“Мама” (турецький серіал) опис серій

Інші

“Мама” опис серій допоможе дізнатися про те, що було або буде в житті героїв.

“Мама” скільки серій – 33 серії (в турецькій версії). В україномовній версії серію ділять на 2 частини, тому варто очікувати більше 60 серій.

Актори: Джансу Дере, Вахід Перчин, Берен Гекйілдіз, Джан Нергіс.

1 серія “Мама” опис

Мелек – маленька дівчинка в неблагополучній турецькій родині. Мати байдужа до дівчинки, а її коханець агресивний, його дратує чужа дитина. Однак Мелек не піддається оточенню, вона життєрадісна і з задоволенням займається в школі, де працює молода вчителька і фотограф Зейнеп. Дівчина сама виросла в родині, де відчувала себе зайвою, тому вона швидко знаходить спільну мову з Мелек.

2 серія “Мама” опис

Колега Зейнеп намагається умовити соціальні служби, щоб ті провели розслідування щодо сім’ї Мелек, вона бачила синці на тілі дівчинки. На жаль, ні соціальні служби, ні директор школи не хочуть допомагати дитині.

В один з вечорів Зейнеп знову знаходить Мелек на вулиці, годує і приводить додому. Однак їй не вистачає сміливості залишити дівчинку у себе. Мелек повертається в родину, де її готові вбити, щоб вона не заважала розважатися.

3 серія “Мама” опис

Зейнеп наважується викрасти Мелек і стати їй матір’ю. Вона пропонує дівчинці поїхати. Мелек згодна тікати з дому та брехати про те, хто вона насправді, щоб вирватися з пекла, в якому живе. Зейнеп знімає всі гроші з банківського рахунку і продає машину. Вона дає вказівки Мелек, що зробити, щоб всі подумали, що дівчинка потонула. Вони їдуть в Стамбул, але всі гроші в них крадуть.

4 серія “Мама” опис

Рідна мати Зейнеп, яка вийшла з в’язниці, випадково зустрічає дочку на вулиці. Вона знайомиться з Турла (так тепер звати Мелек), боячись відразу зустрічатися з Зейнеп. Багато років тому Гюнюль пообіцяла не виходити на зв’язок з дочкою, щоб її удочерила забезпечена родина. Шула чекає, що Мелек повернеться додому. Журналісти все ще намагаються взяти у неї інтерв’ю. Серед них – знайомий Зейнеп, який підозрює, що дівчинка жива і намагається дізнатися правду.

5 серія “Мама” опис

Сестри Зейнеп несподівано відвідують її в готелі, де вона живе з Турла. Зейнеп доводиться зізнатися, що у неї є дочка. Коханець Шуле загрожує їй, щоб жінка влаштувала похорон дитини з порожньою труною і припинила поліцейські пошуки. Інакше він сам розповість поліції, що Шуле викинула дочку з дому в сміттєвому пакеті.

6 серія “Мама” опис

Прийомна мати Зейнеп бачить на вулиці Гюнюль з дочкою. Вона принижує і залякує жінку, щоб та не сміла повідомляти Зейнеп, хто її рідна мати. Перший час материнства виявляється складним для Зейнеп, вона боїться за здоров’я Турла і відвозить її в особняк своєї сім’ї. Журналіст теж знаходить адресу матері Зейнеп, він готовий на все, лише б знайти зниклу дитину і зробити гучний репортаж.

7 серія “Мама” опис

Гамза знайомить майбутнього чоловіка з Зейнеп, але боїться зізнатися, що сестра заміжня. Вона обманює нареченого. Однак прийомна мати щиро приймає Турла як рідну. Зейнеп погоджується поговорити з журналістом Алі. Йому також вдається допитати Турла, що вибиває дитину з рівноваги. Дівчинка тікає.

8 серія “Мама” опис

Турла розповідає Зейнеп про допит, який їй влаштував Алі. Дівчина вважає, що журналіст познущався над дитиною, зануривши Турла в болісні спогади. Але Алі вже розплутав таємницю Зейнеп, він погрожує опублікувати репортаж, після якого Турла повернуть додому, а Зейнеп виявиться за гратами.

Алі дізнається всю правду про секрет Мелек і Зейнеп, але він не розповість це нікому, якщо Зайнеп погодиться на його умови.

