“Величне століття” опис серій 1 сезон

Роксолана

“Величне століття” опис серій 1 сезону ви можете прочитати в цій статті. “Величне століття” 1 сезон – це 24 серії, їх детальний опис ви можете прочитати в наступних статтях:

“Величне століття” опис серій 1-10

“Величне століття” опис серій 11-20

“Величне століття” опис серій 21-24

“Величне століття” опис серій 1 сезон

Українську красуню Настю, доньку сільського священика, татари викрали з рідного села, вбивши у церкві всю її сім’ю. Спершу вона потрапила до Криму, а звідти й до султанського палацу Топкапи у Стамбулі. Горда і норовлива дівчина спершу веде себе нерозумно: налаштовує людей проти себе. Але зустрівши султана Сулеймана І Пишного вона відразу закохується у нього і вирішує будь-що стати його улюбленою жінкою. Проти кмітливої та розумної Насті повстають мати султана — Валіде Айше Хафіза Султан, сестра султана — Хатідже Султан і третя дружина султана — Махідевран Гюльбахар Бахарай Хасекі Султан разом зі своїми свитами.

Борючись з інтригами та підступами Настя не рідко сама починає діяти подібними методами. Згодом їй вдається закохати у себе Сулеймана і щоб стати хасекі-султан(улюбленицею), вона приймає іслам, а султан їй дає ім’я Гюрем(та, що завжди сміється). В цей час у султана псуються відносини із третьою дружиною. Махідевран намагається будь-що налагодити стосунки із султаном і прибрати зі свого шляху Гюрем. Проте таким чином вона остаточно віддаляє від себе Сулеймана і він не хоче бачити її.

Паралельно розгортається сюжетна лінія Ібрагіма — помічника султана Сулеймана. Ібрагім закоханий у Хатідже — сестру правителя, але розуміє, що немає права претендувати на її руку, бо він звичайний раб, грек за походженням. Ібрагім і Гюрем майже відразу відчули неприязнь одне до одного, яка з часом переросла у справжню ворожнечу, попри те, що в дечому їх долі схожі — вони обоє досягли значних статусів у султанаті. Хатідже також закохана у Ібрагіма, але розуміє, що це кохання заборонене, для неї, представниці Османської династії. Зрештою, Хатідже починає вважати себе головнішою за Ібрагіма та приятелювати з Гюрем, і це сприяє значним конфліктам між закоханою парою.

До палацу згодом потрапляє красива угорка на ім’я Вікторія, нареченого якої убив сам султан Сулейман після нападу на палац короля Лайоша в Буді. Щоб втертися в довіру до жителів султанського палацу, Вікторія підпалить кімнату, у якій сидітимуть султанські діти, і нібито їх врятує. Таким чином красива угорська дівчина заслужить довіру не тільки Гюрем, але й самого султана та Валіде Айше Хафізи, яка дасть їй ім’я «Садика», що означає — рятівниця. Єдине бажання Садики — це криваво помститись Сулейману за смерть коханого. Через неї Гюрем помилково звинуватять у вбивстві однієї із наложниць гарему і відішлють у заслання, із якого та швидко повернеться.

Доля направить до султанського палацу і колишнього нареченого Гюрем — художника Левка, який, як виявиться згодом, не загинув після нападу татар. Він візьметься малювати портрет Сулеймана і Гюрем. Левко має намір утекти разом зі своєю коханою — своєю колишньою красунею-Настею (Гюрем), але та відмовляється покинути Сулеймана і своїх дітей. Немало випробувань ще має випасти на долю героїв, доки Гюрем досягне ще більших висот, а Ібрагім і Хатідже одружаться…

“Величне століття” опис серій 2 сезон

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар