“Курт Сеіт і Шура” опис серій

Інші

Курт Сеіт та Олександра” опис серій історичного серіалу в цій статті.

“Курт Сеіт та Шура” опис серій

1 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Курт Сеіт – старший син в кримсько-татарської сім’ї, яка строго дотримується традиції.
Виріс з глибоким захопленням і повагою до батька, Курт Сеіт, як і батько, був дуже поважним холостяком. І коли настане час, він одружився б за повчанням на дівчині з турецької родини.

Щасливе життя російської красуні Шури затьмарюється звісткою про смертельну хворобу її батька. Разом з сестрою Валентиною і хворим батьком вони приїжджають до Петербурга, де він збирається проходити лікування. Зупиняються вони в будинку родини Петро, ​​який є другом по зброї Курта.

2 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Шура, дізнавшись про те, що вона – всього лише предмет парі для Курта Сеита, відчуває справжній біль. Ця перша серцева рана молодої красуні. Курт Сеит розуміє, що з Шурою щось сталося. Однак, він не може встановити причину її обурення. Сеит намагається домогтися відповіді від дівчини, але Шура мовчить.

Поки Шура наодинці намагається заглушити свій душевний біль, Петро і Баронеса Лола продовжують свою майстерно вибудувану інтригу.

Шуру чекає ще одна страшна звістка – правда про хворобу батька виходить назовні. У найважчий для неї момент Курт Сеит виявляється поруч з Шурою.

3 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Убита горем Шура після смерті батька і Сеита вирішує покінчити з собою. У цей час Джеліль знаходить Курта Сеита в одному з госпіталів Галичини. Петро невідступно знаходиться поруч з Шурою. Він має намір забрати її з собою в Петроград, але проти виступає тітка Шури. На Курта, як і на інших офіцерів царської армії, оголошено полювання. У Кисловодську починаються погроми, від яких Шура з родиною змушена переховуватися в готелі. Петро повертається в Петроград і виявляє Курта Сеита живим і неушкодженим. Щоб розквитатися із зрадником Михайлом, Курт і Джеліль домовляються з ним про зустріч, але, як і Михайло, потрапляють у пастку Петра. Перш, ніж відправитися на батьківщину, Сеит вирішує відвідати Шуру, але знаходить її будинок в Кисловодську розореним. Разом з Тетяною та Джеліль Сеіт зупиняється в привокзальному готелі, де його знаходить Шура. Перед розставанням на вокзалі Курт Сеит просить руки Олександри у її матері. Шура, не бажаючи розлучатися з коханим, стрибає з поїзда.

4 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Петро намагається врятувати своїх батьків. Курт Сеит разом з Джеліль, Шурою і Тетяною їдуть в Алушту. В Алушті працівники Емінових замишляють вбивство Мірзи Мехмета. Андрій Боринський, що засуджує сина за участь у справі революції, рве з Петром всі зв’язки. У той час, як Махмуд Еміне вмовляє Мірзу виїхати в Туреччину, Осман зриває замах на батька. По дорозі до Криму Курт Сеит зі своїми попутниками змушений покинути потяг і сховатися в селі. Таті зізнається Шурі, що чекає дитину від Джеліля. Хавва вмовляє чоловіка залишити Крим, як тільки повернеться Сеит. Михайло, звільнений з рук революціонерів, має намір довести, що не зраджував друзів і царя. В Алушті Курт Сеит з друзями зупиняється в заміському будинку, перш ніж повернутися до батьків. Валентина та Костянтин вінчаються. Таті стає погано і Джеліль дізнається про дитину. У заміський будинок приїжджає Петро. Курт Сеит розповідає батькові про Олександру, але Мірза Мехмет забороняє приводити її в будинок. Курт йде проти волі батька і каже, що Шура все одно стане його дружиною. Мірза забороняє рідним бачитися з Сеітом і Шурою.

5 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Махмуд каже дружині, що тепер не зможе залишити батька, але Хавва не збирається відступати. Шура перебуває в шоці від того, що сталося з Тетяною. Баронеса Полянська намагається втекти з Одеси до Англії, але зробити це вона може тільки ставши шпигункою в Стамбулі. Сеит стикається з ворожнечею з боку старого друга Юсефа. Мірза Мехмед дізнається про збільшення числа бунтівників і вирішує взяти роботу в свої руки. Таті приходить до тями. Курт повертається до Шури. Бінназ збирається відвезти Гюзіде в Стамбул і видати там за свого брата Яхью. Махмуд, обурений ставленням батька до Сеита, вирішує виїхати в Туреччину. Петро заманює Курта Сеіта і Джеліль в пастку. Осман, в таємниці від батька, їде відвідати брата, однак застає вдома тільки Шуру. Він передає листи Олександрі, коли їх застає Мірза Мехмед. Сеит збирається виїхати з Олександрою в Стамбул. Мехмед дає зрозуміти Шурі, що вона лише гостя Сеіта. Петро стріляє в Курта Сеита.

6 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Сеит з Джеліль знищують нападників. Після повернення додому, Сеіт знаходить Олександру, яка прохає його скоріше виїхати в Туреччину. З листа матері Курт Сеит дізнається про замах на батька. Він їде в садибу і, всупереч очікуванням Захиде, повідомляє про від’їзд з Криму. Гюзіде дізнається про майбутній шлюб з Яхьей. Засмучена зрадою сестри, Гюзіде біжить з дому. Петро зізнається Олександрі, що приїхав заради неї і готовий відвезти її до матері. Гюзіде змушена звернутися за допомогою в літній будинок Емінових, де вона стикається з Джелілем і його нареченою. Вночі Махмуд повідомляє братові, що за ним йдуть бунтівники. Юсеф розповідає Сеиту, що серед бунтівників його друг Михайло, але розкрити Петра не встигає. Сеит відправляє Шуру і Таті з Хаввою на млин, а сам вирушає з братом і Джелілем в маєток батька. У маєтку Мірза Мехмуд з Османом і прислугою відбивається від бунтівників. Таті стає гірше і її вирішують відвезти до лікаря. Гюзіде залишає будинок Мемедових разом з Бінназ. Один із бунтівників потрапляє в будинок і стріляє в Махмута, але того своїм тілом закриває мати. Мірза поспішає до дружини, але теж гине. Поховавши батьків, Махмут вирішує залишитися в Криму. Осман чує розмову Петра з пораненим Михайлом і збирається вбити його, але видає себе і сам опиняється поранений. Петро добиває Османа на березі, де їх знаходить Сеіт. Петро знову підставляє Михайла і Сеіт вбиває його. Джеліль дізнається про смерть Тетяни.

7 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Після всіх тих нестерпних страждань, які довелося пережити Курту Сеіту і Шурі, Стамбул стане для них останнім притулком. Готель «Шереф» в Пере відкриє свої двері для тих, хто майже втратив всяку віру в майбутнє. Курт Сеіт і Шура увійдуть в ці двері, повні нових надій на краще. Власник готелю – земляк Сеіта, кримський татарин на ім’я Ахмет Яхья разом з дядьком Алі змінять все в долі Курта Сеіта і Шури.

Гюзіде страждає від нерозділеного кохання до Джеліля. Вона приїжджає в Стамбул і стає дружиною Ахмета Яхьї. Курт Сеит і Шура, самі того не відаючи, стають причиною випробування на міцність любові Гюзіде, перевернувши її життя з ніг на голову.

Сеіт і Шура не залишають спроб знайти слід хоч кого-небудь зі своїх близьких. Вони шукають всюди, стукаючи в усі двері. З волі долі, першою, кого вони знайдуть так далеко від батьківщини, стане баронеса Лола. Баронеса теж приїхала в Стамбул, щоб почати тут все з початку. Але, на відміну від інших, вона будує своє життя на міцному фундаменті. Баронеса Лола і не здогадується, що її минула велика любов – Курт Сеіт – теж тут, у цьому величезному місті.

Петро і Джеліль їдуть в Стамбул. Їх подорож пов’язана з великими труднощами, але їх зігріває думка про помсту Курту Сеіту. Петро робить все, щоб врятувати життя Джеліль, адже це найбільший козир в його війні з Куртом, який Петро не збирається випускати з рук.

Курт Сеіт і Шура змушені ховатися від усіх. У готелі «Шереф» кілька людей дізнаються Курта, і його таємне перебування тут стає під загрозою.

8 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Через роки після революційних подій друзі збираються в Стамбулі. Їхня зустріч після довгої розлуки сповнена радості. Капітан Біллі продовжує поставки зброї для національної боротьби. Баронеса намагається уникнути великих неприємностей. Її відносини з Куртом Сеітом остаточно зіпсовані, і Баронеса шукає будь-яку можливість для того, щоб налагодити їх. Однак, Шура напоготові! Під її ревнивим поглядом Баронесі буде не просто здійснити задумане … Поки Шура зайнята тільки Баронесою, Айше теж щосили намагається приховати своє захоплення Куртом Сеітом.

Любов, яка почалася з маленької іскри і переросла у велике почуття, повертає Джеліль до життя. Гюзіде шукає спосіб бути разом з коханим. Але Яхья бачить, що її чоловік чимось схвильований. З іншого боку, Курт Сеіт розуміє, наскільки сильно смерть Таті вплинула на долю Джеліль. Поки Джеліль шукає шляхи для того, щоб покінчити з життям, все навколо нього наражаються на небезпеку. Курт Сеит, намагаючись врятувати друга, наживає собі дуже могутнього ворога.

Поставки зброї, незважаючи на всі заходи. Які робили для їх приховування, стають відомі британським солдатам. У житті Курта Сеита настає новий небезпечний поворот. Але є одна людина, яка зможе допомогти йому. Курт Сеит воліє сказати Шурі неправду …

9 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Шура бачить як Сеіт залишає будинок Баронеси. Її гордість не дозволяє їй з цим змиритися. Тим часом, Курт Сеит, що дав обіцянку не присвячувати Шуру в справи які відбуваються в готелі, зберігає мовчання. Розчарування, яке відчуває Шура, перетворюється на гнів. Коли Джеліль спробує залагодити кризу у відносинах Сеита і Шури, Курт зіткнеться з реальністю того, що він проігнорував після смерті свого батька.

Гра, яку затіяли Баронеса і Петро, ​​стає все більш заплутаною для Петра. Він бачить, що втрачає всі шанси бути з Шурою, вона вислизає, і Петро обрушує свій гнів на свого найближчого союзника. Тепер Петро потребує когось, хто сильніший, ніж баронеса, друг, який є ще більш небезпечним.

Напруга між Сеітом і Шурою не прослизає повз око мешканців готелю. Тільки одна людина помічає кайдани Сеита, які перешкоджають піти Шурі-це дядько Алі. Курт Сеит і Шура приймають важливе рішення – одружитися. Новий день повинен стати початком нової ери в їх житті, але стався інцидент між Джелілем і полковником Вільямом, який накладе тінь на рішення Сеита про шлюб з Шурою. Поки Курт, всіма силами намагається врятувати Джеліля від смерті, Петро приймає рішення за будь-яку ціну перешкодити одруженню Сеіта і Шури.

Напруга між Сеітом і Шурою продовжує зростати, Сеит вперше відчує незручність від близькості Петра і Шури. Тим часом, Курт дізнається, хто стоїть за Ризою і бажанням купити Шереф Готель. Шлях, який обере Сеит для того, що б відсунути Ризу, стане гнітом, який розпалить біль від нових ран.

10 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

У той час, як Курта Сеіта відправили до Росії на вірну смерть, в руки Шури потрапляє лист Баронеси. У цьому листі йдеться про те, що залишивши Шуру, Сеіт їде з баронесою.

Шура не повірить жодному слову, написаному там. Вона відчуває, що Сеіт потрапив у біду. Але з іншого боку, Баронеса ж теж зникла.

Поки Шура хвилюється за життя Сеіта, пастка, створена Петром Сеіту, стає все правдоподібніше.
Петро випробує не тільки любов Шури, але і її віру в Сеіта …
Курт Сеит шукає можливість втекти з корабля, на якому його тримають під замком, а Петро впевнений, що він більше ніколи не повернеться.

Скориставшись слабкістю Шури, Петро вирішив, що зараз саме час розповісти їй про свою любов.
Проходять тижні, поки Шура з болем у серці все ще чекає Сеіта, відбувається інший приємний сюрприз. Вона зустрінеться з сестрою Валентиною і тіткою, яких шукала багато місяців.

Курт Сеіт, хоч було і нелегко, долаючи різні перепони, знаходить спосіб для повернення в Стамбул. Петро, ​​дізнавшись про це, щоб перекрити шлях Сеіту до Шури, підготує ще більшу пастку для нього.

11 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Курт Сеит відмовляється вірити в те, що Шура, забувши його, почала нове життя.

Щоб поговорити про Шуру, тітка Надя їде в готель і розповість Сеіта нову історію, представлену її очима. Курт Сеит, не знаючи про план Наді і Петра, їде в готель, дізнавшись про все що відбулося, він буде дуже злий на Шуру.

Айше знайде велику надію, бачачи лють Сеіта. Гнів Курта Сеіта на Шуру додасть сміливості Айше. Якщо Шура не повернеться в цей раз, Сеіт вирішить, що її любов до нього охолола.

Аля, щоб помститися Біллі, приймає рішення вбити його. У ту ніч розставання Сеита і Шури послужить шансом для Петра. Джеліль, який не бажає розставання Шури і Курт Сеита, дізнається правду, всі маски будуть зняті, а Сеит вперше побачить справжнє обличчя Петра.

12 серія “Курт Сеит та Олександра” опис

Курт Сеіт, нарешті, зрозумів, що Петро не друг йому. Передчасно впавша з нього маска, повністю руйнує плани Петра. Сеіт дізнається, що Шура, пішовши від тітки, переїхала до Юсуфа. Щоб відчувати присутність Шури у своєму житті, він вдень і вночі переслідує її, щоб побачити хоча здалеку.

Намагаючись забути і пережити зраду, Шура повністю присвятить себе роботі. Тепер вона повинна заробляти гроші, повинна продовжувати жити без чиєїсь допомоги. Вона навіть не відчує, що Сеіт в ці непрості дні, протягне їй руку допомоги.

Біллі зруйнував будинок Алі, а його солдати переслідують її. Для того, щоб захистити Алю, Галіп відвозить її до Шури. Тепер в будинку Шури живе і Аля, чому невимовно радий Сеіт.

Всі новини готелю «Шереф» Шурі доставляє Аля. А тим часом, Яхья намагається обійти людей, які переслідують його, і доставити важливі відомості. Але все ж, потрапляє в їх пастку, з того самого вечора про нього нічого не чутно.

Серед усієї цієї метушні Джеліль вперше помітить Гюзіде. Для Шури від’їзд зі Стамбула дорівнює розставанню з Сеітом … Але вона повинна прийняти це рішення.

13 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Курт Сеіт, сказавши Шурі «йди», прекрасно розумів, що виносить собі вирок. Ціною його зради стане нескінченна туга за Шурі. Під час прощання закоханих, вони не помітять ворога, який поранив Шуру.

Новина про весілля Джеліль і Алі ще тугіше зв’язала у вузол почуття Гюзіде. Джеліль, бачачи те, що це завдає їй болю, більше не в силах мовчати.

Сеит вирішив, що ворогом його є Біллі. Але Сеит навіть і припустити не міг, що ненависть Петра настільки сильна, що зробить його здатним на вбивство.

Щоб помститися за Шуру, Сеіт починає діяти. Однак для завершення справи він повинен дочекатися від’їзду Шури зі Стамбула. Щоб остаточно викреслити Шуру зі свого життя, Сеіт пише їй прощального листа.

Залишаючи Стамбул, баронеса надійно ховає лист, в якому розказана вся правда про зраду Петра. Щоб відвести від себе підозри Петра, вона продовжує свої інтриги. З іншого боку, капітан Біллі «притиснув» Петра, щоб той знищив Сеита.

Доля Курт Сеита і Шури визначається за день до її від’їзду. Того вечора останнє слово буде за Петром …

14 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

У кадрі з’являється Мюрвет (Фахрі Евджен). Любові Курта і Шури доведеться пройти нові випробування. Але Шура вже не та, що раніше. Ми її побачимо більш сильною дівчиною, що подорослішала душею.

За збігом обставин на шляху Курт Сеита і Шури з’являється гарна дівчина, дочка турецьких емігрантів з Болгарії. Ця зустріч змінить хід подій кардинально.

Курт Сеит і Мюрвет одружуються, офіційно реєструючи свій шлюб. Шура спостерігаючи за подіями не може стримати емоцій. Те, що відбувається дає зрозуміти Шурі, що між нею і Куртом відстань стає занадто великою.

15 серія “Курт Сеіт та Олександра” опис

Мюрвет перший раз в житті побачила пару, що цілувалася, і більше того, той хто цілує цю жінку, чоловік у якого вона закохалася – Курт Сеіт! Після такого розчарування вона ще й отримує ляпас від матері. Ця сцена назавжди залишиться в її голові і думках.

Шура вирішує довіритися Сеіту, після того, як дізнається, що він потребує її любові. Але переїхати до нього відмовляється. Сеит розуміє, що повинен заново домогтися довіри коханої. Сеит хоче приготувати сюрприз для Шури, і взявши в союзники дядька Алі починає діяти.

Еміне взявши свою дочку хоче негайно покинути цей грішний район – П’єру, але на кухні потрібна її допомога, наближається відкриття готелю. Еміне погоджується залишитися там, але тільки не надовго.

Мюрвет знову зіткнеться з Сеітом віч-на-віч, вона розуміє, що вже ревнує його до тієї жінки. Айше розповідає дівчині правду про Сеіта і Шуру, виявляється вона не дружина йому, а коханка, яка зруйнувала його життя ..

У той же вечір Сеіт приходить на відкриття готелю під руку з Шурою. Мюрвет спостерігає за ними з вікна.
І тут трапляється те, що підриває цей вечір.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар