“Курт Сеїт і Шура” цікаві факти

Інші

Де знімали турецький серіал “Курт Сеіт і Шура”, цікаві факти про зйомки ви дізнаєтеся в цій статті.

“Курт Сеїт і Шура” де знімали

• Зйомки серіалу проходили не тільки в Туреччині, перші кілька серій знімали в Росії. Різниця в сприйнятті видно відразу, навіть враховуючи те, що над серіалом працювала велика кількість вихідців з Росії.

• Зйомки проводилися в Санкт-Петербурзі і на їх організацію компанія «Ай Япим» не пошкодувала ні грошей, ні сил. Для зйомки балу в Мармуровому палаці, який сьогодні є одним з філій Російського музею, було задіяно більше 300 чоловік масовки, а також 200 осіб знімальної групи і самий справжній оркестр. Сцени балу готували і знімали чотири дні – режисер дуже уважно ставився до відтворення історичних деталей тієї епохи, найняв російського хореографа і кількох вчителів танців.

• Вуличні сцени знімалися при температурі -27 градусів, для цього було перекрито автомобільний рух на Двірцевій площі і Заячому острові. Перші дні зйомок мало не провалилися через мороз. Турецьким акторам було нелегко перебувати довго на вулиці. Акторам видали термобілизну. Одному Киванчу видали 6 комплектів! Зйомки проводилися навіть в літньому будинку Бориса Володимировича Романова, двоюрідного брата царя Миколи II.

• Зйомки інтер’єрів проходили в достовірній історичній обстановці, наприклад, в літньому будинку великого князя Бориса Володимировича Романова 1899 будівлі, який сьогодні носить назву Всеросійського інституту рослинництва імені М.І. Вавілова. Ця будівля була використано в серіалі як будинок самого Курта Сеіта.

• Для зйомок сцени балету був орендований Олександрійський театр (Російський державний академічний театр драми ім. А. С. Пушкіна). У зйомках були задіяні 150 статистів, 11 балерин, хореограф і весь театральний оркестр у повному складі.

• Серіал «Курт Сеіт та Олександра» (Kurt Seyit ve Şura) заснований на реальних подіях. Це екранізація роману відомої турецької письменниці Нермін Безмін «Курт Сеит і Шура». У цьому творі вона розповідає про спогади свого діда, який був свідком усіх описаних подій. Особисто зі своїм знаменитим родичем письменниця була незнайома – він помер ще до її народження, але достовірність історії не може бути поставлена ​​під сумнів – її буквально напам’ять знали всі члени сім’ї Нермін.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар