«Величне століття» опис серій 91-100

Роксолана

«Величне століття» зміст серій можна перечитати, якщо хочете згадати про події в улюбленому телесеріалі.

Опис серій 81-90 серіалу “Величне століття. Роксолана” читайте в попередній статті.

«Величне століття» опис серій 91-100

91 серія «Величне століття» опис

Султан вкрай незадоволений спробою сестер приховати золото, а участь у цій справі Балі-Бейя призводить замішання всіх інших. Хатідже не сумнівається, що Шах Султан провертає справи за її спиною. Зваживши факти, Сулейман робить висновок, що винна у всьому Хатідже, і приймає рішення видати її заміж. Між тим Міхрімах отримує довгоочікувану відповідь від коханого. Дізнавшись про це, Рустем намагається очорнити суперника. Чутки, які поповзли по гарему, з одного боку засмутили Міхрімах, а з іншого – надали величезну можливість Шах Султан. В цей час в Манісі Мустафа, чекаючи наказу придушити повстання, відправляється в дорогу. Дізнавшись про це, Хюррем починає діяти негайно, оправляючи Рустема на відповідальне завдання. Прибувши до Мустафи, Рустем дає Шехзаде невірні поради, до яких він став прислухатися. І коли Мустафа робить вибір, Сулейман виносить рішення про його долю. В гаремі Хюррем намагається притиснути Малкочоглу до стінки, але в гонитві за цією ідеєю сама опиниться перед шоковою ситуацією.

92 серія «Величне століття» опис

Рішення Сулеймана видати сестру заміж призводить Хатідже в сказ. Мустафа хоче зустрітися з батьком, щоб обговорити подію. Хюррем наказує Міхрімах негайно припинити всі відносини з Малкочоглу, однак Міхрімах нагадує матері про клятву, яку та дала їй, коли Міхрімах була дитиною. На подив Шах Султан Хатідже все ж дає згоду на шлюб з Хюсрева-пашею. Рустем повідомляє султану, що Мустафа порушив волю батька. В Манісі до Махідевран приходить Габріела, але та проганяє її і радить більше не з’являтися в палаці. Мустафа отримує наказ негайно прибути до Стамбулу. Він доводить свою правоту. Міхрімах продовжує відкрито насміхатися над Есмехан. Есмехан повідомляє матері, що готова вийти заміж за Балі-бея. Дізнавшись про підготовлюваний шлюбі Есмехан і Малкочоглу, Міхрімах кидається до батька, щоб вблагати його заборонити цей шлюб. У покоїв Повелителя вона стикається з матір’ю, яка повідомляє, що Малкочоглу відмовився від шлюбу, заявивши, що його серце належить іншій. Міхрімах викликає Балі-бея на відверту розмову, в якій дізнається, що він не відчуває до неї ніяких почуттів. Баязид, засмучений тим, що його знову не беруть в похід, вирішує відправитися з армією таємно. Габріела проникає в палац, щоб зустрітися з Румейсой, але її плани зриває Махідевран. Взаємні колкості між Міхрімах і Есмехан переростають в бійку.

93 серія «Величне століття» опис

Хюррем розшукує Баязида. Тим часом сам Шехзаде переодягнувшись в яничара поспішає в табір батька. Побоюючись, що вбила Есмехан, Міхрімах просить допомоги у Афіф. Разом вони вирішують розповісти про все Шах Султан. Мустафа не знає, як вчинити з Габріелем. Та встигає розповісти Румейсе про її походження. Прийшовши в себе Есмехан покриває Міхрімах. Джихангір видає матері задуми брата. В одному з яничар Селім з подивом впізнає брата Баязида. Він видає брата батьку; той наказує синові повернутися до столиці. Незважаючи на запевнення дочки, у Шах Султан не залишається ніяких сумнівів у винності Міхрімах. Габріела відкриває Мустафі істинну причину зближення з Шехзаде. Вона просить його дарувати свободу Румейсе, але той відмовляє і наказує жінці покинути країну. В гаремі зріє невдоволення через затримку платні. Шах пропонує свою допомогу, але Хюррем відмовляється. Вона просить допомоги у єврейки, яка давала в борг ще Валіде Султан. Мустафа дозволяє Румейсе покинути гарем, але та, на загальний подив, відмовляється. Помста Есмехан наздоганяє Міхрімах. На Сюмбюля, який віз гроші від Ракель-хатун, здійснюють напад і відбирають все золото. Наложниці близькі до бунту. Шах Султан вирішує виплатить їм платню зі своїх коштів.

94 серія «Величне століття» опис

Міхрімах говорить Есмехан, що зробить все, щоб її зганьбити. Хюррем вимагає від Шах Султан припинити втручатися у справи гарему. Сулейман наказує стратити провинених солдатів. Під час страти всі погляди прикуті до Селіма. Хюррем розповідає лихварці про зникнення грошей і знову просить у неї в борг, однак та відмовляє їй, оскільки таких грошей у неї більше немає. Ракель-хатун говорить Хюррем, що допомогти їй можуть тільки венеціанці. Мустафа збирається побудувати флот для боротьби з корсиканці. Хвилювання в гаремі не вщухають. Рустем перехоплює лист Мустафи до батька. Хюррем налаштовує Міхрімах проти Мустафи і Махідевран. Вражена Міхрімах дає матері клятву у всьому допомагати їй. Хюррем бере гроші в борг у венеціанської купчихи. Щоб розплатитися з боргами Хюррем вирішує продати одну зі своїх садиб. Про це дізнається Шах Султан. Розплатившись з боргами, Хюррем потрапляє в пастку: розписка, дана Хюррем венеціанці пропала. Шах звинувачує Хюррем у державній зраді і каже, що про все розповість брату. Вона вирішує не зволікати і відправляється назустріч султанові. Дорогою на неї нападають. Шах розповідає братові про події і додає, що у неї є докази зради його дружини.

95 серія «Величне століття» опис

Після розмови з сестрою Сулейман віддає наказ Балі Бею привезти Хюррем в Едірне. Хюррем намагається відшукати венеціанку. Міхрімах намагається викликати Малкочоглу на відверту розмову. Хатідже намагається відшукати могилу чоловіка. Підозрюючи, що Нігяр щось знає, вона наказує стежити за нею. Мустафа, так і не дочекавшись відповіді від батька, продовжує займатися флотом. Махідевран намагається застерегти сина, проте той просить не лізти її в чоловічі справи. Незважаючи на красномовство дружини Сулейман розуміє, що Шах Султан сказала правду. Він вирішує залишити Хюррем в Едірне. Шах Султан потішається на Хюррем. Хюррем говорить їй не радіти завчасно: вона знайде спосіб повернутися в палац. Дізнавшись про заслання матері, Міхрімах просить у батька дозволу відправиться до неї, але той відмовляє. Шах Султан пропонує Рустемові перейти на її бік. Шах Султан намагається переконати Хатідже, що заміжжя піде їй на користь. Рустем вирішує розіграти карту з флотом Мустафи. Рустем погоджується перейти на сторону Шах, якщо та організує йому шлюб з Міхрімах. Шах Султан з обуренням відкидає цю пропозицію. Рустем за допомогою хитрості збирається домогтися згоди Хюррем на шлюб з Міхрімах.

96 серія «Величне століття» опис

Міхрімах з Джихангір відвідує мати в Едірне. Шах Султан намагається переманити Айас-пашу на свою сторону. Мустафа вирішує вивести в море флот під своїм командуванням. Хюррем відчуває сумніви в необхідності весілля Міхрімах і Рустема. Вона вирішує з’ясувати, чи взаємне почуття Малкочоглу до її дочки. Отримавши відповідь, Хюррем дає згоду на шлюб з Рустемом. Міхрімах шукає підтримки у Балі Бея. Лютфі-паша переконує дружину, що саме він повинен зайняти пост великого візира. Айас-паша виявляє в своєму ліжку чумну жінку. Сулейман, заставши Хатідже в будинку Шах Султан, наказує їй негайно переїхати до чоловіка. Головний лікар виявляє в Едірне чуму. Хюррем, що розраховувала на повернення в Стамбул, глибоко розчарована рішенням чоловіка перевести її в Бурсу. Вона демонстративно вирішує залишитися в Едірне. Айас-паша вмирає. Сулейман повертає дружину із заслання. Лютфі-паша стає великим візиром.

97 серія «Величне століття» опис

Шах Султан наполягає на переїзді Хатідже в будинок Хюсрева. Хюррем вмовляє дочку дати згоду на шлюб з Рустемом. Мустафа знову викликає невдоволення батька. Румейса не залишає спроб спокусити Мустафу. За її діями пильно стежить Махідевран. Сулейман вирішує особисто зустрітися з Мустафою в Бурсі і обговорити ситуацію з кораблями. У палаці венеціанського посла Балі Бей зустрічається з Сільвією, яка підкорила його під час візиту до Італії. Хюррем посилає в палац Шах Султан Арсен-хатун, щоб та спокусила Лютфі-пашу. Хюсрев-паша намагається завоювати прихильність Хатідже, але незважаючи на всі спроби, вона залишається холодна до нього. У Бурсі Сулейман застерігає Мустафу від необдуманих дій. Він також дарує фамільний перстень Мехмеду, проявляючи до нього більшу прихильність, аніж до Мустафи. Малкочоглу дізнається, що Міхрімах організувала стеження за ним. В Манісі Мустафа розповідає Махідевран про поїздку в Бурсу. Хюррем викликає Малкочоглу на відверту розмову з приводу Міхрімах. Ця розмова чує сама дівчина. Увечері вона дає згоду на шлюб з Рустемом.

98 серія «Величне століття» опис

Дізнавшись про майбутній шлюб з Міхрімах, Рустем розлучається з Нігяр. Машук, всупереч забороні, продовжує проповідувати в Стамбулі. Щоб запобігти піднесення Рустема, Хатідже і Шах Султан планують вбити його. Міхрімах просить допомоги у Мехмеда, але той не в силах що-небудь змінити. В Манісі дізнаються про майбутнє свято. Міхрімах благає мати скасувати весілля. Лютфі доповідає султану, що Рустем хворий на проказу, а значить ні про яке весілля не може бути й мови. Хатідже нападає на чоловіка, коли той намагається зблизитися з її дітьми. Шах залякує палацового лекаря, щоб той виніс «вірний» діагноз Рустемові. Хюррем розповідає Шах Султан про інтрижку між Лютфі-пашею і Арсен-хатун. Її слова підтверджує Мерджан-ага. Малкочоглу розлучається з Сільвією. Лекарь виявляє у Рустема вошей, а це значить, що він абсолютно здоровий. Нігяр дізнається від Насух-ефенді, де знаходиться Есманур і відправляється на її пошуки. По дорозі до столиці карета Рустема вибухає.

99 серія «Величне століття» опис

Звістка про смерть Рустема розноситься по палацу і доходить до Повелителя. Він віддає розпорядження почати розслідування. В цей час до розчарування Шах Султан і Міхрімах Рустем з’являється в палаці. Султан оголошує про прийдешні урочистостях з приводу весілля Міхрімах і Рустема і вводить останнього до ради дивана. Махідевран звинувачує Хюррем в тому, що заради власної вигода Та готова пожертвувати щастям єдиної доньки. Після весілля, коли молодята залишаються в покоях одні, Рустем робить дружині пропозицію: якщо вона не хоче бути з ним, то він зараз же покінчить з собою. Рустем збирається випити отруту, але Міхрімах зупиняє його. Пройшов рік. У Міхрімах з Рустемом народжується донька – Айше Хюмашах Султан. Шах Султан, знаючи про проблеми Міхрімах, підсилає до неї годувальницю Еміне. Вона також збирається позбутися Хюррем: з від’їздом Мехмеда в санджак, Хюррем повинна буде відправиться з ним. Нігяр повертається в Стамбул після даремних пошуків Есманур. Султан вирішує відправити в санджаки не тільки Мехмеда, а й Селіма з Баязидом. Мехмеда призначають в Амасії, Селіма до Коньї, Баязида в Кютахьї. Однак Хюррем не згодна з такою розстановкою справ. Вона збирається відправиться з Мехмедом в Манісу. Шах Султан підсилає Нігяр вбити Рустема і Хюррем, але та божеволіє без своєї дочки і краде дитини у Міхрімах.

100 серія «Величне століття» опис

Серед ночі Рустем і Міхрімах дізнаються про пропажу Хюмашах. Хюррем звинувачує Шах Султан і Лютфі-пашу в пропажі дитини. Тим часом Рустем з’ясовує, що до викрадення причетна Нігяр. З загоном яничар він наздоганяє утікачку на краю обриву. Матракчі після довгих переговорів забирає дівчинку, а Нігяр стрибає з вниз. Мустафа впадає в депресію, думаючи, що батько збайдужів до нього. Між тим Шехзаде Мехмед, Шехзаде Селім і Шехзаде Баязид повинні відправитися в свої санджаки. Рустем готує пастку Мустафі. Сулейман дізнається про зустріч австрійських послів з ​​Мустафою і приходить в лють. Вісті про розправу над мусульманкою, викриту в проституції, доходять до Шах Султан. Вона вимагає пояснення у чоловіка, після чого вирішує розлучитися з ним. Лютфі-паша накидається на дружину з кулаками. Про це дізнається Сулейман. Лютфі-пашу знімають з посади і повинні стратити, але Есмехан попросила матір поговорити з Володарем. Сулейман вирішує відправити Лютфі-пашу на заслання в Діметоку. Новим великим візиром всупереч традиціям призначений Сулейман-паша.

«Величне століття» зміст серій 101-110

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар