«Величне століття» опис серій 81-90

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 71-80 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 81-90

81 серія «Величне століття» опис

Не витримавши звинувачень в свою адресу, Ібрагім карає зачинщика. Хюррем відкидає звинувачення Сулеймана і звалює провину на Ібрагіма. Фатьма винить Хюррем у смерті сина. Мустафа намагається втішити її. Жителі Стамбула попрямували до палацу Ібрагіма, але повороти подій пішли у зворотний бік. Хатідже розповідає Шах про проблеми. Сулейман розпитує Ібрагіма про його вчинок. В Манісі ховають Шехзаде Сулеймана. Перед від’їздом Рустем зустрічається з Хюррем і Сулейманом. Нігяр прощається з Есманур, і Ібрагім обіцяє їй, що вона зустрінеться з дочкою. Хатідже ображає Хюррем під час вечері, але Шах заступається за султаншу. Мехмед знову розпитує сестру про її роман. Сулейман запевняє сестру, що розгляд справи піде Ібрагіму на користь. Сайф засуджується до покарання. Ібрагім отримує події про його участь. Дізнавшись про рішення суду, Хюррем приходить в лють і просить допомоги від Айяса. В Манісі Айше чекає дитину від Мустафи. Міхрімах обманює Мехмеда щодо аборту. Айяс отримує від француза протоколи зустрічей Ібрагіма. Кираз випадково дізнається про аборт, і Міхрімах загрожує йому. Фатьма винить Айше в смерті сина. Махідевран радить Мустафі скоріше вислати Фатьму. Хюррем в захваті від нового плану. Сулейман починає підозрювати Ібрагіма в невірності. Кираз розповідає Афіф про аборт Нурбахар, і Міхрімах виганяє його з палацу. Мустафа дізнається про підсумок справи. НЕ перенісши останніх подій, Фатьма повісилася. Махідевран приходить до неї надто пізно. Сулейман розуміє, що Ібрагім зрадив його і вирішує стратити його.

82 серія «Величне століття» опис

Султан Сулейман вирішує стратити Ібрагіма Пашу, якого оберігав від усіх, він не може врятувати його від себе самого. Але, щоб виконати це, він порадиться з Ебу-Суудом Ефенді. Ебу-Сууд Ефенді буде в подиві від цього питання і попросить у Сулеймана час для відповіді. Але Ібрагим, що не відає про згуслі над ним темні хмари, почне будувати щасливі плани.

Хюррем ще не побачила справжнє обличчя Шах Султан і запропонує їй приєднатися до свого благодійному фонду. Шах Султан проявить свої справжні наміри після приїзду чоловіка, Лютфі Паші, і дочки Есмахан.

Шехзаде Мехмет жалкуватиме про те, що став причиною аборту своєї улюблениці Нурбахар. І відносини між братом і сестрою зіпсуються. Коли в цю сварку втрутиться Хюррем, то інцидент розгориться ще сильніше.

І ось нагряне момент, якого так чекав Сулейман. Ебу-Сууд Ефенді знайшов вихід. Щоб здійснити страту Ібрагіма Паші, Сулейману необхідно спати! Відтепер він втратить спокій і сон, поки не виконає своє рішення або відмовиться від нього. Одного разу вночі він покличе Ібрагіма на Іфтар. Ібрагім, що не відає про те, що йому загрожує, проведе ніч у палаці. Сулейман буде спати, а Ібрагім буде відданий в руки німих катів.

83 серія «Величне століття» опис

Хюррем Султан щиро рада з того що врятувалася від свого найлютішого ворога, Хатідже Султан буде в депресії і смутку від втрати своєї любові і, з’єднавшись з Шах Султан, присягне помститися.

В цей же час Матракчі отримує наказ від Сулеймана поховати Ібрагіма в таємному місці таким чином, щоб сам султан не знав, де покоїться Ібрагім.

Крім того, Матракчі доведеться вирішити долю маленької доньки Ібрагіма – Кадер, яка залишилася одна. Нігяр, убита новиною про смерть Паші, повернулася в Стамбул, де збирається шукати свою дочку.

Шехзаде Мустафа дуже вражений смертю Паші і розчарований. В серцях він запитає батька: «За що?», Відповідь Сулеймана його потрясе.

Відчуває величезну біль Хатідже живе тільки заради помсти. За допомогою Махідевран їй вдається знайти для Хюррем ката.

84 серія «Величне століття» опис

Під час повернення в Стамбул на Малкочоглу нападають люди Папи Римського. Тим часом сам Папа дізнається про смерть Ібрагіма. Гюльфем пропонує Афіф взяти Фахрі в палац. Хатідже, всупереч волі брата, залишає в своєму саду всі скульптури. Мустафа нагадує Аясу-паші про успіхи Ібрагіма. Шах клянеться Хатідже, що загибель Ібрагіма не залишиться для Хюррем безкарною. Фахрі приступає до своїх обов’язків. Хюррем збирається влаштувати свято на честь закінчення Рамазану. Мехмед просить батька відправити його в санджак, але Сулейман відмовляє йому в цьому. Махідевран ставить Ташлиджали ультиматум: або вірність до Мустафи, або любов до Міхрімах. Малкочоглу дізнається про смерть Ібрагіма. Махідевран повідомляє Хатідже про свято. Сулейман вирішує взяти Лютфі-пашу до ради Дивану. Мехмед підозрює, що батько відмовив йому через Мустафу. Хатідже вривається в гарем до Хюррем з образами та докорами. Міхрімах намагається заступитися за матір, але, щоб не було проблем, Хюррем просить дочку піти. За цією сценою спостерігає Сулейман і просить сестру повернутися до палацу, адже Хюррем діяла за його згодою. Міхрімах дізнається про своє розставання з Ташлиджали. Шах привертає Нігяр на свою сторону. Матракчі обрушується на Рустема із звинуваченнями. Махідевран радіє розставанню Міхрімах і Ташлиджали. Хатідже і раніше не знаходить собі місця після смерті чоловіка. Мустафа і Махідевран їдуть у Манісу. Фахрі в хаммамі готує замах на Хюррем за наказом Хатідже.

85 серія «Величне століття» опис

Коли замах на життя Хюррем зривається, несподіваний збіг обставин допомагає хесекі розповісти Сулейману новину, яка визначає подальшу долю Хатідже. Між тим Папа Римський, плануючи прибрати Османського правителя, відправляє в Стамбул вірну людину. Але вчасно помітив небезпеку, Малкочоглу запобігає замаху. У відповідь Сулейман дає йому нове завдання, до величезної радості Міхрімах. Тим часом в Манісі Мустафа дізнається, що батько виключив його з походу. Вирішивши, що за цим рішенням стоїть Хюррем, Мустафа уважніше вислухає Хатідже, яка в свою чергу наполягає про негайних діях з його боку. І коли Сулейман разом з синами, Мехметом і Селімом, відправляється в похід, Хюррем, залишившись одна, вживає заходів щодо забезпечення своєї безпеки. Однак в палац приходить звістка, яка приводить її в жах.

86 серія «Величне століття» опис

Коли в Топкапи приходить звістка, здатна порушити палацову рівновагу, Хюррем має намір зупинити Мустафу і відправити звістку Сулейману. Опинившись у непростій ситуації, дружині Падишаха потрібно буде прийняти непросте рішення: доручити долю своїх дітей в руки Мустафи або посадити на трон Мехмета. Дізнавшись про насування перевороту, Шах пропонує Хюррем свою допомогу – укрити її дітей у своєму палаці. Незважаючи на участь Шах, Хюррем не довіряє їй і розраховує тільки на себе. Коли небезпека здавалося б минула, до хесекі доходять нові страшні вести – викрадені Беязід і Джихангір. Збожеволівши від страху, Хюррем кинеться на пошуки своїх Шехзаде, і знайдене її вразить. І, отримавши важкий удар, Хюррем зачаїться в довгому мовчанні. Дізнавшись одну таємницю, Хюррем зможе здолати ворогів своїх в той момент, коли вони святкують перемогу.

87 серія «Величне століття» опис

Хатідже читає Шах Султан любовний лист до Ібрагіма, який та нібито написала. Вона звинувачує сестру в зрадництві і вимагає покинути палац. Афіф і Гюльфем розуміють, що Хатідже збирається повернутися в свій палац. Шах Султан підозрює в події Хюррем. Нігяр приходить у палац. Сюмбюль запевняє Нігяр, що в смерті Ібрагіма винна Шах. Хюррем відвідує Шах і пропонує їй допомогу. Мерджан нападає на Назли, служницю Хюррем. Хатідже отримує пораду від Гюльфем – не вірити Хюррем і не сваритися з Шах. За наказом Шах Султан Назлі відправляють в темницю. Після погроз Мерджан вона зізнається Шах, що підкинула Хатідже любовну записку за наказом Хюррем. Хюррем бачить мертву Назлі. Хатідже звинувачує Хюррем в тому, що через її інтриги пролилася безневинна кров. В Манісі Мустафа знайомиться з синьйорою Габріелою, генуезької купчихою. В поході Сулейману не вистачає підтримки Ібрагіма. Він вирішує зупинити похід через наближення зими. Хатідже збирається навести на Хюррем порчу. Міхрімах зустрічається з Малкочоглу, в цей час за нею стежить Есмехан. Між Баязидом і Селімом як і раніше немає згоди. Хатідже зауважує в саду Міхрімах і Балі-бея. Нігяр доповідає Хюррем про побачення Малкочоглу і Міхрімах в мармуровому павільйоні. Хюррем відправляється туди, але бачить там Хатідже. Під час розмови з нею на Хюррем нападає Салиха і Хюррем втрачає свідомість.

88 серія «Величне століття» опис

Намагаючись згадати, що ж сталося з нею в Мармуровому особняку, Хюррем з жахом спостерігає, як по всьому її тілу з’являються сліди насильницької боротьби. Сулейман стривожений. Але, поки в гаремі припускають, що Хасекі отруїли, Хюррем намагається покласти край поширенням чуток і з’ясувати, нарешті, що з нею сталося. Між тим Сулейман ніяк не змириться з втратою, а Хатідже при будь-якому зручному випадку намагається нагадати братові про Ібрагіма. Ще більшу ворожнечу між Хатідже і Сулейманом розпалюють втрачені скарби страченого Великого Візира. А тим часом Міхрімах з кожним днем все більше закохується в Малкочоглу. Дівчина вирішує написати йому ще один лист, в надії, що на цей раз Балі Бей відповість. Але коли лист потрапляє в руки іншої людини, життя молодих людей в небезпеці. В Манісі Мустафа продовжує вирішувати проблеми з купцями, а в особливо Шехзаде цікавить проблеми чарівною Габріели Сфенза де Фео, яка влаштовує в його честь вечерю. А в цей час Хюррем, намагаючись припинити поширення чуток, робить велику помилку

89 серія «Величне століття» опис

Коли Хюррем виявляється по лікоть в крові, вона гарячково намагається придумати як замести сліди і не піддати своє життя смертельній небезпеці. Між тим звістку про зникнення Хатідже Султан швидко облітає Топкапи. Коли Шах бачить винною у зникненні сестри Хюррем, Сулейман звинувачує тільки себе. Тим часом в провінції Махідевран стривожена тісним і тривалим спілкуванням її сина з Габріелем. Але сутність дівчини спливає назовні в міру близького спілкування з Мустафою. Малкочоглу здивований байдужістю з боку Міхрімах, але, дізнавшись, що від його імені султанська донька отримала листа, приступає до пошуків його автора. У той час як всі зайняті пошуками Хатідже, вона сама несподівано з’являється в палаці. Почувши про всі поневіряння сестри, Сулейман розуміє, що відтепер повинен винести непросте рішення щодо долі Хасекі.

90 серія «Величне століття» опис

Хюррем втрачає самовладання: вона вважає, що Фахрі підіслали, щоб убити її. Хатідже і Шах шукають того, хто підкоряється Хюррем, і зупиняються на Шахін-аги. Сулейман під час боротьби на матраках знову згадує Ібрагіма. Міхрімах розповідає Есмехан про те, що лист, написаний від імені Малкочоглу, написав не він. Міхрімах підозрює в цьому Есмехан. Шах Султан говорить Фахрі, що знає про те, як вона написала лист Махідевран, і наказує підкорятися тільки їй. Гюльфем розповідає Хатідже і Шах про вчинок Фахрі. Шах віддає наказ Фахрі вбити Шахіна-агу і дає їй у помічники Джафера-ага. Але після вбивства Шахіна-аги, Фахрі сама опиняється в смертельній пастці. Джафер-ага намагається вбити Хюррем, але її рятує Фахрі. Вона зізнається Хюррем у всьому і переходить на її бік. Мерджан доповідає Хатідже і Шах про те, що Шахін і Джафер мертві. Сестри султана розуміють – Фахрі стала їх ворогом. Фахрі говорить Хюррем, що Салиха-хатун отруїла Хюррем пахощами. Мерджан призначають старшим агою в Топкапи. Хатідже продовжує ховати золото Ібрагіма. Айяс-паша знімає з посади Касима-пашу. Махідевран стурбована частими зустрічами Мустафи з Габріелем. Нова рабиня гарему Мустафи Румейса привертає до себе увагу Махідевран. Міхрімах отримує листа від Балі-бея. У палаці Хатідже і Шах вантажать золото Ібрагіма, проте їх плани зриваються несподіваною появою Повелителя в супроводі Рустема і охорони.

«Величне століття» зміст серій 91-100

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Макітра

    Сулейман зробив правильно як після смерті Ібрагіма-паші не зібрав всіх своїх родичів та не зачитав причину самогубства невірного мужа Хатідже-султан бо сам Алах допоміг зрозуміти хто кого дресирував – людина лева чи навпаки лев людину.)

    Відповіcти