9 серія “Мама” опис

Шула прочитала щоденник з секретами Мелек, вона хоче зрозуміти, що такого зробила шкільна вчителька, її дочка записала ім’я Зейнеп в особистий щоденник. Гюнюль дізнається, що журналіст шантажує Зейнеп. Вона не стримується і сама загрожує Алі вбивством, якщо той зважиться на публікацію статті.

10 серія “Мама” опис

Зейнеп погоджується на умови Алі, вона приїжджає до нього, щоб виконати свою частину обіцянки, проте вечір закінчується несподівано для неї. Гюнюль намагається влаштувати Турлу в школу без документів, для цього Зейнеп треба надати факти насильства в сім’ї. Сама Гюнюль продовжує приховувати те, що вона відбула термін за вбивство, і свою хворобу.

11 серія “Мама” опис

Гюнюль і Зейнеп знову намагаються влаштувати дівчинку в школу, для цього Зейнеп сама себе б’є. Так вона може довести насильство, яке загрожує їй та дитині. Шуле починає переживати втрату дочки. Вона вирішується влаштувати зустріч з Зейнеп, підозрюючи, що колишня вчителька багато спілкувалася з Мелек. Вперше Зейнеп бачить переживання рідної матері дівчинки, яку вона викрала.

12 серія “Мама” опис

Мати Турла розуміє, що дочка жива, але вона боїться говорити про це своєму запальному коханцеві. Прийомна мати і сім’я Зейнеп теж дізнаються правду про дитину. Родичі бояться, якщо Зейнеп виявиться в поліції за крадіжку дитини, їх засудять як співучасників. Мати вмовляє Зейнеп повернути Турла.

13 серія “Мама” опис

Турла йде з дому Зейнеп, сподіваючись повернутися назад до рідного міста. Зейнеп намагається знайти дівчинку, вона просить допомоги у Алі. Гамза відправляється в лікарню, щоб зробити аборт, але в останню хвилину не витримує, вони з матір’ю вирішують залишити дитину, незважаючи на те, що наречений проти.

14 серія “Мама” опис

Прийомна мати Зейнеп відрікається від неї, щоб не наражати на небезпеку себе та рідних дочок, які вперше дізнаються, що прожили все життя з прийомною дитиною. Шула через журналіста дізнається, де живе Зейнеп. Вона прагне побачити Мелек, поки її коханець знаходиться у в’язниці.

15 серія “Мама” опис

Алі вдає, ніби не знає, де знаходиться Зейнеп з дитиною, щоб відтягнути час і краще познайомитися з Шуле. Жінка коливається, не знає що робити, вона боїться звертатися в поліцію, і журналіст лякає її ще більше. Зейнеп в цей час переселяється до Гюнюль, яка знаходиться на лікуванні. Лікарі попереджають, що незабаром їй може знадобитися пересадка органу.

16 серія “Мама” опис

Лікар відпускає Гюнюль з лікарні, не дивлячись на її важкий стан. Шуле залишається одна в квартирі журналіста і обшукує кімнати, сподіваючись знайти заховану інформацію про Зейнеп. Алі в даний час зустрічається зі старими знайомими Шуле, які розповідають йому несподівану історію про жінку.

17 серія “Мама” опис

Зустріч з рідною матір’ю викликала у Турла масу спогадів з минулого життя, коли Шуле перетворювалася з турботливої одинокої матері в байдужу до своєї дитини жінку. Дівчинка, як колись в Бандирмі, сховалася в шафі, щоб її не били.

18 серія “Мама” опис

Шуле остаточно відмовляється від дочки, вона хоче забути своє минуле і почати нове життя в іншому місті. У цей час її коханець звільняється з в’язниці і хоче помститися за зраду. Зейнеп готова почати нове життя з Турла, шукає роботу і новий будинок.

19 серія “Мама” опис

Зейнеп починає підозрювати, що Гюнюль не випадкова людина в її житті. Вона розповідає про свої підозри названій матері. Шуле намагається втекти зі Стамбула, проте Дженгиз встигає знайти її і залякати, щоб вона не збиралася його кидати.

20 серія “Мама” опис

Зейнеп хоче припинити спілкування з Гюнюль після того, як розуміє, що та не її рідна мати. Це розбиває серце жінці. Прийомна мати також зриває злість на Гюнюль. Дженгиз повертається до звичного життя після в’язниці, він знову шукає роботу для Шуле в Стамбулі, однак чутки про те, що вона побила клієнта вже розповзлися по всьому місту.

21 серія “Мама” опис

Шуле, після довгих коливань, вирішує все ж забрати дочку. Вона знаходить школу, в якій навчається Турла, і відправляється туди. Дженгиз допомагає їй вкрасти дитину з рук Зейнеп. Він сподівається відвести дівчинку поліцейським і утерти ніс комісарові, який підозрював його в убивстві дівчинки.

22 серія “Мама” опис

Дженгиз влаштовує скандали навіть у чужому домі, чим починає дратувати друга, який поселив його і Шуле в Стамбулі. Шуле намагається повернути довіру і любов дочки. Але Мелек сумує і вперто мовчить.

Через деякий час Турлу дістає Дженгиз, а Рифат вимагає грошей з Зейнеп, вирішивши таким чином скористатися моментом і обернути ситуацію з вигодою для себе. Зейнеп же попадається на цей прийом і волею долі стикається з Генул в барі, де працює мати Турла. Шуле ж виходить з себе і звертається в поліцію, проте її там чекає сюрприз.

23 серія “Мама” опис

Знайомий Дженгіза брехнею витягує гроші з Зейнеп, яка готова віддати все, щоб поліпшити життя Турла. Гюнюль намагається допомогти дочці незважаючи на те, що Зейнеп не хоче з нею спілкуватися. Через старих знайомих Гюнюль дізнається, де працює Шуле. Вона сама відправляється в нічний клуб, щоб поговорити з дівчиною лицем до лиця.

24 серія “Мама” опис

Алі переконує Зейнеп, що не можна давати гроші Дженгізу і його знайомому, тому що вони просто використовують дитину заради своїх корисливих цілей. Шуле боїться, що коханець знову почне бити Мелек, вона бере дочку з собою на роботу в клуб, ніж дратує начальство.

25 серія “Мама” опис

Зейнеп намагається взяти велику суму в кредит у банку, щоб дати гроші Дженгізу. Названа мати переконує її забути про дівчинку, а Бану пропонує звернутися за допомогою до Алі. Комісар влаштовує розмову Мелек з дитячим психологом, який повинен з’ясувати, чому дівчинка втекла з дому і де вона була.

26 серія “Мама” опис

Дуру і Гамза таємно від матері продають рідну домівку, щоб отримати гроші для викупу Турла. Однак Дженгиз не спадає на обумовлений час на місце зустрічі. Щоб з’ясувати адресу, де живуть Дженгиз і Шуле, Зейнеп доводиться просити допомоги у Гюнюль.

27 серія “Мама” опис

Шуле швидко виписують з лікарні після перестрілки, проте їй нікуди йти, оскільки поліція закрила будинок до закінчення розслідування. Жінка намагається з’ясувати, куди поділася її дочка, але ні Зейнеп, ні Алі не допомагають їй. Шуле згадує про Гюнюль, яка простягала їй руку допомоги.

28 серія “Мама” опис

Прийомна мати пояснює Зейнеп, що поліція може легко знайти її через телефонні дзвінки під час розслідування вбивства і поранення Дженгіза і Шуле. Незабаром комісар приходить в особняк, щоб з’ясувати, як дочка шановного адвоката пов’язана з проблемною сім’єю. Зейнеп в цей час готує документи, щоб бігти за кордон з Турла.

29 серія “Мама” опис

Зейнеп викликають в поліцію, але це не зупиняє її, вона хоче втекти з країни з дитиною. У Шуле закінчуються гроші, вона знову приходить до Гюнюль і просить прихистити її. Мати нареченого Гамза дізнається про те, що весілля сина розірвана.

30 серія “Мама” опис

Джахід не втрачає надії на те, що Гамза вийде заміж за Мерта, вона намагається знайти спільну мову з його матір’ю і умовити дочку не відмовлятися від весілля. Однак Гамза не хоче прощати Мерт. Турла падає і травмує руку, Зейнеп хоче відвести дівчинку в лікарню, але боїться, що її впізнають і подзвонять в поліцію.

31 серія “Мама” опис

Шуле пише заяву в поліцію на Зейнеп, що та вкрала її дитину. Шуле хоче не просто повернути Мелек, вона звинувачує Зейнеп і в тому, що та організувала перестрілку, в якій поранили Дженгіза. Гюнюль поспішає попередити дочку, щоб та встигла сховатися від поліції.

32 серія “Мама” опис

Дженгіза виписують з лікарні, Шуле сподівається, що вони знову будуть жити разом, але чоловік не хоче її більше бачити. Гамза погоджується зробити тест на батьківство, проте після того, як лікар повідомляє про ризик для дитини, вона сумнівається в тому, що готова на тестування.

33 серія “Мама” опис

Злочинець, якому Шуле розбила голову виходить з в’язниці, його люди стежать за жінкою і готові в будь-яку хвилину привести її, щоб помститися. Після того, як Дженгиз кинув Шуле, вона залишається один на один зі своїми проблемами і без житла. Поліція знаходить місце, де тимчасово ховаються Зейнеп з Турла і Гюнюль. Прийомна мати Зейнеп не тільки відмовляється розривати родинні зв’язки з дівчиною, а й готова захищати її в суді.

34 серія “Мама” опис

Поліція заарештовує Зейнеп, але Турла не хоче визнавати, що вона – Мелек. Служба у справах дітей обіцяє стежити за долею дівчинки і часто відвідувати Шуле, що традиційно стурбована своєю помстою, а не відсутністю житла. Після того, як вона втекла від злочинця, Шуле сама повертається до нього, але вже з дитиною.

35 серія “Мама” опис

Комісар у справах дітей попереджає Шуле, що вони хочуть відвідати її і Турла. Жінці доводиться дуже швидко шукати місце проживання. Їй нікуди подітися, і доводиться залишитися у злочинця, просити його допомоги, хоча вона ще сподівається, що Дженгиз витягне її з неприємностей.

36 серія “Мама” опис

Турла збігає від рідної матері, щоб потрапити на побачення з Зейнеп у в’язниці. Адміністрація затримує дитину і викликає Шуле. Сінан також опиняється у в’язниці і впізнає дівчинку, яка, нарешті, зізнається, що Шуле викинула її на смітник.

37 серія “Мама” опис

Турла віддають в інтернат до закінчення розслідування. Зейнеп сподівається, що вона зможе удочерити дитину, якщо її не засудять. Шуле і Дженгиз насолоджуються багатим життям, але чоловікові ніяк не вдається вмовити Шуле забрати заяву з поліції. Він робить рішучий крок – пропонує одружитися, щоб задобрити Шуле.

38 серія “Мама” опис

Сінан не вірить, що Шуле забрала заяву з власної волі. Він попереджає Джахід, що Дженгиз і Шуле набагато небезпечніше, ніж вона вважає. І якщо вона з ними зв’язалася, це може погано скінчитися для неї і її сім’ї. Турла дзвонить Зейнеп з притулку і просить забрати її якомога швидше.

39 серія “Мама” опис

Сінан погоджується залишити Турла на ніч у Зейнеп, після чого дівчина сама відвезе дитину в притулок. Дженгиз і Шуле продовжують прогулювати зароблені гроші і насолоджуються життям. Однак Дженгиз продовжує тиснути на Джахід, щоб та якомога швидше повернула Турла в їх сім’ю.

40 серія “Мама” опис

Зейнеп не хоче прощати матері те, що вона віддала Турла Шуле. Рідна мати дівчинки насолоджується своїм тріумфом – Турла з нею, нова квартира і гроші. Вона запрошує Зейнеп в гості, щоб принизити її та довести, що вчителька не потрібна дівчинці.

41 серія “Мама” опис

Зейнеп не наважується забрати Турла з парку, боячись, що Шуле може стежити за дитиною і посадити її до в’язниці за порушення судового рішення. Зейнеп пропонує Шуле і Дженгізу заплатити триста тисяч за удочеріння Турла. Вона переселяється жити до Гюнюль, проте незабаром Зейнеп дізнається правду, чому її рідну матір засудили на 24 роки.

42 серія “Мама” опис

Зейнеп і Джахід залишають Шуле і Турла в особняку, сподіваючись на те, що жінка сама вирішить віддати дитину. Але Шуле намагається показати Зейнеп і її сім’ї, що вона – найкраща матір. Дженгиз сам починає шукати дружину, щоб помститися їй.

43 серія “Мама” опис

Гюнюль хвилюється, що з Зейнеп щось трапилося, оскільки дівчина не відповідає на дзвінки. Вона сама приходить в будинок Джахід. За сімейною вечерею вся сім’я дізнається, що Гюнюль – рідна мати Зейнеп. Дженгиз пише заяву в поліцію на Шуле, її викликають до відділку. Сам Дженгиз продовжує загрожувати дружині, щоб та повернулася додому, інакше він засадить її за ґрати.

44 серія “Мама” опис

Дженгиз вимагає у Шуле триста тисяч, інакше він уб’є Турла. Він ховає дитину в багажнику і їде. Зейнеп знайомиться зі своєю бабусею, яка впевнена, що її убитий син був ангелом, а не сімейним тираном. Дівчина не бажає спілкуватися з рідною матір’ю, але вона готова найняти їй помічницю.

45 серія “Мама” опис

Дженгиз розповідає Зейнеп, що він вкрав дитину і чекає від неї 300 тисяч викупу. Шуле в безвихідній ситуації знову приходить до Джахід і Зейнеп за допомогою. Обидві матері об’єднуються, щоб врятувати Турла, яку Дженгиз сховав в будинку нової коханки.

46 серія “Мама” опис

Комісар намагається знайти інформацію про минуле Дженгіза, щоб зрозуміти, де він може переховуватися. Зейнеп шукає його і дитину самостійно, а Шуле пиячить в своїй квартирі. Дженгиз спливає кров’ю після кульового поранення, він не витримує і падає в непритомність за кермом автомобіля, в якому знаходиться і Турла.

47 серія “Мама” опис

Гюнюль їде зі Стамбула, оскільки Зейнеп не бажає зустрічатися з нею. Джахід теж намагається розібратися з проблемами, партнери збираються забрати її частину фірми через судову справу Зейнеп. Шуле додзвонюється до Джангіза, життя її нічому не вчить, вона благає чоловіка зустрітися, поки той мріє вбити її.

48 серія “Мама” опис

Джахід вмовляє Гюнюль приїхати до неї в особняк, перед тим як вона поїде в рідне місто. Шуле відмовляється шантажувати Зейнеп і її сім’ю, як хоче Дженгиз. Він лякає дружину і матір, що покалічить дитини. Дженгиз готовий на все, вже не заради грошей, а заради помсти.

49 серія “Мама” опис

Дженгиз садить дитину в холодильник з упевненістю, що дівчинка там загине, проте його матері і Шуле вдається врятувати Турла. Поки жінки зайняті порятунком, Дженгиз зникає. Зейнеп і Синана доставляють в лікарню після автомобільної аварії.

50 серія “Мама” опис

Шуле погоджується привести Турла в лікарню, щоб Зейнеп побачила дівчинку перед ризикованою операцією, після якої Зейнеп може вже не прокинутися. Господар квартири, де живе Шуле, викидає її речі і виганяє жінку з дому. Турла з матір’ю знову опиняються на вулиці.

51 серія “Мама” опис

Турла приходить в сквер біля лікарні, сподіваючись побачити Зейнеп. Джахід зауважує дівчинку і розповідає їй, що Зейнеп вже полетіла за кордон. Дженгіза починає гризти совість за те, що він кинув вагітну Шуле, проте він ревнує дружину до Тагіров і хоче помститися йому.

52 серія “Мама” опис

Мелек виконує роль батька для маленького брата, пропускає школу, щоб піклуватися про хлопчика, оскільки Шуле і Дженгиз повернулися до старого життя. Зейнеп після одужання робить успіхи в кар’єрі і влаштовує особисте життя, але не може забути дівчинку.

53 серія “Мама” опис

Алі друкує книгу, яка заснована на історії Зейнеп, однак на презентацію книги головна героїня приходить не з автором, а з Синаном. Чоловіки ревнують Зейнеп один до одного. Гюнюль дізнається, що Джахід обдурив всіх про Турла. По-материнськи вона розуміє Джахіда, але не хоче брехати дочці. Зейнеп в даний час готується удочерити дитину.

54 серія “Мама” опис

Джахід вмовляє Гюнюль мовчати про Турла, яка вийшла на вулицю просити грошей, щоб нагодувати молодшого брата. Шуле зайнята своєю роботою і Дженгізом, не думає про дітей. Турла вдається дізнатися, де знаходиться Зейнеп, вона розчаровується, розуміючи, що її просто кинули.

55 серія “Мама” опис

Джажіде дізнається, що життя Шуле не змінилася, і Турла живе в тих же жахливих умовах. Але вона все одно не готова розкривати правду Зейнеп і впускати цих людей в життя її родини. Поки Шуле день у день з’ясовує стосунки з Дженгіза, Хасан захворює. Дуру наважується зробити пропозицію Алі під час святкування свого дня народження.

56 серія “Мама” опис

Свекруха Гюнюль радить розповісти правду про Турла чоловікові Зейнеп, щоб він вирішив, повідомляти новину чи ні. Дуру визнається сестрі, що вона з самого початку розуміла, кого насправді любить Алі. Зейнеп вирішує звільнитися з роботи, щоб не перебувати в одному офісі з Алі.

57 серія “Мама” опис

Сінан хоче розкрити таємницю дружині, проте Джахід все ще впевнена, що доньці не треба знати про те, що Турла жива. Сінан, як і Гюнюль, виявляється на роздоріжжі. Щоб переконати Джахід, Гюнюль призводить її в район, де живе Турла, і показує, як живе дитина.

58 серія “Мама” опис

Гюнюль не витримує, приносить їжу Турла і Хасану і допомагає дівчинці няньчити дитину, поки Шуле і Дженгиз працюють вночі. Дженгиз починає командувати, так як він робив це раніше, однак його звичаї не подобається новому начальнику Шуле.

59 серія “Мама” опис

Дуру приходить до тями і стверджує, що не хотіла себе вбити, а отруїлася таблетками випадково. Дженгиз знову знущається над Турла, виганяє її з дому під час дощу. Сусідка просить допомоги у Гюнюль, яка і так не може дочекатися, коли Сінан знайде сили розповісти дружині про Турла.

60 серія “Мама” опис

Зейнеп стежить за Гюнюль, вважаючи, що у матері проблеми зі здоров’ям, про які вона не хоче говорити, і приїжджає в будинок Турла. Вперше після аварії вона бачить дівчинку.

61 серія “Мама” опис

Півтора роки тому Шуле отримала гроші за те, що скаже Зейнеп про смерть дочки і погодиться на могилу. Хасан, який незабаром після цього народився, вижив тільки завдяки Турла і сусідам. Зейнеп в цей час переживала втрату завдяки підтримці Синана.

62 серія “Мама” опис

Зейнеп непритомніє, коли бачить Турла живою. Але дівчинка вже не хоче вірити їй і її словами, навіть бачити її не хоче. Джахід не готова до того, що брехня так швидко розкривається. Вона потрапляє в лікарню. Зейнеп розривається між двома трагедіями: Турла і проблеми зі здоров’ям у матері.

63 серія “Мама” опис

Зейнеп намагається пояснити Турла, чому її так довго не було, але дівчинка вже звиклася з думкою про зраду і своїм життям разом з Шуле. Дженгіза знову звільняють з поліції, таксист, якого він побив, забирає свою заяву. Джахід звинувачує Гюнюль в трагедії, правда про Турла не коштуэ того щастя, яке було у Зейнеп.

64 серія “Мама” опис

Дженгиз не довіряє Шуле, намагається з’ясувати, звідки дружина взяла гроші, щоб витягнути його з в’язниці. Зейнеп влаштовує стеження за Турла і будинком Шуле, вона не може повірити, що життя в їхній родині налагодилося.

65 серія “Мама” опис

Зейнеп вмовляє Шуле зустрітися востаннє. Вона хоче зрозуміти, чому рідна мати дівчинки сказала про те, що Мелек померла. Дженгізу пропонують стати партнером, але для цього йому треба внести гроші в бізнес. Він обіцяє дати 10 тисяч незабаром. У цей момент він згадує про Зейнеп і про свою обіцянку помститися їй.

66 серія “Мама” опис

Шуле влаштовує прогулянку з Зейнеп і дітьми, але серце Мелек все ще не тане. Щоб повернути роботу, Шуле намагається умовити Хайдара знову найняти її співачкою в ресторан і дати їй шанс на щасливе життя. Дуру теж влаштовується на роботу своєї мрії, її беруть в штат газети, де працює Алі. Тільки Дженгиз залишається на місці, він думає, як заробити гроші користуючись дітьми.

67 серія “Мама” опис

Мелек звинувачує Зейнеп в тому, що соціальні служби хочуть забрати Хасана. Але рідний батько виявляється небезпечніше притулку, Дженгиз вирішив забрати сина у Шуле і продати його. Його друг знаходить покупця, який готовий заплатити за Хасана. Сінан бачить Дженгіза на зустрічі з торговцем дітьми і розуміє, що негідник збирається робити.

68 серія “Мама” опис

Мелек забирає Хасана з притулку, поки виховательки не стежать за дітьми. У Дженгіза прокидаються батьківські почуття, він розуміє, що Хасан може стати помічником для нього в майбутньому. Однак хлопчик вже не в його руках. Дженгіза з Шуле викликають в поліцію, підозрюючи їх у продажу власної дитини.

69 серія “Мама” опис

Мелек починає заробляти гроші, щоб годувати Хасана. Айсель, сусідка, розуміє, де ховаються діти. Вона просить допомоги у Гюнюль. Шуле загрожує Зейнеп і Джахід, вона впевнена, що вчителька знову вкрала її дітей. А Дженгиз нападає на Синана, він думає, що зможе легко розправитися з комісаром.

70 серія “Мама” опис

Дженгиз випробовує долю, грає в карти на гроші і ображає Неджмі, кримінального авторитета, який вирішує помститися нахабі, знищити його бар. Зейнеп ховає дітей в квартирі своєї подруги, поки Джахід ручається перед поліцією, що її дочка не може бути причетна до зникнення Мелек і Хасана.

71 серія “Мама” опис

Зейнеп вмовляє Мелек повернутися додому до Шуле, поки вона шукає місце, де вони могли б жити. Дженгиз хоче помститися Синану, вважаючи, що комісар підставив його, влаштував поліцейський обшук в барі. Як завжди, Дженгиз потрапляє в халепу. Джахід наважується розповісти Зейнеп правду про те, хто влаштував брехливу смерть Мелек.

72 серія “Мама” опис

Дженгиз бере Зейнеп в заручники, так він хоче помститися і вчительці, і комісарові. Але він вже не цікавиться грошима, єдине, чого він хоче – зруйнувати життя Зейнеп і Синана.

73 серія “Мама” опис

Шуле забирають в поліцію для надання свідчень. Мелек тікає до сусідки, поки мати в відділенні, але не може всидіти і там. Дівчинка хоче бути з Гюнюль в скрутний час. Новини про викрадення поширюються. Алі зі свого боку в газеті теж береться за пошуки Зейнеп. Він розміщує інформацію про злочин в інтернеті і газеті, сподіваючись на свідків.

74 серія “Мама” опис

Поліція відстежує сигнал мобільного Дженгіза. Сінан виїжджає разом з колишніми колегами до закинутого складу для порятунку Зейнеп. Вся сім’я в цей час зібралася в особняку Джахід, щоб підтримати один одного. Сусіди Шуле дізнаються про злочин її чоловіка, вона сама розуміє, що Дженгізу світить довічний термін, але все ще не хоче допомагати слідству.

75 серія “Мама” опис

Друг Дженгіза злий за те, що його підставили. Його автомобіль тепер фігурує в справі про викрадення людини. Щоб зняти з себе звинувачення, він збирається сам піти в поліцію. Сінан виявляється в пастці, без допомоги, віч-на-віч з Дженгізом, який зовсім збожеволів від помсти.

76 серія “Мама” опис

Джахід сама їде до Шуле, сподіваючись, що вона зможе умовити здати чоловіка. Після того, як сестра Зейнеп знову запропонувала гроші за інформацію, Шуле діє наперекір. Зате Мелек нарешті знаходить спосіб, як допомогти Зейнеп.

77 серія “Мама” опис

Поліція знаходить друга Джензіга, у якого той взяв машину. Тепер його можуть відстежити по номеру автомобіля. Сам Дженгиз розуміє, що йому треба закінчувати справу, але не знає, що робити. Він одночасно готовий вбити і себе, і Синана з Зейнеп.

78 серія “Мама” опис

Сім’я ховає Синана, який загинув під час рятування Шуле з Хасаном. Жінка приходить на кладовище після похорону, зустрічає Зейнеп. Шуле готова залишити Мелек з Зейнеп, якщо Дженгіза не посадять до в’язниці. Для цього Зейнеп треба забрати заяву з поліції і вмовити матір допомогти в суді.

79 серія “Мама” опис

Зейнеп вмовляє Турла пробачити Джахід, яка, щоб загладити провину, відписує частину спадщини дівчинці і хоче влаштувати її в приватну школу. Шуле і Дженгиз селяться в новий розкішний будинок, який зняли поруч з особняком Зейнеп.

80 серія “Мама” опис

Лікарі пропонують Джахід зробити ризиковану операцію на серці, інакше їй доведеться залишити роботу. Зейнеп насилу домовляється з Дженгізом про зустріч Турла з Хасаном.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар