“Іффет” серіал

Інші

«Іффет» – турецький серіал (2011-2012). Режисер Фарук Тебер, сценарист Кан Сінан.

“Іффет” скільки серій – серіал містить 2 сезони – 80 серій.

“Іффет” актори

Роль головної героїні на ім’я Іффет (в перекладі «цнотливість») виконує турецька актриса Деніз Чакир, виконавиця ролі Шах Султан у популярному серіалі «Величне століття».

Деніз Чакир (Deniz Çakir) → Іффет

Ібрагім Челіккол (Ibrahim Celikkol) → Джеміль

Махір Гюншірай (Mahir Günşiray) → Алі Іхсан

Мехмет Чевік (Mehmet Çevik) → Ахмет

Мелік Гюнер (Melike Güner) → Бетюль

Селім Ердоган (Selim Erdoğan) → Ерхан

Еркан Язган (Ercan Yazgan) → Осман

Айше Тюнабойлу (Ayşe Tunaboylu) → Сайме

Гюльден Гюней (Gülden Güney) → Серпіль

Еджем Озкая (Ecem Özkaya) → Ніл

Озан Чобаноглу (Ozan Çobanoğlu)

“Іффет” опис

Молода і красива Іффет живе з деспотичним і суворим батьком Ахмедом та молодшою ​​сестрою в одному з найстаріших і найбільш скромних районів Стамбула. Вона закохана в Джаміля (Ібрагім Челіккол), водія таксі. Іффет мріє про той день, коли Джаміль зробить їй пропозицію. Але насправді, Джаміль не хоче одружуватися на Іффет, так як він любить свободу і не має коштів, щоб прогодувати сім’ю. Але він рік обіцяє Іффет одружитися, і та продовжує таємно зустрічатися з ним … Іффет навіть влаштовується на роботу служницею в особняк, де понад 20 років працює її тітка Сайма, до бізнесмена Алі (Mahir Günsiray), одному з найбагатших людей Туреччини. Іффет мріє заробити гроші на сім’ю, щоб допомогти Джамилю.

Але на весіллі подруги Іффет Джаміль сильно випиває і гвалтує Іффет. Іффет вирішує не повідомляти про це батькові. Таємницю Іффет знає тепер її молодша сестра, а пізніше – її двоє близьких друзів. Щоб помиритися з Іффет, Джаміль підпалює свою машину таксі, яка була його єдиним засобом заробітку. Він сподівається, що друг зі страхової компанії допоможе йому покрити витрати. Але банк позбавляє його майна, і Джаміль виявляється у злиднях.

Як тільки Джаміль дізнається про те, що Іффет вагітна, що він позбувся машини, а банк позбавив його засобів до існування хоче втекти з міста. Але подруга Іффет, Бітюль (Мелік Гюнер), яка також закохана в Джаміля, в ту ж ніч перерізала собі вени. Батьки Бітюль – найбагатші люди району, і на все готові заради щастя дочки. І батьки Бітюль «купують» Джаміля. Тепер Джаміль відмовляється від Іффет, пропонуючи їй зробити аборт. Батько Іффет Ахмед б’є дочку до напівсмерті, дізнавшись про її вагітність, і виганяє Іффет з дому. Іффет відвозить в лікарню її багатий начальник Алі, який в цей момент опинився в цьому районі у справі і побачив сцену побиття Іффет. У лікарні Іффет втрачає дитину. Алі пропонує Іффет пожити в його будинку.

У цей час Джаміль збирається одружитися на Бітюль, хоч і не перестає думати про Іффет. Але на весіллі його ранить ножем батько Іффет, що дізнався, що Іффет насправді була згвалтована Джамілем, після чого сам здається поліції. Видужуючий Джаміль відмовляється писати заяву на нього, усвідомлюючи свою провину. А Ахмед, будучи у в’язниці, нарешті, прощає Іффет і просить дочку теж пробачити його.

У цей час утішником бід Іффет стає її начальник Алі, господар особняка, куди її служницею влаштувала працювати тітка.

Не так давно в будинок Алі з Лондона повернулася його обожнювана дочка Ніл від першого шлюбу. Спочатку вона дуже привітно прийняла Іффет, з якою подружилася. Але після наклепів родичів Ніл змінює думку про Іффет. Тим більше, та застала її у фотостудії вживаючи наркотики …

Тим не менш, Алі йде проти родичів, захищаючи Іффет, закохуючись у неї. Він дізнається правду про долю Іффет, дізнається, що його сестра вигнала Іффет з його будинку, і тепер зовсім підкорений своєю служницею. Він хоче зробити її щасливою після всього, що вона пережила, і повідомляє всієї сім’ї за вечерею, що їде робити Іффет пропозицію. Алі орендує вночі парк розваг, щоб Іффет посміхалася, і, діставши кільце, пропонує стати його дружиною, пояснюючи це тим, що вона хороша і чиста людина, яка робить його щасливим. Але Іффет відмовляє йому … Алі, який також не зміг зізнатися у своїй любові на прохання Іффет, зрозумів відмову дівчини і перейнявся до неї ще більшою повагою …

Алі повертається вночі в свій особняк і радиться з літнім Османом, який також працює багато років в його будинку. Осман радить не впадати у відчай. Алі у своєму кабінеті багато згадує Іффет і розуміє, що по-справжньому любить її. Він тієї ж ночі знову їде в будинок Іффет і там повторно робить їй пропозицію при її сестрі й тітці, зізнається в любові. Іффет погоджується. На наступний день Алі їде у в’язницю до батька Іффет, і батько Ахмед дає свою згоду на їхній шлюб. Алі надягає Іффет кільце на руку.

У цей час наречена Алі, Гюлім, якій він також обіцяв одружитися 5 років тому, але яку не сприймає всерйоз, вирішує утримати і повернути Алі. Вона повідомляє Алі, що вагітна від нього. Алі і Іффет розходяться. Однак брат Алі повідомляє йому, що Гюлім збрехала йому. Алі проганяє Гюлім і одружується на Іффет (20 серія).

Під час Весільної церемонії Іффет випадково бачить, як Ніл, дочка Алі, і Джаміль цілуються. Ніл і Джаміль встигли зблизитися з моменту першого знайомства, коли Іффет викликала таксі Джаміля, щоб при Ніл поговорити про її батька і викликати заздрість у Джаміля. З тих пір Джаміль все частіше став приходити до Ніл, гуляв з нею по місту і ходив в клуби. Для Іффет це стало несподіваною новиною. Вона не наважується розповісти про це Алі (21 серія).

В 68 серії Іффет і Джаміль одружуються. В 80 серії Іффет стріляє в Джаміля і вбиває його, і на цьому серіал закінчується.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар