щасливий і сповнений надій. Коли він повернувся з армії, він зустрів прекрасну дівчину і полюбив її. Вже в планах було весілля, але раптово все змінилося, його життя перевернулося з ніг на голову. Він за неправдивими звинуваченнями засуджений і потрапляє до в’язниці. Так, і звичне життя, і надія бути поруч з коханою, – все змінилося в один день і зникло в одну мить. Питання не давали спокою Омеру. Багато варіантів він перекручував в своїй голові, і ніяк не міг зрозуміти, хто вирішив зіграти з ним злий жарт? Невже вірні друзі зрадили його? Хто підставив і за що? Все-таки, хто він – ворог, який знищив життя ще молодого Омера?

Як не дивно, ворогами Омера стали ті, від кого точно такого не очікував – його улюблена Ейша, близький друг Дженгиз і старший брат Алі. За що і за які гріхи вони вирішили так з ним вчинити, близькі йому люди?

З мудрою людиною Омер знайомитися у в’язниці, він допомагає йому піднятися з пороху. Він навчив його багато чому. Так з’явилася нова особистість з мстивою і нещадною вдачею з ім’ям Езель. Омер став з іншою особою і ім’ям, готовим помститися «близьким друзям», що відняли у нього все, що було йому дорого. Але спочатку йому довелося виривати з серця сильні почуття до Ейши – нескінченну любов до неї. Тому для виконання плану помсти необхідна була сувора боротьба з собою – позбавлення від сильного почуття, яке могло б підвести його у вирішальний момент. Адже тоді будуть марні його зусилля змінити себе …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. іванна

    Дуже цікавий фільм. Раджу подивитись.

    Відповіcти